Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2011., 14:52   #121
Quote:
tarantul kaže: Pogledaj post
Pozdrav anonimni, čitam često tvoje postove i baš me zanima koje si godište, jer nažalost izgleda da smo u istoj situaciji. Dali ti je Perović fakat pomogo? ako je, molim te daj mi njegov broj ili mail da mu se javim.
Dobro došao tarantul na ovu našu temu hipospadije!!!Evo za početak s nama podjeli svoje iskustvo!Jesi li bio operiran i gdje?!?
vesela ribica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2011., 13:04   #122
Tarantul pročitao sam tvoj raniji post u kojem si opisao problem. Čini mi se da si javio i na roda forum prije nekoliko mjeseci. Pod hitno ugovori pregled kod dr. Đinovića jer zvuči vrlo ozbiljno što si opisao i nemoj bit obeshrabren. Za većinu ovih problem koje si ti naveo znam po sebi da postoji rješenje. To što ti možda kirurzi ovdje prodaju fore da bolje ne može, ne znaći da je uistinu tako. Nemoj da te njihove riječi, neznanje i neuspjeh u tvojim operacijama obeshrabre. Od ovog kako je sada može bit bolje. Vrijedi ići barem na pregled.
AnonimniX is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 01:33   #123
Quote:
AnonimniX kaže: Pogledaj post
Je profesor Perović mi je pomogao. No nažalost on više nije živ pa preporučam da se javiš njegovom dugogodišnjem asistentu Radošu Đinoviću. [email protected]
Inače imam broj mobitela, ali bi rađe preko privatne poruke to dao ako je stvarno potrebno.
Ja sam 1988. godište.
Pozdrav care. Hvala na mailu, stvarno sam ti zahvalan, ali dr. Đinović mi se ne javlja uopće. Opisao sam mu opširno sve ali ništa od odgovora. Dali da pričekam još par dana ili ćeš mi dati njegov broj pa da mu se direktno javim. Nadam se da me shvaćaš koliko mi je važno????
tarantul is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 02:43   #124
Treba par dana. Ali ako ti se ne javi do recimo kraja ovog radnog tjedna poslat ću ti broj mobitela na pm. Može ? Ako ti treba odgovor na bilo kakvo "intimnije" pitanje ili što god pitaj me preko pma ili ako hoćeš preko foruma. Pratit ću temu svakodnevno.
EDIT: Poslao ti sve podatke na pm. Vjerojatno te čekanje ubija, pa eto. =)
Sretno.

Zadnje uređivanje AnonimniX : 27.06.2011. at 03:02.
AnonimniX is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 13:13   #125
Tarantul, doktor je dosta zauzet zadnjih tjedana (valjda zbog ljeta) i nama je dogovorenu kontrolu u četvrtak morao zbog zauzetosti operacijama otkazati (ni na mobitele nam se nije javljao, u klinici su nam rekli da je i njima teško doći do njega) tako da ne brini javit će ti se on. Nekad mu treba malo duže al uvijek se javi :-) no vjeruj da se javljaš pravom stručnjaku za hipospadiju. Sretno! :-)
mickoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 17:41   #126
andractim gel

molim vas pomoć!!!

jel mi netko zna gdje mogu kupiti ANDRACTIM testosteron gel. Moram malome početi mazati za par dana, a u hrvatskoj ga nema. Jeli netko od vas mazao djeci s tim gelom mišića. Koliko košta i GDJE da ga nabavim.
hvala svima
rinatasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 12:08   #127
Mislim da ga možeš nabaviti na Dolcu u Zg,a ja ču ti pitati kod nas da li se može naručiti i koliko košta (450 kn)!Javim ti se!!
vesela ribica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 15:08   #128
Quote:
rinatasa kaže: Pogledaj post
molim vas pomoć!!!

jel mi netko zna gdje mogu kupiti ANDRACTIM testosteron gel. Moram malome početi mazati za par dana, a u hrvatskoj ga nema. Jeli netko od vas mazao djeci s tim gelom mišića. Koliko košta i GDJE da ga nabavim.
hvala svima
Odi na RODA forum i pitaj tamo. Mame su tamo spominjale taj gel kojim mažu pišu prije operacije. Mislim da su spominjale da su ga negdje na Dolcu kupile.
Sretno!
mickoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 09:22   #129
Možeš i u svojoj ljekarni naručiti čeka se nekih 2 tj (ja sam pitala u svojoj) najjednostavnije ti je na Dolac i tamo naručiti navodno prije ga dobiješ
vesela ribica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 20:19   #130
Evo ljudi hvala svima! Ja sam nabavila Andractim gel u Beogradu ni više ni manje. Tamo se ne čeka i košta 50 eura. Ja sam imala sreću pa mi se prijatelj taman u petak vraćao sa sl.puta iz BG pa mi ga je donio. Ako kome kada bude trebao evo podataka:

Apoteka Igor
Resavska 10
Savski venac tel
Beograd 11000
00381 11-33-40-618


Ljudi su jako ljubazni, ja kad sam zvala su mi ga htjeli poslat express poštom da čim prije dođe.
rinatasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 02:18   #131
Quote:
rinatasa kaže: Pogledaj post
Evo ljudi hvala svima! Ja sam nabavila Andractim gel u Beogradu ni više ni manje. Tamo se ne čeka i košta 50 eura.
Ljudi su jako ljubazni, ja kad sam zvala su mi ga htjeli poslat express poštom da čim prije dođe.
To samo pukom srećom može proći kroz našu carinu, provjereno.

Nego, ovo za naručiti u našoj ljekarni, treba recept ili može na dobar dan?
Damien140 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 12:33   #132
Kako u kojoj!Mene je pitala da li imam povjest bolesti,a u drugoj me nitko ništa nije tražio!Može li mi netko odg,da li vi to mažete po preporuci ili ste same saznale za taj gel pitam jer i moje djete je operirano od hipospadije i ima jako malog miša,a nitko nam nije rekao za taj gel,pa bi ja na kontroli pitala dr.Molim neka mi netko odgovori
vesela ribica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 14:46   #133
Quote:
vesela ribica kaže: Pogledaj post
Kako u kojoj!Mene je pitala da li imam povjest bolesti,a u drugoj me nitko ništa nije tražio!Može li mi netko odg,da li vi to mažete po preporuci ili ste same saznale za taj gel pitam jer i moje djete je operirano od hipospadije i ima jako malog miša,a nitko nam nije rekao za taj gel,pa bi ja na kontroli pitala dr.Molim neka mi netko odgovori

Naravno da mažemo po preporuci. Ali on s njim se maže jedino ako je dijete još malo kao šta je moje. Ne koristi se postoperatvno, jedino preoperativno radi poboljšanja rezultata operacije. Točno zašto ti mogu pitat Đinovića kad budemo išli u 9mjesecu na op.
rinatasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 11:42   #134
Quote:
drivana kaže: Pogledaj post
Drago mi je ako sam ti pomogla jer znam koliko zbunjujuće može biti kada te obasipaju sa raznim informacijama sa svih strana. Ne mogu ti ovako savjetovati da neku operaciju radiš ili ne jer bi to bilo neozbiljno obzirom da ne znam kako sve to izgleda kod Vas. Ako piški naprijed i stojećki mislim da je to dobro. Ne znam koliko pišo može biti iskrivljen a da dečko piški naprijed, jer kad je iskrivljen uglavnom piški po stopalima. Ako je to tako mislim da bi trebalo operirati opet. Mislim da je najbolje da pitaš profesora pa ćeš vidjeti. Ne moraš se bojati da te se hoće rješiti, on svoje pacijente shvaća ozbiljno, ali mislim da mu malo više komunikacijskih vještina ne bi škodilo. (sva sreća da nije baš dobar u internetu pa ovo neće vidjeti ) Stari profesori, a pogotovo vrhunski kirurzi, su naviknuti da se njihov autoritet sluša bez pogovora, jer nekad nije bilo interneta da ljudi već sve znaju kad dođu kod njega Uglavnom prof ima nekog od mlađih kraj sebe uvijek kojeg educira i ako će trebati estetska korekcija u kasnijoj dobi bit će sigurno educiranih kirurga da to naprave. Nadam se da će sve biti dobro i želim tvom sinu sve najbolje


Mene samo zanima tvoj odgovor na pitanje: zašto je svagdje u svijetu PRAVILO da se hipospadija operira DO 3 godine života, nikako kasnije, a jedino kod nas operiraju NAKON 3 godine života. Šta nije logika da se dijete ne sjeća, ne muči i ne proživljava traume kao čim mlađe. I još jedna stvar. Koliko bi ozbiljno shvatila doktora koji ti kao odgovor na pitanje o budućem izgledu i funkciji mišića kaže: PA NEKA NAĐE DJEVICU KOJA NEZNA KAKO TO TREBA IZGLEDAT. Bi li dala dijete tom doktoru u ruke?
rinatasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 15:53   #135
Rinatasa sretno u rujnu na operaciji kod dr.Đinovića. Mi se lagano spremamo za drugu i zadnju operaciju kod njega. Nadam se da će nam biti uspješna kao i prva koju smo imali krajem 4mjeseca :-)
Sretno i javi kako je sve prošlo!
mickoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 18:16   #136
Evo i mene!
Mi se vratili neki dan s prve operacije kod dr.Đinovića. Bilo je svakako, ali on nas je oduševio. Takav čovjek ne sreće se često. Stvarno preporučam svakome. Minimalno stresa za dijete, a za nas roditelje jedino što smanji stres je način na koji se odnose zaposleni prema dijetetu, a posebno dr. Đinović jer kad ti dijete inde na stol nikome nije svejedno. A Đjinović je baš baš ljudina. Operacija je prošla odlično, za dva tjedna je kontrola, a nakon šest mjeseci druga operacija. Nemam puno vremena jer mi je dijete na krilu, koga zanimaju detalji, slobodno pitajte!

Sretno svima!!!
rinatasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 14:02   #137
Baš mi je drago da ste zadovoljni i da je sve dobro završilo! Mi smo isto s doktorom super zadovoljni ali i sa ostalim osobljem. Nismo imali osjećaj bolnice a najbitnije od svega i nama izuzetno važno nakon iskustva u Klaićevoj da dijete nije patilo niti se žalilo da ga boli. Mi se spremamo u slijedećih par tjedana na redovnu kontrolu i dogovor za drugu operaciju.
Kad nađeš malo vremena daj nam malo detalja kako je bilo :-)
mickoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 18:44   #138
Quote:
rinatasa kaže: Pogledaj post
Evo i mene!
Mi se vratili neki dan s prve operacije kod dr.Đinovića. Bilo je svakako, ali on nas je oduševio. Takav čovjek ne sreće se često. Stvarno preporučam svakome. Minimalno stresa za dijete, a za nas roditelje jedino što smanji stres je način na koji se odnose zaposleni prema dijetetu, a posebno dr. Đinović jer kad ti dijete inde na stol nikome nije svejedno. A Đjinović je baš baš ljudina. Operacija je prošla odlično, za dva tjedna je kontrola, a nakon šest mjeseci druga operacija. Nemam puno vremena jer mi je dijete na krilu, koga zanimaju detalji, slobodno pitajte!

Sretno svima!!!
Poštovanje!

Možete li mi reći koliko vas je koštala operacija vašeg djeteta????
Hvala
tarantul is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 19:04   #139
prezivili!!!

bok drustvo, ja sam mama deckica koji je operiran s 3 godine ( operacija je bila u 11 mjesecu 2010). javljam se da vam kazem da nije rjesenje odmah ici u beograd- svaka cast dr.đinovicu, ali mi smo operirani u rijeci i operacija je uspjela iz prve, operirali su dr.nikolic i dr.tomasic. bili smo 11 dana u bolnici, bilo je grozno, xx je urlao od bolova,bilo je tesko i njemu i meni gledat ga a ne mozes mu pomoc. bio je vezan 1o dana za krevetic, i mislila sam da je to nesto najgore sto mu se moze dogoditi i da necu dopustiti da ga vezu. na kraju sam molila sestre da ga cvrsce vezu jer me bilo strah da ce iscupati kateter.bili smo na kontrolama nakon operacije i sve je u redu.bila sam s njim 24 sata na dan i svaka im cast sto dopustaju mamama da budu s djecom.
enci31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 13:03   #140
tarantul cijena operacije vjerujem ovisi o težini hipospadije koje dijete ima a i o broju potrebnih operacija. Ako vas zanima naše iskustvo i detalji možete mi se javiti na [email protected].

Enci31 drago mi je da vam je operacija u Rijeci uspjela jer osobno poznajem osobu čijem dijetetu tamo operacija nije uspjela i koja je s dijetetom u bolovima otišla u BG doktoru Đinoviću koji je na kraju dijete morao 2puta operirati da bi riješili hipospadiju. No, drago mi je da je vama uspjelo iz prve :-)
Htjela bih isto tako reći da sam i ja kao i vi mislila sve ok o vezanju djeteta tih 10 dana u bolnici. Naime moje je dijete 1.put u 9mj 2010. bilo operirano u ZG i vezano 10 dana u bolnici, trpilo je velike bolove (rečeno nam je da je to normalno), ja sam platila 10 dana apartmana da bih s njim bila 24h i zaista sam mislila da je vezanje dobra stvar i sama sam ga po noći vezala da si ne bi u spavanju otrgnuo kateter iz piše i kanilu iz ruke.
No,ono što smo doživjeli u BG nakon operacije nije ni za usporediti sa iskustvom iz ZG....naime u BG smo išli popraviti neuspjeh operacija iz ZG, dijete se nakon operacije probudilo mirno(u ZG nakon 2 op. budilo se u suzama i bolovima)...imao je isto kateter iz piše i kanilu u ruci....spavao je, okretao se na bok (dok se još nije probudio nakon op.) i kasnije ležao mirno bez da je bio vezan....ništa ga nije boljelo pa nije niti imao potrebu a niti ja strah da će si nešto potrgati, potegnuti ili slično. Idući dan je hodao i počeo normalno funkcionirati, ići na WC, normalno jesti i sl. Operiran je predvečer a idući dan je hodao i išli smo nazad za ZG bez ikakvih problema.
U ZG dijete je ležalo 10 dana u krevetu, dobio je ranicu na guzi, tek je peti dan uspio obaviti (u poluležećem položaju-nisu mu dali da se digne) veliku nuždu uz pomoć čepića i u velikim bolovima.
Ono što želim reći svaka čast našim doktorima al iz doživljenog u ZG i BG uvijek bih prije izabrala BG gdje se dijete nije mučilo ni u jednom trenutku a došlo je iz ZG totalno istraumatizirano. Eto, prije par dana dok je bio na WC pitao me da zašto je morao ići kod dr.Z kod kojeg ga je piša tako jako boljela, zašto sam ga njemu vodila a ne dr. R kod kojeg ga ništa nije boljelo?
mickoo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:16.