Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2010., 11:28   #901
Quote:
johny5 kaže: Pogledaj post
Intel je zaradio 3 mld $, igh 2 mil $(1500 puta manje)..
Bože, koje spike..
__________________
"Ovo je mišljenje, a ne savje(s)t" ®Zaf
G. House is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 11:37   #902
Quote:
G. House kaže: Pogledaj post
Bože, koje spike..
Ispričavam se dioničarima Igh..
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 11:43   #903
Nemam dionice IGH, ali to nije ni bitno. Pričati kako Intel zarađuje 3 mlrd $, a IGH 2 milijuna i da je zato bolje imati Intel... što reći na to?
__________________
"Ovo je mišljenje, a ne savje(s)t" ®Zaf
G. House is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 12:33   #904
Quote:
G. House kaže: Pogledaj post
Nemam dionice IGH, ali to nije ni bitno. Pričati kako Intel zarađuje 3 mlrd $, a IGH 2 milijuna i da je zato bolje imati Intel... što reći na to?
Ma ne treba ništa reći, nije to bitno.. No evo ak je to bezveze možeš stavit u usporedbu jednu građevinsku firmu malo veću od igh-a koja i zarađuje manje od igh.. Njezina cijena se kreće ovako http://finance.yahoo.com/echarts?s=N...urce=undefined

Intel
http://finance.yahoo.com/echarts?s=I...urce=undefined

Naravno nije bitno koliko tko zarađuje no oni koji zarađuju puno ipak ne padnu često 90% od peaka i ne znaju dalje da li da idu na -99% ili krenu ipak up..

Zadnje uređivanje johny5 : 14.07.2010. at 12:39.
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 13:23   #905
ne neee..pustite INTC na miru...ja sam već tu domaći..ja se ujutro kad idem u konzum zajebem pa umjesto pola kruha znam zatražiti pola intela...
ne ne...nikako intel kupovati, to je preduzeće pred propasti...samo igh derite, jeftin je sada, divan, ima potencijala, sigurno će rasti (ako ne bude padao)...
dobregore is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 13:26   #906
oće netko nabaciti morning call za USA danas...ili ću ja morat
dobregore is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 13:47   #907
Quote:
dobregore kaže: Pogledaj post
oće netko nabaciti morning call za USA danas...ili ću ja morat
Samo daj pa ćemo komentirat..
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 14:27   #908
futuresi na razini fer vrijednosti
valutni parovi su prestali biti meritorni za razliku prije cca 2 mjeseca kad se po njima moglo voziti kao po švicarskom satu
otvaranje u pozitivnom teritoriju i napad S&P na razini 1100, mislim bezuspješno za danas
danas bi se mogli intraday održavati flat ali mislim da su market moveri umorni i da bi short pozicioniranje moglo biti modra odluka
zatvaranje flat ili u minusu
dobregore is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 14:46   #909
...i naravno, nikako raditi po onom što ja radim...ionako ću tijekom dana bar 3 puta promijeniti mišljenje...to je burza...
dobregore is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 14:51   #910
Da zanimljivo..
Hoćemo li odmah na otvaranju poći testirati 1100 nisam siguran(makar logika kaže da hoćemo) no uglavnom tu razinu ne bi trebali danas probiti kako kažeš..
Očekujem crveno zatvaranje, ne jako ali ipak..
Ako dođe do iznenađenja i ako probiju jače 1100 naravno ulaz no ne bi trebalo danas do toga doći..
Jedan faktor na marketu mi je dosta mutan i bit ću spreman čak i iznenadni proboj up no najvjerojatnije su šanse za to danas gotovo nikakve..
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 19:10   #911
johny boy, jesi preživio...samo polako i uvijek se vezati...
dobregore is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 20:51   #912
Quote:
dobregore kaže: Pogledaj post
johny boy, jesi preživio...samo polako i uvijek se vezati...
Kako ne, kupovao sam malo na 1100, to je bilo ok no bilo bi bolje da se još malo porokaju.. Naravno ne daju se, retail sales je bio koma i nemaju se razloga žuriti.. Ak se još malo ne porokaju, radio sam skoro badava no što je tu je..
Morat ću se više u ovakvim situacijama zezat sa najbržim etf-ovima(naftaškim recimo) jel ovi indexaši su ko puževi.. Ery je napravio nešto preko 4% to je prolazno no ja se uvaljujem opet u ove trome..

Zadnje uređivanje johny5 : 14.07.2010. at 21:01.
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 20:58   #913
johny boy nedaj se...
dobregore is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 21:07   #914
Hvala na potpori.. Nisam ja profić kao ti no trudim se i ne dam se
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 21:20   #915
nisam ja profi Johny Boy...da sam ja profi sad bi se kupao negdje na Baliju...
dobregore is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 21:42   #916
Quote:
dobregore kaže: Pogledaj post
nisam ja profi Johny Boy...da sam ja profi sad bi se kupao negdje na Baliju...
Ma stigneš nagodinu na Bali, ni Buffet sad nije na Baliju..
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 12:10   #917
JP Morgan raportira prije zvona, poslije zvona Google i AMD. Ulagači oprez, ovaj rally bi se trebao ubrzo iskorigirati.
Mirujte i kupajte se, žene s foruma nemojte provocirati muškarce golišavim slikicama i bikinijima koji stanu u šaku.
Netko će napraviti morning call za danas, možda drug faca ili johny boy?
dobregore is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 12:59   #918
Quote:
dobregore kaže: Pogledaj post
JP Morgan raportira prije zvona, poslije zvona Google i AMD. Ulagači oprez, ovaj rally bi se trebao ubrzo iskorigirati.
Mirujte i kupajte se, žene s foruma nemojte provocirati muškarce golišavim slikicama i bikinijima koji stanu u šaku.
Netko će napraviti morning call za danas, možda drug faca ili johny boy?
Hm, dok se ne pojavi drug faca, recimo ovako..
Dollar je potopljen, vlada veliki optimizam na marketu, jp morgan je je napravio čudo(jedan od najboljih rezultata u zadnjih 10-ak godina, slično kao i intel jučer koji je kapitalizirao to).. dakle danas ili idemo na +3% ili kreće mala dugo očekivana korekcija(neviđena zadnja 2 tjedna)
Hoće li ameri otvoriti green ili red nemogu opet reći kao ni jučer no mislim da je tržište gladno za nekom korekcijom i da će se to dogoditi danas..
Naravno budimo opet spremni na usa ludosti i oko imat na 1100 jer ameri su ponekad luđi od najluđih luđaka..
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 13:14   #919
Ne znam da li pratite Cobrin blog (http://cobrasmarketview.blogspot.com/) ali on je za danas najavio "ključan dan" (inače ga svakodnevno pratim, jedan od najboljih blogova uopće za praćenje Amera):

Quote:
Up huge tomorrow then most likely we’re going to see the last year’s mad cow again. In this case, forget about all the other blah blah I said in today’s report. If however, a small bar tomorrow, then be careful, chances a very good we may see a little bit bigger pullback thereafter.


E sad...koji put doista ne znaš što je kokoš, a što jaje, da li on ima dobar nos, ili ga marketmejkeri prate pa da zajebu svekoliko publiku naprave upravo to, nemoguće
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 13:30   #920
druže šefe sjutra je i expiracija opcija pa bi se moglo otvoriti u plusu, imajući u vidu call/put ratio.
Google bi mogao biti dobar pa čak i AMD...znači teraju rally dalje najvjerojatnije s ozbiljnim atakom na 1100 punata SPX
Mogli bi oni danas probiti tu rezistencu ali obratiti pažnju molim na light volumene.

** Žene čuvajte se vrućina, ne izlažite se jakom suncu, ne idite na Zrće i u Varšavsku, pijte što više tekućine, po mogućnosti mlakog čaja, slušajte prognozu vremena i ne kasnite na trajekte....

*** javimo se pred otvaranje
dobregore is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:36.