Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2007., 13:38   #41
Quote:
NIJE TO NIŠTA ŠTA JE BILO PRIJE!danas je to drugačija priča,kako na šta naletiš,imaš sriće....itd. ali šta se tiče Beka....evo ljudi su sami na forumu rekli a najbolji uvid u to je izjava kupca i onog tko posjeduje taj artikal.
ne znam u cemu je problem ali i centralnog servisa kazu da se u rijeci mijenja najviše kompresora što se frižidera tice

mozda im nasa klima ne odgovara
rsts-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 19:31   #42
niko se ovdje iz cent.servisa nije javio, al se zato javila gomila zadovoljnih ljudi.
Da je imao ko loše iskustvo, već bi se odavno oglasio, čak i prije od nas zadovoljnih, jer "loš glas se još dalje čuje".
garancija je ogromna stavka, takodjer, jer kao što je vidljivo iz masu topica i postova, i najrazvikanije marke se kvare, rade na istoku i/ili za ist.tržište (gdje nažalost spadamo i mi s ovog foruma), i nitko ti ne garantira da neće stalno bit na popravku, s tim da ćeš ga za razliku od Beko uređaja SAM PLAĆAT. S tim da čisto sumnjam da će na popravke, jer vidim niko se nije požalio...a imam i oko sebe par primjera gdje su ljudi to kupili i više su nego zadovoljni. Na stranu sa "snobovskim onanijama", kako je netko napisao, a o "brandu" i "brandiranju" sam i ja rekla par riječi.
Precious X is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 19:52   #43
Quote:
niko se ovdje iz cent.servisa nije javio, al se zato javila gomila zadovoljnih ljudi.
Da je imao ko loše iskustvo, već bi se odavno oglasio, čak i prije od nas zadovoljnih, jer "loš glas se još dalje čuje".
garancija je ogromna stavka, takodjer, jer kao što je vidljivo iz masu topica i postova, i najrazvikanije marke se kvare, rade na istoku i/ili za ist.tržište (gdje nažalost spadamo i mi s ovog foruma), i nitko ti ne garantira da neće stalno bit na popravku, s tim da ćeš ga za razliku od Beko uređaja SAM PLAĆAT. S tim da čisto sumnjam da će na popravke, jer vidim niko se nije požalio...a imam i oko sebe par primjera gdje su ljudi to kupili i više su nego zadovoljni. Na stranu sa "snobovskim onanijama", kako je netko napisao, a o "brandu" i "brandiranju" sam i ja rekla par riječi.
samo naprijed s kupovinom beka pa moraju i servisi nesto radit
rsts-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 21:50   #44
neznan kakva je situacija kod vas u rijeci ali mi u splitu takvih problema nemamo,
ništa....vi u rijeci kupite nešto drugo,sigurno ćete se naplaćat poravaka izvan garancije.
__________________
-IMAGE IS EVERYTHING-
djjosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 22:01   #45
ja ne vjerujem u nista novo pa mi je sve od bijele tehnike staro preko 10 godina iako svaki dan imam prilike uzet najnovjie modele ,koji trunu i nitko ih nece popravljat jer se ne isplati
rsts-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 22:03   #46
i da kad idete kupovat a zelja vam je da kupite smece odite kod peveca
rsts-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 00:27   #47
Quote:
djjosa kaže: Pogledaj post
neznan kakva je situacija kod vas u rijeci ali mi u splitu takvih problema nemamo,
ništa....vi u rijeci kupite nešto drugo,sigurno ćete se naplaćat poravaka izvan garancije.
Nemaju ni u Rijeci ljudi problem s Bekom, barem ovih nekoliko što ih ja poznajem, a kupili. Štaviše, svi preporučuju. Bilo bi dobro da se ipak javljaju na topic oni koji imaju nekakvo iskustvo, ili barem argument. Sve ostalo nije pošteno prema ljudima koji ovo čitaju.
Precious X is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 00:30   #48
Quote:
rsts-ri kaže: Pogledaj post
ja ne vjerujem u nista novo pa mi je sve od bijele tehnike staro preko 10 godina iako svaki dan imam prilike uzet najnovjie modele ,koji trunu i nitko ih nece popravljat jer se ne isplati
E pa upravo bi ti, kad već ne vjeruješ u NIŠTA novo, ako se ukaže potreba za kupovinom trebao odabrati ono sa dužom garancijom. Kad već druge garancije nema.. O nižoj cijeni neću ni govoriti..
Precious X is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 10:35   #49
Quote:
Precious X kaže: Pogledaj post
Nemaju ni u Rijeci ljudi problem s Bekom, barem ovih nekoliko što ih ja poznajem, a kupili. Štaviše, svi preporučuju. Bilo bi dobro da se ipak javljaju na topic oni koji imaju nekakvo iskustvo, ili barem argument. Sve ostalo nije pošteno prema ljudima koji ovo čitaju.

slažem se
__________________
-IMAGE IS EVERYTHING-
djjosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 10:46   #50
Quote:
BundyBoy kaže: Pogledaj post
ja imam beko tv već 7 godina i još
uvijek radi bez greške...
Potpisujem!
TV Beko već 8-9 god radi bez greške, čekam da crkne pa da kupim bolji (to je drugi TV u obitelji), al ništa...
__________________
Nikad robom...
Saško is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 13:03   #51
TV nije bijela tehnika pa ne zanm, za ostalo čestitam kupcima
rsts-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 13:12   #52
I ja čestitam,jer vidim po reakcijama ljudi koji već posjeduju Bekov aparat da su zadovoljni,a imam i ja Beko hladnjak no frost
__________________
-IMAGE IS EVERYTHING-
djjosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 20:56   #53
jel netko ima Bekov side by side?
__________________
-IMAGE IS EVERYTHING-
djjosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 21:12   #54
Quote:
mmarko40 kaže: Pogledaj post
Imam veš mašinu Gorenje, tri godine, i sva je zahrđala.
imam dvije veš mašine gorenje i obadvije su hrđave kao stara kanta
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 21:25   #55
Quote:
BigBlju kaže: Pogledaj post

Naime, kad ukucam u tražilicu na ovom podforumu, izgleda da se riječ BEKO uopće ne pojavljuje - pa nije vrag da nitko ne koristi ama baš nikakav njihov aparat?
Ukucaj Bekoteknik. Radi se o turskoj firmi
BluesCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 22:31   #56
Nas beko frizider trajao dvije godine i savrseno radio i odjednom poceo smrditi...ni serviser nije znao zasto....i danas dvije godine kasnije savrseno radi, ali i dalje smrdi, susjed ga smjestio u stalu pa mu ne smeta a mi morali kupiti novi frizider i prekrojit kuhinju, jer beko frizideri su uzi od ostalih frizidera!!!!
camus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 14:14   #57
kod mene je sve beko, LCD, masina za ves, frizider side by side, pecnica,masina za sudje i sve mi je odlicno. beko zapravo proizvodi arcelik proidvodjac Grundiga, LG-a itd.
orchyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 11:05   #58
Ubo i ja gotovo sve od beka.Pročitao sam dosta postova o svim ostalim firmama i svako ima neku zamjerku no 5 godina garancije + dosta pohvala za Beka mi je bilo dovoljno za kupnju.
Sličnu dilemu sam imao prije par godina pri kupnji tv-a.Između Panasonica i quadra -ista funkcija i veličina ekrana izabrao sam panasonic i pokvario se nakon 1g i 2mjeseca.Točno 2 mjeseca nakon isteka garancije od 1g ,dok je quadro imao 3godine garancije. Nisam htio kupiti neki -ajmo reć no name proizvod za 2000kn nego "pilu" od 4000kn . i nije se isplatilo ( bez obzira na panasonicov bolji ekran i nešto čistiji zvuk)
Možda usporedba crne i bijele tehnike nije pokazatelj ali ..........meni dovoljno
djemba is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 17:27   #59
Beko - perilice rublja

Ljudi - ovo nije normalno. Kupio sam BEKO perilicu 26.4.2004. s garancijom od 4 godine. Kako sam nazvao servise sa popisa u Zagrebu u garantnom roku, neki se nisu javljali, a neki su rekli da ne servisiraju vise BEKO.

Dok je jedan serviser koji se javio i dosao pogledati perilicu rekao zanimljivu konstataciju, a to da novi BEKO zastupnik(http://www.eplus.hr) ne postuje garanciju koja je kupljena dok je jos bio stari zastupnik Plana Promet, te da bi ja osobno servis trebao platiti. Sto me iznimno cudi jer moja garancija jos uvijek vrijedi (do 26.4.2008. godine).

Nakon toga sam zvao Eplus (novi zastupnik), gro brojeva iz garancije, piso i slao mejlove razne koje sam nasao na http://www.beko.com. No, da vas odmah razuvjerim da mejlanje i slanje poruka preko njihovog weba nema srece jer nisam dobio niti na jedan mejl odgovor. Telefonom sam probao zvat apsolutno sve urede u Europi koje sam nasao na webu(http://www.beko.co.uk/BEKOEurope.aspx#) i samo me sele od Britanije, Austrije, Slovačke do Turske i tako u krug.

Mislim da je ovo zadnji proizvod koji kupujem od BEKO-a.

Mislim džabe vam garancije koje vam daju 4 godine ili više kad se to tako riješi da propadne zastupnik i dođe novi.

Jel netko uopće naišao na rješenje ovog problema?
kost is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 18:04   #60
Koje je objašnjenje iz ePlusa?
Nick Fallin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:04.