Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2007., 15:34   #141
Quote:
CroKoala kaže: Pogledaj post
pa kad su Tito i Partizani tijeli biti HRVATI
Tito i partizani nikad nisu bili niti će bit hrvati.Prikladniji naziv je judini sinovi
MiG 0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 17:58   #142
Quote:
MiG 0 kaže: Pogledaj post
Tito i partizani nikad nisu bili niti će bit hrvati.Prikladniji naziv je judini sinovi
Moj djed je bio hrvat koliko se sjećam, a on je bio u partizanima. Bio je i Tito, rodio se u Kumrovcu. Kao i brigade partizana u Zagorju koje su ubijali izdajnike pavelićeve. Dragi moj, pavelić je judin sin i ne samo to, to govno se usralo kad su partizani pobjedili pa je zbrisao. Zato ne kakaj
Man_With_No_Name is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 00:13   #143
Quote:
Man_With_No_Name kaže: Pogledaj post
Moj djed je bio hrvat koliko se sjećam, a on je bio u partizanima. Bio je i Tito, rodio se u Kumrovcu. Kao i brigade partizana u Zagorju koje su ubijali izdajnike pavelićeve. Dragi moj, pavelić je judin sin i ne samo to, to govno se usralo kad su partizani pobjedili pa je zbrisao. Zato ne kakaj
ajde ti porazeni partizancicu ne seri sta zagorci znaju o ratu
Sv.Brzebolje Krstic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 00:51   #144
Quote:
Sv.Brzebolje Krstic kaže: Pogledaj post
ajde ti porazeni partizancicu ne seri sta zagorci znaju o ratu
Itekako znaju, zagorje je najviše stradalo od ruku njemaca. i kad su to partizani bili poraženi??? A srati je zdravo za bolju probavu.
Man_With_No_Name is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 01:24   #145
Quote:
Man_With_No_Name kaže: Pogledaj post
Itekako znaju, zagorje je najviše stradalo od ruku njemaca. i kad su to partizani bili poraženi??? A srati je zdravo za bolju probavu.
Zagorje najvise stradalo moji Zagorci nisu znali nit za jedan rat

i samo ti kakaj ak ti je lakse
Sv.Brzebolje Krstic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 02:35   #146
Quote:
Sv.Brzebolje Krstic kaže: Pogledaj post
Zagorje najvise stradalo moji Zagorci nisu znali nit za jedan rat

i samo ti kakaj ak ti je lakse
Vidim da mi nisi odgovorio, kad su to partizani izgubili?
Man_With_No_Name is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 03:17   #147
Quote:
Man_With_No_Name kaže: Pogledaj post
Vidim da mi nisi odgovorio, kad su to partizani izgubili?
U proslom ratu,kaj si vec pozabil izgubili partizani i cetnici od Ustasa
Sv.Brzebolje Krstic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 08:28   #148
Bog im pokoj dal duši lakoj i lahka im zemljica!
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 13:44   #149
Quote:
Man_With_No_Name kaže: Pogledaj post
Moj djed je bio hrvat koliko se sjećam, a on je bio u partizanima. Bio je i Tito, rodio se u Kumrovcu. Kao i brigade partizana u Zagorju koje su ubijali izdajnike pavelićeve. Dragi moj, pavelić je judin sin i ne samo to, to govno se usralo kad su partizani pobjedili pa je zbrisao. Zato ne kakaj
Ti kažeš da je Pavelić bio Judin sin a Tito je bio pravi Hrvat.Tito je bio pravi Hrvat prije nego je pokrenio tu svoju glupu borbu.U trenu kad se odreka Crkve Boga svog naroda i slobode građana kad je uveo diktaturu TADA JE ON PRESTO POSTOJATO KAO HRVAT.TO TI JE PRIMJER PRAVOG MODERNOG JUDE.Meni Pavelić nije ništa posebno lai ti kažeš da je bio kukavica.Dobro,prihvatit ću ali on nije bio taj koji se tijekom rata sakrivao u šumi i bižao glavom bez obzira čim bi im jedan metak profijukao iznad glave.ZAKLJUČAK:Tito je bi zločinac i krvnik našeg naroda i draga mi je 1980.A vi jugonostalgičari samo razmislite da je ovo juga što vi sve nebi imali ili nebi smili imati danas a imate
MiG 0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 15:27   #150
Quote:
Sv.Brzebolje Krstic kaže: Pogledaj post
U proslom ratu,kaj si vec pozabil izgubili partizani i cetnici od Ustasa
Govoriš li možda o ratu za vrijeme kojeg je Predsjednik republike Hrvatske bio višestruki partizan Franjo Tuđman ?
__________________
Ignore list: Gugenheim
Ljudi imaju pravo biti u krivu.
rezon@tor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 16:47   #151
Quote:
Man_With_No_Name kaže: Pogledaj post
Vidim da mi nisi odgovorio, kad su to partizani izgubili?
Izgubili ste vi već 1980 kad je Tito ponovno sreo Staljinaa sve kasnije je povijest.
MiG 0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 21:15   #152
Quote:
MiG 0 kaže: Pogledaj post
Izgubili ste vi već 1980 kad je Tito ponovno sreo Staljinaa sve kasnije je povijest.
Onda je bila JNA a ne partizani. I ne još nisam dobio odgovor koja je to bitka bila ili sukob gdje su partizani izgubili?
Man_With_No_Name is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 22:02   #153
Quote:
Man_With_No_Name kaže: Pogledaj post
Onda je bila JNA a ne partizani. I ne još nisam dobio odgovor koja je to bitka bila ili sukob gdje su partizani izgubili?
Po tvome nema nijedne bitke jer juga nikad nije ratovala.Oni su samo radili tisuće bunkera u strahu od zamišljenog rata.Ako misliš na ww2 nisu se partizančeki nikad ni pošteno borili, ispali metak i biži natrag u šumadiju i to proglasi pobjedom.
MiG 0 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:04.