Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2017., 21:44   #21
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
O majko kristova! Flat reci mi molim te da ovo nije istina i da se šališ
Nek feministkinje same kazu.
Mozda sam ja u krivu
Flat is offline  
Old 05.07.2017., 21:44   #22
o ovome se prije x godina pisalo po americi, ljudi su gubili posao, damice su ih i privatno tuzile za seksualno uznemiravanje i svoje oh so dusevne boli
nama ovdje je bilo smijesno, glupo i neshvatljivo
ne sumnjam da ce se i ovdje naci pokoja koja ce stati na zensku stranu, a protiv tog gnjusnog obicaja komplimentiranja
naravno, to te iste nece ni najmanje sprijeciti da damski ocekuju da im muski uskoce u pomoc, prenesu nesto i slicno
ZgSash is offline  
Old 05.07.2017., 21:45   #23
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Nek feministkinje same kazu.
Flat strašiš me nepotrebno
calea is offline  
Old 05.07.2017., 21:51   #24
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
o ovome se prije x godina pisalo po americi, ljudi su gubili posao, damice su ih i privatno tuzile za seksualno uznemiravanje i svoje oh so dusevne boli
nama ovdje je bilo smijesno, glupo i neshvatljivo
ne sumnjam da ce se i ovdje naci pokoja koja ce stati na zensku stranu, a protiv tog gnjusnog obicaja komplimentiranja
naravno, to te iste nece ni najmanje sprijeciti da damski ocekuju da im muski uskoce u pomoc, prenesu nesto i slicno
gledo sam jednom neku emisiju na hrt4, gost neki hrvatski umjetnik koji često radi u americi. relacija zg-yn. Kad ga je voditeljica pitala da prokomentira stanje amerike danas i amerike devedesitih rekao je da su tad ljudi bili puno više prisniji, da je danas grljenje rijetkost i da su te pojave na ulici prije bile puno češće te da je to zbog te "harassment" graje koja se digla da se ljudi maltene boje i rukovat.
Samo jako! 1994 is offline  
Old 05.07.2017., 22:04   #25
meni nije čudno što je šef tako reagirao, jer on to ne smije podržavati na poslu. ali je sigurno u sebi mislio

vidim što bi u toj izjavi moglo biti uvredljivo. drugim riječima to znači, zarađuj na izgledu, a ne korištenjem mozga.
ipak, to je sve preseravanje s njene strane, jer:

Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
naravno, to te iste nece ni najmanje sprijeciti da damski ocekuju da im muski uskoce u pomoc, prenesu nesto i slicno
white-light is offline  
Old 05.07.2017., 22:06   #26
Takva izjava može itekako biti uvredljiva. Sve ovisno o kontekstu u kojem je rečena i o osobi koja ju je izrekla. Međutim, ako je rečena kao usputni kompliment, zaista ne vidim razloga da bi se dizala panika. Doduše, ja ne bi išla tužakati ni da je ovaj prvi slučaj. Sama bih to riješila. Pa imam i ja jezik i znam odgovoriti nekome tko me pokušava poniziti.
calea is offline  
Old 05.07.2017., 22:28   #27
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Takva izjava može itekako biti uvredljiva.
OK, kada?
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is online now  
Old 05.07.2017., 22:33   #28
Što radiš na fakultetu kad možeš zarađivati kao model?

Što radiš kad možeš prodavati dupe?

Nije uvredljivo?
Maria34 is offline  
Old 05.07.2017., 22:36   #29
Quote:
Maria34 kaže: Pogledaj post
Što radiš na fakultetu kad možeš zarađivati kao model?

Što radiš kad možeš prodavati dupe?

Nije uvredljivo?
Jesu li korištene baš te riječi prilikom komplimentiranja ili si ti običan "izgledaš lijepo danas" antagonizirala do beskraja?

EDIT: morao sam ponovno pogledat 1.stranicu, on je to doista rekao. U tom slučaju razumijem njezinu reakciju.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is online now  
Old 05.07.2017., 22:37   #30
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
OK, kada?
Kada me npr. želi poniziti i podcijeniti moj rad na konto izgleda. Ili insinuirati da sam na neku poziciju došla radi izgleda. Ili insinuirati da postoji neka povezanost izuzev poslovne s nekim od muških kolega. Postoji niz situacija u kojima je to sve samo ne kompliment. Nije rijetkost da se takva nekakva primjedba provuče negdje.
calea is offline  
Old 05.07.2017., 22:51   #31
Razumljiva njena reakcija ukoliko je cura postizala sve u zivotu na tezi nacin. Ako joj je vec htio dati kompliment mogao je reci steta sto netko tvoje inteligencije radi na poslu na kojem ne moze doci do izrazaja.
Wogy is offline  
Old 05.07.2017., 22:55   #32
Quote:
Wog Boy kaže: Pogledaj post
Razumljiva njena reakcija ukoliko je cura postizala sve u zivotu na tezi nacin. Ako joj je vec htio dati kompliment mogao je reci steta sto netko tvoje inteligencije radi na poslu na kojem ne moze doci do izrazaja.
To ti sve ovisi kako ti netko nešto kaže. A obično znaš u kojem kontekstu je rečeno i je li mislio uz ovo što si napisao i da je lijepa ili nije to u pitanju. Znam koliko je muke trebalo da do nekud dođem i stvarno me ne uvrijedi ako mi netko udijeli bilo kakav kompliment. Ako to on doista jest.
calea is offline  
Old 05.07.2017., 22:56   #33
Na poslu ne treba pričati o tome.
Kad sam radio sa starim gospođama, sve fore koje su valjale su bile na račun seksa i tako nekih stvari.
Dobro, moraju se šaliti jer ih nitko ne bi štapom dirnuo.

Manči, da tebi sad dođe neki kolega i kaže da si prelijep i zbog čega to radiš, kad možeš biti model.
Kužiš što ti želim reći?

Ok, krivi primjer sam dao

__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Old 05.07.2017., 22:57   #34
Quote:
zvonezg kaže: Pogledaj post
Na poslu ne treba pričati o tome.
Kad sam radio sa starim gospođama, sve fore koje su valjale su bile na račun seksa i tako nekih stvari.
Dobro, moraju se šaliti jer ih nitko ne bi štapom dirnuo.
e jesi okrutan
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is online now  
Old 05.07.2017., 23:00   #35
Quote:
Wog Boy kaže: Pogledaj post
Razumljiva njena reakcija ukoliko je cura postizala sve u zivotu na tezi nacin. Ako joj je vec htio dati kompliment mogao je reci steta sto netko tvoje inteligencije radi na poslu na kojem ne moze doci do izrazaja.
eh sad.
njegova je izjava vjerojatno bila spontana. ovo ovako formulirano izgleda već pomalo proračunato, jer on je očito primijetio to da mu je lijepa.
white-light is offline  
Old 05.07.2017., 23:00   #36
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
e jesi okrutan
Nisam.
Stvarno, te ženetine su bile toliko zajebane i pokvarene
Normalno da ih neće nitko dirnuti kad su takve.
Muž se radije ubije u alkoholu i spolno opći s auspuhom od stojke nego s njima.
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Old 05.07.2017., 23:02   #37
Quote:
zvonezg kaže: Pogledaj post
Nisam.
Stvarno, te ženetine su bile toliko zajebane i pokvarene
Normalno da ih neće nitko dirnuti kad su takve.
Muž se radije ubije u alkoholu i spolno opći s auspuhom od stojke nego s njima.
Bio si mlad i zgodan jel tak? Mlado meso stiglo u ured
Ni starija gospoda nisu ništa bolja.
calea is offline  
Old 05.07.2017., 23:05   #38
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Bio si mlad i zgodan jel tak? Mlado meso stiglo u ured
Ni starija gospoda nisu ništa bolja.
Naravno.
Kao i njihova djeca.
Vjerujem da nisu niti muški ništa bolji.
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Old 05.07.2017., 23:10   #39
Quote:
zvonezg kaže: Pogledaj post
Naravno.
Kao i njihova djeca.
Vjerujem da nisu niti muški ništa bolji.
Nimalo. Bude svakakvih komentara. Nisu svi ni vezani uz izgled. Neki jednostavno nemaju niti kulture niti osjećaja za druge. Posebno bude neugodno u nekim službenim situacijama gdje vlada neka profesionalnost i ozbiljnost, a netko tko ti može biti tata se ponaša kao da si komadić mesa ubačen u prostoriju. Tako razvrstaš tko od poslovnih partnera i kolega je gospodin, a tko ne.
calea is offline  
Old 05.07.2017., 23:13   #40
Da, seljačina uvijek ima.
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger