Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2014., 20:44   #2021
Quote:
zayebant kaže: Pogledaj post
Dečko i cura se idu nać, vrlo moguće da će jedno shvatit to kao spoj, tak da mi je ovo prvo čist ok (neovisno o tome kaj ti je bivši njegov frend). Drugo i treće je u bananici, tu nisi imala sreće Na zadnjem ja isto uvijek inzistiram (iako ajd, ja pitam pa ak odbije (iako se još nije dogodilo, haha) jer joj je čudno, ne pilim u mozak i ne bih to shvatio kao neki odyeb), jer mi praćenje do doma (ili stanice il čega već) nužno ne implicira da želim ko zna kaj od te cure (smatram to čisto pristojnim ponašanjem).
Tvoj prvi problem je kaj je frajer "luzer" i kaj god da je napravio bi ti išlo na jetra Tvoj drugi problem je kaj si napisala da ti je dečko bivši pa bi mogla imat navalu u inbox
Hvala na iscrpnom odgovoru , ali pretpostavljam da bi bilo tko tko poznaje i mene i njega mogao shvatiti da se ne radi o spoju. Jednostavno smo nespojivi. S tim da je on jedan od onih koji nikad nisu imali nikakvu curu i drustveni odnosi generalno su mu zakurac, u nedostatku bolje rijeci.

Kad se ponudio da me otprati, zahvalila sam i rekla da ne treba, ali on je inzistirao. Pristojnije je prihvatiti neciju zelju nego tjerati svoju volju jer mislis da ces ispasti gospodin.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2014., 20:49   #2022
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Hvala na iscrpnom odgovoru , ali pretpostavljam da bi bilo tko tko poznaje i mene i njega mogao shvatiti da se ne radi o spoju. Jednostavno smo nespojivi. S tim da je on jedan od onih koji nikad nisu imali curu i drustveni odnosi generalno su mu zakurac, u nedostatku bolje rijeci.

Kad se ponudio da me otprati, zahvalila sam i rekla da ne treba, ali on je inzistirao. Pristojnije je prihvatiti neciju zelju nego tjerati svoju volju jer mislis da ces ispasti gospodin.
E, baš to Tim se i ja povodim, al ok, ja valjda drukčije doživljavam to praćenje. Ja i svoje frendice, a neke poznajem skoro 20 godina, uvijek otpratim doma
zayebant is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2014., 21:04   #2023
Quote:
zayebant kaže: Pogledaj post
E, baš to Tim se i ja povodim, al ok, ja valjda drukčije doživljavam to praćenje. Ja i svoje frendice, a neke poznajem skoro 20 godina, uvijek otpratim doma
I meni je lijepo kad me otprati netko u cijem drustvu uzivam.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2014., 21:13   #2024
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
I meni je lijepo kad me otprati netko u cijem drustvu uzivam.
Meni, zapravo, nije jasno zašto sise uopće išla nać s tim likom, kad si već znala da mu društvenost nije na razini Kaj si očekivala od svega? Moraš malo pametnije birat s kim ćeš se družit
zayebant is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2014., 21:16   #2025
Quote:
zayebant kaže: Pogledaj post
Meni, zapravo, nije jasno zašto sise uopće išla nać s tim likom, kad si već znala da mu društvenost nije na razini Kaj si očekivala od svega? Moraš malo pametnije birat s kim ćeš se družit
Zato kaj imamo slicne interese i stavove (prema onome kaj sam uspjela shvatiti iz nasih povrsnih druzenja u drustvu). Osim toga, obicno se dobro slazem s cudnjikavim ljudima i on mi se cinio sasvim okej.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2014., 21:18   #2026
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Zato kaj imamo slicne interese i stavove (prema onome kaj sam uspjela shvatiti iz nasih povrsnih druzenja u drustvu). Osim toga, obicno se dobro slazem s cudnjikavim ljudima i on mi se cinio sasvim okej.
A on se išao nać s tobom da bi se malo ljubakali Više sreće drugi put
zayebant is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2014., 21:19   #2027
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Sjedimo mi u glupoj tisini da bi me on u jednom trenu pitao "jel ocemo?" Pitala sam ga na kaj misli, pa mi je rekao da misli na poljubac.

Gdje ih nalazis majke ti.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2014., 21:21   #2028
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post

Gdje ih nalazis majke ti.
A ča se čudiš, ima ih takvih na lopate
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2014., 21:22   #2029
Sad kad razmislim, to mi nije bio najgori dejt.
I to je tuzno.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2014., 21:25   #2030
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
A ča se čudiš, ima ih takvih na lopate
Treba uvest "osnove zavodjenja" kao obavezni predmet u skole, jer ovo je stvarno zalosno.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2014., 21:26   #2031
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Treba uvest "osnove zavodjenja" kao obavezni predmet u skole, jer ovo je stvarno zalosno.
triba uvest "osnove ravnopravnosti spolova", al to su već neke druge sfere
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2014., 21:27   #2032
Thumbs up

Davno prije......

Nakon sto je cijelu vecer pricao o svojoj macketini koja se porodila u ormaru u njegovoj sobi, zatrazio je racun i kad je vidio rn rekao je:
Kaj je kava 6 kn (ja sam pila kavu on neki sok) !?!? (Valjda je mislio da se kava ne placa)
-pozlilo mi je skoro kad sam to cula, sta bi bilo da sam pila colu za 12-15 kn.
Uzela sam rn otisla na sank,platila i samo sam mu rekla da odlazim!?!?

Definitivno najbezvezniiji dejt ikada u mom zivotu!

Najkomicnije mi je bilo kad mi je jednom prilikom prisao tip na sanku i rekao:
Hej mala ja sam hercegovac i zovem se ante. Jesi ti za sex ili vezu
Umrla sam od smijeha , valjda mu je bilo neugodno koliko sam se glasno smijala da je jadan otisao ( bez da je saznao za sto sam)
josipa232 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2014., 21:30   #2033
Quote:
josipa232 kaže: Pogledaj post
Davno prije......

Nakon sto je cijelu vecer pricao o svojoj macketini koja se porodila u ormaru u njegovoj sobi, zatrazio je racun i kad je vidio rn rekao je:
Kaj je kava 6 kn (ja sam pila kavu on neki sok) !?!? (Valjda je mislio da se kava ne placa)
-pozlilo mi je skoro kad sam to cula, sta bi bilo da sam pila colu za 12-15 kn.
Uzela sam rn otisla na sank,platila i samo sam mu rekla da odlazim!?!?

Definitivno najbezvezniiji dejt ikada u mom zivotu!

Najkomicnije mi je bilo kad mi je jednom prilikom prisao tip na sanku i rekao:
Hej mala ja sam hercegovac i zovem se ante. Jesi ti za sex ili vezu
Umrla sam od smijeha , valjda mu je bilo neugodno koliko sam se glasno smijala da je jadan otisao ( bez da je saznao za sto sam)
Ok, ovo i mene čudi, al zato kaj se ne sjećam di sam zadnji put vidio na računu da je kava manje od 8 kn Al pretpostavljam da je njegov ton bio tipa da je ukupan račun trebao bit 6 kn
zayebant is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2014., 11:06   #2034
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
triba uvest "osnove ravnopravnosti spolova", al to su već neke druge sfere
domaćinstvo....nek i jedni i drugi uče prat šporke mudante...


moj najgori spoj je bio jednom kad sam se našao sa prelijepom djevojkom, iz imućne obitelji, bez dečka, repova iz prošlosti, i psihičkih problema....dobre duše je bila i pomalo naivna i dala mi je istu večer....nažalost, ispostavilo se da je nekad bila muškarac...nikako je prežalit...

Zadnje uređivanje Gorštak : 08.06.2014. at 11:14.
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2014., 11:25   #2035
Ovaj siroti se toliko usrao da nije znao sto bi ali opet, mozda nije bolje niti zasluzio kada nije bilo ni najmanje jasno da se netko nekome svidja u cijeloj prici

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2014., 13:28   #2036
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno:
...
Tko zna koliko si puta i na kaj sve rekla DA u njegovoj glavi do tog trenutka
Complicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2014., 14:10   #2037
Nemam pojma, misterija samo takva.


Mislila sam da takvi zbunjeni likovi postoje samo na Forumu.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2014., 16:22   #2038
pročitao, i jedino mi je čudno što se vi čudite.. različiti ljudi, različite percepcije, mislim što sve ljudi tvrde, kako se ponašaju i kako žive ovo je kamilica pa i samim time naravno da dođe do ovakvih događaja.. no možda sam to samo ja, a ovo je samo US
JohnnieWalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2014., 18:05   #2039
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Nemam pojma, misterija samo takva.


Mislila sam da takvi zbunjeni likovi postoje samo na Forumu.
Kolko godina je imao taj tvoj nesuđeni?
Alan Wake is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2014., 18:34   #2040
Quote:
JohnnieWalker kaže: Pogledaj post
pročitao, i jedino mi je čudno što se vi čudite.. različiti ljudi, različite percepcije, mislim što sve ljudi tvrde, kako se ponašaju i kako žive ovo je kamilica pa i samim time naravno da dođe do ovakvih događaja.. no možda sam to samo ja, a ovo je samo US
Mozda ja nemam tako visog prag tolerancije na zbunjole.

Quote:
Alan Wake kaže: Pogledaj post
Kolko godina je imao taj tvoj nesuđeni?
Rane dvadesete.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:30.