Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2013., 21:49   #21
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
e da ti sve znas napravila bi od ex-svekrovog sina covjeka
a sad trazis sadnice za objesiti se..ne rastu one bas tako brzo
a ti misliš da ja u bašči nemam prikladno drvo za objesiti ... možeš doći i probati

ne vješanje , nego ono što se vješa da se na vjetru još prosuši

naravno da ne znam sve , di bi sva ta silna pamet stala u jednu moždanu vijugu

al znam da ti je vrijeme da opereš noge i ideš na spavanje
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 17:18   #22
Mislim da to "dovodjenje u red" nakon zenidbe, stariji ljudi misle da ces biti u cistoj, opeglanoj odjeci i imati svaki dan skuhani rucak, ali posto u danasnje vrijeme stariji i mladi ne zive zajedno i ti stariji ne vide sto rade mladi, da za dorucak jedu kroki, za rucak cips, a za veceru neko trece otrovno sranje i da to znaju, ne bi savjetovjetovali sinove takvim savjetima
rosa967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 17:22   #23
Quote:
rosa967 kaže: Pogledaj post
Mislim da to "dovodjenje u red" nakon zenidbe, stariji ljudi misle da ces biti u cistoj, opeglanoj odjeci i imati svaki dan skuhani rucak, ali posto u danasnje vrijeme stariji i mladi ne zive zajedno i ti stariji ne vide sto rade mladi, da za dorucak jedu kroki, za rucak cips, a za veceru neko trece otrovno sranje i da to znaju, ne bi savjetovjetovali sinove takvim savjetima
Danas baš gledan neki film di je neka jela piletinu pa išla povraćat nakon toga, a kaže mi žena : "ovako i ti nakon mog ručka..."
HoD is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 17:25   #24
pa me zanima što će to moja buduća žena napraviti da me dovede u red?
edit: valjda se to ne odnosi na red za platiti račune, red u dućanu, red u banci? [/QUOTE]

Podmirivati ce te redovno sa seksom i tako te neprimjetno preobratiti u smirenijeg covijeka
__________________
Zivi i pusti druge da zive.
Vrela Inn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 17:40   #25
Quote:
Vrela Inn kaže: Pogledaj post
Podmirivati ce te redovno sa seksom i tako te neprimjetno preobratiti u smirenijeg covijeka
a za to je potrebno oženiti se?
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 18:21   #26
ja sma svome napravila totalni nered...red sigurno nisam
__________________
.
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 18:51   #27
Quote:
Vrela Inn kaže: Pogledaj post

Podmirivati ce te redovno sa seksom i tako te neprimjetno preobratiti u smirenijeg covijeka
Zar nije obrnuto?Ja kolko znam (a znam puno) nedojebene žene se pretvaraju u feministice i stvaraju probleme,a ne nedojebeni muškarci
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 18:58   #28
Jap, nedojebani muškarci se iznimno rijetko pretvaraju u feministice.
zoks is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 19:46   #29
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
a za to je potrebno oženiti se?
Pa nekima DA
__________________
Zivi i pusti druge da zive.
Vrela Inn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 19:47   #30
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
Zar nije obrnuto?Ja kolko znam (a znam puno) nedojebene žene se pretvaraju u feministice i stvaraju probleme,a ne nedojebeni muškarci
Nedojebani muskarci su nervozni i zivcani,vecina ih pizdu ocima vidi tek kad se ozeni,pa im se od seksa u braku i zivci i nervoza smire
__________________
Zivi i pusti druge da zive.
Vrela Inn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 20:50   #31
Quote:
Vrela Inn kaže: Pogledaj post
Nedojebani muskarci su nervozni i zivcani,vecina ih pizdu ocima vidi tek kad se ozeni,pa im se od seksa u braku i zivci i nervoza smire
Ja sam otvorio temu kako žene sve okreću u svoju korist a ti je samo potvrđuješ što je još jedan dokaz moje genijalnosti i pronicljivosti.
Nedojeben muškarac nije problem za zajednicu,nedojebena žena jest.Kraj.Točka.

Ženidba nije potvrda da će bit seksa u braku,štoviše indicije pokazuju da se više seksaju neoženjeni.Indicije isto tako pokazuju da oženjeno muško bježi od rospije u kafanu iz čega proizlazi činjenica da brak stvara alkoholičare i ovisnike.Brak je ubojica snova i ambicija.
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 20:53   #32
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
Ja sam otvorio temu kako žene sve okreću u svoju korist a ti je samo potvrđuješ što je još jedan dokaz moje genijalnosti i pronicljivosti.
Nedojeben muškarac nije problem za zajednicu,nedojebena žena jest.Kraj.Točka.

Ženidba nije potvrda da će bit seksa u braku,štoviše indicije pokazuju da se više seksaju neoženjeni.Indicije isto tako pokazuju da oženjeno muško bježi od rospije u kafanu iz čega proizlazi činjenica da brak stvara alkoholičare i ovisnike.Brak je ubojica snova i ambicija.
a zakaj ne jebe ženu doma?
i zašto je oženio rospiju?
__________________
.
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 20:58   #33
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
a zakaj ne jebe ženu doma?
i zašto je oženio rospiju?
Zato što se žena dan nakon udaje (a nikad dan prije) iz romantičnog,podantnog i umiljatog stvorenja pretvori u čangrizavog nosoroga kojeg jadno muško ne može gledat očima.Razvest se ne smije jer je zakon,država i sud na ženinoj strani pa (opet jadno) muško ostaje bez svega.Jedina opcija i utjeha mu ostaje u kafani među nesretnicima koje je zadesila ista sudbina kleta da zajedno s čašicom bježe od tmurne stvarnosti.

Zadnje uređivanje Samo jako! 1994 : 25.02.2013. at 21:05.
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 21:54   #34
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
Zato što se žena dan nakon udaje (a nikad dan prije) iz romantičnog,podantnog i umiljatog stvorenja pretvori u čangrizavog nosoroga kojeg jadno muško ne može gledat očima.Razvest se ne smije jer je zakon,država i sud na ženinoj strani pa (opet jadno) muško ostaje bez svega.Jedina opcija i utjeha mu ostaje u kafani među nesretnicima koje je zadesila ista sudbina kleta da zajedno s čašicom bježe od tmurne stvarnosti.
mislim da je stvar u kiklji
__________________
.
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 22:04   #35
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
Ja sam otvorio temu kako žene sve okreću u svoju korist a ti je samo potvrđuješ što je još jedan dokaz moje genijalnosti i pronicljivosti.
Nedojeben muškarac nije problem za zajednicu,nedojebena žena jest.Kraj.Točka.

Ženidba nije potvrda da će bit seksa u braku,štoviše indicije pokazuju da se više seksaju neoženjeni.Indicije isto tako pokazuju da oženjeno muško bježi od rospije u kafanu iz čega proizlazi činjenica da brak stvara alkoholičare i ovisnike.Brak je ubojica snova i ambicija.
Ja sam se u svome postu osvrnula iskljucivo na one muskarce koji jebali nisu prije braka nikog...A ovo da u braku ima il nema seksa ne bi bas znala jer jos u te vode nisam zagazila,mada mi nikad nije bilo jasno kako muz il zena traze seks sa strane i varaju..Pa kojeg su se vraga onda i zenili..Al et´,necu da "ubijam" temu
__________________
Zivi i pusti druge da zive.
Vrela Inn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 07:24   #36
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
mislim da je stvar u kiklji
što je to , kiklji...
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 07:26   #37
kiklja ---> suknja
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 07:47   #38
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Evo mnogi stariji su mi rekli da se trebam oženiti pa će me žena dovesti u red... naravno da su oni svi oženjeni pa pretpostavljam da je to neko životno iskustvo i da oni znaju o čemu pričaju, ja sam mlad i još puno toga ne razumijem i neke životne stvari mi nisu jasne,
pa me zanima što će to moja buduća žena napraviti da me dovede u red?
edit: valjda se to ne odnosi na red za platiti račune, red u dućanu, red u banci?
Ma trabunjaju. Kao i boemi u pol četiri ujutro u nekom kanalu kraj birtije.

Imam za primjer nekoliko kolega koji su se poženili i svi redom su postali papci.
Bitno je ovo postali. Jer dok smo cugali, pušili, navlačili cure svi smo bili ajmo reći normalni.
Požene se neki od njih i koda su kastrirani postali
Jedino su sad postali više seksualno ugroženi. Kao da su na izoliran otoku gdje nema žena a ne u braku.

Mislim da onaj mužjak u kojemu se skriva papak i on sam skriva tog papka u sebi da se to ispolji tek kad se oženiš.
A ženidba je još dodatni podražaj da se to ispolji. Gdje ćeš veći.

A opet ne vidim smisao ženidbe, ako Vam je dobro i ako se slažete živjet ćete i bez tog papira u ladici.
Jebeš selo neka priča šta oće

Zaključak: jebeš takvo muško ak ti treba žena da te dovede "u red"
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 10:52   #39
Quote:
Vrela Inn kaže: Pogledaj post
Ja sam se u svome postu osvrnula iskljucivo na one muskarce koji jebali nisu prije braka nikog...
taki ođe nema ni da ih svijećom tražiš po štalama
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 12:13   #40
kako kazu susedi ak neda zena da ovca i mir u kuci bre
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger