Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2005., 10:26   #41
Quote:
Silajn kaže:
Uh oh, i kako da te pobijem

Ja se uređujem zbog kurca
ja se NE uređujem zbog krurca.. tatica mi zabranio... sad moja nova sjajila sa šljokicama trunu jer on "ne želi disko-qurac"

očito je da ne čita podforum moda
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 10:27   #42
Quote:
kpt. Willard kaže:
Ti si posebna.
Normalno da je posebna.
Ona je meni i sa piljevinom na nosu.
I ja njoj kad mi je frizura ko pudl u smrtnom strahu.

Pa šta.

A zamisli tek kad se zrihtamo. Koma, ej.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 11:03   #43
Re: Modne detalje na zhenama?

1. ne
2. ne
3. ne
4. ne
5. ne
6. ne
BootBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 11:04   #44
Dragi prijatelji, ako negdje možete ćetat, možete na muškom kutku. Ali ne u svakoj temi. Dobili ste i prst i ruku i sve, a vi bi još. Pokažite malo poštovanja.
ćet je ovdje:
https://www.forum.hr/showthread.php?s=&threadid=86813
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 14:42   #45
Quote:
joujou kaže:
gle.. ti isto tako misliš da je svejedno ima li osoba 50 ili 100 kg... kad skužiš da nije svejedno skužit ćeš zašto vlada toliko veselje na podforumu 'moda'

Stvarno ne mogu skuzhiti...
__________________
I wanna peace in the world a.k.a. I wanna piss on the world.
LoveMeTender is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 14:48   #46
Quote:
aktovka kaže:
Dobro LMT...koja je poanta ?
Žene se previše bave svojim izgledom, a muškarci ne pimjecuju detalje kojima se one bave ?

Ili samo kritiziraš tuđe nacine života, tuđe interese koji se ne podudaraju s tvojima ?

Zhene se doista previshe bave svojim izgledom... I razumem to jedino kao nachin da doprinose svojim novcem modnoj industriji.

Rekla sam vech da niije ok da se ne okupash, da se ne obrijesh, da se ne ocheshljash, da idesh naokoklo sa poderanom, prljavom ili neglacanom odjechom. To je sasvim razumljivo.


I nije da ja ne koristim mljeko za tjelo, kreme, lak za kosu, dezodoranse... ili kaj ja znam. I nije da mi nije ljepo da sam ljepo obuchena i sredzhena....


Ali zashto.... zashto ...zashto... mora se pratiti svaki novi modni trend? Zashto?


I zashto neke dopushte da im odjecha, make up, cipele i sve te stvari postanu opsesija??
__________________
I wanna peace in the world a.k.a. I wanna piss on the world.
LoveMeTender is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 15:09   #47
Quote:
LoveMeTender kaže:
Ali zashto.... zashto ...zashto... mora se pratiti svaki novi modni trend? Zashto?
I zashto neke dopushte da im odjecha, make up, cipele i sve te stvari postanu opsesija??
zato što je interesantno.. i zato što moraš o nečemu pričat sa frendicom na kavi... neću valjda o vremenskoj prognozi
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 15:17   #48
Quote:
joujou kaže:
zato što je interesantno.. i zato što moraš o nečemu pričat sa frendicom na kavi... neću valjda o vremenskoj prognozi
Onda to je to.....

Mushkarci prichaju o cuganju, zhene o modi...
__________________
I wanna peace in the world a.k.a. I wanna piss on the world.
LoveMeTender is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 15:20   #49
Quote:
LoveMeTender kaže:
Onda to je to.....

Mushkarci prichaju o cuganju, zhene o modi...
pa da.. ako imaš neki bolji prijedlog... samo naprijed
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 15:50   #50
Quote:
joujou kaže:
pa da.. ako imaš neki bolji prijedlog... samo naprijed

Nemam...
__________________
I wanna peace in the world a.k.a. I wanna piss on the world.
LoveMeTender is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 17:05   #51
Quote:
walter kaže:
Ako nastaviš pisati ovako agresivne postove, budem te udaljio s Muškog kutka. Kakav šos, koji je to kurac, azurno-kričava, šta?!
Pa udalji me onda, zaboli me. Opisala sam boju čarapa najbolje što znam, ne znam kako se to zove stručno, jebiga. Jer možda znaš neki link s nazivima boja, pa ću se educirat?
aurora_borealis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 17:06   #52
Quote:
aurora_borealis kaže:
Pa udalji me onda, zaboli me. Opisala sam boju čarapa najbolje što znam, ne znam kako se to zove stručno, jebiga. Jer možda znaš neki link s nazivima boja, pa ću se educirat?
Reci da me zajebavaš...

Reci da si klon koji me zajebava.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 17:08   #53
Quote:
Natch kaže:
modni detalji su ukrascici koji obicnu zenu pretvaraju u cvijet...poznato je recimo da u prirodi pcelice nece sletiti bas na svaki cvijet, nego radije idu na one jacih boja, sa zutim flekicama ili specijalnim uzorcima na laticama, jel tako...tako je sa nama zenama. svaki ce muskarac radije sletiti na ukrasenu zensku nego na bezlicno tijelo prekriveno jeftinim krpicama...tako se i nase prijateljice u africi kite neobicnim kolutovima, koje navlace preko glave, pa oko vrata, strahovito teskim nakitom, koji im usi razvlaci do poda ili onim okruglim umecima za usta, koji vjerojatno imaju i utilitarnu funkciju, osim estetske...hocu reci, svaka kultura ima neka svoja pravila ukrasavanja, koja zenske primjerke cine atraktivnijima, naravno u kanonima ljepote dane kulture, muskarcima koji ih moraju oploditi...
osobno, nekad sam se kitila raznim pizdarijama, od neukusne bizuterije do najfinijeg nakita, marama, broseva, ekstravagantne sminke, originalnih torbica i umjetnickih kombinezona, ali danas naprosto nemam volje za to. pa ko sleti, sleti
meni se svidja ova usporedba sa pcelicama
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 17:15   #54
Quote:
walter kaže:
Reci da me zajebavaš...

Reci da si klon koji me zajebava.
Neću ti ja niš govorit, šta ti je?? Odi drkat negdje drugdje.
aurora_borealis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 17:21   #55
Quote:
kpt. Willard kaže:
Frendovi su ti gay.

Moji frendovi NISU gay, tvoji frendovi možda jesu, možda si i ti, al moji nisu!! Možda ti je tata gay, možda ti je deda gay, možda ti je baka gay, možda ti je mama gay, možda ti je setra gay, možda ti je brat gay, možda ti je dečko gay, možda ti je stric gay, možda ti je bratić gay, ali moji frendovi nisu!!

(bar ne ovi šta su mi to govorili, jer gay frendovima sam uvijek bila savršeno odjevena jer se kuže u modu i znaju da imam ukusa )
aurora_borealis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 17:23   #56
Quote:
Natch kaže:
da sam musko, ja bih se palila na tirkizne dokoljenke ispod crne suknje zapravo, vec sam se napalila
Pa nisu baš tirkizne, nego su plave ko ovaj smješko dok ne riga:

Da je baba muško... nešto...nešto
aurora_borealis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 21:50   #57
Quote:
Natch kaže:
da sam musko, ja bih se palila na tirkizne dokoljenke ispod crne suknje zapravo, vec sam se napalila
nije rekla tirkizne, nego azurno plave
ti si muski klon
__________________
roses are red
violets are blue
all of my base
are belong to you
theraven is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 11:22   #58
Quote:
aurora_borealis kaže:
Moji frendovi NISU gay, tvoji frendovi možda jesu, možda si i ti, al moji nisu!! Možda ti je tata gay, možda ti je deda gay, možda ti je baka gay, možda ti je mama gay, možda ti je setra gay, možda ti je brat gay, možda ti je dečko gay, možda ti je stric gay, možda ti je bratić gay, ali moji frendovi nisu!!

(bar ne ovi šta su mi to govorili, jer gay frendovima sam uvijek bila savršeno odjevena jer se kuže u modu i znaju da imam ukusa )
Koja si ti koza, to je čudno jedno!
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 15:36   #59
Quote:
walter kaže:
Koja si ti koza, to je čudno jedno!

wow kako si me samo uvrijedio, nemoj više, pliiiiiz, neću to moć podnijet!
aurora_borealis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger