Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2009., 11:53   #81
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
zanima me, za početak, je li pojam "drolja" s pozitivnim ili negativnim predznakom u ovoj temi?
ja bi se zabrinula na njihovom mistu......bidni, nikad žene neće nać ...sve same kurvetine
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 11:59   #82
znala sam jednu curku kroz srednju školu i početak faksa, koja je imala potrebu spavati sa apsolutno svakim tko bi se pojavio na vidiku...nevjerovatno..pravi tester za dečke. e sad,imala je to ponašanje lutkice, onako ,"ja sam preplašena srna a ti si velik i jak i zaista misliš da sam lijepa, i misliš da ne mogu popiti bocu votke u jednoj večeri?" što ništa ne bi bio problem da nije bila u dugoj lijepoj vezi s tipom kojeg smo svi znali. očekivala da je cjelokupno društvo prešućuje njene izlete. tipa s kojimse povremeno ševila je pozvala u kazalište skupa s dečkom,i jedino je tom drugom dečku bilo neugodno, njoj je pasala dvostruka pažnja.
ono što je, meni, bilo ružno je njeno izvlačenje na alkohol od kojeg se idući dan ničeg ne bi sjećala, ili bi ispalo da se strašno promijeni kad malo popije ali inače nije takva.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 12:08   #83
Drolje ili samo vesele cure... Recimo ja znam jednu koja jednostavno nezna reći ne... Ustvari znam dvije samo se jedna prije par godina udala za nekog papka, a dali ga vara - čisto sumnjam... A ova druga - glas stigne do ljudi i prije nego što je upoznaju, javljaju se na mobitel i sl. kao sviđaš mi se i ona nezna reći ne...
Svakom imalo normalnom treba 15 min max da je pojebe ako ima gdje... Dali je to drolja?
Ob3lix is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 12:30   #84
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
znala sam jednu curku kroz srednju školu i početak faksa, koja je imala potrebu spavati sa apsolutno svakim tko bi se pojavio na vidiku...nevjerovatno..pravi tester za dečke. e sad,imala je to ponašanje lutkice, onako ,"ja sam preplašena srna a ti si velik i jak i zaista misliš da sam lijepa, i misliš da ne mogu popiti bocu votke u jednoj večeri?" što ništa ne bi bio problem da nije bila u dugoj lijepoj vezi s tipom kojeg smo svi znali. očekivala da je cjelokupno društvo prešućuje njene izlete. tipa s kojimse povremeno ševila je pozvala u kazalište skupa s dečkom,i jedino je tom drugom dečku bilo neugodno, njoj je pasala dvostruka pažnja.
ono što je, meni, bilo ružno je njeno izvlačenje na alkohol od kojeg se idući dan ničeg ne bi sjećala, ili bi ispalo da se strašno promijeni kad malo popije ali inače nije takva.
Izvlačenje na alkohol je jedna od karakteristika jedne od subpopulacija drolja, ali o klasifikaciji možemo na nekom drugom mjestu.

Za ovo s kazalištem dobiva sigurnih i čvrstih 9/10. Vjerojatno koliko je i sigurnih i čvrstih dobila tijekom te njene "veze".
Quote:
Ob3lix kaže: Pogledaj post
Svakom imalo normalnom treba 15 min max da je pojebe ako ima gdje... Dali je to drolja?
Ovo je dobar primjer retoričkog pitanja, ali mislim da je podforum Književnost još malo dolje
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 12:38   #85
Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post
ja bi se zabrinula na njihovom mistu......bidni, nikad žene neće nać ...sve same kurvetine
Brini se ti za sebe, jer vidim da se moraš oglašavat ovdje da si drolja.
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 24.08.2009., 12:45   #86
Quote:
*_spike kaže: Pogledaj post
Izvlačenje na alkohol je jedna od karakteristika jedne od subpopulacija drolja, ali o klasifikaciji možemo na nekom drugom mjestu.

Za ovo s kazalištem dobiva sigurnih i čvrstih 9/10. Vjerojatno koliko je i sigurnih i čvrstih dobila tijekom te njene "veze".
u ovom konkretnom slučaju mislim da bi se dalo gledati na nju s psihološkog stajališta. to biće je skočilo na svakog tipa za kojeg bi neka od poznanica/prijateljica rekla u njenoj blizini da joj se sviđa.
što se tiče dodjeljivanja bodova, ne mislim da ju je rajcalo biti u takvim situacijama "visokog rizika", nego ima drugačiji koncept savjesti.

Papa Štrumf, zašto ti tako napadaš Akvu?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 12:46   #87
Quote:
*_spike kaže: Pogledaj post
Cura u 3 godine dugoj vezi s tipom, dolazi na tulum, javno priča kako je s dečkom 3 godine, kako joj je super i divno u njoj. Ono - cvate . Nekoliko sati kasnije, neki tip na tulumu ju jebe u prostoriji iznad spiralnih stepenica, tako da to svi čuju.

Ocjena droljizma: 8.5/10
.
Uh, neš ti čuda... pa baš te koje najviše i na sva usta pričaju kako imaju dečka i kako im je u vezi super, super... najbrže daju

Ono... u roku od 5 minuta 8 puta kaže kak ima dečka a za pol sata ga već puši, nekom drugom naravno
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 12:49   #88
Quote:
papa štrumf kaže: Pogledaj post
Brini se ti za sebe, jer vidim da se moraš oglašavat ovdje da si drolja.
Sorry, lega, prva (i zadnja) opomena.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 12:51   #89
[QUOTE=*_spike;22162602]Bok, frendovi.


bio neki tulum. Cura u 3 godine dugoj vezi s tipom, dolazi na tulum, javno priča kako je s dečkom 3 godine, kako joj je super i divno u njoj. Ono - cvate . Nekoliko sati kasnije, neki tip na tulumu ju jebe u prostoriji iznad spiralnih stepenica, tako da to svi čuju.

To što je u vezi i što joj je divno i super,ne znači da se ne smije zabaviti malo i sa strane!Život je samo jedan,treba ga iskoristiti maksimalno!

I miš voli promijeniti rupu!
angie1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 12:52   #90
papa štrumf, na ovoj temi se svi zajebavaju, a jedino ti se pjeniš čovjek bi mogao zaključit da te ta terminologija osobno jako pogađa u srce (ili neš drugo )

daj nemoj bit non stop antiprotivan nego napiši koja je drolja tebi zapela za oko i zbog čega!
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 13:00   #91
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
Uh, neš ti čuda... pa baš te koje najviše i na sva usta pričaju kako imaju dečka i kako im je u vezi super, super... najbrže daju

Ono... u roku od 5 minuta 8 puta kaže kak ima dečka a za pol sata ga već puši, nekom drugom naravno
Ako ti je to pod normalno, onda jedva čekam poslastice koje imaš za podijeliti s nama ovdje.
Quote:
angie1985 kaže: Pogledaj post
To što je u vezi i što joj je divno i super,ne znači da se ne smije zabaviti malo i sa strane!Život je samo jedan,treba ga iskoristiti maksimalno!

I miš voli promijeniti rupu!
Op, angie, pričaj nam malo o tome kako si ti iskoristila život maksimalno.
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 13:01   #92
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post

Papa Štrumf, zašto ti tako napadaš Akvu?
Ako se šalila onda naravno moja teza ne drži vodu i neka se ne ljuti. Ako se nije šalila onda sam rekao istinu. Kao i šta je istina da joj je frajer papak ako ga ima, jer samo papak bi dopuštao da mu partnerica traži jebače po netu. Ja sam oduvijek govorio istinu a tako će i dalje biti bez obzira šta to večni smeta.
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 13:07   #93
Quote:
papa štrumf kaže: Pogledaj post
. Kao i šta je istina da joj je frajer papak ako ga ima, jer samo papak bi dopuštao da mu partnerica traži jebače po netu. .

a ha

ok.
po tome, ili ti se upucavala pa te odj prije zabavnog dijela. ili bi htio

šala. ne spada mi ovo na ovu temu i Akvarijus je domaća ovdje pa mi je čudan pristup. no, moje mišljenje...
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 13:10   #94
Quote:
angie1985 kaže: Pogledaj post
To što je u vezi i što joj je divno i super,ne znači da se ne smije zabaviti malo i sa strane! Život je samo jedan,treba ga iskoristiti maksimalno!

I miš voli promijeniti rupu!
a vidim da ni rupi ne smeta kad ulazi puno miševa...
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 13:12   #95
Quote:
papa štrumf kaže: Pogledaj post
Ako se šalila onda naravno moja teza ne drži vodu i neka se ne ljuti. Ako se nije šalila onda sam rekao istinu. Kao i šta je istina da joj je frajer papak ako ga ima, jer samo papak bi dopuštao da mu partnerica traži jebače po netu. Ja sam oduvijek govorio istinu a tako će i dalje biti bez obzira šta to večni smeta.

Sorry, ne mogu dopustiti konstantno vrijeđanje nikoga ovdje, a pogotovo ne nje.

24 sata hlađenja, prijatelju.


Ostale molim za ontopic. Fala
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 13:16   #96
Jel to znači da smo drolje mi koje pišemo po netu?

Mislim, ako jesmo, eto da i ja rooknem jednu pričicu...
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 13:21   #97
Sočni detalji... more prije negdje 4, 5 godina... upoznam curu u disku, neka austrijanka naših korjena ... cugica, čagica i kak to ide... niš ona ne govori za dečka, još ... na kraju smo se nekak pogubili u disku i pred jutro ju sretnem... ono fajrunt je i ona ide doma ali OK, možemo mi još negdje na jednu cugu, ali "znaš, ja ti imam dečka pa nebi baš trebala..."
-Ma joj samo jedna cuga i vozim te doma.
-Ma znam ali moj dečko nebi bio sretan da idem s drugima na cuge u rano jutro... no dobro, kavica i na spavanje.
Idemo mi do nekog kafića koji ne radi... stanemo i šta ćemo sad... ja joj stavim ruku na koljeno (takva neka shema) a ona mi makne ruku i opet spomene svog dečka... da više ne duljim u ruko od 5 minuta nakon njenog micanje moje ruke već ga je pušila
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 13:26   #98
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
...
ja mislim da vas pali ideja da otmete zabranjeno. i te izjave tipa "ne, nemoj, imam dečka" su kao crvena krpa.

dakle, došla je cura u disko i ti si poluskakutao oko nje...pa je došla i rekla da je zauzeta..i bilo je kako je ona htjela
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 13:27   #99
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
Sočni detalji... more prije negdje 4, 5 godina... upoznam curu u disku, neka austrijanka naših korjena ... cugica, čagica i kak to ide... niš ona ne govori za dečka, još ... na kraju smo se nekak pogubili u disku i pred jutro ju sretnem... ono fajrunt je i ona ide doma ali OK, možemo mi još negdje na jednu cugu, ali "znaš, ja ti imam dečka pa nebi baš trebala..."
-Ma joj samo jedna cuga i vozim te doma.
-Ma znam ali moj dečko nebi bio sretan da idem s drugima na cuge u rano jutro... no dobro, kavica i na spavanje.
Idemo mi do nekog kafića koji ne radi... stanemo i šta ćemo sad... ja joj stavim ruku na koljeno (takva neka shema) a ona mi makne ruku i opet spomene svog dečka... da više ne duljim u ruko od 5 minuta nakon njenog micanje moje ruke već ga je pušila
Boldane riječi mislim da su signal koji označava 'drolja'.

Inače, nije loše, ali sam očekivao više kad si rekao da ti nije ništa čudna ona situacija iz prvog posta.

A ova tvoja me podsjeća na Kozjak i ženu koja stalno ima dečka, al nije se bed skinut. Nećeš se jebat? Ok, daj ga prvo malo izdrkaj. Nakon malo nagovaranja, ajde dobro, ali imam dečka, nema seksa. Onda joj ga samo stavi unutra i dečko misteriozno nestaje

To se traži.
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 13:30   #100
Priča br. 2... na jednom tulumu snimim ja komada... i kak to već ide i naravno ona ima dečka, i jako voli dečka, i tek je pola godine s njim i jesam rekla da nam je super u vezi... ni pol sata nakon toga ja u kupaonu i ona uleti skupa samnom... kao jako joj je hitno jel ju puštam? Reko može ali ako ću ja biti unutra ... da, bilo joj je hitno ali za nekaj drugo ...

Najsočnija prića... u doba kad mi je draga još htjela experimentirati...
Mi na nekom tulumu i kak to već ide i odosmo u sobu... i taman se nekaj krenemo drpati i uleće jedna naša vrlo slatka poznanica... kao "sorry, sorry, samo sam došla po pljuge u jaknu...", ja ću njoj na to "pa slobodno ti ovdje ostani" ... i ostala ona. Prvo je gledala nas kako se drpamo a onda se i uštekala ... doduše nije bilo baš "do kraja" ali... . Poanta priča-dečko joj je pijan spavao u sobi do
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger