Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2013., 19:38   #1
Alkohol i život

znači ovako da skratim temu,neću sad pisati sve spojeve i uspješne i propale,
jer bi pisao jako puno,a nisam od volje.

imao sam do sad oko 40 veza i niti jednu vezu nisam stvorio trijezan već
pijan,ne šalim se već mislim ozbiljno,pa sad da kažem.
kad sam trjezan više sam sramežljiv i ne privlače me toliko ženske.
kad sam pijan onda me privlači sve od ženskog pola što hoda,ali tada sam
jako razgovorljiv.
kad sam trjezan zbunjen sam i neznam što da kažem,kad sam pijan nije
mi ravan ni enstein mogu napričati toga i osjećam se posebno,zato i obožavam
alkohol to božanstveno piće,sve što ne smijem napraviti ili reći u stabilnom
stanju,napravim pijan i ispadnem normalniji pijan,nego kad sam trijezan.

dakle alkohol i ljubav ja povezujem,jer on ima po mojim iskustvima najviše
veze u ljubavi.

alkohol je poseban imao sam tremu na faksu,napijem se vina i usmeno budem
naj bolji,na poslu kad sam pijan ne osjećam umor jednostavno sam bolji od
ostalih radnika,ja vozim bolje pijan nego trijezan,kad prilazim curama radim to
bolje od ostalih priatelja jer sam pijan,pa me traže savjet.

zašto je alkohol tako poseban,on mi pospješuje život,on me diže i nikad
od njega nemam problema i posao ide i ljubav sve zbog alkohola.
bez njega ne mogu napraviti ni upola manje.

moj zaključak bolji život leži u čaši dobroga alkohola.
uz alkohol i materijalni i duhovni i društveni status ide bolje.
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 02:47   #2
Brate moj po iskustvu, alkohol nije zlo već misterij koji pokreće ovaj naš zapadni svijet.

Prije dvije ipo godine mene tištila teška pizdarija i po pio sam ko i prije i onda mi u alkoholnom raspoloženju sinula ideja kako da pomognem svom jadu, naravno uz veeeeeliku pomoć našeg foruma.

Poslušao ja svoju ideju trezan, primio se posla i uskoro bi moglo biti rezultata

Ovo što sam napisao je mala beba prema onom što meni alkohol sad govori da napravim...

Ima ta materija, mislim na alkohol svoj mozak, svoj intelekt, prilagođava se svakom mozgu pokućarcu , koristi njegovu savjest... jebena stvar.


Cure sam motao , davno je to bilo i ne sjećanm se više, valjda svakao. U današnje vrijeme alkohol je pokazao svoju socijalnu stranu i nagovara me da nekakve postupke i daje mi upute i daje sebe na raspolaganje samo da svijet učinim boljim.

Ne vjerujem ja baš njemu iako me do sada savim dobro usmjeravao i bio je pošten.


I kao što veliš, kad sam trezan tada sam smotan, nesposoban, sjeban...

U malim dozama taj alkohol je čudo jedno
domar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 03:03   #3
Možeš samo objasniti kako ti to DUHOVNI zivot ide bolje uz alkohol??
BoleynAnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 03:10   #4
popij dvije-tri litre noje i sve bu ti jasno...
vidjela buš ne samo duhove, nego i bijele miševe, krilate svinje i koješta čudnog.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 03:14   #5
Vjerovati ću ti na riječ s obzirom da ne pijem alkohol zbog njegovog uzasnog mirisa, a vjerujem i ništa boljeg okusa!
BoleynAnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 03:27   #6
Quote:
BoleynAnne kaže: Pogledaj post
Vjerovati ću ti na riječ s obzirom da ne pijem alkohol zbog njegovog uzasnog mirisa, a vjerujem i ništa boljeg okusa!
a kote tira da pijes alkool , pij Danijels
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 03:46   #7
Quote:
BoleynAnne kaže: Pogledaj post
Vjerovati ću ti na riječ s obzirom da ne pijem alkohol zbog njegovog uzasnog mirisa, a vjerujem i ništa boljeg okusa!
poštujem tvoj izbor.
no ipak moraš (htjela-ne htjela) na neki način odati priznanje muškom uživanju u alkoholu...
zamisli samo koliko rugoba bi zbog nedostatka alkohola doživotno ostalo uskraćeno za blagodati seksa.
sjetim li se sebe prije nekih tridesetak godina, :metuzalem: uvečer hapam dobrog komada, odfuram je doma, nafilam je kak šaum rolu i sva sretna zaspi mi s glavom na ruci.
slijedeće jutro čuka mi preskoči par otkucaja od šoka nakon ugledane spodobe koja leži kraj mene.
neki put sam s strahom podizao pokrivač moleći Dioniza da tome kraj mene nije izrastao kurac med nogama.
da sam bio trijezan, ne da je ne bih jebao - ne bih je kamenom gađao.
i ostala bi nesretna...
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 04:42   #8
Istina je stvarno super dođe taj alkohol i kad si pripit osjećaš se da je sve tako lako izvedivo i zabavno i da je baš sve moguće,ali ak počneš cugat jako mlad u velikim količinama konstantno,postoji vrlo realna mogućnost da kroz 5 do najviše 10 godina postaneš pravi alkoholičar pa ti više i nije tak zabavno kad se ujutro čim se probudiš moraš oblokat da bi se osjećao normalno što si prije smatrao dosadnim.
GosponProljeće is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 09:55   #9
alkohol je apsolutno najveće zlo na planetu i najveći problem čovječanstva vani u svijetu i kod nas, zlo veće 100 puta od droge, kocke i bilo čega drugog. šta je najgore prodaje se legalno...
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 10:55   #10
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
alkohol je apsolutno najveće zlo na planetu i najveći problem čovječanstva vani u svijetu i kod nas, zlo veće 100 puta od droge, kocke i bilo čega drugog. šta je najgore prodaje se legalno...
Izgleda svako promovira svoj 'otrov' ovdje, hmmmm...
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 11:27   #11
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
alkohol je apsolutno najveće zlo na planetu i najveći problem čovječanstva vani u svijetu i kod nas, zlo veće 100 puta od droge, kocke i bilo čega drugog. šta je najgore prodaje se legalno...
Probaj se onda nagljivat ak se usudiš, pa javi kak ti je bilo.
Futhark is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 12:52   #12
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Izgleda svako promovira svoj 'otrov' ovdje, hmmmm...
Quote:
Futhark kaže: Pogledaj post
Probaj se onda nagljivat ak se usudiš, pa javi kak ti je bilo.
ne pizdite ni jedan ni drugi, znamo svi o čemu govorin
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 13:55   #13
Vjeruj mi da razbiješ nervozu dobra je jedna dvije čašice žestice.Pazi da te drži hladnim i stabilnim,ubaci koji komad voća.Odupri se za koju čašicu više kad nije prilika jer je to zloupotreba vatrene vode.
Zna se kad se pije,zna se kad se popije.
Visjeći Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 14:08   #14
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
poštujem tvoj izbor.
no ipak moraš (htjela-ne htjela) na neki način odati priznanje muškom uživanju u alkoholu...
zamisli samo koliko rugoba bi zbog nedostatka alkohola doživotno ostalo uskraćeno za blagodati seksa.
sjetim li se sebe prije nekih tridesetak godina, :metuzalem: uvečer hapam dobrog komada, odfuram je doma, nafilam je kak šaum rolu i sva sretna zaspi mi s glavom na ruci.
slijedeće jutro čuka mi preskoči par otkucaja od šoka nakon ugledane spodobe koja leži kraj mene.
neki put sam s strahom podizao pokrivač moleći Dioniza da tome kraj mene nije izrastao kurac med nogama.
da sam bio trijezan, ne da je ne bih jebao - ne bih je kamenom gađao.
i ostala bi nesretna...
Što je s priznanjem ženskog uživanja u alkoholu?? Ako već spominješ muško!
Osobno smatram da nema "rugoba" kako ti kažeš. Ono što je meni privlačno, tebi možda nije i obratno. Ali kad već ideš tim putem zamisli koliko bi tek muškaraca ostalo bez spolnih odnosa da nema pijanih žena kojima nije važno s kime odlaze u krevet, a još manje pored koga se bude!

Molio si krivog boga, Dioniz je osim vina, bog i žena, a i plodnosti. Istina Zemlje, ali po potrebi može i plodnosti žene
Iduci put bih ti preporučila da se moliš sv. Urbanu, zaštitniku vinogradara jer kako god okreneš, s alkoholom ili bez njega vinogradar si
Javi ako ta molitva više pomogne

Tko kaže da bi ostala nesretna? Teško da si ti bog Eros. Možda je baš djevojka nakon noći porvedene s tobom postala nesretnija nego što je to bila
BoleynAnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 15:09   #15
Quote:
BoleynAnne kaže: Pogledaj post
Osobno smatram da nema "rugoba" kako ti kažeš.
ok...
http://www.dvdclassik.com/upload/ima...asimodo12.jpeg
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 15:14   #16
Ovo je vrlo neozbiljno!
Ali, moram priznati da nisam iznenađena.
BoleynAnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 15:46   #17
Quote:
BoleynAnne kaže: Pogledaj post
Možeš samo objasniti kako ti to DUHOVNI zivot ide bolje uz alkohol??
Evo jedan novi pojam za tebe: enteogena tvar.

Mada po meni, ako je za nekoga alkohol uvijek enteogena tvar, je pomalo tuzno. Ako je samo ponekad, onda je to OK, nismo nikad svi u top formi za tako nesto.
Futhark is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 16:46   #18
Quote:
Futhark kaže: Pogledaj post
Evo jedan novi pojam za tebe: enteogena tvar.

Mada po meni, ako je za nekoga alkohol uvijek enteogena tvar, je pomalo tuzno. Ako je samo ponekad, onda je to OK, nismo nikad svi u top formi za tako nesto.
Znam da bi volio da si me naučio nešto novo i ja bih sama to voljela, s obzirom da su mi zanimljivi ljudi od kojih mogu učiti, ali nažalost moram te razočarati.

Psihoaktivne tvari nisu ponekad u redu. Ne mogu biti. Ako one mjenjaju percepciju čovjeka (a znamo da mjenjaju), ako one utječu na raspoloženje, svijest i ponašanje (a znamo da utječu) kako to onda može biti dobro? Uostalom, koja je to granica ili gdje je to granica kada je takvo ponašanje prihvatljivo i u redu, a kada nije?

Društvo je stvorilo neku "sliku" normalnoga, prihvatljivoga, usudila bih se čak reći i moralnoga, ali to i dalje ne znači da to isto društvo nije iskrivilo sliku svega onoga što sam navela.
BoleynAnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 17:03   #19
davno sam već pisal... zato treba opet tu mudru ponovit... da je još džingis kan rekel u svom zakoniku: triput mjesečno se napit je previše... dvaput je u redu... jedanput je pohvalno... a tko se ne napije ni jedanput... pa gdje ima takav muškarac!?
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 17:46   #20
ja se nisam nikad napio..neki kazu da je dobro neki kazu da ti je mucnina sljedeci dan..neke kazu da su tad zatrudnile ( ja sam mislio da rode donose djecu)..
jel mi neko savjetuje da se napijem dok nisam postao punoljetan
ajd zivjeli
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger