Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2017., 17:32   #81
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Ja ne mogu ni bradu pustiti, ne raste
Ni brada ti ne raste


Ma daj drumi
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 17:39   #82
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
Ni brada ti ne raste


Ma daj drumi
Ozbiljno, jako mi slabo raste iako bi već trebala s 30 godina. Naraste mi 2-3 milimetra u mjesec dana, nekome toliko naraste za dva dana.

Možda zato što sam plavuša, ovim crnima bolje raste.
Ali onda skužim da to nije uzrok (pogle Pažanina ili Prosinečkog).
Tak da je valjda neki hormonski poremećaj.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 17:41   #83
Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post
Ljudi ti kazu da ih fizicki nedostaci ne smetaju kad su na osobi koju vole ali ti to preskocis.
Nego dalje vrtis svoj film.

Nego, imas li ti kakvog konkretnog kandidata radi kojeg pitas?
Ili je to sve u sferi sbbkbb?

Ako si zanimljiva, duhovita, brizna, volis i znas pokazati da ti je stalo do druge osobe, sve to ce itekako kompenzirati tvoje vanjske nesavrsenosti.
Tim vise sto i sama kazes da se ne primjecuju kad se sredis.
Nadam se da nisi od onih koje ni ne kuze da 'sredjivanjem' jos vise isticu to sto zele prikriti.


Koje bi osobine navela kao svoje prednosti?
Napisala si sto ti se ne svidja na tebi, reci sto ti se svidja u tebi?
Da si decko, zasto bi htjela bit s tobom?
Nisam preskocila to nego jednostavno ne vjerujem u to da su ljudi glupi i slijepi kad nekog vole. Mozda u pocetku dok traje ona pocetna zaljubljenost. Ja cak ni tada nisam tako slijepa da ne vidim takve stvari. Alo me nesto bas smeta, svejedno bi me i tada smetalo.

Nemam sad trenutno kandidata, ali zasto bi ga morala imati da bi ovo pitala?
Mozda naidje uskoro bas netko. A mozda i nikad ne naidje.

Zanimljiva, brizna, dobra osoba, da sve se to gleda (bar se nadam, mislim neki nemaju nikakve kriterije pa poslije kukaju s kim su to zavrsili u vezi), ali gleda se i izgled puno. Nije sve u izgledu, ali nije ni u karakteru.

Da sam jedna od tih koje ne kuze da.sredjivanje jos vise isticem te nedostatke, ne bi pisala ovdje. Bas to meni i muci sto se ne mogu ogoliti skroz pred nekim, a ne zelim se ni skrivati jos godinama.


Nemam prednosti
Al ne ozbiljno, tema nisu moje prednosti, ima ih par, ali ne da mi se o tome tu pisati.
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 19:30   #84
Nekome nedostaci, netko vidi u tome savršenost.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 18:45   #85
@ little gypsy - Ja te razumijem skroz, i mene muce takve stvari, tj po ovomsto si navela kao svoje nedostatke, mislim da sam ja u jos goroj situaciji, moji nedostatci su malo veci

Isto razmisljam cak o nekim zahvatima, iako sam u srednjim dvadesetima, opterecuje me to jako.
Nekad sam u fazi da sam umorna od zamaranja tim stvarima i jednostavno si kazem 'bas me briga, ako me nitko nece zbog toga, sta mu ja mogu, ostat cu sama radine'. A opet me cesto uhvati cak i neka mala depra koliko toga na sebi mogu naci, a sigurna sam da nikome drugom to ne bi bilo bi lijepo ni ok. Sve vise se zbog toga odmicem od muskih, u smislu ne zelim dati nikome da mi se priblizi jer znam da onda uskoro slijedi situacija gdje cu morati otkriti to sve na sebi, a to ne zelim. Tj zelim, ali da me netko prihvati, ali ne zelim jer znam da je ruzno i tesko se moze prihvatiti.

Ne znam sto da ti drugo kazem, ako mozes te neke stvari ispraviti, ispravi, ako ne probaj ih nekako prihvatiti..

Sretno i tebi i meni s tim
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 18:51   #86
to ti je sve na psihičkoj bazi. niti si sama sa sobom okej, niti ti je okolina banja pa hvala bogu da si si ružna.
čim budeš u nekoj boljoj fazi mislit ćeš o sebi da si prekrasna.

ja sam recimo neki dan gledala neke svoje slike i na onima na kojima sam bila sretna (sjećam se tih događaja) sam si bila divnaa na onima iz loše faze sva neka izmučena, kisela, ma užas.

sreća nenormalno poljepšava i svi naši dotadašnji nedostaci postaju simpatični znakovi naše jedinstvenosti i neponovljivosti
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 19:07   #87
Nije istina da je to sve samo faza. Nije to ono da imas par kila viska pa si si eto u toj fazi malo debela, nakon par dana si si opet ok i prihvacas se. Navodim taj primjer jer ispada da su uglavnom to razlozi kukanja zenski da nisu lijepe

Slazem se da bi to sve trebalo prihvatiti na sebi, ali eto nekma bas i ne ide, posebno ako godinama pokusavaju i ne uspiju. Mislim halo, ako te nesto toliko smeta godinama, neces sad nekom cudom odjednom to prihvatiti.

Ne mozemo svi biti lijepi, pa ni prosjecni, jebiga
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 21:40   #88
Quote:
šećerna vata kaže: Pogledaj post
Nije istina da je to sve samo faza. Nije to ono da imas par kila viska pa si si eto u toj fazi malo debela, nakon par dana si si opet ok i prihvacas se. Navodim taj primjer jer ispada da su uglavnom to razlozi kukanja zenski da nisu lijepe

Slazem se da bi to sve trebalo prihvatiti na sebi, ali eto nekma bas i ne ide, posebno ako godinama pokusavaju i ne uspiju. Mislim halo, ako te nesto toliko smeta godinama, neces sad nekom cudom odjednom to prihvatiti.

Ne mozemo svi biti lijepi, pa ni prosjecni, jebiga
Zašto ne bi prihvatila nešto što te godinama smeta? Zašto ne bi to gledala kao dio sebe i onog sveukupnog što te čini osobom kakva jesi? Zašto bi na nedostatak nužno gledala loše?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 21:59   #89
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Zašto ne bi prihvatila nešto što te godinama smeta? Zašto ne bi to gledala kao dio sebe i onog sveukupnog što te čini osobom kakva jesi? Zašto bi na nedostatak nužno gledala loše?
Mislis da nisam pokusala mali milijun puta?

Imala sam kao mladja dosta neke prolazne komplekse, koje sam uspjela prihvatiti, neke prije, neke kasnije. Ali vecinu jesam. Mislis da ne bi i ove uspjela isto tako, da mi to nije takav problem da me blokira u odnosima sa muskarcima?

Uostalom nisam dosla tu rijesiti svoje komplekse, nego odgovoriti autorici teme, da vidi da nije jedina takva.
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 22:02   #90
Quote:
šećerna vata kaže: Pogledaj post
Mislis da nisam pokusala mali milijun puta?

Imala sam kao mladja dosta neke prolazne komplekse, koje sam uspjela prihvatiti, neke prije, neke kasnije. Ali vecinu jesam. Mislis da ne bi i ove uspjela isto tako, da mi to nije takav problem da me blokira u odnosima sa muskarcima?

Uostalom nisam dosla tu rijesiti svoje komplekse, nego odgovoriti autorici teme, da vidi da nije jedina takva.
Znam, samo mi je nekako žao kad netko sam sebe sputava radi stvari koje ne može promijeniti. Zato sam te i pitala ova pitanja. Realno, svi mi imamo manjkavosti i nedostatke. Pa i onaj tko stoji preko puta tebe pokušava sebe prezentirati u najboljem svjetlu i sakriti nešto u vezi čega je on nesiguran. Šteta je ako propuštaš prilike radi toga (ne mislim konkretno ti, nego općenito)
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 06:19   #91
ili skriva nedostatke, ili ne razmislja o sebi u kategorijama vrijednosti i savrsenosti, kao kad se gleda npr. polovni auto
a ja barem jos u ovim mojim njeznim godinama, nisam naisao na zenu koja je 100% zadovoljna sa sobom i koja ne bi rado nesto mijenjala
u najvecem broju slucajeva, one su bile i jedine koje su primjecivale te nedostatke i racunale si ih kao minuse
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 08:52   #92
Nema toga tko je 100% zadovoljan sobom. Uvijek ima prostora za promjene i nadogradnju. Čak i u godinama nježnijim od tvojih
Problem nastaje kad te ti nedostaci sprečavaju da uživaš u nečemu što želiš.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 09:11   #93
svatko moze odluciti da ga/ju bilo kaj sprijecava
a i lakse je sjesti na dupe i roniti gorke suze i imati izgovor za necinjenje, nego se pokrenuti
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 09:27   #94
Quote:
šećerna vata kaže: Pogledaj post
@ little gypsy - Ja te razumijem skroz, i mene muce takve stvari, tj po ovomsto si navela kao svoje nedostatke, mislim da sam ja u jos goroj situaciji, moji nedostatci su malo veci

Isto razmisljam cak o nekim zahvatima, iako sam u srednjim dvadesetima, opterecuje me to jako.
Nekad sam u fazi da sam umorna od zamaranja tim stvarima i jednostavno si kazem 'bas me briga, ako me nitko nece zbog toga, sta mu ja mogu, ostat cu sama radine'. A opet me cesto uhvati cak i neka mala depra koliko toga na sebi mogu naci, a sigurna sam da nikome drugom to ne bi bilo bi lijepo ni ok. Sve vise se zbog toga odmicem od muskih, u smislu ne zelim dati nikome da mi se priblizi jer znam da onda uskoro slijedi situacija gdje cu morati otkriti to sve na sebi, a to ne zelim. Tj zelim, ali da me netko prihvati, ali ne zelim jer znam da je ruzno i tesko se moze prihvatiti.

Ne znam sto da ti drugo kazem, ako mozes te neke stvari ispraviti, ispravi, ako ne probaj ih nekako prihvatiti..

Sretno i tebi i meni s tim
Cekajte tridesete
Ne, stvarno- kada se sjetim koliko sam bila uvjerena da imam mane na tjelu kada sam imala dvadeset Ono, neko mi kaze kako sam zgodna, a ja krenem-ma, nisam... I sama sebi trazim mane. Kao- e lijeva cica mi je veca od desne, a jos su i male, pa trebala bi imati duze noge. A i kako da sam zgodna kada su mi mjere 96-64-100,a ne 90-60-90. Stomak mi je ravan,ali nemam plocice...
Do 22 mislim da sam samo premisljala u seksu da ipak ugasimo svijetlo, jer ne mora vidjeti bas svaku nesavrsenost na mom tjelu.
Da sad imam te mjere isla bih gola I danas volim svoje tjelo, nije mi frka ici u bikiniju i nosim stvari koje prate liniju tjela. Samo sam svjesna da u periodu kada sam fizicki najbolje izgledala- bila sam najnesigurnija.
danas kada dobijem kompliment kaze sa osmjehom hvala, a ne stidljivo kao prije(uz misao-ovaj/ova nije normalan/a).
Prije sebi nisam izgledala dovoljno dobro;danas - ne izgledam lose
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 09:27   #95
Sash, najčešće se te stvari ne odlučuje. Većinom im se samo dopušta inercijom da vladaju nama.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 09:30   #96
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Sash, najčešće se te stvari ne odlučuje. Većinom im se samo dopušta inercijom da vladaju nama.
kaj da ja sad kazem o ljudima kojima se samo stvari dogadaju u zivotu?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 09:32   #97
Pa da ih svemir ne voli. Taj dio je barem jednostavan.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 09:33   #98
ok, na ovoj tocci cu odustati
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 09:36   #99

Tu otprilike svi odustanemo
Šalu na stranu, nejteže je sebe natjerati na promjene. Ali dok god to ne napravimo, ne stiže se daleko.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 09:58   #100
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Kao- e lijeva cica mi je veca od desne, a jos su i male, pa trebala bi imati duze noge. A i kako da sam zgodna kada su mi mjere 96-64-100,a ne 90-60-90. Stomak mi je ravan,ali nemam plocice...
Nda, tipicni zenski kompleksici, par kg viska, premale sise, celulit. Mislim, ne zelim banalizirati ako je nekome to problem, ali ja ne pricam o takvim stvarima. A tocno sam znala da ce se na forumu bas na to pomisliti. Ono, nije moguce da itko ima ikakve druge nedostatke na tijelu, oa i gore od ovih.
Ovakve nedostatke sam imala sa 17, 18, odnosno ja sam ih tako vidjela, to u biti ni nisu neki nedostaci po meni. To me brzo proslo. To su ti sitni, banalni kompleksi koje valjda svaka zena ima u nekoj fazi zivota.
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger