Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2017., 16:49   #1101
mogu ti poslat slike sale ako želiš..
crvenaruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2020., 22:23   #1102
Dižem temu iz mrtvih

Pred nama je mala svadba od 50-60 ljudi. Puno bi pomoglo kada bi čuli iskustva drugih ljudi o manjim svadbama, posebno u dijelu s glazbom te obredima koji prate "klasično" vjenčanje?

Mi imamo sve standardno kao i puno veći svatovi izuzev glazbe za koju smo se odlučili uzeti duo jer mi je bilo glupo uzeti bend za tako malu svadbu i restoran.
Sva iskustva su i više nego dobrodošla!
Emmam is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2020., 19:12   #1103
Quote:
Emmam kaže: Pogledaj post
Dižem temu iz mrtvih



Pred nama je mala svadba od 50-60 ljudi. Puno bi pomoglo kada bi čuli iskustva drugih ljudi o manjim svadbama, posebno u dijelu s glazbom te obredima koji prate "klasično" vjenčanje?



Mi imamo sve standardno kao i puno veći svatovi izuzev glazbe za koju smo se odlučili uzeti duo jer mi je bilo glupo uzeti bend za tako malu svadbu i restoran.

Sva iskustva su i više nego dobrodošla!


Kod nas je bilo ravno 60 uzvanika i mogu ti reći da je bilo idealno. Klasične svatovske obrede smo ionako htjeli izbjeći (nije bilo bacanja buketa i slično), ali iskreno i da smo htjeli - uklopilo bi se. Imali smo vremena družiti se sa apsolutno svima i to mi je bio najdraži dio, cijela svadba je bila kao veliki parti. Umjesto benda smo imali DJ-a na kojeg nije bilo zamjerke od strane gostiju (ili mi ih nisu prenijeli ), a u crkvi nam je bila klapa. Velika većina se rasplesala u sali, a sala nije velika pa je sve to nekak ispalo fora i intimno, skoro pa kućno Nije bilo skupljanja po doma nego smo se odmah svi našli na lokaciji. Sve u svemu, nama dvoje je bilo super zabavno, i to se osjetilo, što mi je ionako bilo najbitnije.
puckobucko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2020., 22:06   #1104
Ajme super

Baš me veseli čuti da su drugi s malim svadbama imali dobra iskustva!
Emmam is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2020., 11:09   #1105
Quote:
Emmam kaže: Pogledaj post
Dižem temu iz mrtvih

Pred nama je mala svadba od 50-60 ljudi. Puno bi pomoglo kada bi čuli iskustva drugih ljudi o manjim svadbama, posebno u dijelu s glazbom te obredima koji prate "klasično" vjenčanje?

Mi imamo sve standardno kao i puno veći svatovi izuzev glazbe za koju smo se odlučili uzeti duo jer mi je bilo glupo uzeti bend za tako malu svadbu i restoran.
Sva iskustva su i više nego dobrodošla!
Nisam imala malu svadbu ali sam bila nedavno na jednoj i krštenja djece su mi bila kao mala svadba 100-80-110 ljudi.

Uglavnom na toj zadnjoj svadbi smo bili kao na partiju, jedan odličan izlazak. 60 ljudi, dj, sve je bilo kao na većim svadbama ali opuštenije i nekako intimnije. Nije bilo presinga oko protokola kao sa je svadba s 250 ljudi. 80% mladih od 20-40. Party je bio ludilo

Najmanja svadba na kojoj sam bila je bila s 21 čovjekom. Kumovi, roditelji, braca/sestre i to je to, sve je bilo kao na svakojoj drugoj svadbi ali je bilo toliko dobro da sam i danas zadivljena.

Na nekim velikim svadbama sam se znala ubiti od napora i dosade.

Svadba (kao i sve ostalo) ovisi o mladencima (70%) gostima (20%) i nepredvidenim stvarima (10%) (kisa, nestanak struje, neke nezgode prije svadbe).

Na krštenjima svoje djece sam organizirala tamburaše sva tri puta, forografa i restoran kao i za svadbe. (Stim da je sve bilo dnevna varijanta).

Na kretanju zadnjeg djeteta smo ostali do 22h (u 12h) je bilo krštenje jer je ekipi bilo dobro i nisu se dali doma, poslje smo se preselili kod nas doma skupa s tamburasima.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2020., 08:49   #1106
Kod nas će biti oko 80 ljudi. Intimnije vjenčanje.

Bitno je kakvi su ljudi. Ako su oni veseli i vjenčanje će biti veselo bez obzira na broj
__________________
a bože moj
Shipyard is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2020., 09:52   #1107
Naše je bilo ukupno 15 ljudi (s nama) i makar smo imali samo klasičnu večeru, uspjeli smo i zaplesati u restoranu i bilo je baš veselo, i u restaču i u mat. uredu i svugdje
Sve ovisi o ljudima i opuštenosti
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2020., 13:57   #1108
Vjenčanje u Istri - tražim preporuke :)

pozz svima

dragi i ja također planiramo malu malu svadbu na jednom imanju, na otvorenom (cca 30ak ljudi) pa me zanimaju sva moguća iskustva/iznenađenja, što bi promijenili vi koji ste imali malu svadbu, a što ne

ne želim klasično vjenčanje s protokolom, i neće bit dolazaka po mladu i slično, više želim da to bude jedan jako dobar izlazak i opuštena večer za sve, a posebno nas dvoje!

svadba se planira u Istri, pa ako neki istrijan vidi, slobodno (pliiiz) neka nam preporuči dobar bend i fotografa!

hvala
ragazza curiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2020., 10:20   #1109
Glazba- preporuka

Pozdrav svima, planiramo malo vjencanje u 10. mj, 60-ak ljudi. Crkva i vecera u hotelu. Nismo tipovi za klasicne/zabavljacke svadbe pa ne zelimo ni takvu muziku. Planirali smo angazirati gudace ili nekakav neobican duo/trio, ali za sada sto smo nasli je nekako ispalo preskupo. Ima li netko preporuku za glazbenike? Najdrazi bi nam bili gudaci koji rade moderne obrade, ali moze i neka druga kombinacija i sa pjevacem mozda, ali da se ne pjevaju/sviraju one uobicajene svatovske pjesme i mozda vise stranog nego domaceg.
aales is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2020., 17:24   #1110
pozdrav svima,
ako je netko imao vjencanje u esplanadi moze li mi reci kako se krecu ukupne cijene, cjenik je vidljiv na stranici ali voljela bi znati koliko u stvarnosti to ispadne jer uvijek postoje nepredvidjeni troskovi moze i na private
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2021., 22:43   #1111
Pozz, evo nešto vremena poslije. Znam da bi možda trebalo pogledati po forumu ali čisto ako netko ima ideju. Želimo vjenčanje samo s kumovima, večera nakon toga, bez ikakvih ceremonija, opušteno...želimo casual atmosferu, bez stresa, nisam sigurna treba li nam uopće fotograf ili možemo nekoga zamoliti da napravi par fotki. Je li to izvedivo uopće s obzirom na to da vidim da se pod malo vjenčanja broji 50ak ljudi? ��
zmetana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2021., 08:01   #1112
Quote:
zmetana kaže: Pogledaj post
Pozz, evo nešto vremena poslije. Znam da bi možda trebalo pogledati po forumu ali čisto ako netko ima ideju. Želimo vjenčanje samo s kumovima, večera nakon toga, bez ikakvih ceremonija, opušteno...želimo casual atmosferu, bez stresa, nisam sigurna treba li nam uopće fotograf ili možemo nekoga zamoliti da napravi par fotki. Je li to izvedivo uopće s obzirom na to da vidim da se pod malo vjenčanja broji 50ak ljudi? ������
Nisi napisala odakle ste. Večeru za koliko god mali broj ljudi želiš možeš organizirati u većini restorana u Zagrebu

Poslano sa mog JNY-LX1 koristeći Tapatalk
LeaLeic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2021., 10:26   #1113
Pozdrav, zna li netko neko imanje na kojem bi 15 ljudi moglo prespavat, okolica Zagreba. Plan nam je matičar u Zagrebu i onda nas 15 negdje na neko imanje gdje bi mogli dovesti catering ili da imaju svoju hranu. Ali da nije Vuglec breg ili Krašograd.

Hvala
Purple_Sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2021., 00:53   #1114
Quote:
zmetana kaže: Pogledaj post
Pozz, evo nešto vremena poslije. Znam da bi možda trebalo pogledati po forumu ali čisto ako netko ima ideju. Želimo vjenčanje samo s kumovima, večera nakon toga, bez ikakvih ceremonija, opušteno...želimo casual atmosferu, bez stresa, nisam sigurna treba li nam uopće fotograf ili možemo nekoga zamoliti da napravi par fotki. Je li to izvedivo uopće s obzirom na to da vidim da se pod malo vjenčanja broji 50ak ljudi? ��
Ovakvo nešto sam ja imala, sutradan navečer smo organizirali zabavu samo za najbliže, a na dan vjenčanja samo kumovi. Svakako bih ti savjetovala fotografa jer ćeš htjeti imati uspomene i lijepe fotografije.
Dark Side is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2021., 09:30   #1115
Quote:
Dark Side kaže: Pogledaj post
Ovakvo nešto sam ja imala, sutradan navečer smo organizirali zabavu samo za najbliže, a na dan vjenčanja samo kumovi. Svakako bih ti savjetovala fotografa jer ćeš htjeti imati uspomene i lijepe fotografije.
Dark Side, gdje je bila večera? Nas će biti između 20 i 30 i još nisam sigurna za restoran. Iako moje je vjenčanje tek za godinu dana a pretpostavljam da restorani ionako ne primaju rezervacije toliko rano.

Zmetana, ja sam kaparili fotografa. Mislim da bi ti moglo biti žao da nemaš profi fotke

Poslano sa mog JNY-LX1 koristeći Tapatalk
LeaLeic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2023., 17:46   #1116
Ljudi pomagajte, tražimo prostor/salu/restoran za oko 60 ljudi. Zagreb.

Molim Vas pišite ako ste negdje bili ili čuli.
__________________
Budala, a u životu pametan jesam!
Tesla Boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2023., 18:10   #1117
Tražim prostor za tridesetak uzvanika u Zagrebu (okej su i Sesvete, Zaprešić, da je dohvatljivo taksijem)koji bi bio lijepa terasa u prirodi ili zatvorena terasa restorana. Okej mi je da bude neformalno, ne tražim nešto luksuzno, ni cijenom ni uređenjem.
Murmurmur is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2023., 08:32   #1118
Quote:
Murmurmur kaže: Pogledaj post
Tražim prostor za tridesetak uzvanika u Zagrebu (okej su i Sesvete, Zaprešić, da je dohvatljivo taksijem)koji bi bio lijepa terasa u prirodi ili zatvorena terasa restorana. Okej mi je da bude neformalno, ne tražim nešto luksuzno, ni cijenom ni uređenjem.
Ne znam baš koliko je dohvatljivo taksijem, tj koliko bi koštalo (20-30 min vožnje od ZG prema Karlovcu, udaljenost je slična kao Sesvete ili Zaprešić), ali pogledajte Imanje Derdić ako vam slučajno odgovara.
maestranza is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2023., 14:00   #1119
Quote:
Murmurmur kaže: Pogledaj post
Tražim prostor za tridesetak uzvanika u Zagrebu (okej su i Sesvete, Zaprešić, da je dohvatljivo taksijem) koji bi bio lijepa terasa u prirodi ili zatvorena terasa restorana. Okej mi je da bude neformalno, ne tražim nešto luksuzno, ni cijenom ni uređenjem.
Murmurmur, imam ti ideju, ali nije restoran. Mi smo unajmili za lipanj City Ranch u Zagrebu (mislim da to spada u Prečko). Stane 50-tak ljudi, opušteno je, u kaubojskom stilu, naručiš još catering i dj-a, možeš dodatno ukrasiti prostor. U gradu je (neki će mi gosti doći pješke hahah) a u zelenilu, možeš biti glasan do jutra, nikome ne smeta jer nisu blizu kuće, prostor je unutarnji/vanjski, sve se otvori pa se na nekin način unutarnji prostor spoji sa dvorištem, može se biti vani a ako padne kiša nikakav bed, savršeno za ljeto.

A kaj se restorana tiče, vidi Cowboy Ranch u Odri!
joallina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:25.