Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2008., 11:09   #41
Quote:
Hermione Granger kaže: Pogledaj post
ja ne radim kućanske poslove.
Onda bi ti tvoj mogao bit kojiput mrzovoljan...

Kaj ti tvoj stari veli na to?
Nadam se da to ne znači da se on vrati s posla, a ti doma prodaješ zjake i blejiš po kompu, da bi onda on išao stol postavljat i u dućan?


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 11:21   #42
imam ja sasvim dovoljno obaveza u životu, ne moraš se brinuti a što se kućanskih poslova tiče - ja napravim što i ako mi se povjeri - jer sam dobra kćerkica. ostatak vremena učim, radim i lijepo izgledam. više sam kao neki ukras za obiteljske fotografije.
Hermione Granger is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 11:24   #43
Quote:
Hermione Granger kaže: Pogledaj post
imam ja sasvim dovoljno obaveza u životu, ne moraš se brinuti a što se kućanskih poslova tiče - ja napravim što i ako mi se povjeri - jer sam dobra kćerkica. ostatak vremena učim, radim i lijepo izgledam. više sam kao neki ukras za obiteljske fotografije.
hehehe ajd bar imaš poene za iskrenost..

....I bar si pogodila temu za sebe koja ti paše..


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 12:22   #44
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
hahaha
Pa vidim po ovoj ekipici koja, kad je u PMSu, čak dođe na MK pa kvoca.
Dođu nervozne, prigovaraju... sitnih nježnosti nigdje...


-Stipe
stipe pa nisi se valjda nasao uvreden,jos mi nisi odgovorio na pitanje zasto mrzis zene ili ti one sluze samo da se zadovoljis?
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 15:05   #45
Quote:
Zenabr1 kaže: Pogledaj post
stipe pa nisi se valjda nasao uvreden,jos mi nisi odgovorio na pitanje zasto mrzis zene ili ti one sluze samo da se zadovoljis?
To je krivi dojam... Ja ne mrzim nikog, a žene su tu zato da ih mi muškarci volimo...
I obrnuto..

Zato se i pobunim na međusobne svađe, vidim koji put žene na LJES, US, MK da se bune da su "muškarci ovakav ili onakav rod"... s takvim stavom nije ni čudo da su nezadovoljne... Ista stvar vrijedila bi i za muškarca koji ne bi volio žene...

Zato i treba voljeti žene, sve drugo bilo bi suludo.
Tako da ne služe samo za to da se zadovoljim...


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 20:00   #46
Quote:
betiboop kaže: Pogledaj post
a jesi prije toga surfao po internetu trazeci odgovore? daj pojasni malo strucnu dijagnozu! muskarac koji razmislja i analizira, pa to je stvarno rijetkost, i to jos zasto mu je bolja polovica u bedu, stvarno si car
Malo kasnim sa odgovorom: nisam tražio odgovore preko interneta ili stručnoj literaturi:

svoja saznanja sam crpio iz novinskih članaka, radijskih i tv emisija, iz razgovora sa frendovima i frendicama, oženjenim, udatim... zapamtio neke stvari... onako usput, koje su mi se učinile poznatim...

... i to mi je dovoljno da počnem analizirati ponašanje svoje drage supruge!

Razlog takvog ponašanja je većim dijelom bio izvan kuće: posao i dobrovoljna (pre)velika fizička aktivnost,

manjim dijelom sam bio ja u pitanju, jer sam počeo reagirati na takvo ponašanje... udaljavanjem od supruge... dok nisam odlučio riješiti problem!
domar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 20:11   #47
Quote:
Hermione Granger kaže: Pogledaj post
muškarci, probajte malo više pomagati u kućanskim poslovima, rasteretiti ženicu, izmasirati ju, uputiti joj lijepu riječ, pokloniti cvijetak, dodati u vašu svakodnevnicu malo nježnosti i pažnje, poslušati ženu, razgovarati s njom ... u pravilu - zauzvrat ćete dobiti dvostruko više od nje, i neće biti ni nervoze ni kvocanja.
Hermiona, ne pomaže: možeš mi vjerovati na riječ, ja za sebe kažem da sam urbani papak, primjer:

danas su mi djeca dosta velika, ali ako po noći imaju problema sa zdravljem: bol u želudcu, temperatura... uvijek će probuditi mene i ja sam na to ponosan!

Supruga mi ima nestabilno radno vrijeme, radi i po noći, vikendima, blagdanima... kad nje nema ili je umorna ja preuzimam brigu za sve nas!

Pomažući ženama,razgovori, cvijeće... vi to počinjete uzimati zdravo za gotovo i počinjete reagirati, u nekom trenutku, kao da pomoći i podrške nikada niste imali od svog partnera!
Nekada sam znao pogledati neku zgodnu djevojku/ženu, danas, kad god neku pogledam: pitam se na koji je način sjebana!
domar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2008., 00:32   #48
Quote:
domar kaže: Pogledaj post
Nekada sam znao pogledati neku zgodnu djevojku/ženu, danas, kad god neku pogledam: pitam se na koji je način sjebana!
Alas, domarino, nemoj me tolko bacat u bed... Ja još uvijek živim u nadi da to prođe kad čovjek odraste.. Meni ih je već sad u pubertetu do preko glave.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2008., 01:19   #49
Quote:
domar kaže: Pogledaj post
Nekada sam znao pogledati neku zgodnu djevojku/ženu, danas, kad god neku pogledam: pitam se na koji je način sjebana!
uh, tebi je lako. kad pogledam bilo koga, muško ili žensko, svejedno, odmah znam što mu je. a ako i ne znam ispričat će mi
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger