Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2005., 20:12   #1
Housten, imamo jedan problem....

stiže teta Rita...
a u komšiluku već bila teta Katerina....

a tata još nije potpisao Kyoto-Protokol, i ne ne msili potpisati

kad ovo sranje prođe motrat ćemo opet malo u pljačku,
recimo - Iran nije demokratski...
DrSigmundFreud is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2005., 20:24   #2



treba tamo jedan meteor pa da cijele US zabije 100 metara pod more.
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2005., 20:54   #3
Re: Houston, imamo jedan problem....

Quote:
DrSigmundFreud kaže:
stiže teta Rita...
a u komšiluku već bila teta Katerina....

a tata još nije potpisao Kyoto-Protokol, i ne ne msili potpisati

kad ovo sranje prođe motrat ćemo opet malo u pljačku,
recimo - Iran nije demokratski...
Jel' to u duhu one "nek' susjedu crkne krava, pa da meni bude bolje?"

Ne vidim cemu se itko ima veselit. Ako je Americi lose i Amerika padne u recesiju, onda cijeli svijet ide u recesiju.

Za neuke, Amerika ima 4 - 5 uragana svake godine, obicno u 9. mjesecu i nikakav Kyoto to nece sprijeciti. Katastrofalni uragan se prije Katrine desio negdje 1906.-te u Galvestonu, TX kada je poginulo 6,000 ljudi.

Stvarno, cemu se vi loseri imate veselit?

Ove tema je bez veze i treba je obrisati.
Moloch is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2005., 21:39   #4
Re: Houston, imamo jedan problem....

Quote:
DrSigmundFreud kaže:
stiže teta Rita...
a u komšiluku već bila teta Katerina....

a tata još nije potpisao Kyoto-Protokol, i ne ne msili potpisati

kad ovo sranje prođe motrat ćemo opet malo u pljačku,
recimo - Iran nije demokratski...


Odvratan si, veseliti se tudjoj nevolji i 2 mil. ljudi koji su morali pobjeci. Kak' mozes biti tak' zloban.
__________________
Insomnia
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2005., 21:40   #5
Re: Re: Houston, imamo jedan problem....

Quote:
Moloch kaže:
Jel' to u duhu one "nek' susjedu crkne krava, pa da meni bude bolje?"

Ne vidim cemu se itko ima veselit. Ako je Americi lose i Amerika padne u recesiju, onda cijeli svijet ide u recesiju.

Za neuke, Amerika ima 4 - 5 uragana svake godine, obicno u 9. mjesecu i nikakav Kyoto to nece sprijeciti. Katastrofalni uragan se prije Katrine desio negdje 1906.-te u Galvestonu, TX kada je poginulo 6,000 ljudi.

Stvarno, cemu se vi loseri imate veselit?

Ove tema je bez veze i treba je obrisati.
Upravo tako.
__________________
Insomnia
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2005., 21:43   #6
Re: Re: Houston, imamo jedan problem....

Quote:
FFE kaže:


Odvratan si, veseliti se tudjoj nevolji i 2 mil. ljudi koji su morali pobjeci. Kak' mozes biti tak' zloban.
ma dej. ko je kriv amerima kaj grade kuce od papira i kaj ih nije briga za javnu infrastrukturu, npr. brane itd. zive sam za denes. to je prava Indija.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2005., 23:29   #7
Re: Re: Houston, imamo jedan problem....

Quote:
FFE kaže:


Odvratan si, veseliti se tudjoj nevolji i 2 mil. ljudi koji su morali pobjeci. Kak' mozes biti tak' zloban.
Dobro šjora, je si li razmišmaljala o o Iranačanima i njihovovim porodicama?????

Saddam Husein se usudio prodavati naftu samo Švabima, Austrijacima (meni) i drugumia u Evropi

...znači, morao je najebati, u ime najveće razbojničke nacije

nemoj mi dolzati sa tim pričama, to vuče samo kod vas četvrtpismenih,

Šjor Buš dan danas nije potpisao Kyoto-protokol, iako je SAD za sada jedina žrtva
... idiot, isto kao i njegova nacija
DrSigmundFreud is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2005., 23:34   #8
Re: Re: Houston, imamo jedan problem....

Quote:
Moloch kaže:
Jel' to u duhu one "nek' susjedu crkne krava, pa da meni bude bolje?"

Ne vidim cemu se itko ima veselit. Ako je Americi lose i Amerika padne u recesiju, onda cijeli svijet ide u recesiju.

Za neuke, Amerika ima 4 - 5 uragana svake godine, obicno u 9. mjesecu i nikakav Kyoto to nece sprijeciti. Katastrofalni uragan se prije Katrine desio negdje 1906.-te u Galvestonu, TX kada je poginulo 6,000 ljudi.

Stvarno, cemu se vi loseri imate veselit?

Ove tema je bez veze i treba je obrisati.
Ej momak, vi ste luzeri

mi smo top

Ja gledam iz Beča i uživam kako se vi koljete sa ovim budalama u Iraku


DrSigmundFreud is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2005., 23:35   #9
Re: Re: Re: Houston, imamo jedan problem....

Quote:
jimmy jazz kaže:
ma dej. ko je kriv amerima kaj grade kuce od papira i kaj ih nije briga za javnu infrastrukturu, npr. brane itd. zive sam za denes. to je prava Indija.
DrSigmundFreud is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2005., 23:37   #10
Re: Re: Houston, imamo jedan problem....

Quote:
Moloch kaže:
Jel' to u duhu one "nek' susjedu crkne krava, pa da meni bude bolje?"

Ne vidim cemu se itko ima veselit. Ako je Americi lose i Amerika padne u recesiju,
...eeeeeeeh, onda ja naručim duplu lozu i častim
DrSigmundFreud is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 01:14   #11
Re: Re: Re: Houston, imamo jedan problem....

Quote:
DrSigmundFreud kaže:
Ej momak, vi ste luzeri

mi smo top

Ja gledam iz Beča i uživam kako se vi koljete sa ovim budalama u Iraku


Ma ti si top kreten.
Moloch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 06:53   #12
Re: Re: Re: Houston, imamo jedan problem....

Quote:
DrSigmundFreud kaže:
Dobro šjora, je si li razmišmaljala o o Iranačanima i njihovovim porodicama?????

Saddam Husein se usudio prodavati naftu samo Švabima, Austrijacima (meni) i drugumia u Evropi

...znači, morao je najebati, u ime najveće razbojničke nacije

nemoj mi dolzati sa tim pričama, to vuče samo kod vas četvrtpismenih,

Šjor Buš dan danas nije potpisao Kyoto-protokol, iako je SAD za sada jedina žrtva
... idiot, isto kao i njegova nacija
Da li ista mijenja podatak da ni Kina ni Rusija nisu potpisali isti GLUPI PAPIR, koji samo sluzi u propagandne svrhe losera komunjara?
Tvrtko1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 08:34   #13
Re: Re: Re: Houston, imamo jedan problem....

Quote:
DrSigmundFreud kaže:

Šjor Buš dan danas nije potpisao Kyoto-protokol, iako je SAD za sada jedina žrtva
... idiot, isto kao i njegova nacija
Princip je da "sjor Bush ne vjeruje u global warming".

Mislim, tko je on da "vjeruje" ili ne vjeruje. Ali to je americka demokracija. Svi imaju slobodu misljenja. Pa cak i neznanstvenici o znanstvenim stvarima.

A uostalom mozda W privatno i "vjeruje" da se global warming dogadja, medjutim nije ga briga. Za njegovog zivota imat ce dovoljno para da njegova i guzica njegovih kcerkica bude zbrinuta. Siromasni su ionako nedovoljno informirani da bi znali da ih ceka katastrofalni kraj. (i zato zatelebano bulje u tv i gledaju najnovijeg survajvora, uvjereni da ako dodje do katastrofe da tatica Bush stize u pomoc.)

Heh, to sto je zaboravio doci u New Orleans, to je vec proslomjesecna vijest. A ovdje nitko nema tako dugacki attention span da se sjeca sto se dogodilo jucer. Glavno je da citamo po novinama (joj, ispravljam se: gledamo na televiziji: ) da nam stize federacija u pomoc Galvestonu i Houstonu. Sad... ako Busho zglajza u nocasnjem uraganu, vec ce braco Jebb ili djedica George Bush doci u pomoci i izmislit neku pricicu da obrisu nasem joggeru obraz.


I mi cemo dalje kupovat coca-colu jer nam ona daje privid da smo slobodni, individualni i zivimo u najboljoj drzavi na svijetu.

"You must be pretty lucky to be living in this country." odzvanja u mojim nedavnim sjecanjima... :2up:


Da ne spominjem kako nas je Amerika uvela u novu epohu. Ratovanje na religijskoj ili nacionalnoj osnovi je zastarjelo. Danas je u Americi pomodno ratovanje na klasnoj razini. Medjutim o tome se za sada ne cuje govoriti. Klasna podjela je jedan grozni tabu u Americi, koji je navodno rijesen prije dvjesto godina. Cinjenica je da je danas klasa odredjena iskljucivo novcem. I prelazak iz donje klase u gornju je nemoguc ako nemas financijsku potporu. Dakle, vracamo se u sistem slican indijskim kastama. Nema mijesanja izmedju klasa. Rodis se u crnoj ili siromasnoj bijeloj obitelji, imas novaca za siromasne lose skole, nemas novaca niti za platiti knjige ili kvalitetne TV kanale, a kamlo skupe koledze, ostajes zauvijek u blatu i naseljima kamp prikolica, sa alkoholicarima i narkomanima za susjede...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 12:33   #14
Housewife's interpretation of philosophy of M. Moore, Al Sharpton and Nency Polosi.
Tvrtko1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 12:42   #15
Re: Re: Re: Re: Houston, imamo jedan problem....

Quote:
Shtefitza kaže:
Princip je da "sjor Bush ne vjeruje u global warming".
....Dakle, vracamo se u sistem slican indijskim kastama. Nema mijesanja izmedju klasa. Rodis se u crnoj ili siromasnoj bijeloj obitelji, imas novaca za siromasne lose skole, nemas novaca niti za platiti knjige ili kvalitetne TV kanale, a kamlo skupe koledze, ostajes zauvijek u blatu i naseljima kamp prikolica, sa alkoholicarima i narkomanima za susjede...
pa to je i napravilo ameriku. robovi i kinezi su zgradili infrastrukturu, zeljeznicu ceste.
a za americki gospodarski boom su najvishe zasluzni robovi crnci, najvazniji izvoz je bil pamuk sa plantaza pamuka. kojeg su mogli prodavati za velku lovu u Evropu, a radna snaga je dobijala udarac bica.
znaci robovi su napravili Ameriku - gospodarski. no to sigurno ne stoji u povjesnim knjigama. i sumnjam da je Amerikancima to jasno.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 16:31   #16
Quote:
znaci robovi su napravili Ameriku - gospodarski. no to sigurno ne stoji u povjesnim knjigama. i sumnjam da je Amerikancima to jasno.
Ne, ne stoji.

Protestanstki sustav vrijednosti stavlja rad na prvo mjesto.

Zbog toga je "virtue" raditi bez prestanka, ostajati prekovremeno i umirati od stresa.

A velikodusnost, pomoci slabijem je "chore" koji se obavlja nedjeljom u crkvi, inace se na siromasne gleda s prezirom
"jer da ih je bog volio, napravio bi ih sposobnima da zarade".

To je i princip na kojeg se fura republikanska politika. Sve je otvoreno i slobodno. Grabi dok mozes. Ako ne mozes, crkni. Ako se nisi nagrabio prije nego ostaris, sam si si kriv. A ako si izgubio kraljeznicu u automobilskom sudaru ili u "neighbourhood shootout-u" ionako nitko nece pisati o tome u novinama.

Novinama je zanimljivije izvlaciti tri poginula na Irackoj trznici. I ici ih spasavati.
Daje amerikancima osjecaj da se nesto uzbudljivo dogadja, a i daje im priliku da "nesto naprave", makar to nesto bilo - odlazak u rat.

lakse je pricat o desetcima poginulih na srednjem istoku nego o stotinama poginulih u prometu, gangsterskom puskaranju ili kidnapiranju clanova obitelji.

Najcesci uzrok smrti trudnih zena u Americi je - ubojstvo. Tko ih ubije? Njihov muz, decko, otac buduceg djeteta. Ali o tome se ne prica. Culi smo jednu pricu, Laci Peterson. Da, culi smo njenu pricu. Nitko jos nije poceo naglas pricati da se ista prica dogadja SVAKODNEVNO u Americi.

Jedino sto je Scott bio tako televizican, pa je postao zvijezda. Da nije bilo njegovog sarma, plave kosice i zavodljivog smijeska, ne bi se TV trudila pircati o Laci (Zamisli, kako je samo jedna mjesanka uspjela ulovit tako sarmantnog komercijalistu?)

Da ne govorim kako mi u posti SVAKODNEVNO stizu mali papirici sa slicicama dvoje-troje djece koja su nedavno oteta. Vecina te djece se nikad ne pojavi. Opet, cujemo samo o televizicnim slucajevima. Ostali padnu u zaborav.

A sigurno ih je barem deset puta vise nego poginulih u Iraku.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 19:43   #17
Re: Re: Re: Re: Houston, imamo jedan problem....

Quote:
Tvrtko1995 kaže:
Da li ista mijenja podatak da ni Kina ni Rusija nisu potpisali isti GLUPI PAPIR, koji samo sluzi u propagandne svrhe losera komunjara?
Komunjare su izmislili "global warming" ?



DrSigmundFreud is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 19:57   #18
Quote:
Shtefitza kaže:
Ne, ne stoji.

Protestanstki sustav vrijednosti stavlja rad na prvo mjesto.

Zbog toga je "virtue" raditi bez prestanka, ostajati prekovremeno i umirati od stresa.

A velikodusnost, pomoci slabijem je "chore" koji se obavlja nedjeljom u crkvi, inace se na siromasne gleda s prezirom
"jer da ih je bog volio, napravio bi ih sposobnima da zarade".

To je i princip na kojeg se fura republikanska politika. Sve je otvoreno i slobodno. Grabi dok mozes. Ako ne mozes, crkni. Ako se nisi nagrabio prije nego ostaris, sam si si kriv. A ako si izgubio kraljeznicu u automobilskom sudaru ili u "neighbourhood shootout-u" ionako nitko nece pisati o tome u novinama.

Novinama je zanimljivije izvlaciti tri poginula na Irackoj trznici. I ici ih spasavati.
Daje amerikancima osjecaj da se nesto uzbudljivo dogadja, a i daje im priliku da "nesto naprave", makar to nesto bilo - odlazak u rat.

lakse je pricat o desetcima poginulih na srednjem istoku nego o stotinama poginulih u prometu, gangsterskom puskaranju ili kidnapiranju clanova obitelji.

Najcesci uzrok smrti trudnih zena u Americi je - ubojstvo. Tko ih ubije? Njihov muz, decko, otac buduceg djeteta. Ali o tome se ne prica. Culi smo jednu pricu, Laci Peterson. Da, culi smo njenu pricu. Nitko jos nije poceo naglas pricati da se ista prica dogadja SVAKODNEVNO u Americi.

Jedino sto je Scott bio tako televizican, pa je postao zvijezda. Da nije bilo njegovog sarma, plave kosice i zavodljivog smijeska, ne bi se TV trudila pircati o Laci (Zamisli, kako je samo jedna mjesanka uspjela ulovit tako sarmantnog komercijalistu?)

Da ne govorim kako mi u posti SVAKODNEVNO stizu mali papirici sa slicicama dvoje-troje djece koja su nedavno oteta. Vecina te djece se nikad ne pojavi. Opet, cujemo samo o televizicnim slucajevima. Ostali padnu u zaborav.

A sigurno ih je barem deset puta vise nego poginulih u Iraku.
a cuj, tak ti je sigdi, ta zapadna kultura smrti. no evropa je vishe socijalno-svjesna, al to isto zbog gomile revolucija koje je preshla. mislim da Ameriki fali jedna dobra revolucija, da skuzi neke stvari.
al za to je prekasno. te stvari se nikad nece promeniti. kaj je u pozadini izadje svakih 10 ljet na povrshinu kad se crnci negdi pobune, LA, itd.
no dokle god funkcionira sistem, a nekak funkcionira, ishel bu dalje.
stefica, jebes to, biti rob svoga rada. protiv tog su se jos komunisti u 19. stoljecu bunili. o tom je josh Fromm v Ameriki pisal Imati ili Biti. no vecina sljakera u uspjeshnim industrijalnim zemljame je upravo to. tv i ostale spike su tu jos od rimskih doba, kruha i igara. u njemackoj, daimler-benz vrtici, daimler-benz sela..za nove daimler-benz radnike. no, nekak im je bolje neg prije..kaj, morali su hmirati pod staljingradom. blagoslovljena njemacka. i ima jos i posla za tursku i balkan. al sistem je tu da te iscijedi..osim ak se ne napravi jaka socijalna drzava koja stiti radnika. a i onda te stisce. no, ipak mores nekak ziveti od svog dela. medicinske sestre npr. v Austriji...za svoju placu fino putuju po celom svetu, sim tam..a f Hrvatski? moresh dati otkaz za onu sicu. a kamoli da vidish malo sveta, imas svoj stan za svoju lovu. primjer zaposlenih u Zdravstvu. al lujdi nekak zive. nigdar ni bilo da ni nekak bilo.
v Evropi se slavi 1. Maj zbog radnika u Ameriki.. malo smeshno al je tak.
al nekak mislim da je Mediteran jos uvjek najbolje mesto za ziveti. ima Sunca, i Srca. i dovoljno trenutka za zastati.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 21:53   #19
Re: Re: Re: Re: Re: Houston, imamo jedan problem....

Quote:
jimmy jazz kaže:
pa to je i napravilo ameriku. robovi i kinezi su zgradili infrastrukturu, zeljeznicu ceste.
a za americki gospodarski boom su najvishe zasluzni robovi crnci, najvazniji izvoz je bil pamuk sa plantaza pamuka. kojeg su mogli prodavati za velku lovu u Evropu, a radna snaga je dobijala udarac bica.
znaci robovi su napravili Ameriku - gospodarski. no to sigurno ne stoji u povjesnim knjigama. i sumnjam da je Amerikancima to jasno.
Kad bi samo mogli vratit to vrijeme. Bas bi mi dobro doslo par robova! Fino bismo unaprijedili zemlju....

Jebes Kyoto, to je tak sve nebulozno do neba. Koji "global warming"?! Radi se o najobicnijim ciklusima u evoluciji planete.

Ne zam jel se jos tko sjeca kad su u 80tim zeleni i crveni protestirali protiv koristenja nuklearne energije... isti krc...
piper is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 22:00   #20
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Houston, imamo jedan problem....

Quote:
piper kaže:
Kad bi samo mogli vratit to vrijeme. Bas bi mi dobro doslo par robova! Fino bismo unaprijedili zemlju....

Jebes Kyoto, to je tak sve nebulozno do neba. Koji "global warming"?! Radi se o najobicnijim ciklusima u evoluciji planete.

Ne zam jel se jos tko sjeca kad su u 80tim zeleni i crveni protestirali protiv koristenja nuklearne energije... isti krc...
pa dela to, dela, josh uvjek na djelu, remember, robovi posla sad ne dobijaju bic, al dobe hollywood bozji! whats worse?
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:20.