Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost > Mali literarni kutić

Mali literarni kutić Vaše pjesme, priče, romani...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2004., 20:26   #1
Na kraju svi se raspršimo na vjetru

Doneo me vjetar na taj proplanak bas pored njene kuće...Već sam neko vrijeme tu...Bit će lijep dan,ponovo,i ponovo,samo lijepi sušni dani .Nekada sam se veselio njima ali stvarno ta suša pre dugo traje.Oko mene već je sve drugo lagano požutilo,cujem jecanje i plać.Sunce je uzelo svoj danak..Ali ja zelim biti jos lijepsi ja zelim biti jos mirisniji,ja želim još biti tu ,,jel znam da će me pogledati,možda će mi i prići ,možda pogladiti...Očima mi šapnuti neku lijepu riječ,možda me uzme pa da umrem sa smjeskom na licu ,da umrem za svoju ljubav...Zaljubio sam se u nju,zelim biti blizu nje,dijeliti zrak,vodu i sunce...Živio bih mozda 2,3 dana ali onda bi bio blizu moje ljubavi...Danas je prosla pored mene,pogledala me je ,ja sam se zažutio dignuo glavu visoko gore,osjetio sam ushit svake moje stanice...nasmijesila se,to me jos vise osnazilo...Kada bi mi barem donjela vode,ali ne osjeca ona tu ljubav,ne osjeca ona tu patnju,tu beskrajnu moju bol,,,ali ja je i dalje volim, jel sam zaljubljen......Boze a sto ja ocekujem da jedno takvo beskrajno lijepo žensko biće pogleda mene,jednog obićnog žutog maslačka koji će se u najboljem slućaju raspršiti na vjetru,ali od njega možda nastane novi maslačak,a čovjek kad se jednom rasprši na vjetru to je to....zato molim te....
Pokaži mi bože put do ljubavi........


Ima li tko kakvu ideju,,,skriveni i tajni lijek,put,kraticu do ljubavi....???
__________________
Aaaa,otic cemo mi u taj staracki,pa cemo da se kupamo kada prahne!!Ovako moras svakog ljeta.Tamo ne bi prosao bez dva put sedmicno...jeeee......Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj,,eto kako ti je to..
divlji_Muzafer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2004., 20:36   #2
Re: Na kraju svi se raspršimo na vjetru

Quote:
divlji_Muzafer kaže:
Ima li tko kakvu ideju,,,skriveni i tajni lijek,put,kraticu do ljubavi....???
cevapi?

joj, zajebavam se, nisam mogla zdurati..nebum ti spamala topik..
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2004., 20:42   #3
Re: Re: Na kraju svi se raspršimo na vjetru

Quote:
traxdata kaže:
cevapi?

I onda nek mi netko kaze da ljubav ne ide kroz zeludac.........sam sam vas cekal,,
__________________
Aaaa,otic cemo mi u taj staracki,pa cemo da se kupamo kada prahne!!Ovako moras svakog ljeta.Tamo ne bi prosao bez dva put sedmicno...jeeee......Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj,,eto kako ti je to..
divlji_Muzafer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2004., 20:45   #4
no, evo, i ja sam se tu doshlepala..

muzafere, a da ti njoj fino das do znanja da se tebi ona svidja? ne moras direktno, nego onak, suptilno..
__________________
Perfektan dan za banana ribe.
xiola bleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2004., 20:58   #5
Quote:
xiola bleu kaže:
no, evo, i ja sam se tu doshlepala..

muzafere, a da ti njoj fino das do znanja da se tebi ona svidja? ne moras direktno, nego onak, suptilno..
Ma jesam vec ,znas ti kak ja to suptilno radim... Ali ova prica nema veze s njom ,,vec iskljucivo s ljubavi,ma u kojem ona obliku ili mjestu na svijetu bila....
Zalkaj se sve povezuje s njom,,,
__________________
Aaaa,otic cemo mi u taj staracki,pa cemo da se kupamo kada prahne!!Ovako moras svakog ljeta.Tamo ne bi prosao bez dva put sedmicno...jeeee......Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj,,eto kako ti je to..
divlji_Muzafer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:14.