Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2010., 15:09   #601
I ja sutra idem na prijemni, pef izvanredni studij. kad sam prošli tjedan išla predati papire za prijemni, pitala sam koliki je prag za prolazak, ali nisam dobila konkretan odgovor. nadam se da neće biti teško. srednju sam završila prije 15 godina i nisam se baš spremala previše.

sretno svima!
izabela is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 22:02   #602
Quote:
izabela kaže: Pogledaj post
I ja sutra idem na prijemni, pef izvanredni studij. kad sam prošli tjedan išla predati papire za prijemni, pitala sam koliki je prag za prolazak, ali nisam dobila konkretan odgovor. nadam se da neće biti teško. srednju sam završila prije 15 godina i nisam se baš spremala previše.

sretno svima!

prag ti je 60 bodova,s tim da ti u to ulazi broj bodova na temelju ocjena iz srednje plus prijemni,dakle ako npr imas 30 bodova iz srednje,treba ti samo 30 jos da prodjes prag i upala si
cookies is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 14:58   #603
Quote:
beauty kaže: Pogledaj post
Ja sam nedavno diplomirala na visokoj školi u Zaprešiću, smjer poslovna ekonomija i financije.
To je isti taj koji si upisao, ali se,bar koliko mislim, ne zove poduzetništvo.
No, nije bitno.
Šta da ti kažem? Jesi redovni ili izvanredni? Ja sam bila izvanredni, ali sam svejedno išla na sva predavanja i uvijek na prve rokove na ispitima.
Najbolje ti je da ideš na predavanja, pogotovo kod profesora čiji predmeti slove kao najteži, jer najveća učionica ima nekih 80 mjesta tako da nema šanse da te ne zapamti ako si na svakom predavanju, a to ti je veliki plus kad polažeš ispit.

Napiši šta te još zanima, ovako napamet se ne mogu ni ja sjetiti.
Mislim da su skripte za ispite u cijeni koju si platio za prvu godinu.

Pozdrav, ja sam upisao treću godinu jer sam prešao sa drugog faksa na ovaj pa mi trebaju skripte za razlikovne ispite ako možda imaš. Vrlo zahvalan.
caki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 15:08   #604
prošli tjedan kad sam odnijela dokumente u referadi su mi rekli da 19.7. tj.danas potražim na njihovoj stranici broj žiro računa na koji moram uplatiti novac..ali oni nisu stavili ni jednu obavijest u vezi toga..pa sad neznam...dal da zovem dolje...ili da počekam...pa možda stave tijekom dana...
icemarina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 20:22   #605
Smile Rang lista objavljena na početnoj stranici VŠPU-a!

Stvarno su brzi, svaka čast!!!

Čestitam svima koji su prošli i vidimo se na/o/po/prema/pri/u upisu!!!

Hvala svim, sada se može reći, budućim kolegicama i kolegama koji su nas prošlih tjedana i mjeseci bodrili, a i onima koji su iznosili svoja, možda malo tmurna ali vjerojatno iz njihove perspektive istinita, mišljenja o Baltazaru!

Tx
alal is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 21:52   #606
Jesu na ovom popisu kandidata 1. upisnog roka svi ili ce bit jos neki popis??
saralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 22:34   #607
Quote:
saralicious kaže: Pogledaj post
Jesu na ovom popisu kandidata 1. upisnog roka svi ili ce bit jos neki popis??
Po popunjenosti dvorana - svaki /izvanredni/ smjer je pisao u svojoj dvorani, i po popisu svih koji su zadovoljili /excel tablica/ ja bih rekao da je to to.

Naravno, broju ljudi koji su danas pisali dodani su i oni koji su upisani direktno po Državnoj maturi - ukupno ih je 334 - dakle nešto manje od 540 koliko ih je predviđeno za upis u ovoj godini!

Samo u PEF-u ih je danas pisalo nešto preko 60 ljudi, a vanrednih bi moglo na tom smjeru biti 120 duša!

Prema tome, vjerojatno će biti mjesta za upis i u jesenjem roku.

Tako je netko rekao da se i prošle godine desilo!
alal is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 22:41   #608
Ma stvar je u tome sto mene nema na ovom popisu, a upisujem preko drzavne mature i ostavrila sam pravo upisa i predala sam papire na faksu pa mi je malo cudno..
saralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 09:11   #609
Quote:
saralicious kaže: Pogledaj post
Ma stvar je u tome sto mene nema na ovom popisu, a upisujem preko drzavne mature i ostavrila sam pravo upisa i predala sam papire na faksu pa mi je malo cudno..
Onda je najbolje rješenje nazvati referadu:

Kristina Celizić, bacc.oec. - tel: 01/3310-321

ili pošalji e-mail na:

[email protected]

Ona će ti sigurno moći pomoći. Na sve moje upite je vrlo brzo, najčešće unutar tog istog dana, odgovorila.
alal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 10:34   #610
Hvala. Zvala sam referadu i rješila problem
saralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 11:35   #611
Quote:
saralicious kaže: Pogledaj post
Hvala. Zvala sam referadu i rješila problem
eyyy...što si upisala...????
icemarina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 14:16   #612
Quote:
icemarina kaže: Pogledaj post
eyyy...što si upisala...????
pef redovni
saralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 16:53   #613
Quote:
saralicious kaže: Pogledaj post
pef redovni
super....i ja isto...
icemarina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 19:54   #614
jucer sam prosla na MK izvandredni ..ali bi se kod upisa prebacila na redovno studiranje ..je li to moguce? MOLIM HITAN ODGOVOR
mateacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 22:24   #615
To ces morati pitati u referadi, ali zasto odmah nisi stavila da zelis biti redovan student?
Vare is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 00:05   #616
..a jbg situacija mi se "preokrenula"pa mi vise pase da sam redovan..nadam se da cu se moc prebacit..
mateacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 12:37   #617
Question prijamni-jesenski rok

Pozdrav,
trebala bi pomoć,znam da je možda već kasno,ali odlučila sam pokušat na prijemni na jesen.Školu sam završila prije 7 godina,tako da mi je svo znanje lagano isparilo...o matematici i gramatici da ne pričam.Da li mi netko može pomoći uvezi prijamnog ,što da pripremam? Ima li netko možda neka pitanja, skripte ili tako nešto? Svaka pomoć dobro je došla...Zahvaljujem se unaprijed..pozz
minnie m is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 12:39   #618
prijamni -jesenski rok

...i zaboravila sam napisat u prošlom postu....upisala bih poslovnu ekonomiju...
minnie m is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 14:50   #619
Quote:
mateacc kaže: Pogledaj post
..a jbg situacija mi se "preokrenula"pa mi vise pase da sam redovan..nadam se da cu se moc prebacit..
neces imat problema sa prebacivanjem...don`t worry...bar dosad nisu stvarali probleme...

netko je pitao za smjer financije, molba je odavno predana, jos dok sam ja bila na trecoj godini (2007) i odtad se obecaje, al nista od toga jos, ja sam na kraju ipak upisala projektni unatoc prvotnoj pesimisticnosti ispostavilo se kao dobar smjer...
__________________
˝Sve što nam smeta kod drugih može nas dovesti do razumjevanja samih sebe˝
renchys is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2010., 23:20   #620
Quote:
caki kaže: Pogledaj post
Pozdrav, ja sam upisao treću godinu jer sam prešao sa drugog faksa na ovaj pa mi trebaju skripte za razlikovne ispite ako možda imaš. Vrlo zahvalan.
jel znaš do kad se može prebacit
Kasa7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:42.