Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2009., 23:26   #1081
ja ne idem u shopping centre (osim to jednom u kiki kad smo išli kupit hranilicu)
blablica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 23:29   #1082
Quote:
Mijaja kaže: Pogledaj post
eto da te prosvjetlim.... soba za dojenje i presvlačenje.... ili se mora striktno zvati dojilište???
Kako god..nisam znala da ima. Ma to mi se dogodio dvaput i to u Tower centru u Rijeci...landrali smo dugo, ali nije mi bio problem otići do auta, cicnuti i vratiti se dalje.
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 23:32   #1083
Mijaja, upravo to.. Al lakse je sjest na klupicu di je svi vide I izvadit sisu (tu dolazimo do onog ili se oce pohvaliti sto doji ili sto ima lijep primjerak sisa?! ).
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 23:32   #1084
ni mi nismo u centrima česti gosti, ali kad god je bilo potrebe tamo smo se dojili....
jednom mi je tata u Levisu, čini mi se, fino oslobodila kabinu i dok je mm isprobavao traperica ja mišicu nahranila i super....
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 23:34   #1085
Quote:
blablica kaže: Pogledaj post
ja ne idem u shopping centre (osim to jednom u kiki kad smo išli kupit hranilicu)
e njihovo dojilište je stvarno primjerak... super im je soba za dojenje - mi nismo niš u Kiki tebali, samo smo išli da ja dojim tamo jer sam čula da je soba tako lijepa i zaista je
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 23:36   #1086
Nemojte da se ljutite, ali meni je to stvarno degutantno. Zamislite ja sa drugaricama u nekom fensi tržnom centru, sređene, došle da se provodimo, kupujemo skupu garderobu i tamo neka žena doji dete Nije baš sexy prizor.
smvra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 23:36   #1087
Quote:
Mijaja kaže: Pogledaj post
e njihovo dojilište je stvarno primjerak... super im je soba za dojenje - mi nismo niš u Kiki tebali, samo smo išli da ja dojim tamo jer sam čula da je soba tako lijepa i zaista je
blablica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 23:43   #1088
Quote:
smvra kaže: Pogledaj post
Nemojte da se ljutite, ali meni je to stvarno degutantno. Zamislite ja sa drugaricama u nekom fensi tržnom centru, sređene, došle da se provodimo, kupujemo skupu garderobu i tamo neka žena doji dete Nije baš sexy prizor.
sigurno bi ti i tvoje drugarice zasjenili dojilju svojom ljepotom,pa se srećom ne bi ni primjetila od vaše fensi skupe garderobe,tako da no sikiriki
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 23:43   #1089
Quote:
smvra kaže: Pogledaj post
Nemojte da se ljutite, ali meni je to stvarno degutantno. Zamislite ja sa drugaricama u nekom fensi tržnom centru, sređene, došle da se provodimo, kupujemo skupu garderobu i tamo neka žena doji dete Nije baš sexy prizor.
i meni je degutantno kada hodaju curke sređene, ali sa gotovo jednakom količinom robe na sebi koliko je moja mala imala kad se rodila... i pritom joj neki frajer uvalja jezik i gotovo ju ne poševi za stolom pokraj mog....
i tko priča o tome da doji djete na sred sredine nekog centra, ili u kafiću....
pa svi se sklone bar malo....
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 23:46   #1090
dojiti se može bilo gdje da nitko ni ne primjeti..

Miha je do nedavno dojio gdje i kad je htio (a ima skoro metar u njemu i 15 kila)....par puta se desilo da pričamo sa nekim, MIha počne cicati i tek kad završi kad si ja namještam majicu skuže da je cicao ...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 23:48   #1091
ma bitno je da je toples sasvim normalna i prekrasna stvar a cica hranilica u ŠCu nešto grozno i degutantno.
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 23:49   #1092
ako si u šoping centru,trebaš biti sexy.kod kuće dojilja.u parku....?
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 23:52   #1093
[QUOTE=Mijaja;21782734]i meni je degutantno kada hodaju curke sređene, ali sa gotovo jednakom količinom robe na sebi koliko je moja mala imala kad se rodila... i pritom joj neki frajer uvalja jezik i gotovo ju ne poševi za stolom pokraj mog....
QUOTE]

Mmm... To je život No, moje oduševljenje bi shvatila ekipa na ljes-u

Quote:
me in honey kaže: Pogledaj post
ma bitno je da je toples sasvim normalna i prekrasna stvar a cica hranilica u ŠCu nešto grozno i degutantno.
Nije mu mesto među mladima bez dece, ok?
smvra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 03:28   #1094
Quote:
smvra kaže: Pogledaj post
Nemojte da se ljutite, ali meni je to stvarno degutantno. Zamislite ja sa drugaricama u nekom fensi tržnom centru, sređene, došle da se provodimo, kupujemo skupu garderobu i tamo neka žena doji dete Nije baš sexy prizor.




Eto, zamislila sam baš.

Suck it up.

I recesija je, prestani kupovati gluposti.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 06:34   #1095
Ne, nije sexy prizor. I još ako ta žena koja je rodila nema štikle od 15cm, nije naperlitana (upicanjena), neopeglane kose, nema puder i onak, ima koju kilu viška, mislim stvarno, ubije ti volju za šopingom......grozno.
ptica_dodo7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 07:20   #1096
ja ne bih dojila u javnosti a ako bih onda bih to izvela kao moja Mala Lola.. stavila veliku tetra pelenu preko prsa i tako bih to napravila. Izgledalo ugodno za bebicu (jer je beba imala svoj mir papanja) za Lolu bilo ok jer je nastavila pričati samnom i curama a za svekoliko Rvacko pučanstvo nije bilo ni primjetno a kamo li podložno komentaru

Znači sve se može kada se hoće

ja se izdajam uglavnom te mlijeko nosim u bočici a doma kada sam dojim najnormalnije... nekako sam stava da me je sram da moju sisu gleda baš svatko u prolazu
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 08:26   #1097
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
Zoro I blablice, dakle vi se svadjate I sprdate samnom?

Molo me bolje iscitajte
Stvarno mi se neda ponavljati jer mi je I mm I dijete zaspalo pored mene, al ukratko:
Jesam za dojenje vani. Ali ne ono di ces na klupi pored koje prodje 100 ljudi u 10min izvadit sisu van I nastimavati dijete na nju!
Dojila sam masu puta vani. Uvijek sam probala naci mirniji kutak I to uciniti diskretno. Takodjer, princ je do 4mj dojio svakih 1-2-3h, kako kad. Ali uvijek bi otprilike znala kad ce me traziti I probala organizirati si to vrijeme izlaska. Misleci na to di cu ga podojiti. Necu sigurno stat na tramvajskoj stanici izvaditi sisu van I turnut mu u usta. Probat cu naci mirnije mjesto za to.

..Mislim, ja se opravdavam.. ..
Drugi put me probajte procitati sa razumjevanjem...
dobro ženo, pa zar ti zaista misliš da bi se ja s tobom sprdala...? pogotovo što si trudna..
uglavnom, za nas koje očito malo teže kopčaju , trebala si svoju izjavu malo diferencirati i kajsti kako ti je degutantno nediskretno dojenje u javnosti...ili tako nekako.

ja se opet moram vratiti na tekućinu kod isključivo dojene djece. kad je jako vruće, teško je to predvidjeti. naravno da će dijete prije nego što se javi da je žedno postati pomalo nemirno i da bi majka trebala pomalo 'mirisati' što djetetu nedostaje, no ipak ne možeš u potpunosti isljučiti da će se utaživanje te potrebe desiti usred nekog centra.
meni je bilo lakše kad sam uvela dohranu. tada sam joj davala tekućinu na kljun i naše izlete ako je to ikako bilo moguće planirala po rasporedu klopanja

@larazg
ja sam ispočetka izdajala jer nije drugačije htjela. prve stidljive pokušaje dojenja pred publikom su bili u krugu šire porodice i skoro sam u zemlju propala. no upala sam u situaciju gdje dotični nisu grijali spavaću. dakle ostalo mi je da biram:
dojenje (ili pokušaj dojenja) jednomjesečne bebe u hladnoj sobi ili pred publikom. izabrala sam ono što je bilo bolje za moje dijete. bilo je decentno i zaista sam se borila sa sobom..

moram priznati da sam bila sretna kad smo ipli van bez bočica - sve je nekako bilo lakše..klopa je imala temperaturu koja joj je odgovarala..nisam morala od nikog tražiti vruću vodu za zagrijavanje..itd itd..
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 08:54   #1098
Golu sisu vani svi osim majki smatraju seks simbolom.
Neki dan u parku je žena izbacila sisu i dojila, ali tako da se vidila čitava sisa. Penzioneri balili, mlađi muškarci malo gledali, malo pazili da ne bulje, djeca buljila. Nimalo ugodno za ženu, što se mene tiče mogla je biti i gola.
Nemam iskustva, ali je li stvarno problem prebaciti nešto preko, da se doji bar malo diskretnije. Mislim, ako nije uredu gradom hodati sa izbačenom sisom inače, zašto bi bilo ako dojiš?
Manch is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 09:02   #1099
predlažem populariziranje toplesa na plažama, ako ljudi vide tu i tamo golu sisu uživo možda će im biti manje traumatično vidjeti ženu koja doji, pa neće baliti i buljiti svi prolaznici stari između 2 i 102 godine jer su vidjeli SISU.

da, može se pokrit nečime, naravno. ali da baš svi bulje jer oh, sisa.. ne razumijem ja to.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 09:05   #1100
Buljim i ja kad vidim muškarca golog do pasa, čak se i okrenem
Manch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:11.