Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2017., 00:30   #161
Quote:
Laaaa13 kaže: Pogledaj post
@Ambadass - boli te ku..c, svejedno ti je kome ces se svidjeti i svoj si. Vjerojatno te zato vise vole. Nema nista ljepse od tih samopouzdanih osobina pa ti vjerujem da je tako kako kazes.
Znači, treba ti ne biti stalo do nikoga da bi osvojio te najprivlačnije, do kojih ti, je li, nije stalo? Pa šta će ti onda?!

Prije će biti da je stvar a) puke glume ili b) frajerske priče, rekao bih.

Ono o čemu se zapravo radi i što je privlačno je kad je osoba dovoljno cjelovita i samopouzdana da se ne raspada radi svakog odbijanja. Boli li? Pa ovisi o tome postoje li za tebe privlačni ljudi. Ako postoje, odnosno ako su ti privlačni pa te odbiju, boli. Je li kraj svijeta? Ne bi smio biti...ne mogu reći da sam se i ja sam uvijek uspio držati ovoga, ali je vještina koja se uči.
tonalf is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 10:22   #162
Mogu reć da nemam neko određeno mišljenje o tome, kao kad mi netko kaže da se "zaljubio u drugu osobu", jednostavno je izašla iz mog života i otplovila negdje drugdje van horizonta odakle se neće nikad vratiti. Ako nestanu ili nema bilo kakvih emocija, o čemu dalje razmišljati, to je neka osobna fiksacija bez veze s realnošću. A sad na koji način će to reći, to već sljedeće minute/sata/dana/tjedna postaje tako nevažno.
metilj is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 21:42   #163
Ne kuzim kak se uopce dodje do toga da netko nekoga odbije.

Valjda se ljudi krenu nabacivati jedni drugima sa nekakvim dvosmislenim spikama i bockanjima pa tu vidis kak druga strana dise... ili ne dise.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 23:52   #164
a dogodi se nekad da se ljudi krivo pročitaju, učini im se da je jedno a zapravo je drugo.
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 23:52   #165
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
Ne kuzim kak se uopce dodje do toga da netko nekoga odbije.

Valjda se ljudi krenu nabacivati jedni drugima sa nekakvim dvosmislenim spikama i bockanjima pa tu vidis kak druga strana dise... ili ne dise.
Nekad ti netko i otvoreno kaže da bi s tobom želio nešto više.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 09:05   #166
I kako to onda zvuci?
Koliko uspjeha takav pristup uopce ima?

Znate li vi bar 3 situacija da je druga strana rekla Je, i ti se meni svidjas, ajmo probati...?
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 11:31   #167
Meni nije jasno da je nekome cudno kako do toga dodje
Pozove te neko na kafu, odbijes ga. Pridje tu u klubu, odbijes ga. Prica sa tobom na fejsu, pa te pozove na pice, odbijes ga ili kada pocne da se ''intimizira'', odbijes ga...
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 11:37   #168
Pa neki dijalog valjda treba prethoditi tom pozivu.
Vec po dijalogu možeš skužiti.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 11:40   #169
U pravilu se radi o onima koji ne znaju čitati signale ili ih odlučuju svjesno zanemariti jer "sigurno će biti moja, samo kad shvati kako sam ja super". Jedan je imao foru da je na 1. april nazvao, rekao da mu se sviđaš, pa onda kad ga odbiješ rekao da je bila šala
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 12:36   #170
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
I kako to onda zvuci?
Koliko uspjeha takav pristup uopce ima?

Znate li vi bar 3 situacija da je druga strana rekla Je, i ti se meni svidjas, ajmo probati...?
Da, znam. Ja.
Ne znam zapravo čemu se ti čudiš, pa uvijek postoji neka kritična točka, kada netko povuče manje-više očigledan potez, pa ga prihvatimo ili ne. A ne se još zove odbijanje. Ono prije je samo Igra, obredni ples uokolo, kako hoćeš. Svaki sam puta znala hoću li pristati na što već, ili odbiti.
Usput, oko pitanja iz uvodnika, nikako se posebno ne osjećam, jer sam posve uvjerena da je sasvim normalno odbiti mnoge, uobičaejno. Kao što me još nikada nije potreslo obratno. Ono, val razočarenja naravno, ali ništa tragično. Kako ja uopće ne držim prirodnim da se sviđam svima, zašto bih to pravo dala drugima? Pa bi me trebala gristi savjest što sam razočarala kakvog maminog sineka. Oni drugi ionako sve kuže i spremni su na svakakve rasplete.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 12:41   #171
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
Pa neki dijalog valjda treba prethoditi tom pozivu.
Vec po dijalogu možeš skužiti.
Ne nužno, mene je moj muž pozvao na ručak poslije jedne prilično žestoke rasprave na poslu, na kojoj smo bili na suprotnim stranama, a prije koje smo se prvi puta upoznali. Da mi se nije svidio, umom i pojavom, ne bi mi bilo niti na kraj pameti otići na taj ručak. A još manje bih ja njega zvala, kolikogod mi se jest svidio. Dakle, baš je bilo kao iz primjera, on je pitao, ja pristala.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 13:27   #172
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
zato sto ovo i jeste samosazavanje.
ovaj forum je moj dnevnik i mozes se jebat ako ti se to ne svidja :
ovaj forum je javan forum... takve stvari nikad ne iznosis van. ali bas nikad...

e sad pitanje je zasto? Ako vec mogu srat, mogao bi i obrazlozit:

Curama, nakon same inicialne atrakcije, vrijednost dolazi kao slijedeca stvar koja je apsolutno puno bitnija nego li sama atrakcija... Value tvog posta je postavljen u krivom tonalitetu. Kroz svoje rijeci pokazujes zalost/frustraciju i zelju da imas tako nesto...

Cure kompa moj tako uopce ne funkcioniraju... Tako zapravo zivot ne funkcionira i uglavnom (necu generalizirat ali vecina) takve osobe imaju nekakav mentalni poremecaj koji te kad tad doceka na noz...

Cure traze opustene decke, koji imaju svoje ciljeve u zivotu, svoj jasan i glasan stav koji je orijentiran ka tome da ti, kao individua, rastes... Cure traze tipa koji ih nace tlacit, sjedit im za vratom i dahtat te se ponasat kao dijete koje samo zeli jebat... itd... One zele da mogu sa tobom pricat o bilo cemu, da ih odvedes na plazu, digod vec i da uzivas sa njima u drustvu jer ti je jebeno ugodno bit pored te osobe...

E sad, to gore je opcenito, kad na to dodas jos da cura treba da ili vara ili bude sa tobom u vezi dok si ti sa drugom... to je jedan APSOLUTNO novi level kojeg vecina cura izbjegava... U tom slucaju, ti moras bit tvrd ko orah, apsolutno stabilan i strahovito konkretan ali ne sa time da je pitas to vec sa time kako se ponasas, sta radis u zivotu, di ides itd... stvari nikad ne pitas... ali bas nikad...

Ono sto ti trebas je prijateljice... Jako puno prijateljica i fakat prijateljica... Vjeruj mi, ako se ijedna zagrije za tebe, to ces znat... i tada se vise neces pitat... grlit ce te, bit ce pored tebe, gledat ce te kao da te zeli izjebat... premda se tu moras bit svjestan da to znaci samo da si joj interesantan... to uglavnom ne znaci nista drugo nego li to da je spremna igrat se... bez kontakta...

Kontakt nikad ne inicializiras dokle god to nije kako treba... curama je prirodno da te grle, maze, diraju, ceskaju itd... pusti njih da se opuste... nekima treba pola sata da se opuste, nekima treba 3 mjeseca a neki se nikad nece opustit jer ne zele... iz istog razloga, kao sto sam rekao, pristupat curama da ces ih pojebat je totalno kontra prirode. Ne glupo vec neprirodno... Zivis u prirodi, na zemlji... sve oko tebe je priroda... kontas? budi to sto jesi...

Uzivaj u tom procesu kad nadjes curu koja te full zaintrigira... ne zuri... oces se sa nekim prvo dobro upoznat pa mozda i pojebat ili ne... zar je to uopce bitno?

Svaka osoba zasluzuje da ju se cijeni, tretira kao bice a ne kao komad mesa...

Moj ultimativni savjet bi ti bio da probas te testosterone malo dovest u kontrolu tako da totalno zene izbacis iz svog zivota i pocnes mislit na to kako uistinu i zaista zelis bit prijatelj sa ljudima... (sad to mozda i jesi, ako jesi, high 5)...

Jebali te forumski dnevnici

Zadnje uređivanje boundlessri : 05.07.2017. at 13:54.
boundlessri is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 13:41   #173
Quote:
Stella PoP kaže: Pogledaj post
a dogodi se nekad da se ljudi krivo pročitaju, učini im se da je jedno a zapravo je drugo.
ono sto se desi je da tip se napali, digne mu se kurac, nekakav mentalni blok se desi i on pocne mislit kako ti zelis... a zapravo, on sam sebe jebe u zdrav mozak...
boundlessri is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 17:21   #174
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
Ne kuzim kak se uopce dodje do toga da netko nekoga odbije.

Valjda se ljudi krenu nabacivati jedni drugima sa nekakvim dvosmislenim spikama i bockanjima pa tu vidis kak druga strana dise... ili ne dise.
Ako govorimo o prilasku nepoznatim osobama, odjeb nekada bude prije nego sto uopste dodje do ikakvih spika i bockanja i komunikacije uopste
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 20:50   #175
Quote:
boundlessri kaže: Pogledaj post
...


stvari nikad ne pitas... ali bas nikad...
...

Kontakt nikad ne inicializiras dokle god to nije kako treba...

...

pristupat curama da ces ih pojebat je totalno kontra prirode.

...

pojebat ili ne... zar je to uopce bitno?

...

Svaka osoba zasluzuje da ju se cijeni

...


probas te testosterone malo dovest u kontrolu

...
totalno zene izbacis iz svog zivota

...

Jebali te forumski dnevnici


rekordan broj izjava s kojima se ne slažem ni dok spavam
mudozvon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger