Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2007., 14:09   #81
Quote:
o_l_u_j_a kaže: Pogledaj post
jaromil ja odustajem,ma previše si sirov čak i za mene,očito je da ti i moj prijatelj niste bili u isto vrijeme na krimu,
ma nema veze
veliki si rusofil,pa neka ti bude
a za tvoju informaciju rusi su prosječne visine bod 168-175 cm,i po građi smo mi hrvati prosječno viši i jači od njih,a to što će oni u tristo miliona stanovnika naći nekog gorostasa tkačenka ili sabonisa(makar nije rus) pa naravno.

Jesil ti čovječe lud , pa nećeš naći u rusiji čovjeka nižeg od 180 što je zapadni prosjek.
Većina ih je viša od 190 cm.
I ostijaci (narod arktika ) su viši od tog zapadnog prosjeka .
koje ludosti da nećeš postirat mjerenja onog jevrejina kona iz vremena tzv oktombarske revolucije.
Biće da za svakog rusa što ga vidiš misliš da je skandinavac il britanac he he.
Odi prošetaj malo moskvom (150 km južnije od kremlja he he) il petrovgradom osjećaćeš se ko patuljak.
nemoj se rugat Vladimiru Putinu jer je čovjek visok svih 192 cm a Ivanov ministar odbrane je čist dvometraš.
Sam Jelcin ,po majci ostijak, je visok svih 202 cm.

Što se tiče gulaga biće da se radi o onih 2 do 3 miliona jevreja koji su krenuli da vladaju rusijom poslje tzv revolucije he he.
U rusiji ih apsolutno nikad nije bilo.
jaromil is offline  
Old 17.01.2007., 14:38   #82
Ima rusa mnogo mnogo više, i uvijek su imali pozitivan natalitet.

Sam sam po ocu Rus sa urala.

Bog stari.
jaromil is offline  
Old 17.01.2007., 15:01   #83
Quote:
jaromil kaže: Pogledaj post
Jesil ti čovječe lud , pa nećeš naći u rusiji čovjeka nižeg od 180 što je zapadni prosjek.

nemoj se rugat Vladimiru Putinu jer je čovjek visok svih 192 cm a Ivanov ministar odbrane je čist dvometraš.
Sam Jelcin ,po majci ostijak, je visok svih 202 cm.

Što se tiče gulaga biće da se radi o onih 2 do 3 miliona jevreja koji su krenuli da vladaju rusijom poslje tzv revolucije he he.
U rusiji ih apsolutno nikad nije bilo.


Putin visok 192 cm???? Ma znao sam ja da mojim TV nije u redu, cim se pojavi Putin, slika se suzi odozgo prema dole pa ga skrati. To je urota proizvodjaca TV-a.
Jeljcin visok 202 cm???? Ali zato je mogao lokati kao da je 404 cm.

Ja osobno protiv Rusa nemam nista, bio sam par puta tamo za vrijeme SSSR-a i imam pozitivan dojam. Srodni, Slaveni kao i mi, govore slicnim jezikom, politika shvacaju sirovo pa cim imaju moc pocnu da karaju druge, ali to je problem velikih sila inace.
Ali ti ga bas pretjera sa opisom Rusa, po tebi ispade kao da su mitoloska bica. Mislim, postivam to tvoje porijeklo, al daj budi malo objektivniji.
Ringo59 is offline  
Old 17.01.2007., 15:03   #84
Quote:
o_l_u_j_a kaže: Pogledaj post
usput sviđa mi se vaš obnos prema židovima(jevrejima) premjestiti ih u sibir hrm..nije loše riješenje,
sa urala veliš, mogaoje graničiti sa trećim raihom "drang nach osten"
da je bilo sreće junačke

A ti ne mozes da se ne blamiras i glupiras sa svojim toboznjim divljenjem nacizmu. J..o te Hitler i ti njega.
Ringo59 is offline  
Old 17.01.2007., 15:09   #85
hm.. za one koji nisu informisani... staljin nije bio rus vec Georgijanac (mislim da se pise Gruzija ili tako nekako)... prema tome rusi nemaju sta da ga vole... isto kao sto je Breznjev bio ukrajinac i dao ukrajini od rusa krim...

Sa druge strane me zanima kako veliki Krscani (to tvrde desnicari da su) i veliki covjekoljpci (ljevicari) tako cinicno o genocidima i ubijanjima ljudi pricaju i diskutuju... zar i jedan jedini ubijen covjek nije previse?

Ja bih se na vasem mjestu stidio.
VucibatinA is offline  
Old 17.01.2007., 15:40   #86
Quote:
o_l_u_j_a kaže: Pogledaj post
VucibatinA daj izbaci više tu otrcanu riječ "genocid"kada su u pitanju židovi,vidiš da ih niko ne voli ni nacisti,ni rusi,ni muslići,ubiti sve židove nije nikakav genocid,nego "deratizacija svijeta"
Ti si jedna žalosna isprika za ljudsko biće.
__________________
Kao prvo, Kur'an odobrava blago udariti ženu u odrećenim situacijama. To je točno! Ali ne da se ženi čini nasilje! - Shady.
Tyndall is offline  
Old 17.01.2007., 16:03   #87
jaromile, srećo mamina, hoćemo još!!!!!!!!111one!!!
lappino is offline  
Old 18.01.2007., 01:49   #88
Quote:
Tyndall AFB kaže: Pogledaj post
Ti si jedna žalosna isprika za ljudsko biće.
hm... negdje sam vidio post od citiranog gospodina gdje koristi rijec genocid u sklopu bleiburga...
Jarane, hajde ti malo se ljeci i onda dodji opet, ta tvoja lupetanja stvarno nisu smijesna ni najmanje.

P.S. Izgleda da je jaromil stvarno probao tesku vodu... samo tako si ovaj njegov verbalni proljev mogu da opravdam...
VucibatinA is offline  
Old 18.01.2007., 11:32   #89
Talking

Slobodno popi jednu Stolkinavu paš vidit šta je teška voda iz nuklearnog reaktora uz to i bez trunke metil alkohola napravljena od čiste ruske raži.
Toliko je kvalitetna da su, neki kažu, u trenutku sankcija ameri je sipali u svoje nuklearne reaktore.

Pošto je očito zabranjena trgovina njom kao radioaktivnim materijalom možeš preć na engleski kraljevski wiski ( nema ga nigdje u prodaji ) ili Burbon plague wiski (nešto manje radioaktivan ).
Moš koristit škotski wiski al je manje kvalitetan a ima i dosta falsifikata.

>Ostavi se metilalkoholnih sranja ( boli glava boli glava i pijanstvo do kome )
i pređi na navedene proizvode i kvalitetno pivo po mogućnosti od raži al može i od ječma i kvalitetne teške vode.

Us put rečeno i mikrofon i baterije tvog mobilnog su prilično radioaktivni,
Superprovodnik i poluprovodnici tvog kompjutera su vrlo radioaktivni a i tvoj grijač ( ili hladilnik ) tvog klima uređaja su takođe radioaktivni jer nebi mogli drukčije funkcionisat.

Lijepo kupi gajgerov brojač pa na posao.
jaromil is offline  
Old 18.01.2007., 12:11   #90
Quote:
jaromil kaže: Pogledaj post
Jenostavno osnovno nuklearno gorivo vam je teška voda iz arktičkih glečera nastala usljed snažnog zračenja perunova( zvijezda sjevernjača) na sjevernoj arktičkoj hemisferi.
Gluposti o nakakvom metalu uraniumu nema kraja.
sam taj metal proizvodi se putem obogaćivanja teškom vodom u ruskom tokamaku.
Može da ga kupi ko hoće ali je praktično bezvrijedan izuzev za metalurgiju.
Što se bolesti zračenja tiče njih u rusiji nema, jednostavno mi nije jasan princip.
Što se tiče nuklearke černobil koja je praktično bila pokusni reaktor ( tokamak) za obogaćivanje teške vode. reaktor je jednostavno eksplodirao jer se pritisak vodene pare u njemu otrgao kontroli.
poginuli su ljudi koji su radili na njemu njih preko 120.
Ubijeni su jednostavno toplinskim efektom a posljedica zračenja koliko ja znam nije bilo.
jednostavno po misljenju ruskih naučnika nordijci uopšte su izvajani u ledu sjeverne hemisfere nemaju sklonosti ka bolestima zračenja za razliku od ostalih ljudi.
Jenostavno i na zapadu za potrebe rada na nuklearkama i nuklearnim brodovima regrutuju se ljudi podrijeklom nordijci.


na čemu si ti?
teška voda gorivo za nuklearke? daj... ili si previše votke popio, ili te opi**ila zvjezda sjevernjača

jel ti znaš što je tokamak? jel znaš išta više o černobilu osim da napišeš njegovo ime?
Taroth is offline  
Old 18.01.2007., 12:13   #91
Quote:
jaromil kaže: Pogledaj post
Jesil ti čovječe lud , pa nećeš naći u rusiji čovjeka nižeg od 180 što je zapadni prosjek.
Većina ih je viša od 190 cm.
I ostijaci (narod arktika ) su viši od tog zapadnog prosjeka .
koje ludosti da nećeš postirat mjerenja onog jevrejina kona iz vremena tzv oktombarske revolucije.
Biće da za svakog rusa što ga vidiš misliš da je skandinavac il britanac he he.
Odi prošetaj malo moskvom (150 km južnije od kremlja he he) il petrovgradom osjećaćeš se ko patuljak.
nemoj se rugat Vladimiru Putinu jer je čovjek visok svih 192 cm a Ivanov ministar odbrane je čist dvometraš.
Sam Jelcin ,po majci ostijak, je visok svih 202 cm.

Što se tiče gulaga biće da se radi o onih 2 do 3 miliona jevreja koji su krenuli da vladaju rusijom poslje tzv revolucije he he.
U rusiji ih apsolutno nikad nije bilo.
čuj, frendica mi je malo malo u rusiji... kažu da su rusi (muški) jako ružni...
jel to istina?
Taroth is offline  
Old 18.01.2007., 12:22   #92
Nisam znao da u Vrapču imaju internet.
sjekira is offline  
Old 18.01.2007., 12:36   #93
Gledaš snimke iz Rumunije i anadolcima okupirane Bugarske pa misliš da se radi o Rusiji.
Zapadni novinari su majstori eskivaže i prikrivanja fakata.
Moš to jasno prepoznat po izgledu i odijevanju ljudi injihovom ponašanju.
U Rusiji nikad nećeš nać prostitutku dok na zapadnim snimcima tzv Moskve i Petrovgrada ih je na gomile.
On ikad snima u Rusiji čaka barem 2 do 3 sata da bi snimo u kadar neku prastaru baćušku il djeda.
Da se prošetaš Moskvom ( 150 km ispod kremlja) vidjela bi da je prepuna djece i mladih ljudi žutih i riđih izvrsno građenih.
Rusi su uz ostalo i prilično dugovječni a piju mnogo votke i ruskog piva pa su i debeljuškasti kad su u godinama.
Jedan prosječan Rus od 60 godina izgleda praktično kao jedan naš od 40 godina samo što je malo ružnjikav od starosti.
Jedan jelcin kad je došao na vlast imao je svih 74 god, obrvilo (brežnjev ) svih 80 god, hruščov svih 90 god.
Ružni general Pavel Gračov je bio čuven po svoim godinama u službi jer je u trenutku raspada SSSR (he he, nijega ni bilo) imao svih 71 god iako je izgledao kao neko od 45 god.
Pogledaj jednog rusa ispod 40 i vidjećeš da je manje više savršen.

Čuj ta tvoja prijateljica izgleda da nikad nije bila u Moskvi izuzev u nekom domu staraca.
jaromil is offline  
Old 18.01.2007., 12:50   #94
Jaromile,vidim da si dobro obavesten i da dobro poznajes prilike u Rusiji cak u detalje.Naime,cuo sam sam da rusi koriste "anadolke" kao specialno oruzje - dobro i napajaju radioaktivnom,teskom vodom ,a zatim ih salju po "svjetu", narocito u USA,tako da one svugdje zrace radioaktivnoscu i unistavaju svu "floru i faunu" oko sebe.Da li je to istina??
hrko is offline  
Old 18.01.2007., 13:07   #95
Rusi koriste anadolke jedino za prvu priliku kao opravdanje za širenje Hiv virusa i sifilisa.
Jednostavno dok anadolke rade punom parom oni remontuju vodovod, centrale, sisteme za grijanje pa čak i trgovine sa pićem sokovima, vodom pa i hranom.
jaromil is offline  
Old 18.01.2007., 19:06   #96
Quote:
hevi kaže: Pogledaj post
Cijela povijest je niz genocida iliti istrebljivanja po hrvatski. Koje stradanje se više obilježava to je stvar snage i utjecaja stradalog naroda u današnjem trenutku. Npr. Židovi su jako utjecajni i njihovo stradanje se daleko najviše obilježava i ističe. Na drugom kraju su sjevernoamerički Indijanci koji nemaju nikakav utjecaj i genocid nad njima se niti ne spominje a kamoli obilježava.
Zašto naši političari nisu došli? Jer su egoisti koje to ne zanima. Holokaust obilježavaju jer znaju da treba biti u dobrim odnosima sa Židovima.
da ne ponavljam isto ono sto sam mislio reci
Krushko is offline  
Old 18.01.2007., 21:39   #97
Zanimljivo je zašto je Tito otišao tridesetih godina u Rusiju gdje je vladao takav ljudožder...i vratio se u zemlju sa namjerom da takav sustav instalira u Jugoslaviji, iako je, kao pametan čovjek, shvaćao kakav je to monstruozan sustav.
Zašto je želio uvesti takava sustav u svojoj domovini iako je mogao vidjeti kako je poguban???
alenn is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:36.