Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2011., 01:01   #641
Prestrašno...
__________________
ljubav je možda slijepa, no svejedno uvijek nađe put.
visoka_peta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2011., 02:55   #642
Aha, da je sve to točno ne bi nikad postojale neuzvraćeen ljubavi.

Ajd se spustite na zemlju za razliku od autora tih tekstova.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2011., 17:31   #643
"Ako je vas dragi počeo život sa drugom uzmite njegovu sliku i okrenite je naopako na zidu, kada slika izblijedi i on će vam se vratiti."
hahahaha, koje gluposti covjece
__________________
..sanjam davno sanjano sto mi nije sudjeno!
TheLudaMaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2011., 18:40   #644
I,jel tko kuhao menstrualnu krv i mokraću? okus? djeluje?
__________________
Album
Niti opraštam, niti zaboravljam!
NAJBOLJA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2011., 21:19   #645
helppp!!

samo ozbiljni ) postoji nacin da ljubavnom magijom pridobijem neku osobu ?? ako postoji - opisite rituale hvala .))
__________________
Lorena!
Katyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2011., 21:26   #646
Nedostaje samo onaj dio sa žabljim dlakama i zmijskim znojem...I krilo šišmiša...
__________________
"Dođite brzo stop dovoljno mjesta za sve u bačvi ruma stop nema posla stop odlična plaća stop piješ cijeli dan stop ševiš cijelu noć stop požurite možda neće dugo trajati"
U2dva is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2011., 23:03   #647
Postoji već nekoliko topica o ljubavnoj magiji. Trebaš samo naći i pročitati.
__________________
Čovjek ne može poludjeti kad vidi đavla, zato što prije nego što ga prizove, on mora već biti lud.
zuni9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2011., 23:30   #648
ja sam počela topic čitat od početka...a star je...od 2003.
ali nešto mi je upalo u oko.
možda je i ne vezano za sam naslov topica, ali me zanima.

@Baph
napisao si negdje na početku da ne vjeruješ da se sve vraća?(ono tipa - dobro se dobrim vraća, sve se vraća sve se plaća)
rekao si da u to ne vjeruješ... pa me zanima malo mi malo pojasniš kako ne vjeruješ u to i zašto to ne bi bila istina.

ako ti je netko nešto loše napravio, misliš da mu se to nikad neće vratiti?
šta ne bi trebao postojati utjecaj neke energije, karme, ravnoteže?

stvarno ne znam, zato pitam

možda nije vezano za ovu temu, ali me zanima
freak=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 23:47   #649
Quote:
freak=) kaže: Pogledaj post
@Baph
napisao si negdje na početku da ne vjeruješ da se sve vraća?(ono tipa - dobro se dobrim vraća, sve se vraća sve se plaća)
rekao si da u to ne vjeruješ... pa me zanima malo mi malo pojasniš kako ne vjeruješ u to i zašto to ne bi bila istina.

ako ti je netko nešto loše napravio, misliš da mu se to nikad neće vratiti?
šta ne bi trebao postojati utjecaj neke energije, karme, ravnoteže?

stvarno ne znam, zato pitam

možda nije vezano za ovu temu, ali me zanima
Zato što nema logike koja bi podržala takvu tezu. Objašnjenje je jednsotavno.
Tko je taj koji prosuđuje šta je dobro a šta loše? Ono što je danas dobro i normalno prije 300 godina je bilo zlo i nemoralno. A možda će tako biti i za 300 godina. Pojmovi dobra i zla ovise o moralnosti društva. Kako može priroda/svemir znati šta je određenom ljudskom društvu i u određenom vremenskom periodu dobro a šta zlo?

Karma? Pa ovako, ako ti netko napravi zlo a vjeruješ u karmu zašto ta osoba ne bi bila samo oruđe karme koje te kažnjava za tvoje zlo u prošlom životu? To znači da se toj osobi ništa loše neće dogoditi jer samo izvršava svoju zadaću. Naravno, ako vjeruješ u karmu.

Da je postojala ravnoteža u početku svemira koji je nastao Big Bangom ne bi postojao ni život. A i sam život sam po sebi je samo čudno kaotični izričaj prirode koji na kraju teži ravnoteži...tj. smrti.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2011., 00:20   #650
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Zato što nema logike koja bi podržala takvu tezu. Objašnjenje je jednsotavno.
Tko je taj koji prosuđuje šta je dobro a šta loše? Ono što je danas dobro i normalno prije 300 godina je bilo zlo i nemoralno. A možda će tako biti i za 300 godina. Pojmovi dobra i zla ovise o moralnosti društva. Kako može priroda/svemir znati šta je određenom ljudskom društvu i u određenom vremenskom periodu dobro a šta zlo?

Karma? Pa ovako, ako ti netko napravi zlo a vjeruješ u karmu zašto ta osoba ne bi bila samo oruđe karme koje te kažnjava za tvoje zlo u prošlom životu? To znači da se toj osobi ništa loše neće dogoditi jer samo izvršava svoju zadaću. Naravno, ako vjeruješ u karmu.

Da je postojala ravnoteža u početku svemira koji je nastao Big Bangom ne bi postojao ni život. A i sam život sam po sebi je samo čudno kaotični izričaj prirode koji na kraju teži ravnoteži...tj. smrti.
e,ja sam isto bila ful uvjerena da se dobro dobrim vraća,loše lošim i tako to,aaaaaliii...hmmmm imaš ti i pravo..kad se gleda s te strane,imaš pravo.
tiiinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2011., 23:00   #651
Quote:
TheLudaMaca kaže: Pogledaj post
"Ako je vas dragi počeo život sa drugom uzmite njegovu sliku i okrenite je naopako na zidu, kada slika izblijedi i on će vam se vratiti."
hahahaha, koje gluposti covjece


u prijevodu: nikad ti se neće vratiti kozo!! znaš ti što je kodak?!
__________________
a možda su u šumi..
zvonkaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 20:32   #652
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Zato što nema logike koja bi podržala takvu tezu. Objašnjenje je jednsotavno.
Tko je taj koji prosuđuje šta je dobro a šta loše? Ono što je danas dobro i normalno prije 300 godina je bilo zlo i nemoralno. A možda će tako biti i za 300 godina. Pojmovi dobra i zla ovise o moralnosti društva. Kako može priroda/svemir znati šta je određenom ljudskom društvu i u određenom vremenskom periodu dobro a šta zlo?

Karma? Pa ovako, ako ti netko napravi zlo a vjeruješ u karmu zašto ta osoba ne bi bila samo oruđe karme koje te kažnjava za tvoje zlo u prošlom životu? To znači da se toj osobi ništa loše neće dogoditi jer samo izvršava svoju zadaću. Naravno, ako vjeruješ u karmu.

Da je postojala ravnoteža u početku svemira koji je nastao Big Bangom ne bi postojao ni život. A i sam život sam po sebi je samo čudno kaotični izričaj prirode koji na kraju teži ravnoteži...tj. smrti.

šta ne bi trebao ti biti taj, tko će prosuditi što je dobro?
sam znaš kad nešto loše napraviš i kad loše postupiš, a kada dobro.

ovo za karmu se slažem.
freak=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 01:32   #653
Quote:
freak=) kaže: Pogledaj post
šta ne bi trebao ti biti taj, tko će prosuditi što je dobro?
sam znaš kad nešto loše napraviš i kad loše postupiš, a kada dobro.

ovo za karmu se slažem.
Nije baš da te razumijem. Pitanje je bilo zašto bi se nešto vratilo tri puta i tko je taj koji to vraća tri puta.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 04:22   #654


mislim da sam odlutala u krivom smjeru
freak=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 12:18   #655
Quote:
freak=) kaže: Pogledaj post
šta ne bi trebao ti biti taj, tko će prosuditi što je dobro?
sam znaš kad nešto loše napraviš i kad loše postupiš, a kada dobro.

ovo za karmu se slažem.
Vjerojatno svatko sam pred sobom opravda svoje postupke i smatra ih dobrima. Lose obicno vidimo u onome sto netko drugi radi...
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 22:47   #656
meni fkt hitno treba neki djelotvoran love spell, ako neko zna neka mi posalje na pp
AnaMaria* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 00:43   #657
Poglej si Harry Pottera pa možda tamo pronađeš neki "spell"
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 09:46   #658
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Poglej si Harry Pottera pa možda tamo pronađeš neki "spell"
__________________
ljubav je možda slijepa, no svejedno uvijek nađe put.
visoka_peta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 02:27   #659
eh.. imala sam decka, svi su mislili da smo si sudjeni.. on je mene ostavio tako sto mi je rekao da je ohladio, iako to ne pokazuje svojim ponasanjem, ponasa se kao da zeli da smo zajedno ali nesto mu ne da.. ne mogu da otkrijem sta mu je zapravo u glavi a vidim da jeste nesto.. dakle, da li postiji neka magija ili nesto, uz pomoc cega ce mi reci istinu ili mi je nekako otkriti, ili nesto da mi se vrati??
dakle, da, znam da se vraca sve, nije mi to bitno, ako neko zna nesto, bila bih jako zahvalna da mi kaze.. fakat mi je potrebno bilo sta da saznam sta se desava zapravo, ili da ga vratim..
i da, znam da se ne moze svako baviti s tim stvarima, znam i da se to ne bi trebalo raditi bas nikad, ukoliko nije nesto bas grozno u pitanju, ali jednostavno sam sve opcije ispucala, nemam vise snage ni za sta, ne vidim buducnost ni sa kim drugime ali postoji ta neka prepreka do koje ne mogu da doprem na normalan nacin.. sa majcine strane, u porodici je skoro svaka zena imala dar za magiju, i jako razvijenu intuiciju.. to je preskocilo moju staru, dok ja, opet imam razvijenu intuiciju i zato se nadam da bi mi uspjelo nesto.. na zalost, jedina ziva osoba koja je svjedok stvari koje je moja baba cinila, je moja stara, koja ne zeli da prica o tome..

Zadnje uređivanje necrofilly : 15.05.2011. at 02:59.
necrofilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 13:56   #660
Quote:
nekrofilka kaže: Pogledaj post
eh.. imala sam decka, svi su mislili da smo si sudjeni.. on je mene ostavio tako sto mi je rekao da je ohladio, iako to ne pokazuje svojim ponasanjem, ponasa se kao da zeli da smo zajedno ali nesto mu ne da.. ne mogu da otkrijem sta mu je zapravo u glavi a vidim da jeste nesto.. dakle, da li postiji neka magija ili nesto, uz pomoc cega ce mi reci istinu ili mi je nekako otkriti, ili nesto da mi se vrati??
dakle, da, znam da se vraca sve, nije mi to bitno, ako neko zna nesto, bila bih jako zahvalna da mi kaze.. fakat mi je potrebno bilo sta da saznam sta se desava zapravo, ili da ga vratim..
i da, znam da se ne moze svako baviti s tim stvarima, znam i da se to ne bi trebalo raditi bas nikad, ukoliko nije nesto bas grozno u pitanju, ali jednostavno sam sve opcije ispucala, nemam vise snage ni za sta, ne vidim buducnost ni sa kim drugime ali postoji ta neka prepreka do koje ne mogu da doprem na normalan nacin.. sa majcine strane, u porodici je skoro svaka zena imala dar za magiju, i jako razvijenu intuiciju.. to je preskocilo moju staru, dok ja, opet imam razvijenu intuiciju i zato se nadam da bi mi uspjelo nesto.. na zalost, jedina ziva osoba koja je svjedok stvari koje je moja baba cinila, je moja stara, koja ne zeli da prica o tome..
Poslat cu ti ja na PM pa ako imas tu mogucnost,isprobaj..sta se tice zena u familiji,kod mene u obitelji ista stvar kao i kod tebe..baka je imala to nesto,stara mi takodjer ima puno takvih momenata,a o meni i sestri da i ne pricam..ma ne moras se plasiti svega vezanog uz magiju,osobito ako ne povredjujes nikoga..samo moras biti oprezna i znati da nista nije vjecno i trajno..nema nekog carobnog stapica koji ce ti omoguciti okultni napredak,potribno je posvetiti dosta vremena meditacijama,vizualizacijama,ucenju o auri i cakrama,takodjer biti i sta je vise moguce u doticaju s prirodom..
__________________
“Niti jedna životinja nema više slobode od mačke…mačka je najveći anarhist.” – Ernest Hemingway
Vrag Jedan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:43.