Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2021., 17:21   #1
Poklon kod upoznavanja

Da priča bude kratka.

Ja i on, u tridesetima već odavno. Upoznajemo se preko društvenih mreža , živimo u blizini jedan drugoga i nakon izmjenjenih par poruka dogovorimo šetnju. Vidjela sam da imamo puno zajedničkih prijatelja ali nisam se raspitivala o njemu.

On donosi na upoznavanje poklon. Poklon je bio buket crvenih ruža + skupa bombonijera od 150 kn.

Ne znam, bilo mi je to previše. Odbila sam drugu kavu.

Što mislite o darivanju nekog koga vidite prvi put?
Ravena is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2021., 17:27   #2
Quote:
Ravena kaže: Pogledaj post
Da priča bude kratka.

Ja i on, u tridesetima već odavno. Upoznajemo se preko društvenih mreža , živimo u blizini jedan drugoga i nakon izmjenjenih par poruka dogovorimo šetnju. Vidjela sam da imamo puno zajedničkih prijatelja ali nisam se raspitivala o njemu.

On donosi na upoznavanje poklon. Poklon je bio buket crvenih ruža + skupa bombonijera od 150 kn.

Ne znam, bilo mi je to previše. Odbila sam drugu kavu.

Što mislite o darivanju nekog koga vidite prvi put?
Volim poklone, i kad ih dobijem i kad ih poklanjam.

Cvijet i cokolada zvuci lijepo, jako. Cak i na prvom susretu.
Ali buket crvenih ruza i skupa bombonjera od 150 kn zvuci pomalo zastrasujuce.
Deeper Love is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2021., 17:42   #3
Je, miriše malo na manijaka
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2021., 17:49   #4
Meni je bivsi na prvom dejtu kupio skupi parfem. Bio mi je sok, ali nastavili smo se druzit i upustili u vezu. Ugl. skuzio sam da svijet gleda kroz materijalno i na taj nacin kupuje ljubav. Hvala Bogu, relativno brzo sam se otplatio.
Onlyfans is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2021., 19:12   #5
Jel mu nadimak bio Kripi?
__________________
Trubim po svadbama
Helter is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2021., 19:31   #6
Quote:
Deeper Love kaže: Pogledaj post
Volim poklone, i kad ih dobijem i kad ih poklanjam.

Cvijet i cokolada zvuci lijepo, jako. Cak i na prvom susretu.
Ali buket crvenih ruza i skupa bombonjera od 150 kn zvuci pomalo zastrasujuce.
Ne znam, meni je bilo kakav poklon kod upoznavanja nepotreban. Ali dobro, to je moje mišljenje. Jer osim što mi je stvorilo kao neku vrstu "obveze" i neugodnosti, crvene ruže definitivno nisu za nekog koga vidiš prvi put.
Kad me ugledao, brzo je otvorio auto vadio to sve van, brzo mi gurnuo u ruke. Ja sam ostala u šoku i u obrambenom stavu.
Šetnja je trajala 45 minuta, jurila sam kući kao Forest.
Ravena is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2021., 19:47   #7
Quote:
Ravena kaže: Pogledaj post
Da priča bude kratka.

Ja i on, u tridesetima već odavno. Upoznajemo se preko društvenih mreža , živimo u blizini jedan drugoga i nakon izmjenjenih par poruka dogovorimo šetnju. Vidjela sam da imamo puno zajedničkih prijatelja ali nisam se raspitivala o njemu.

On donosi na upoznavanje poklon. Poklon je bio buket crvenih ruža + skupa bombonijera od 150 kn.

Ne znam, bilo mi je to previše. Odbila sam drugu kavu.

Što mislite o darivanju nekog koga vidite prvi put?
Za nase bake i djedove uobicajena stvar
Cuckold-hotwife is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2021., 19:53   #8
Kolko sam ja upoznat sa starijim običajima. Prije se na prvi dejt nosio poklon. Vremena se mijenjaju i to danas više nije običaj.

Danas je to više čudno nego poželjno
A kaj ja znam is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2021., 20:03   #9
Quote:
Ravena kaže: Pogledaj post
Ne znam, meni je bilo kakav poklon kod upoznavanja nepotreban. Ali dobro, to je moje mišljenje. Jer osim što mi je stvorilo kao neku vrstu "obveze" i neugodnosti, crvene ruže definitivno nisu za nekog koga vidiš prvi put.
Kad me ugledao, brzo je otvorio auto vadio to sve van, brzo mi gurnuo u ruke. Ja sam ostala u šoku i u obrambenom stavu.
Šetnja je trajala 45 minuta, jurila sam kući kao Forest.
Da li bi se odlučila na drugi dejt da nije bilo poklona? Mislim da je izazvao potpuno kontra efekt od onoga koji je htio...
Betalfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2021., 20:06   #10
Quote:
Betalfa kaže: Pogledaj post
Da li bi se odlučila na drugi dejt da nije bilo poklona? Mislim da je izazvao potpuno kontra efekt od onoga koji je htio...
Čak i da. Ovako je bilo jako neprirodno i stvaralo mi pritisak cijelo vrijeme .
Ravena is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2021., 20:06   #11
Quote:
Ravena kaže: Pogledaj post
Da priča bude kratka.

Ja i on, u tridesetima već odavno. Upoznajemo se preko društvenih mreža , živimo u blizini jedan drugoga i nakon izmjenjenih par poruka dogovorimo šetnju. Vidjela sam da imamo puno zajedničkih prijatelja ali nisam se raspitivala o njemu.

On donosi na upoznavanje poklon. Poklon je bio buket crvenih ruža + skupa bombonijera od 150 kn.

Ne znam, bilo mi je to previše. Odbila sam drugu kavu.

Što mislite o darivanju nekog koga vidite prvi put?
Ako je njegovo ponasanje bilo takvo da su se vidjela ocekivanja nekakve protusluge za tu bombonjeru onda si u pravu, ako je bio pristojan i nepretenciozan ne vidim nikakav problem. Mozda nije htio ispast skrt, mozda mu se zaista svidjas. Ne znam, meni je jednom placena vecera od cca 200kn na prvom spoju, inzistirala je. Sljedeci put sam ja i tako dalje. Ako je tebi to previse, ok, ali opcenito ne vidim problem ako to nije popratilo jos nesto sto ti se nije svidjelo na upoznavanju.
Swithin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2021., 20:15   #12
Quote:
Swithin kaže: Pogledaj post
Ako je njegovo ponasanje bilo takvo da su se vidjela ocekivanja nekakve protusluge za tu bombonjeru onda si u pravu, ako je bio pristojan i nepretenciozan ne vidim nikakav problem. Mozda nije htio ispast skrt, mozda mu se zaista svidjas. Ne znam, meni je jednom placena vecera od cca 200kn na prvom spoju, inzistirala je. Sljedeci put sam ja i tako dalje. Ako je tebi to previse, ok, ali opcenito ne vidim problem ako to nije popratilo jos nesto sto ti se nije svidjelo na upoznavanju.
Slazem se. Odabir poklona ukazuje na nedostatak stila, crvene ruze su malo problematicne u samom startu, ali mi je istovremeno sweet sto joj je to zbunjeno utrpao u ruke. Mislim da joj je samo zelio iskazati postovanje.

Ravena, dobijala sam vrijednije poklone u samom startu i nije mi bio problem, ali i poznavali smo se duze od 'razmijenjenih par poruka'. Tu nesto drugo ne stima, mozda to jos nisi osvijestila. Meni bi taj poklon od kompatibilne osobe bio razlog za salve smijeha kad prodje neko vrijeme i opustimo se. Znas ono: 'Sjecas se naseg prvog dejta...'
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2021., 20:22   #13
Meni isto djeluje da je čovjek možda smotan i nespretan, ali da nije imao loše namjere. Valjda mu se u tom trenutku učinilo kao dobra ideja. Ne vidim tu nešto manijakalno, niti mi se čini preskup poklon.
Lleena is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2021., 20:23   #14
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Slazem se. Odabir poklona ukazuje na nedostatak stila, crvene ruze su malo problematicne u samom startu, ali mi je istovremeno sweet sto joj je to zbunjeno utrpao u ruke. Mislim da joj je samo zelio iskazati postovanje.

Ravena, dobijala sam vrijednije poklone u samom startu i nije mi bio problem, ali i poznavali smo se duze od 'razmijenjenih par poruka'. Tu nesto drugo ne stima, mozda to jos nisi osvijestila. Meni bi taj poklon od kompatibilne osobe bio razlog za salve smijeha kad prodje neko vrijeme i opustimo se. Znas ono: 'Sjecas se naseg prvog dejta...'
Možda si u pravu, ali ionako ništa ne znam o njemu, nije bilo čak ni nekog dopisivanja.
Ono, hop u šetnju nakon par poruka i tri mjeseca promatranja po profilu.
Ravena is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2021., 20:25   #15
Quote:
Ravena kaže: Pogledaj post
Možda si u pravu, ali ionako ništa ne znam o njemu, nije bilo čak ni nekog dopisivanja.
Ono, hop u šetnju nakon par poruka i tri mjeseca promatranja po profilu.
Igrao je na sigurno, cvijece i bombonijera.
Osim toga, kako je proslo upoznavanje?
Swithin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2021., 20:27   #16
Quote:
Ravena kaže: Pogledaj post
Možda si u pravu, ali ionako ništa ne znam o njemu, nije bilo čak ni nekog dopisivanja.
Ono, hop u šetnju nakon par poruka i tri mjeseca promatranja po profilu.
Ja znam da bih isto bila u šoku ali bi to iskomentirala da bude smiješno. Ako je on ok kao osoba možda zaslužuje još jedan dejt samo mu napomeni da ništa ne donosi više jer je odradio i valentinovo, rođendan i godišnjicu s ovim

Ja bi mu onda na drugi dejt donijela nešto blesavo čisto da vidi kako je to
Betalfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2021., 20:32   #17
Quote:
Betalfa kaže: Pogledaj post
Ja znam da bih isto bila u šoku ali bi to iskomentirala da bude smiješno. Ako je on ok kao osoba možda zaslužuje još jedan dejt samo mu napomeni da ništa ne donosi više jer je odradio i valentinovo, rođendan i godišnjicu s ovim

Ja bi mu onda na drugi dejt donijela nešto blesavo čisto da vidi kako je to
Potpisujem
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2021., 20:38   #18
bijase tu jednom jedna tema "ulet s cokoladicom" (ili tako nesto), gdje se decko spremao uletiti, jelte, dami na salteru s cokoladicom moze biti da je s godinama malo "napredovao"

koliko pamtim, misljenja su bila podijeljena, ali mnogima je bilo creepy

mene bi poprilicno odbilo, pogotovo ako kazes da je tek nekoliko razmijenjenih poruka dovelo do to sastanka.
marla_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2021., 20:39   #19
si ti sigurna da lik ima 30?

možda je dobrodržeći pedesetogodišnjak ili šezdesetogodišnjak

manijaci preko mreža znaju lagat da imaju 20,30 godina manje
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2021., 20:40   #20
Quote:
Swithin kaže: Pogledaj post
Igrao je na sigurno, cvijece i bombonijera.
Osim toga, kako je proslo upoznavanje?
Ono, brzinska šetnja, prije nego padne mrak, jel.
S poklonima sam prtljala na sve strane kao da se spremam na plac.
Teme općenite.
Pitao me da li me može prebaciti do kuće.
Kako ne bi moglo.
Čekala sam taksi.
Ravena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:20.