Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2017., 09:39   #61
Ja sam samo stao na onom djelu di si napisala "on se cudno ponasa,on odbija sex" na sto si ti napisala da si ti ta koja je odbijala il ti se nije dalo
Kaj ocekujes od osobe koja dobiva odjebance od svoje djevojke? Naravno da ce krenuti drugim putem (u ovom slucaju piva i klada). Da si mozda malo vise za njega tu mozda ne bi posrnuo na taj los utjecaj,na los put kojim je krenuo.
Olaksaj sebi i njemu situaciju i prekinite dok je jos vrijeme (ako vidis/te da to tako vise nedje)
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 09:44   #62
ako i je tako, to ga ne cini manjim idiotom
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 09:49   #63
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ako i je tako, to ga ne cini manjim idiotom
Apsolutno i zato je prekid neizbjezan na njihovo obostrano zadovoljstvo.
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 13:00   #64
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post
Da si mozda malo vise za njega tu mozda ne bi posrnuo na taj los utjecaj,na los put kojim je krenuo.
Pa tko želi taj teret da moraš opominjati; daj nemoj piti, daj nemoć ići u kladionicu. A još se nije zacemenirala uz njega sa djecom ili kreditom pa da bi se moglo reći da bi bilo bolje da ga proba izvesti na pravi put prije nego digne ruke i spakira se. A lik bi spičkao 1000 kuna na tiket. Ako radiš za tri ili pet ili sedam tisuća kuna kreten si ako se kockaš s tim svotama kao i ako dečka u tome podržavaš.
Tko želi labilnu osobu koja će kad mu je teško izlaz vidjeti u automat klubu, povlačenju ručice i u cugi. Nitko. To je razumljivo i prihvatljivo eventualno istom profilu ljudi.

Ne treba joj to u životu, možeš opomenuti ili zamoliti jednom ili tri puta ali nakon toga se makni od ljudi koji se zabavljaju alkoholom i po kladionicama.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 14:25   #65
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Pa tko želi taj teret da moraš opominjati; daj nemoj piti, daj nemoć ići u kladionicu. A još se nije zacemenirala uz njega sa djecom ili kreditom pa da bi se moglo reći da bi bilo bolje da ga proba izvesti na pravi put prije nego digne ruke i spakira se. A lik bi spičkao 1000 kuna na tiket. Ako radiš za tri ili pet ili sedam tisuća kuna kreten si ako se kockaš s tim svotama kao i ako dečka u tome podržavaš.
Tko želi labilnu osobu koja će kad mu je teško izlaz vidjeti u automat klubu, povlačenju ručice i u cugi. Nitko. To je razumljivo i prihvatljivo eventualno istom profilu ljudi.

Ne treba joj to u životu, možeš opomenuti ili zamoliti jednom ili tri puta ali nakon toga se makni od ljudi koji se zabavljaju alkoholom i po kladionicama.
Slazem se sa tobom ali je pitanje dal je on bio takav prije,ako je zasto nije vec prije prekinula ako joj takav muskarac ne pase ili je prije bio normalan pa covjek puko nakon silnih odjeba za mazenje,pazenje i sex ...
Naposljetku, sam naziv me buni,on zeli prekinuti sa njom ili ona sa njim
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 20:23   #66
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Da nekog takvog upitaš zna li ikoga tko se u današnje vrijeme bavi "pletenjem, heklanjem, vezenjem...ručnim radom" vjerojatno bi ti, slijedom svoje "logike" odgovorio "Ručni rad? O daa, daaa, JA... drkam svaki dan"
Vidim da ovdje ima pravih ekonoma A da nas naučiš nečem novom?
Neko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 19:09   #67
Niko me ne razumije. Zar niko nikad od vas nije bio ludo zaljubljen?
Ja njega volim i želim mu pomoć jer sam to već jednom uspjela kad je bio u krizi s majkom. Svi me napadaju da sam glupa i naivna i da zašto ja njega ne ostavim. Pa ko da su drugi bolji? On na mene nikad nije digo ruku, a znam žene koje dobivaju batine i to trpe. Odgovorite mi molim vas, da li on mene voli? Da li mu je kocka sve u životu? Šta napraviti u takvim slučajevima. Voljela bi da mi kaže netko tko je to prošao. Lako je pravit se pametan i bezosjećajan.
Hvala na odgovorima na rubu sam nervnog sloma.
SonjaBrunova is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 19:42   #68
Prošlo je skoro dvadeset dana od otvaranja teme. Kakva je situacija? Je li se išta promijenilo ili i dalje visi u kladionici i trusi pivkane? Jeste li razgovarali?
Daj malo svježih informacija!

Tražiš savjet, a kad ga dobiješ nisi zadovoljna. Ne može ti nitko odgovoriti na pitanje voli li te i je li mu kocka sve u životu, nismo mu u gaćama. Ako ti to ne znaš onda si u gadnom problemu jer se ona i te kako osjeti ako je ima, a pitaš se "voli li me?" tek onda kad ode pa pa, tako da...
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 19:50   #69
Mozda drugi nisu bolji, ali cemu to usporedivanje ?
Ako nisu bolji, tvoj mora bit gori ili ne mora ni tvoj bit bolji?
Cim dolazis tu s temom, ocito ti nesto ne odgovara u tom odnosu.
Da, sad si ludo zaljubljena, ali s vremenom ce razum prevladati 😉 bar se nadam.
To sto dosad nije digao ruku na tebe, nije garancija da ni ubuduce nece. Mozda mu dosadi svaki dan gubit novce po kladionici, i onda dode i iskali se na tebi.
Nemas sta bit na rubu nervnog sloma. Zdrava si, na cistom i suhom, sita i imas krov nad glavom. A na ta pitanja koja nam postavljas, ti on mora odgovoriti. Mi ne mozemo znati dal te voli ili ne.
A sve i da te "voli", bitni su prioriteti. A on ti je jasno dao do znanja sta je njemu prioritet.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 21:48   #70
Znala sam da me voli. Jedno večer kad se vratio kući ranije nego obično našao me svu uplakanu i ja sam mu rekla da ne mogu živjet bez njega, al da ta prokleta kocka uništava njega i našu ljubav. On je zaplakao sa mnom i otišao u sobu za goste i zatvorio vrata.
Bojala sam da si nešto ne učini.
Od onda više ne izlazi van iz kuće uopće. Ne zanima ga ni televizija i računalo, odbija jesti, ne želi čut nikoga niti preko telefona jer ja mislim da on smatra da je cijeli svijet protiv njega. Zatvorio se u sebe i samo šuti i po cijeli dan i noć gleda u plafon.
Čak i ne spava. Rekla sam mu da bi trebao ić kod psihijatra na što on uopće nije reagirao kao da je u nekom drugom svijetu.
Bojim se da ne umre jer izgleda da je odlučio da umre.
SonjaBrunova is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 08:02   #71
Mislim da se zavaravaš.
Ako ti je dečko kockar, onda je i zaljubljen u kocku.Ti si tu da mu ...opereš gaće!
Ne boj se.Izaći će on iz sobe kad dodje do nekih para da može okrenuti na kocki.

Ili plaće jer je sve u životu prokockao pa ga sad kamatari hvataju!
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 10:44   #72
Ne znam po čemu si zaključila da voli ako se zaključao u sobi??
Ne kažem da ne, ali očito ima ozbiljnih problema, tko zna šta se desilo, ili u šta se uvalio.
Bolje poduzmi nešto dok nije kasno...mislim, kasno za njega. Mogu mu svakakve gluposti past na pamet, u tom stanju...
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 17:06   #73
Dečko ti je izgubio vjeru u život. Sad se zakačio na kocku, gdje ga novac i dobitak ne zanimaju već bjeg od stvarnosti. Tu je i alkohol. Ljupko.

Dobro je što si pokušala s rečenicom "volim te, ne mogu bez tebe" ali to je sve što možeš učiniti. Nakon toga je plakao jer se samosažaljevao a ne jer te voli.

Veza vam je mrtva ali možeš je držat u socijalnoj kategoriji stoljećima.
Njemu je potrebna pomoć. Ako si duševna (a tako kaže Matan iz Prosjaka), ostat ćete prijatelji, daj mu podršku, ali ne bi ti preporučio da ideš dalje s njim. Njegov svijet se srušio.
__________________
That...Was mozart. That... That giggling, dirty-minded creature I'd just seen crawling on the floor.
stipko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 17:26   #74
Mogu biti ne znam kako u k i može mi "doći da umrem" sto puta, ali onog trenutka kad onaj/a/i koji me vole i koje volim zbog mene proliju suzu otrijeznim se jer ne želim da ih uništi moja sjebanost. Ma, čak ne moraju ni suzu pustiti, ubilo bi me da vidim kako se brinu i pate.
Mislim da te ne voli i da je obični sebični slabić.

Ne jede, ne izlazi, ne gleda tv, ne gleda tebe, ne razgovara s tobom, bulji u strop...pije li vode? Umjesto da plačeš i brineš se da će umrijeti skupi svu snagu koju imaš i gurni neki veći komad pokućstva na vrata. Poželjet će se otključati kad ožedni, ali neće moći izaći ako ti se ne obrati.
Eto, ja bih rješila njegov jbn problem.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 22:09   #75
Quote:
Čak je i mene tražio jednom da uložim 1000 kuna u nešto jer je on rekao da je to 100% sigurno i da prolazi, ja nisam željela to napravit i na kraju mi je rekao da je dobro da nisam jer nije prošlo.


"Ovo je zicer, 100% prolazi"... another... dummy.

I ti se zalis zbog prekida. Pocni slavit.

Jasno i glasno, tip je kreten. Zesci.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 23:31   #76
Izbrisani su kako postovi puni provociranja i vrijeđanja, tako i oni koji su se nadovezivali na njih, da tema bude čitkija. I ako postoje kakva pitanja, žalbe ili kritike vezane za funkcioniranje moderature, za to postoji PŽK.


Edit: mod upisi se ne citiraju!
__________________
May Good Things Grow

To Solitude

Zadnje uređivanje Hazen : 23.05.2017. at 23:43.
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 09:41   #77
ako voli kocku - bježi dok možeš!
mesojed is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 09:46   #78
Frajer je vjerojatno u žešćem dugu i ne zna kako da ti kaže da duguje toliko svotu novca. enough said.
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 09:49   #79
Nemoj se natjecati sa necijom ovisnoscu. Nikad neces pobijediti. Cuvaj se kockara. Najbolje iz te veze izadi, a ako ti je jako stalo do njega kao osobe i njegove dobrobiti, mozes mu probat pomoci kao prijatelj. Ne trebas se zato vezati za njega
NightDive is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 15:29   #80
Quote:
NightDive kaže: Pogledaj post
Nemoj se natjecati sa necijom ovisnoscu. Nikad neces pobijediti. Cuvaj se kockara. Najbolje iz te veze izadi, a ako ti je jako stalo do njega kao osobe i njegove dobrobiti, mozes mu probat pomoci kao prijatelj. Ne trebas se zato vezati za njega
rajt. samo ja bi dodao da mu ipak može ponekad prijateljski dat pičke da mu bude lakše na putu prema putu izlaska iz krize.
__________________
That...Was mozart. That... That giggling, dirty-minded creature I'd just seen crawling on the floor.
stipko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger