Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2017., 23:27   #41
Je, zato i ja najviše volim lipanj (i kasne zalaske sunca).
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 12:19   #42
ja sam nekoc ljetovao u tzv "vila hrvatska", onda je navodno neki švabo to otkupio
jel zna netko sta se desilo s time ili ak moze fotku napraviti

takodjer je nekoc (~98) bila tamo pjescana plaza blizu, jeli jos uvijek tamo ?
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 20:11   #43
Quote:
STIB kaže: Pogledaj post
Meni se čini da će biti veći problem doći do Spara pješke (tj. prijeći magistralu kad na njoj bude veliki promet). ...
i kako je sada s prometom? kako se čine cijene, kao u unutrašnjosti, malo skuplje (recimo do 10%), ili dosta skuplje?
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 00:19   #44
Nije lako preći cestu, pogotovo što je sjeverna strana (još?) neuređena ali ide nekako. Nisam baš stručnjak za cijene, ali mislim da su iste kao u Zg :-)


(via Tapatalk)
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 00:33   #45
Quote:
STIB kaže: Pogledaj post
Nije lako preći cestu, pogotovo što je sjeverna strana (još?) neuređena ali ide nekako. Nisam baš stručnjak za cijene, ali mislim da su iste kao u Zg :-)

(via Tapatalk)
hvala na info, mvp. drago mi je to čuti. nije mi ni bitno baš precizno, samo da znam da neće biti šokantnih razlika kao na placu koji je prošle god bio i Konzumu s dobrih 20% i više većim cijenama nego u Zg svega, od kruha i mlijeka do šampona i toalet papira. da čovjek mora u vlastitoj zemlji vuć paštete i sredstva protiv komaraca na more

a nema trajekta koji se mora platiti pa da zato roba toliko košta, samo čisto guljenje turista.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 13:59   #46
Problem Spara u Selcu je što je promet (sada u sezoni) puno veći od njhovih mogućnosti popunjavanja polica pa se lako dogodi da nečega jednostavno - nema. Jutros npr. nije bilo skoro ništa vrhnja i jogurta. Angažirani su i studenti i đaci, ali ponekad ni to nije dovoljno...


(via Tapatalk)
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 20:28   #47
A dobro, taj problem imaju mnogi. Jogurt (onaj u tamno plavoj boci) cesto ne nalazim gdje god se nasla. Ljeti jednostavno plane koliko god da ga naruce
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:37.