Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2007., 12:29   #1
Angry Rusija, Kina i Iran ce napasti Izrael?

Evo sto planiraju


Ali ce izgubit rat, tako bar procjenjuje linkani izvor za tu informaciju
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 13:04   #2
neka napadnu, ali neće sigurno pobjediti. izrael ima odlično obučenu vojsku
Man_With_No_Name is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 14:41   #3
Russophobic Televangelist

Sad ozbiljno
Zašto bi Rusija i Kina napali Izrael?
XYZ21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 14:46   #4
Neko je ostavio komentar da Ezekial 38:5 (koji ovaj lik spominje) spominje Persiju, Etiopiju, i Libiju.
M0ssad is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 15:09   #5
Quote:
XYZ21 kaže: Pogledaj post
Russophobic Televangelist
Kaj nije supitj klasifikacija?

Treba osnovat sindikat rusofobskih televangelista
Quote:
XYZ21 kaže: Pogledaj post
Sad ozbiljno
Zašto bi Rusija i Kina napali Izrael?
Pa tako kazu evandjelja
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 15:10   #6
Quote:
M0ssad kaže: Pogledaj post
Neko je ostavio komentar da Ezekial 38:5 (koji ovaj lik spominje) spominje Persiju, Etiopiju, i Libiju.
Sve do jednog braca nesvrstani
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 16:41   #7
ma kaj got. rusi i kinezi malo podjebavaju izrael, a zapravo preko njih ameriku, a sve kako bi proširili svoj utjecaj na islamski svijet. zapravo ih zaboli uvo za arape.
a iran treba molit boga da izrael ne napadne njih
divizija is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 19:34   #8
pa židovi upravljaju rusijom. svi oni ruski tajkunčići su mahom židovi, tako da je ovo notorna glupost.
dudu is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 19:51   #9
Quote:
dudu kaže: Pogledaj post
pa židovi upravljaju rusijom. svi oni ruski tajkunčići su mahom židovi, tako da je ovo notorna glupost.
Ali vatikan vlada izraelom. To ruski zidovski tajkuni zele osloboditi izrael od katolicke okupacije.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 19:56   #10
IRAN: KHAMENEI PROPOSES ANTI-U.S. ALLIANCE TO RUSSIA








Tehran, 29 Jan. (AKI) - During a meeting with Russian foreign minister Igor Ivanov in Tehran, Iran's supreme leader Ali Khamenei was reported as calling on Monday for a cooperation between the two countries to halt US ambitions in the region. "The alliance between the Islamic Republic and the Russian Federation can stop US ambitions to conquer the region," Khamenei was quoted as saying by Iranian state television.
Russia and Iran are close commercial allies and Tehran's Bushehr nuclear power plant is being built with Russian technology despite the staunch opposition of the US which fears Iran is trying to build atomic weapons.

"Our two countries can forge a tie able to influence the political and economic choices of the region and halt America's ambition to rule the world," Khamenei said, also suggesting the creation of a joint gas exporting group like Opec based on their command of the world's largest natural gas reserves.

Iran's gas reserves are estimated at over 940 trillion cubic feet while estimates on Russia's reserves range from 1680 trillion to 2360 trillion cubic feet.

World reserves are believed to be between 6100 trillion and 7000 trillion cubic feet.

The UN Security Council approved last month a resolution imposing sanctions on Iran over its nuclear programme if it failed to suspend sensitive nuclear work by 21 February.

Russia, a veto-holding member of the Council, had repeatedly vetoed sanctions and contributed in softening punitive measures in the final resolution draft voted on 23 December.

(Rah/Rar/Aki)

Jan-29-07 16:54


__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 00:36   #11
Ma ne trebaju se rusi i kinezi mijesati . Moze to i Iran sam uciniti bez ikakvog napora . kad moze sto boraca hezbolaha moze i vojeska od pet miliona boraca
Krushko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 00:47   #12
Quote:
Krushko kaže: Pogledaj post
Ma ne trebaju se rusi i kinezi mijesati . Moze to i Iran sam uciniti bez ikakvog napora . kad moze sto boraca hezbolaha moze i vojeska od pet miliona boraca
Man_With_No_Name is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 02:53   #13
Quote:
divizija kaže: Pogledaj post
ma kaj got. rusi i kinezi malo podjebavaju izrael, a zapravo preko njih ameriku, a sve kako bi proširili svoj utjecaj na islamski svijet. zapravo ih zaboli uvo za arape.
a iran treba molit boga da izrael ne napadne njih
Bilo bi fino, da ti znas da Muslimana ima 20 miliona u Rusiji .Da, dobro si me cuo .

20 miliona u Rusiji.I jos su posmatraci Ioc.

I jos ima 8000 dz amija.Pa, ne bih rekao da bas Ruse ne boli briga.Tih 20 miliona je vise od 5 puta broja Hrvata u republici Hrvatska

4x5=20

I nijedna etnicka zajednica Muslimanska ne stagnira, nego raste

Imas to sve na Wikipedia, ako ti je mrsko da citas knjigu
jamison is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 03:46   #14
Meni su ti Jevreji naj narod majke mi Jebesh mi mater ljudi su u najmanju ruku duplo pametniji od svih ostalih. Sve Arapa da se skupi dole na Bliskom Istoku sve ce oni to potamanit, pera im nemogu odbit.
Gledao sam jednu reportazu kako naseljavaju Izrael i kako od pustinje prave zelene povrsine. Ljudi izgrade citav grad, svu infrastrukturu, bolnice, skole, sve sto treba za 50 000 ljudi. Dadnu im kuce, ma koje kuce, vile ! na raspolaganje al ima jedan uslov tu, a to je da moraju izroditi najmanje 5-oro djece. Ljudi su organizovani do jaja bilo gdje u svijetu i pomazu jedni drugima, a ne ko mi ciganski narodi, svi gledamo samo da s'jebemo nekoga svoga. Eno zavadise Hezbolah i Fatah, oni ce se sami izmedju sebe izrokat. Sposobni su nema sta.....
Sto se tice Rusa, daj sta vam je kakvi muslimani u Rusiji. Rusima kada se digne, ulete malo pobiju ih i dovidjenja, niko nista vidio, niko nista cuo.
Frfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 03:55   #15
Volim čitati akualne vijesti u Bibliji. A vi?
Hello Operator is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 05:05   #16
Quote:
to se tice Rusa, daj sta vam je kakvi muslimani u Rusiji. Rusima kada se digne, ulete malo pobiju ih i dovidjenja, niko nista vidio, niko nista cuo.
Ti jadni Rusi placu kao rodina, kada trebaju na Cecensko ratiste.Tako je sjajno, udjel Rusa je tamo pao sa 30% na 0,3%

A Ceceni su saka jada i rize ima ih milion i nesto.Gdje su tu jaci Baskiri, oho pa Tatari.Ma, dajte ljudi

Da, Izraelu ide dobro kao 1973 samo tada je uncle Sam, slao svoju dodatnu rezervu.A onda SSSR, zaprijetila da ce uci se u rat.No, to i nije vazno

Pobiju oni Cecena,pobiju i Ceceni njih.Samo njih Cecen zguli, i sta mu uradi, da nijedan Bacuska ne smije na Cecena.Eh, nisu Ceceni Srbi.Hrabar je to planinski narod.Cak ih je i slavni Leo Tolstoy opisao o Hadzi Murata.Sumnjam, da znam o cemu pricam
jamison is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 11:08   #17
Quote:
jamison kaže: Pogledaj post
Bilo bi fino, da ti znas da Muslimana ima 20 miliona u Rusiji .Da, dobro si me cuo .

20 miliona u Rusiji.I jos su posmatraci Ioc.

I jos ima 8000 dz amija.Pa, ne bih rekao da bas Ruse ne boli briga.Tih 20 miliona je vise od 5 puta broja Hrvata u republici Hrvatska

4x5=20

I nijedna etnicka zajednica Muslimanska ne stagnira, nego raste

Imas to sve na Wikipedia, ako ti je mrsko da citas knjigu
meni je to sve dobro poznato, ali to razbacivanje kvantitetom me samo može nasmijat.
divizija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 12:53   #18
Sumnjam da ti je poznato.Fatas se kao pijan plota FERTILITETA, a i ne znas demografske implikacije i sta to znaci.

jamison is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 17:18   #19
Quote:
jamison kaže: Pogledaj post
Sumnjam, da znam o cemu pricam
Slazem se, ne znas o cemu pricas.
M0ssad is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 17:28   #20
Quote:
jamison kaže: Pogledaj post
Sumnjam da ti je poznato.Fatas se kao pijan plota FERTILITETA, a i ne znas demografske implikacije i sta to znaci.

To znaci da se jebavaju senza bambini.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:44.