Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2017., 21:51   #5381
ima li vas da ste dobili ovih dana poziv od ministarstva obrane za raspored u pričuvnu ratnu postrojbu?
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 23:10   #5382
Quote:
U2dva kaže: Pogledaj post
Pub Sir Oliver. Tamo su vikendom svirali oni dečki iz Piramide.. Ne znam
Pub zatvoren
__________________
everyone wants happiness, no one wants pain.. but you can't make a rainbow without a little rain...
hoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 02:04   #5383
Quote:
DuxRH kaže: Pogledaj post
Molim pomoć.
Zbog izvanrednog studiranja trebam (skoro) svaki petak spavati u SBu.
Koja bi bila najpovoljnija, razumna varijanta?
imaš tu https://www.tzgsb.hr/index.php?page=smjestaj popis smještaja.
pošto nekima ne rade stranice , mislim da ti je u centru najjeftiniji hostel, apartmani na savi, sobe aračić, tu negdje do 150 kn. ima i nešto jeftinije, ali dosta je daleko od grada pa ti se baš ne isplati.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 13:54   #5384
Quote:
hoja kaže: Pogledaj post
Meni u Brodu fali mjesta sa svirkom a da nije folk. Kad izades vikendom da imas di. Makar jednom mjesecno dobra rock svirka.
Svirki fali, ali nije baš sve cajkaroško u Brodu, ako izuzmemo Sens, Cezar i Navalis (i sada u zadnje vrijeme Edge), ne znam gdje još tuku cajke u centru grada

Mogli bi još dodat San Marco, ne znam što se s tim planira nakon požara

Prohibition, Rupa, Kuća piva, Alfa...pa malo mirniji Navigator, Beerc, Green...ima mjesta za svakog.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 20:28   #5385
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Svirki fali, ali nije baš sve cajkaroško u Brodu, ako izuzmemo Sens, Cezar i Navalis (i sada u zadnje vrijeme Edge), ne znam gdje još tuku cajke u centru grada

Mogli bi još dodat San Marco, ne znam što se s tim planira nakon požara

Prohibition, Rupa, Kuća piva, Alfa...pa malo mirniji Navigator, Beerc, Green...ima mjesta za svakog.
u snukeru, navalisu, mintu, i sad u preuređenom pubu u dorianu...pa skoro svugdje. a praktički i u alfi jer je ona plejlista zadnjih 20 godina očaj svih očaja, i nekad stvarno puštaju cajke.

u rupu ne znam jel uopće ljudi još izlaze?
navigator je više za sjedeljke.
u kući piva uvijek jedno te isto. beerc i green su više za piće i kavu.

ostane prohibition.

'dobra rock svirka' u brodu obično znači repertoar od malo fride, pa malo dirlije- za sjesti i plakati.
bude u insomniji i to je to.
ovoliko cajki ne svira valjda ni u šumadiji, katastrofa.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 10:54   #5386
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
u snukeru, navalisu, mintu, i sad u preuređenom pubu u dorianu...pa skoro svugdje. a praktički i u alfi jer je ona plejlista zadnjih 20 godina očaj svih očaja, i nekad stvarno puštaju cajke.

u rupu ne znam jel uopće ljudi još izlaze?
navigator je više za sjedeljke.
u kući piva uvijek jedno te isto. beerc i green su više za piće i kavu.

ostane prohibition.

'dobra rock svirka' u brodu obično znači repertoar od malo fride, pa malo dirlije- za sjesti i plakati.
bude u insomniji i to je to.
ovoliko cajki ne svira valjda ni u šumadiji, katastrofa.
E da, baš taj dan kada sam pisao ovaj post iznad sam izašao van i čujem cajke u pubu

Prvo sam mislio da trešti iz San Marca (vidim da se i on otvorio opet), ali je bilo iz Puba. Par minuta kasnije je bila i pucnjava ispred

Rock svirke ne uspjevaju jer jednostavno nema publike, evo baš u zadnji petak je u Kući piva bilo tako nešto (doduše miješani repertoar, ali s obzirom što se sve nudi inače, ovo je bilo solidno), unutra oko 1 ujutro možda 20ak ljudi. A kod tog novog Puba, ili kako mu je sada ime, gužva na ulazu. Razumijem ja i ugostitelje, da sam otvaram takav objekt dobro bi se zamislio oko toga kakva će glazba svirati unutra.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 12:36   #5387
Pa koji je kurac edgeu bilo potrebno prelaziti na cajke, bio je pun ko šipak. Sad ima klince koji sigurno nemaju istu platežnu moć kao publika koja je dolazila prije.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 12:53   #5388
i pucnjava, a? divlji zapad, jbt.
ja sam jednom prolazila kraj san marca pa sam taman nabasala kad su se neki klinci tukli s taksistom? nisam skužila tko tu koga, ali

ne znam, ja mislim da ima publike za rock i pritom mislim na pravi rock ne tu hrpicu uvijek istih dosadnih, repetitivnih pjesama koje se non stop ponavljaju, na foru ex yu rock toliko su upilali s tim da mi se sad doslovno gadi.
zato mi je u kući piva realno- dosadno, pa slabo zalazim. zadnji put sam ušla, vidjela crnu kroniku i okrenula se na peti.

kužim ja da je svakome profit na prvom mjestu, ali stvarno ima dosta ljudi kojima fali neki klub za odrasle ljude s plesnom, stranom glazbom. tako da isto ne razumijem kako se nekome isplati imati polupraznu birtiju s cajkama i djecom koja sigurno ne troše puno, a edge je uglavnom bio pun prije toga.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 13:28   #5389
Ovaj iz edgea se zajebao, a u prohibitionu treba puštati malo bolju plesnu i poznatiju glazbu. Nemoj mi gangsta rap i neke tehno brije koje nitko ne poznaje. Nemaju ljudi u brodu love da se nagutaju tableta prije toga i onda skaču do 5 ujutro na bilo šta
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 13:48   #5390
slažem se
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 07:42   #5391
Jbt. kad sam ja izlazio u grad (1996-2007) nismo imali gdje izlaziti, prvo je bila pijanka u parku pa poslije toga pravac u Rupu.
U 1h pale se svjetla i kreće ona super pjesma "what a perfect day"...mi gledamo gdje ćemo dalje!?
Danas, puuno više kafića za takve stvari, a bojim se da smo na pragu 96-07.
Rupa je tada, a i puno prije bila kultna.
Evo sad sam se sjetio da smo i u alfu išli, bili u paradi pri zatvaranju iste (promjene vlasnika)...
Danas srećom izlazim po lunaparkovima i obiteljskim roštiljima, a ponekad se mi muški nađemo uz utakmicu i sl. i zatelebamo od piva!
Humana dolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 11:37   #5392
da, kad se sjetim da su zimi bili redovi pred rupom i da se unutra nije moglo ući i svi su tamo bili.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 13:47   #5393
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Pa koji je kurac edgeu bilo potrebno prelaziti na cajke, bio je pun ko šipak. Sad ima klince koji sigurno nemaju istu platežnu moć kao publika koja je dolazila prije.
Da, bilo je stvarno dobro, od glazbe i atmosfere do ekipe, baš osvježavajuće...i onda odjednom promjena. Neku računicu sigurno ima

Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
tako da isto ne razumijem kako se nekome isplati imati polupraznu birtiju s cajkama i djecom koja sigurno ne troše puno, a edge je uglavnom bio pun prije toga.
Tko će znat, kao što sam napisao iznad, neku računicu sigurno imaju, meni se činilo da Pub radi sasvim fino, tamo se i preko tjedna znalo sjedit do kasnijih sati, uglavnom solidno popunjeno, Edge još više...jel te cajke privlače toliko love, boga pitaj
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 18:20   #5394
On je otišao na cajke kad se san marco zapalio/zatvorio ili šta već, da preuzme klinčadiju od njih valjda. Ali izgubili su velik dio vjernih posjetitelja koji sad odu u prohibition ili kuću piva ili navigator. Urgiram kući piva da nabavi novu glazbu, znam napamet već i dubiozu i sars i brkove i prljavce i bijelo dugme i na uši mi izlaze.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 19:13   #5395
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
On je otišao na cajke kad se san marco zapalio/zatvorio ili šta već, da preuzme klinčadiju od njih valjda. Ali izgubili su velik dio vjernih posjetitelja koji sad odu u prohibition ili kuću piva ili navigator. Urgiram kući piva da nabavi novu glazbu, znam napamet već i dubiozu i sars i brkove i prljavce i bijelo dugme i na uši mi izlaze.
Mislim da je Edge dosta ranije prešao na cajke, ali doduše na početku je to bio neki miks, petkom cajka, subotom strane itd., pa su onda kasnije prešli skroz na cajke. A sad im se i Pub ubacio s tim programom, nevjerojatno mi je da će sve to i dalje opstajat, a stari Pub je propao, Edge mijenjao program, Rupa je tu gdje je itd.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 19:18   #5396
Da, imali su svaki neki petak cajke, ali čemu skroz preći na to, nije mi jasno.
Neku večer sam radnim danom prošla u 7 navečer, i iznutra deru cajke, a ljudi piju čaj - wtf ljudi moji
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 22:11   #5397
čajanka s cajkama

da rezimiramo, pošten čovjek ovdje više nema gdje izaći
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 16:06   #5398
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Da, imali su svaki neki petak cajke, ali čemu skroz preći na to, nije mi jasno.
Neku večer sam radnim danom prošla u 7 navečer, i iznutra deru cajke, a ljudi piju čaj - wtf ljudi moji
Tamo u onim birtijama u Malom Parizu u 1 popodne tuku cajke na sav glas a kava se lagano pije

Epidemija se proširila
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 17:57   #5399
U Malom Parizu cajke danju tuku makar 15 godina. Odakle ideja da bi sada trebalo biti drugačije? Imate tri škole s masom srednjoškolaca u blizini
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 20:18   #5400
Ne znam šta je tamo, u moje vrijeme je bio Pigal, ali cajke su rokale uvijek
A i jebe me se za mali pariz, nemam tamo posla. Ovo po gradu me brine.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:39.