Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2003., 22:50   #1
Exclamation ToXini

Dragi momci...

Razmisljate li vi ikada o hrani koju unosite u organizam? O svim tim toxinima koji ce vas jednog dana kostati krvozilnog sustava, srca i koznakojih jos organa...
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2003., 22:56   #2
Ma pusti ih da rade sta hoce, samo ih osiguraj dobro....
Daphne is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2003., 22:57   #3
eto, baš sam nešto razmišljo o tomu i reko jebo, daj mi čevap jebo, makar se i otrovao, organ izgubijo...
ne, fakat, sad nemam vremena, pljuvat cu te sutra s posla
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2003., 22:57   #4
mos mislit kako im je stalo..
zato zene dulje zive od muskih..
__________________
Perfektan dan za banana ribe.
xiola bleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2003., 22:57   #5
Samo ujutro, kad se ustanes napuhnut, i sa vrlo gadnim kasljem...
__________________
Ja sam tog dana obavljao najnormalnije funkcije... ovaj... jutarnje, zaljev-zaljevao sam pesticidima polje iznad... iznad Bukovice, eerr..kad se iznenada na lijevoj strani sam u vidokrugu primjetio neki eerr... objekat eerr... nepoznat eerr... koji je bio bljestav... ustvari mijenjao je boju... ustvari bio je zut... eh... zelenkaste boje. Povremeno.
neovisan? is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2003., 23:04   #6
Konjino, probaj. Pokopacu te. Nemas argumenata.

Da nema nas zhena vec bi poodavno svi porikavali od ulja i kruha i skroba i zakrecenja krvnih zila.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2003., 23:07   #7
A pusti ga Darin, nema smisla, nek se veseli dok je živ
__________________
If, after flushing,
The flow of water fails to stop,
Please give the handle A short, sharp jerk
Bercana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2003., 23:12   #8
Quote:
darin kaže:
Da nema nas zhena vec bi poodavno svi porikavali od ulja i kruha i skroba i zakrecenja krvnih zila.
Da nema nas muškaraca, Turci bi nas osvojili u 14. stoljeću i sad bi zene bile sluge turskim vojnicima
Sudden Sid is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2003., 23:24   #9
Re: ToXini

Quote:
darin kaže:
Dragi momci...

Razmisljate li vi ikada o hrani koju unosite u organizam? O svim tim toxinima koji ce vas jednog dana kostati krvozilnog sustava, srca i koznakojih jos organa...
razmisljam, zato imam punu ladicu gastala... to su mi kao vitamini
mrsavipas is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2003., 23:30   #10
Re: ToXini

Iskreno, jedem sojino ulje, smedji secer, crno brasno, morsku sol, ne jedem crveno meso, jedem ribu, zderem travke, prezivam sojine burgere i seitan, zderem tofu i sretan sam.
Sretan sam u picku materinu!
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2003., 23:36   #11
Vanja, TO je TO covjece.
I ja isto.
Sve to.
I niko sretniji od mene.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2003., 23:51   #12
Quote:
darin kaže:
Konjino, probaj. Pokopacu te. Nemas argumenata.

Da nema nas zhena vec bi poodavno svi porikavali od ulja i kruha i skroba i zakrecenja krvnih zila.
Posto malo tko ima snage sam sebi priznati da mu je zivot potpuno promasen, da se od ocekivanog raja sa (barem njemu, jer ljubav nema oci, kao ni pameti) najljepsom curom u razredu nekako neprimjetno izvrnuo u pakao garniran mrsavom torokusom sa brkovima koji lagano vire ispod tri sloja vrlo skupe sminke, nema druge nego pobjeci. A kud ces drugo nego u smrt.
I nasa draga majcica priroda je to lijepo rijesila nudeci nama muskarcima, koji nemamo mira cak ni na muskom kutku, vrlo ukusnu hranu (koju vi ne bi ni u ludilu slobodno konzumirali, jer ona podrazumijeva da biste se morali prepustiti, da biste morali biti spontani, da bi morali glasno podrignuti i "pravo" prdnuti) kao jedini izlaz. Prestar za rastavu, previse ukopan u glib svakodnevice, potkresanih mladalackih krila, sa djecom, ne moze sebi priustiti ni stvarni bijeg, ni samoubojstvo. Jedino mu je ostala masna hrana, koja pruza i uzitak i nadu u brzi srcani ili mozdani udar. I to onaj gadni.
__________________
Ja sam tog dana obavljao najnormalnije funkcije... ovaj... jutarnje, zaljev-zaljevao sam pesticidima polje iznad... iznad Bukovice, eerr..kad se iznenada na lijevoj strani sam u vidokrugu primjetio neki eerr... objekat eerr... nepoznat eerr... koji je bio bljestav... ustvari mijenjao je boju... ustvari bio je zut... eh... zelenkaste boje. Povremeno.
neovisan? is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2003., 00:03   #13
Quote:
darin kaže:
Vanja, TO je TO covjece.
I ja isto.
Sve to.
I niko sretniji od mene.
Jeste, i ja sam jako sretan.

Imam nagon da zapalim sve cevabdzinice u okolini

Sretan sam da ne znam sta cu od srece.

Fakat, pojedem burek tu i tamo, al izbjegavam nezdravu hranu. Otac mi je umro jer je bio gurman, ne zelim ponoviti njegovu gresku.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2003., 00:07   #14
dzizus. hranit se zdravo ne znaci dobit anorexiju. neovisan.

kuzis, nemoj hejtat zdravu hranu, ja ne hejtam nezdravu. ali treba bit neka mjera.

koju muskarci nemaju. a ne kuzim zakaj.
bez zayebancije.
that's it.

vanya, ako treba brate, paliću ja sa tobom.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2003., 00:15   #15
daj, zajebavam se...

Ma ne hejtam ja zdravu hranu, ja sam ti veggie.
Ali mislim da je malo prevelik pritisak na muske s te strane te da se oni stvarno ponekad "osvecuju" zenama na taj nacin.
__________________
Ja sam tog dana obavljao najnormalnije funkcije... ovaj... jutarnje, zaljev-zaljevao sam pesticidima polje iznad... iznad Bukovice, eerr..kad se iznenada na lijevoj strani sam u vidokrugu primjetio neki eerr... objekat eerr... nepoznat eerr... koji je bio bljestav... ustvari mijenjao je boju... ustvari bio je zut... eh... zelenkaste boje. Povremeno.
neovisan? is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2003., 00:51   #16
Testosteron drage moje. Moć je u testosteronu.
MilkyWay is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2003., 04:08   #17
Ma koji testosteron?
Ja jedem zdravo, bar mislim tako, zelim da mislim tako...ali sta fali kruhu, krumpiricima tu i tamo, mesu, mislim na crveno meso, suhom mesu, pasti...Ma molim lijepo...
Jedem zelenjavu, ali mrzim da jedem zelenjavu. Volim brokule i to je to. Ono ostalo zvacem tek tako da sazvacem.
Mogu da se pobijem sa vojnom brigadom za zadnji komad bureka sa kojeg se ulje jos cijedi....
Ma da mi kazu da cu da zivim sto godina ako jedem tofu i te ostale gluporlije- necu hvala. Stvar osobnog izbora.
Pazim doduse sta jedem i kako jedem. Nastojim da pazim ali burek je burek. I ne paliti cevabdznice. Nemojte da vas gadjam zdravim kupusom...i tikvicama i cim ne...
Izljev bijesa, sorry cijenjeni citatelji....upravo sam u fazi zdrave ishrane... zelenila ko u prici, tune, bijelog mesa (izbjegavam kruh i pastu- srezala na karbohidratima)...jedem zdravo jer mi to trazi rezim workout-a. Da nije toga.....

Burek i cevapi i dalje
Tako da decki, i niste sami...sve je to ok u umjerenim kolicinama...
I jel sladoled nezdrav? Jao sta volim onaj od cokolade...
Daphne is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2003., 08:53   #18
najvise volim sada predstojece razdoblje... naime sta? u mom kraju se odrzava klanje svinja krajem studenoga... i sta dobivamo od toga? u prosincu i sjecnju jedu se kobasice i cvarci, u veljaci je slanina osusena, u travnju dolazi na red kulen i naravno sunka... sve to ima trajati do negdje pocetka ljeta, gdje se nadje po jos koji komad suhih rebaraca i naravno slanine... o kulinovoj seki da i ne govorim jerbo specijaliteti se u ovom slucaju podrazumjevaju... sada je susno razdoblje pri kraju, nozevi se ostre, vrijeme je pogodno za klanje... u mom kraju svi smo lijepi i debeli, kud ces vise?
mrsavipas is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2003., 10:03   #19
ovaj topic bi onda isto trebao dat dritu odgovor ko je bolji jebac: on ili onaj tantricni tip..
mislim, ko onda tu vise izdrzi: onaj koji se nakrka krvavica i cvaraka sa ljutim feferonima, ili onaj tantra tip koji glodje sirovo povrce i piljevinu (my body is my temple)...
ja jos nisam naisla na tantra tipa, samo na one kojima je smrdilo na cevape iz usta..
__________________
Perfektan dan za banana ribe.
xiola bleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2003., 10:44   #20
Re: ToXini

Quote:
darin kaže:
Dragi momci...

Razmisljate li vi ikada o hrani koju unosite u organizam? O svim tim toxinima koji ce vas jednog dana kostati krvozilnog sustava, srca i koznakojih jos organa...
Who want's to live forever!??

Naime šta!?
Sportaš sam (između ostalog) i dosta se krećem u krugovima ljudi sličnih meni. I svako malo sam svjedok kojekavih gastronomskih odricanja. Prvo se počne sa čokoladom, pa sa sladoledom, pa sa bijelim kruhom, pa sa talijanskom kuhinjom, pa putar, namazi, kokakola, alkohol, ....

Jebote!
Da se ja odreknem svega toga da bih spriječio unos viška masti i ugljikohidrata, brijem da bih bio pod takvim stresom da bi zaradio moždani udar za manje od mjesec dana!

Ja zaista ne želim biti kao one čangrizave i frustrirane polugladne babe koje se odriču svega i svačega da bi ''kvalitetnije'' živile...
Nabim to nakurac!
Nexus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger