Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2017., 23:57   #41
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Nisam napisao da bih trebao, nego da bih mogao. Velika razlika.
S ovakvim tonom ne bi ni trebao niti mogao ništa pa ću te lijepo pozdraviti, jer se ne sjećam da smo se igdje sreli niti razgovarali ranije na čemu bi temeljio bilo ton bilo dociranje.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 23:58   #42
Quote:
commandant kaže: Pogledaj post
stvari koje se večini događaju samo od sebe, ja sam za njih moram trudit ko da želim postat astronaut, i što najgore opet neču imat ništa od toga, jer što god da pokušavam to neče upalit.
Onaj prvi dio rečenice je vjerojatno točan, ali ovaj drugi (boldani) dio izbaci iz glave, ukoliko želiš imati barem nekakvu šansu.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 00:02   #43
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
S ovakvim tonom ne bi ni trebao niti mogao ništa pa ću te lijepo pozdraviti, jer se ne sjećam da smo se igdje sreli niti razgovarali ranije na čemu bi temeljio bilo ton bilo dociranje.
Sreli smo se na ovoj temi.

Onda kad si ti meni docirala kak će me Blort i Drumforce uputiti u životne mudrosti.

Pozdrav i tebi!
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 00:08   #44
Sve j*bači na baterije, a baterije prazne.
Tox is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 00:23   #45
Ispraznile su se u portabl pekaču za burek.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 00:50   #46
autore mislim da si si sam dao odgovor u pocetnom postu. ostao si na (emotivnoj) razini 10-godisnjaka kojem su se svi smijali. nemas nikakvog samopouzdanja, pa tako nikako ni ne mozes pronaci zenku. umjesto da to toliko silno prizeljkujes i padas sve vise u depru, zasto sa psihijatricom ne razglabas o tim traumama i pocnes bildati samopouzdanje i osjecaj vlastite vrijednosti? kad to steknes, bit ce zena ko salate...
jelena-85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 00:51   #47
Ne vidim da li si ružan ali vidim da si nepismen.

Inteli što?
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 03:05   #48
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Monkey see monkey do sindrom.
Da su oko tebe svi neupareni ni ti ne bi imao potrebu biti uparen, ili barem ne toliko jaku potrebu.
Stvar je u tome da si vjerojatno okružen uparenima i sve više ćeš biti kako ti godine rastu.
Ključ je u tome da se prestaneš uspoređivati s drugima.
Kakvi su ovo glupi savjeti? Znači rješenje je da odustane od ikakve ideje da jednom bude imao partnericu i postane budistički svećenik ili što?

Jedino rješenje je rad na sebi, nema druge i nema prečaca. Pohvalno je što je potražio pomoć i što trenutno uzima lijekove iako sam skeptičan o efikasnosti istih.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 04:32   #49
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Dobij na lotu i pazi na Pelješac crew.
hahahahahahahaa....;....

tek ti je 21. godina prijatelju. nije kasno, ma kakvi, samo se vrti oko zenki.. naletit ce ti vec...
__________________
Osjećam se dva dana mlađi.
mauzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 04:37   #50
ali i da si cijepljen, a cijpljen jesi,... onda imas puno toga u krvi... samo ne protiv zenske Sexualnosti... nema one koja nece, nego ona koja jos nije...
__________________
Osjećam se dva dana mlađi.
mauzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 09:09   #51
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Kakvi su ovo glupi savjeti? Znači rješenje je da odustane od ikakve ideje da jednom bude imao partnericu i postane budistički svećenik ili što?

Jedino rješenje je rad na sebi, nema druge i nema prečaca. Pohvalno je što je potražio pomoć i što trenutno uzima lijekove iako sam skeptičan o efikasnosti istih.
Što prije prihvati činjenicu da ne mogu svi imati partnericu biti će mu lakše.
Ljubav nije za sve ljude, it's a fact.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 10:03   #52
Autoru savjetujem da nabavi psa.
Ima puno azila sa predivnim bićima koja trebaju ljubav

To je najbrži i najopušteniji način za upoznavanje novih ljudi svih dobnih skupina i spolova

Postupno i prirodno (jer se psi igraju) njihovi vlasnici čakulaju i mislim da je to zaista dobar način - kad već tražiš recept

Osim toga , pas je prekrasan prijatelj i uz njega nikad nećeš biti sam - čak i ako ne sretneš nikoga u šetnji. Ali to je skoro pa nemoguće , osim ako ćeš ga šetati u sred noći ...

Međutim , ako ne voliš životinje ili ne voliš pse ,nikako ti ovo ne savjetujem i molim te da moj upis odmah zanemariš
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 10:12   #53
Sretat će nepoznate ljude u šetnji ali ih neće upoznavati. Velika razlika.
Ljudi koji su započeli vezu šetajući psa se broje u promilima.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 12:38   #54
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Sretat će nepoznate ljude u šetnji ali ih neće upoznavati. Velika razlika.
Ljudi koji su započeli vezu šetajući psa se broje u promilima.
Drumi sad kad vidim koliko je toga kod tebe u promilima, još su žene odlično prošle s 5%
Btw di ti je slika? Zašto si nam opet bezličan?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 12:47   #55
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Drumi sad kad vidim koliko je toga kod tebe u promilima, još su žene odlično prošle s 5%
Btw di ti je slika? Zašto si nam opet bezličan?
5% je u svjetskim razmjerima zapravo puno.
Uskoro ide burek na sliku da Tox bude sretan.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 13:43   #56
A gle problem ce se rijesiti samo ako sutnes sam sebe u guzicu i aktiviras se. Ja sam imao slican problem izuzev izgleda, tesko sam stupao u kontakt s ljudima. I gle jedan dan sam skuzio da to tako ne ide i da mi steti i psihickom i fizickom zdravlju. Tak sam se zaposlio u turistickoj grani gdje nisam imao izbora nego komunicirat s drugim ljudima. Krenes radit na sebi , ostalo je sporedno.
TechB0ne is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 13:49   #57
Quote:
TechB0ne kaže: Pogledaj post
A gle problem ce se rijesiti samo ako sutnes sam sebe u guzicu i aktiviras se. Ja sam imao slican problem izuzev izgleda, tesko sam stupao u kontakt s ljudima. I gle jedan dan sam skuzio da to tako ne ide i da mi steti i psihickom i fizickom zdravlju. Tak sam se zaposlio u turistickoj grani gdje nisam imao izbora nego komunicirat s drugim ljudima. Krenes radit na sebi , ostalo je sporedno.
Onda nisi imao sličan problem.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 13:55   #58
Ne mozete vi biti toliko ruzni koliko neke cure vole peneze
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 14:04   #59
Bojiš se drugih ljudi, a posebno žena jer im daješ preveliku važnost. Misliš da imaju puno samopouzdanja, da svi gledaju u tebe i smiju ti se. Zvuči kao socijalna fobija.
Prava istina je da ljude boli k**** za tebe i tvoj izgled i uopće te ne primjećuju (ko ni sve ostale) pa se stvarno nemaš razloga bojati. A većina ih nema ni puno samopouzdanja nego glume, a ustvari su jako ranjivi.

Imala sam sličan problem pa sam si svakodnevno ponavljala u glavi: "Svi ljudi su glupi i nevažni i boli ih kurac za mene". Pomaže i ako ih zamišljaš gole ili u smiješnim kostimima. Kod mene je problem nestao nakon par mjeseci, tj. kad sam si ovu rečenicu duboko usadila u glavu i od tad se nikoga ne bojim i život mi je postao puno bolji i kvalitetniji.

I ne zaboravi, život je prekratak i zato se baci u vatru pa što bude bude
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 15:39   #60
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Bojiš se drugih ljudi, a posebno žena jer im daješ preveliku važnost. Misliš da imaju puno samopouzdanja, da svi gledaju u tebe i smiju ti se. Zvuči kao socijalna fobija.
Prava istina je da ljude boli k**** za tebe i tvoj izgled i uopće te ne primjećuju (ko ni sve ostale) pa se stvarno nemaš razloga bojati. A većina ih nema ni puno samopouzdanja nego glume, a ustvari su jako ranjivi.

Imala sam sličan problem pa sam si svakodnevno ponavljala u glavi: "Svi ljudi su glupi i nevažni i boli ih kurac za mene". Pomaže i ako ih zamišljaš gole ili u smiješnim kostimima. Kod mene je problem nestao nakon par mjeseci, tj. kad sam si ovu rečenicu duboko usadila u glavu i od tad se nikoga ne bojim i život mi je postao puno bolji i kvalitetniji.

I ne zaboravi, život je prekratak i zato se baci u vatru pa što bude bude
Slazem se s tobom da ljude bas briga tko si i kako izgledas, bar ovako u vecim gradovima. Za pouzdanje je istina da dosta ljudi glumi to, al cak i ako ga glumis s vremenom ga budes i steako, moras krenuti od negdje.

A sto se tice ovoga da su svi ljudi glupi i nevazni, neznam bas. Dosta negativan stav o cjelokupnoj zajednici koji ti moze uskratit ljepa poznanstva. A vecina ljudi sa bar malo intuicije moze procjenit dal ce im netko pasati za drustvo ili bilo sto drugo vec na prvom upoznavanju
TechB0ne is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger