Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2016., 19:20   #1
Thumbs up Komentiranje dječje sobe - mala old_time

Evo teme za komentiranje...i to uspjela...














__________________
Što jest,jest

Zadnje uređivanje City : 07.01.2016. at 13:16.
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 20:24   #2








__________________
Što jest,jest

Zadnje uređivanje City : 07.01.2016. at 13:16.
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 21:58   #3
hoćeš li i radni stol pofarbati?

ja bi to pozdravila jer sobica je prava ženskasta s mnoštvo nužno potrebnih rekvizita i mislim da bi je to učinilo još i još ljepšom

jako mi se sviđaju zavjese i krevet je super, posteljina, luster, točkice..... ovo s mostom ćeš srediti i bit će sve tip-top.

cura uzživa, ha?
neka!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 22:43   #4
Stol ide van ,uzeti će ga moji,a ona će kada dođe vrijeme dobiti neki iz Ikeice,naravno,bijeliMislim joj tu staviti Stuva klupicu.Vidjeti ću...
Ona uživa,ali doslovno!Ja sam njoj slagala sobicu i kada je došla unutra bila je doslovno oduševljena.Baš voli biti u njoj,sve joj je pri ruci ,dođe ,uzme,vrati.Večinu toga je sama izabrala,a pošto je sve čekalo u kutijama dosta je i zaboravila,tako da je oduševljenje bilo još veće...
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 23:12   #5
old meni se jako sviđa ima toliko detalja i dječjih stvari, sigurno je maloj super
što je najbitnije od svega.
moja J i dalje zna ljudima pričati: i M i ja imamo sobu ali moja je ljepša
posteljina mi je super super
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 23:53   #6
Hvala cure! Drago mi je da vam se sviđa! Mi smo njoj mislili kupiti Stuva sobicu,onaj krevet na kat sa stolom i ormarom,ali mi je bilo žao ovog namještaja koji je ostao kao nov,jako kvalitetan i čvrst,tako da sam se dala u farbanje.Most nije iz te linije,on je bio u našoj maloj podstanarskoj sobi i kada smo se selili bio je praktički nov ,tako da smo ga tu montirali.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 00:07   #7
nema veze ako je nešto preuređeno, naprotiv! mnogo su važniji slatki detalji, boje i kako to organizirati
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 12:07   #8
Old, sve mi je super. posebno mi je dobar dio s trofastom. a i krevet je super! koja je to dimenzija? na širinu mislim.
Pirga is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 12:18   #9
Svidja mi se sobica, bas djeluje ugodno i girly .
Posteljina je mrak!
I ostali detalji su bas zgodni, iako ih je za moj ukus mrvicu previse..
Jedino kaj mi nije bas je ova vreca sa plisancima,iako vjerujem da je prakticna..
A za prenamjenu i doradu namjestaja jedan
GALAXY mini is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 12:51   #10
Quote:
Pirga kaže: Pogledaj post
Old, sve mi je super. posebno mi je dobar dio s trofastom. a i krevet je super! koja je to dimenzija? na širinu mislim.
Hvala Krevet je 120 x 200.Ooodličan,čvrst.Bio je bratov.Uzglavlje je delfin ,ima i oko samo se ne vidi od jastuka.Bio je svijetlo plavi pasam ga prefarbala.Jako je lijepo u njemu spavati

Quote:
GALAXY mini kaže: Pogledaj post
Svidja mi se sobica, bas djeluje ugodno i girly .
Posteljina je mrak!
I ostali detalji su bas zgodni, iako ih je za moj ukus mrvicu previse..
Jedino kaj mi nije bas je ova vreca sa plisancima,iako vjerujem da je prakticna..
A za prenamjenu i doradu namjestaja jedan
Hvala Galaxy! Posteljina je sa Vivre-a i jako je kvalitetna.To je onaj malo gušći pamuk,nije prozirna.Ovu vreću sam uzela samo zato jer nemam kamo sa svim tim plišancima budući da su ove kutije i klupice sve pune igračaka.Ona svakih par većeri spava sa drugim pa si tako vadi i vrača.Prijeje nisu interesirali,a u zadnje vrijeme obavezno uzme jednog za spavanje i to ovisno o crtiću koji je gledala
Treba doći još mala mekana foteljica koju sam dala presvući u c/b tkaninu iz Ikee pa kada doradim tih par stvari staviti ću fotku sa finiširanom sobom
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 13:17   #11
Super si nalijepila točke - asimetrično!
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 13:50   #12
old, soba djeluje vrlo udobno, vjerujem da se curici jako sviđa.

e, sad, iako nije sve baš po mom ukusu - neki su mi komadi namještaja malo previše 90e, a i detalje bih reducirala, vidi se da je uređena pomno i uz veliki trud.
osobito mi se sviđa jastuk koji si sama radila!
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 14:01   #13
iako se zna kako old time i ja skakućemo okolo-naokolo uvijek zajedno i jedna smo drugoj loncu poklopac (jel tako išlo? više se ne sjećam...), bit ću iskrena i priznati da mi se princezina soba kao cjelina ne sviđa.
zbrčkana mi je.
dopuštam da je to djelomično posljedica nepažljivog fotografiranja, ali niti na drugi pogled mi se dojam nije promijenio, pa vjerujem da fotografiranje ipak nije presudno.

pozitivno je to što se ova soba (bar ja tako mislim) vrlo jednostavno može dovesti do dobrog cjelokupnog rješenja, jer ima odličnih detalja i dobru osnovnu ideju, no zasad mi je to dobro cjelokupno rješenje izostalo.
neki detalji su mi jako lijepi, no soba kao cjelina mi ne funkcionira.

pozitivno je i to što nitko nije krenuo burgijati zbog televizora u dječjoj sobi, što je bila skoro pa glavna stvar na temi sobe moje kćeri, iako tv uopće nije bio u funkciji.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 15:34   #14
evo taman sam ja htjela komentirati televizor
nisam, iako spadam u ove koji ga ne vole i inače, kamoli u dječjoj sobi.

meni je sobica slatka.
dekoracije mi se sviđaju, malo ima možda preveć detalja za moj ukus.
ovo bijelo čupavo iza stola koji ide van je stolica?
uglavnom, sviđa mi se to

nekako mi ova desna strana sobe ima više potencijala
i zanima me kako će ispasti ovaj dio za igru, kad stol ode van i dođe tepih, mislim da će to biti super.

edit: sinoć sam sanjala kako sam si odlično pofarbala ormar u hodniku u bijelo, a ručkice šareno. govorim to, zato jer si mi ti prva asocijacija za farbanje namještaja
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 15:57   #15
Evo vidim da je free vec dala kritiku pa da se pridruzim. Iako sam znala da ces iskoristiti stari namjestaj, s obzirom koliko si dugo i pomno birala detalje i promisljala o boji tepiha, ja moram priznati da sam blago razocarana. Ocekivala sam wow efekt, a nisam ga dobila. Na prvi pogled mi se ucinilo kao neuredna soba, ali na drugi vidim da je sve uredno poslozeno. Taj prvi dojam neurednosti dalo mi je mnostvo svega, razlicitik komada namjestaja u razlicitim nijansama i bojama. Puno izlozenih stvari, puno detalja, puno kutija raznih oblika, boja i dimenzija. Ja sam po tvojim upitima i upisima stekla dojam da ce sobica biti bijela sa sivim, crnim i ruzicastim i crvenim detaljima. Bojama koje na sebi ima Mini M. I ocekivala sam da ce tema Mini M, koji malena voli, biti uocljivija. Moram se dobro potruditi da je primjetim. Svidja mi se krevet i tockice, iako bih ih ja samo na jedan zid. Most i onu komodicu i stol bih izbacila, a igracke stavila u iste kutije. Zavjese mi ne pasu, iako su same po sebi lijepe. Ovdje mi djeluju teske. Ako bi financije dopustale, ja bih tu stavila stuva ormar i stuva ladicu umjesto nocnog ormarica. I bijele zavjese, ove sadasnje kao dekor sa strane. Zao mi je sto ja sad ispadam babaroga, ali sam iskrena. Vjerujem da malena uziva u svom prostoru punom igracaka, ali s obzirom na ulozeni trud, zeljela bih da ova sobica vise slici na carstvo jedne male princeze, a manje na skup -jos je dobro, steta baciti- predmeta. Sorry... ima tu jos mjesta za poboljsanje...
cicamalamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 16:02   #16
Evo vec mi je zao sto sam ovo napisala, jer ti ne zelim kvariti veselj, a sigurno jesam
cicamalamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 17:16   #17
Mene soba nije iznenadila. Tako nesto sam i ocekivala od old

Dakle, mislim da si napravila odlican posao s farbanjem. Svaka cast na trudu.
Za ostalo mi je soba malo cudna. Ono previse svega, i soba nije dovoljno neutralna da ne pokazuje dob djeteta, a opet ne odgovara mi ni njenoj dobi (da nije plisanaca, mislila bi da je soba od malo starije curke).
Ne znam jel me tko svatila

Dakle, mozde se poboljsati na bolje, al ako je curka sretna, onda ni ne triba

Edit: tv zmirim na oba oka
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 17:29   #18
Ma ne cico,sve stoji! Ni ja nisam potpuno zadovoljna! Ja bih isto najrađe maknula most ,on mi najviše bode oči,ali mm ne želi da se sada kupuje nešto što već postoji(ormar) zato ću ga ja dotjerati.Prefarbati ću ga u bijelo i da ,neznam da li ste primijetili,ali na vrhu mosta fali ona daska,vidite da je u sredini na vrhu rupa.Treba staviti tu dasku i police u sredini isto mislim zatvoriti vratima i postojeća poravnati pa će biti bolje.Možda čak i skinem ručkice pa napravim tip-on...

Ove kutije sa desne strane,znači ova sa sv.plavim tapicirungom ide van iz sobe u hodnik i dobiva c/b tapicirung,a ova zelena sa kotačima ide kod bratića,samo čekam trenutak da to odvezem jer stanuju malo dalje ,a nije mi usput.

Za ovaj ladičar/noćni ormarić sam razmišljala zamijeniti ga ovime
http://jysk.hr/spavaca-soba/nocni-or...d-bijela-natur
Krevet ,ovaj visoki ormarić sa ladicama i kose police su iz iste linije.Kose police sam ostavila od brata jer je ispod njih stajao radni stol,a tako će biti i za par g. kada ona krene u predškolsku/školu.

Zavjese su gušće da,ali ovo je slikano po mraku,sa spuštenom roletom tako da su još zagašenije,inače su svjetlije sive..

I što još...Da, TV je isto tu od brata ostao i od kada je postala vlasnica sobe još nije paljen jer crtiće voli gledati u društvu sa nama u dnevnoj.Tako da za sada stoji tu čisto jer mi se neda micati ga,a i nemam kamo sa njim. Jednoga dana kada počnu dolaziti prijateljice neka si stavljaju crtiće

Problem mi je kod te sobe što moram prolaz ostaviti slobodan jer se kroz nju prođe 20 puta na dan (u vrt,garažu,po drva...) i zato imam problem sa tepihom koji mora biti bočno jer bi se uništio,zato ga mislim staviti tu gdje je smeđi radni stol,a tu su i igračke u Trofastu i pribor za crtanje...Inače ,za koji dan mi dolazi ovaj mali tepih
http://www.vivre.hr/p-591530/tepih_cruella_60x90_cm dok ne nađem neki veći ,a da mi se sviđa i da ne košta ko suho zlato

Svima hvala za komentare,cico hvala za prijedloge! Free, pucaj sa prijedlozima.
Ja sam u ovoj sobici otpustila vječnu curicu u meni,pogotovo što i mala jako uživa i sudjeluje.Kaže mm da se u toj sobici preobratim.Budući da sam blizanac u horoskopu i nikad nemam mira,doživjeti će ona još puno promjena
Ništa,kada odradim te neke stvari,stavim sliku.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 18:52   #19
Evo mene, da pokušam nešto napisat...

Nekako mi je previše svega. Namještaja, detalja, oblika izd. Shvaćam da nije novi namještaj i da je tim teže al evo sta mi je zapelo za oko:
- krevet mi se svidja, good job
-posteljina je preslatka
-ostatak namještaja mi nije po gustu. Noćni ormar bi ti puno bolji bio ovaj iz jyska (manje klasičan, prozračniji).Ovaj desni kredenc i ovo oblo sa kusinom bi skroz makla. Most bi makla ili barem stavila punu bijelu frontu bez ručkica.
-ovaj dio sa trofastom mi je simpa i najuspjeliji. Nemam ništa protiv TV-a. Slatka mi je i ova polica i ovo sta visi.
-previše mi je dezena po zidovima. Ja, da je moje, nikako ne bi stavljala i ovo iznad kreveta i oblak i točke...suviše je.
-stil ne komentiram jer si rekla da ga mices...
-svidja mi se ovaj točkasti kusin sta si skrojila.

Za kraj, drago mi je da djevojčica gusta...
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 20:20   #20
Old ja mislim da se moze dosta popraviti. Zato smo i tu svi da se savjetujemo i dobronamjerno kritiziramo, ne samo hvalimo. Ja nikako ne bih ovaj stolic iz jyska, unio bi dodatnu konfuziju. Tu bih neki bijeli obicni nocni ili stuvu. Od nocnih imas malm u ikei ili slican u jysku. I promijeni fronte na mostu i sve zatvori. Tockice bih makla i ona srdasca tamo kraj uzglavlja. I oblacak, iako je sladak ne pase mi. Kad procistis sve, slikaj i to po danu. Posteljina mi je predivna.
cicamalamica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:12.