Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2010., 22:25   #1
Božićni i prigodni domjenci

Nadam se za sve vas da imate neki normalni posel i da budete imali u skorašnje doba nekakvi prigodni domjenak za kraj godine pa sa se pojede, popije i svašta još. . .
Ja moram odraditi dva službena, i to uskoro, za tri tjedna..to je službeno-tiče se posla samo kaj je sranje kaj su obadva istu večer( a prošlih godina nije bilo tak, bili su razdvojeni) pa ću morati balansirati.
Vjerojatno će uletjeti još koji u međuvremenu( zdravstvo, lijekovi) pa mi neće biti žao, zapravo jako cijenim pohoditi takve blagdanske domjenke jer ekipa bude dovoljno opuštena a i svašta se pametnoga može i zna dogoditi..
Xenon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 22:44   #2
Mi u firmi svake godine imamo feštu, bio sam dvaput i nekako mi se ogadilo:

sve same babe, dva tri muška koji ne znaju dal bi piškili ili kakili,

jedino mogu sjesti za zasebni stol i polako cugati i odbijati otrovne komentare kolegica.

Ima preko 120 baba, ili nisi ni sa jednom ili si sa svima što je tehnički nemoguće.

Prva fešta me se dojmila jer sam radio budalu od sebe, nije mi teško, ali poslije mi se nekako zamjerilo.

Bile su dobre interne fešte/domijenci u bivšoj firmi, naravno pod radnim vremenom:

za vrijeme posla smo se dobro zagrijali i otišli na domijenak, naravno babe su bile u teškoj manjini pa je bilo dosta dobro

a u firmi prije ove druge je bilo još bolje: skupili smo lovu ra nekakv roštilj, nakupovali cuge, bilo nas je 7 na održavanju,

znalo se da na Badnjak održavanje nije sposobno održati samo sebe pa nas niko nije dirao,

kad smo se dobro najeli i napili otišli bi pogon zajebavati 420 baba i tamo bi se dokosurili,

eeee, to su bila vremena, prije cca 10 godina!

Ovo dana ssve nešto fensi šmensi, nema oblokavanja, samo gužva u nekom restoranu gdje domjenak ima barem 5 firmi u isto vrijeme pa je gužva, konobari mrzovoljni, muzika da te bok sačuva...

ukratko, ne ide mi se, radije napravim domjenak u garaži sa biranim društvom!
domar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 23:04   #3
Quote:
domar kaže: Pogledaj post
Mi u firmi svake godine imamo feštu, bio sam dvaput i nekako mi se ogadilo:

sve same babe, dva tri muška koji ne znaju dal bi piškili ili kakili,

jedino mogu sjesti za zasebni stol i polako cugati i odbijati otrovne komentare kolegica.

Ima preko 120 baba, ili nisi ni sa jednom ili si sa svima što je tehnički nemoguće.

Prva fešta me se dojmila jer sam radio budalu od sebe, nije mi teško, ali poslije mi se nekako zamjerilo.

Bile su dobre interne fešte/domijenci u bivšoj firmi, naravno pod radnim vremenom:

za vrijeme posla smo se dobro zagrijali i otišli na domijenak, naravno babe su bile u teškoj manjini pa je bilo dosta dobro

a u firmi prije ove druge je bilo još bolje: skupili smo lovu ra nekakv roštilj, nakupovali cuge, bilo nas je 7 na održavanju,

znalo se da na Badnjak održavanje nije sposobno održati samo sebe pa nas niko nije dirao,

kad smo se dobro najeli i napili otišli bi pogon zajebavati 420 baba i tamo bi se dokosurili,

eeee, to su bila vremena, prije cca 10 godina!

Ovo dana ssve nešto fensi šmensi, nema oblokavanja, samo gužva u nekom restoranu gdje domjenak ima barem 5 firmi u isto vrijeme pa je gužva, konobari mrzovoljni, muzika da te bok sačuva...

ukratko, ne ide mi se, radije napravim domjenak u garaži sa biranim društvom!
Ne bi se baš složio da u kojekakvim fensi firmama nema oblokavanja, bio sam na nekoliko takvih blagdanskih partija i to je totalno zamračenje, svega bude...nitko nije normalan, divlje je...ko da nema sutra.
Xenon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 01:14   #4
zna biti dobro, a zna biti i turbo usiljeno i isforsirano, ovisno o, jel'te, radnom kolektivu koji prisustvuje
__________________
Carbonmade
elf_dalmatae is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 17:13   #5
Bas u tim fensi firmama se svasta konzumira
Jedan put sam bio na sudu jednom na domjenku,prejebeno
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 17:14   #6
U mojoj firmi su svi puni obzira jedni prema drugima tako da je uvijek mlako!
domar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger