Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2017., 23:05   #1301
Quote:
crvenaruža kaže: Pogledaj post
Stvarno nemam nijednu zamjerku.. Još kad te ljudi danima zovu da im je to najljepša svadba na kojoj su bili, nema boljeg osjećaja
Nas nije zvao nitko, komentirao nitko, tako da sumnjam da je baš bila najbolja svadba ikad. Ali ja nisam svadbu niti pretjerano željela, tako da mi je svejedno. U braku sam s Mojim i to je to.
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 23:12   #1302
Eto ja jesam htjela.. Bila je mala svadba ali bas nam je bilo divno i ponovila bi je definitivno.
Da je nisam htjela, ne bih je niti radila i trosila novac i vrijeme reda radi..

Zadnje uređivanje crvenaruža : 29.08.2017. at 23:23.
crvenaruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 18:24   #1303
Evo, prođe i naše vjenčanje zahvalna sam Bogu što mogu reći da je sve više manje prošlo kako treba. Skupa smo dosta dugo i radili smo manji pir pa sam bila uvjerena da ću to odraditi bez nekih ekstra emocija i drame. Moš mislit, danima prije pira sam bila u groznom stresu, al na sam dan vjenčanja bila sam toliko ganuta kad sam vidjela sve prijatelje i obitelj koji su došli samo radi nas. Dan mi je proletio, nisam stigla napraviti sve što sam željela, još nekako od samog jutra smo sa svim kasnili. Voljela bih da sam imala više vremena posvetit se pojedinačno ljudima. Ali sve je na kraju bilo odlično! Ne mogu opisati taj osjećaj kad sam imala gotov make up, frizuru i kad sam uskočila u vjenčanicu prije nego je budući hubby došao po mene..kao da sam pala u trans, samo sam se prepustila, dalje je sve teklo samo od sebe Ali jedva čekam snimku da vidim kako je zapravo pir izgledao, jer mi je sve u magli i to ne radi alkohola

Imali smo odličnog svećenika, koji je imao jednostavnu propovijed bez odugovlačenja i izašao nam je u susret sa svim. Ja i on smo imali manju tremu od očekivane pri izgovaranju zavjeta, od toga sam strahovala-da će mi glas puknuti ili da će mi prsten ispasti. Voditelj sale je divan čovjek i nikad mu neću zaboraviti što je imao razumijevanja za sve naše molbe i promjene, jer su neki prijatelji otkazali u zadnji tren. Što se nezgoda tiče, ja sam u cijeloj ludnici zaboravila spustit šlep kod ulaska u crkvu, ali smo se svejedno vjenčali

Plesali smo cijelu noć, prijatelji su nam zakon Uglavnom, presretna sam što je sve bilo lijepo i nekako me sad hvata post wedding blues. Sad slijedi onaj zamorni dio promjene dokumenata i moja prilagodba na novo prezime..s nostalgijom se moram odreći svoga, jer mi je predugo.

Nakon toga se radujem povratku u našu rutinu, sad kao supružnici. Nadam se da ćemo imati dug i dobar brak

Sretno svim budućim mladenkama!
TheFleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 20:07   #1304
Da i ja dam svoj doprinos na temi, da bi budućim mladenkama bilo lakše:

Datum vjenčanja: 26.8. (iznimno vruć dan je bio, 35 stupnjeva). Dnevno vjenčanje, ceremonija u 14h, zabava odmah nakon.
Lokacija: Golf&Country club Zagreb, restoran (restoran je za manje svadbe, do 110 ljudi, šator za veće). Nismo imali okupljanje, nego smo skupa (u pratnji roditelja i kumova) došli na lokaciju, a tamo su se i gosti okupili 15-ak minuta prije vjenčanja. Sam obred vjenčanja (civilno vjenčanje) se održao na njihovim terenima, imaju sjenicu i svoje stolce. To je bilo stvarno prekrasno. Ono što bih promijenila, osigurala bih poveće količine vode za uzvanike prije same ceremonije zbog već gore navedene vrućine. Ukupno nas je bilo 65 pa to ne bi bio nikakav veliki trošak, ali eto, iznenadilo nas je takvo vrijeme. Sva sreća, civilna ceremonija traje samo 10-ak minuta tako da nitko nije dugo patio. Nakon toga gosti su išli ravno u restoran, a mi s kumovima, fotografom i snimateljm malo dalje na teren (u onim golf autićima) na slikanje. Pejzaž je prekrasan, kao stvoren za slikanje: livade, stavla, jezerce, mostić...umrli smo od vrućine (kuma i ja smo se bojale da ćemo izgorit jer smo se zaboravile namazat kremom za sunčanje - sjetite se toga!) Muž i kum su se prekuhali u odijelima, ali super su izgledali.
Dok smo se mi slikali, gostima smo pripremili foto-knjigu uspomena: kupili smo instax fotoaparat (dakle, tip polaroida, odmah izbacuje slike), pa su se ljudi poslikali, odmah dobili sliku, zalijepili je u prazan album i pokraj slike napisali svoje čestitke/želje/potrebe. To ih je zabavljalo ne samo dok smo mi bili na slikanju, nego i cijelu večer, a nama je ostala prekrasna uspomena.
Ostatak večeri je prošao kao po loju - hrana, prvi ples, ples s roditeljima, plesovi s posvetom (imali smo dj-a i super super je odradio posao), mi zadovoljni, svi gosti koji su nam se javili su rekli da su prezadovoljni.
s.p.q.r. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:52.