Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2012., 16:25   #61
Quote:
Pero Perić kaže: Pogledaj post
ja sam u jednom momentu išla isključit ton na tv-u ona mila horvat je za nju profesor doktor novinarstva.

nije treš, ali je fora: maratonci - 1. i 3. istog prezimena Kiprotich, jedan iz ugande, drugi iz kenije, i koliko znam nisu si ništa... koja je to vjerojatnost!
velika, ukoliko znamo kako je afrika podijeljena od strane kolonizatora
PS taj 3. je bio bijesan zbog 3. mjesta
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 16:32   #62
Quote:
seka.iz.osijeka kaže: Pogledaj post
Već je raspravljeno dolje na Sportu za vrijeme OI. Naime, riječ je o dami Našli su i sliku


edit:

Evo je https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...postcount=1205
Ček meni nije jasno jel to žena, muškarac sa perikom ili hemafrodit
gareton is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 14:30   #63
Quote:
Pero Perić kaže: Pogledaj post
ja sam u jednom momentu išla isključit ton na tv-u ona mila horvat je za nju profesor doktor novinarstva.

nije treš, ali je fora: maratonci - 1. i 3. istog prezimena Kiprotich, jedan iz ugande, drugi iz kenije, i koliko znam nisu si ništa... koja je to vjerojatnost!
vjerojatno samo ne znaju da su potomci istog katoličkog misionara (onaj prvi iz Ugande se čak i prekrižio prilikom ulaska u cilj)
x-type is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2012., 19:22   #64
ovu bi temu mogli poopćiti u neki sportski treš da nastavimo pisat, jer i tu ima materijala..

evo npr. skijaški skokovi ljeti, po travi... koji vrag je to?! ko da imaš klizanje po staklu

onda ne znam jeste vidjeli, ali postoji odbojka nogama. e to je ludo za gledat...
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2012., 19:27   #65
Quote:
Pero Perić kaže: Pogledaj post

onda ne znam jeste vidjeli, ali postoji odbojka nogama. e to je ludo za gledat...

To sam gleda, premoćno.... al to ti uglavnom igraju oni tamo malezijci, tajlanđani i ta ekipa - jbg lako je napravit špagu i salto u zraku kad imaš 1,60 i 50kg.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 16:45   #66
Quote:
mpoo kaže: Pogledaj post
Jedini sport koji sam gledala i pritom uživala je hrvanje, pogotovo kad bi se borili neki zgodni dečki!

Svaki meč traje par minuta i na početku senzualno kruže jedan oko drugoga, kad se jedan ohrabri i učini korak bliže, drugi ga bijesno odgurne pa opet kruže zavodljivo se gledajući. Onda se malo zagrle i skakuću, dižu jedan drugoga i vitlaju zrakom, pa ovaj koji je u naručju zakvači nogom oko vrata ovoga koji ga je dignuo i tako se vrte, kotrljaju i hvataju. E, a onda se dogodi nešto što još nisam skužila (možda do sljedeće Olimpijade...), uglavnom, najedamput sudac fićukne pa se razdvoje, a jedan hrvač se mora spustiti na pod i naguziti, a drugi iz daljine promatra i razmišlja kako će navaliti na njega. Tada počne prava zabava! Ovaj koji je top klekne iza bottoma, lupne ga po leđima i zatim ga zaskoči. Bottom se kopca, izmiče, puže okolo, top ide za njim na koljenima čvrsto ga držeći oko struka pa se prehitavaju, hvataju nogama, bacaju po zraku, leže jedan na drugome i onda iznenada sve završi i sudac jednoga od njih proglasi pobjednikom.

Prilažem snimku jedne borbe:

http://www.youtube.com/watch?v=u_vB5...ailpage#t=231s

Sve u svemu, nisu ti Grci bili ludi.
opisala si to kao kao sport kojim se bave neotkriveni homici,a upravo je suprotno,full contact sport znaci nema odgurivanja vec suprotno,hrvas se snjim jebemu

gledala si slobodno hrvanje,tamo se smiju dodirivat noge,ono zadnje ti je grcko rimski,tj samo hvatanje iznad struka

imas 1:30 da izvedes nesto i dobijes bod,ako ne na random nacin se odlucuje tko ide dole u parter i ima 30sec da ostane dole bez da ga ovaj izvrti ili baci van ili sto vec,ako izdrzi tih 30 sec on dobiva bod,a ako ne onda onaj drugi ovisno o tome koju je akciju izveo. ovaj gornji ne mora njega lupnut po ledima vec su to finte da ovaj ispod pomisli da se ovaj baca na njega pa da nest izvede prije vremena te tak dobije opomenu

drugi put gledaj grcko rimski stil,ove god su hrvati cak imali dva predstavnika,bracu žugaj,recimo samo da taj stil izgleda dosta normalnije
iance imaju te snimke jos na internetu pa pokusaj zguglat

Quote:
Pero Perić kaže: Pogledaj post
onda ne znam jeste vidjeli, ali postoji odbojka nogama. e to je ludo za gledat...
moolim kak se to zove,zelim to vidjet
__________________
Develop interest in life as you see it. In people, things, literature, music, the world is so rich, simply throbbing with rich treasures, beautiful souls and interesting people. Forget yourself.Henry Miller
Exploited is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 17:20   #67
http://www.youtube.com/watch?v=15asVgf66KI e'o, na
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 20:17   #68
ovdje možemo natresat treš koji je upravo započeo:

dinamo IMA LAGANU skupinu u ligi prvaka. buahahaha
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 20:51   #69
Prošle godine je Ajax bio njihova šansa u grupi a ove je to Dinamo Kijev...
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 20:59   #70
Ja sam se nadala epskom dvoboju između Dinama i Luke Modića. Ali ništa od toga

A ovo bi mogao biti početak jednog divnog prijateljstva
__________________
People get what they get. It has nothing to do with what they deserve.
peggy bundy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 21:00   #71
ne samo ajax, nego su računali da bi i lyon mogli dobit u zagrebu...

čak eventualno iščupat bod u madridu
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 21:06   #72
kad smo već kod luke, pitam se koji je forumaš bio vidovit (sinoćnji superkup)

Quote:
Pero Perić kaže: Pogledaj post
draga barcelono, iako u ovim trenucima imate 5 bodova prednosti, šta ste vodili - vodili ste
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 21:06   #73
Quote:
peggy bundy kaže: Pogledaj post

A ovo bi mogao biti početak jednog divnog prijateljstva

Pa nije Ronaldo blesav, ako je prošle godine zabia 60 golova ove godine će na asistencije malog Maradone zabiti bar 100.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 21:08   #74
a to s Lyonom je završilo ovako



__________________
People get what they get. It has nothing to do with what they deserve.
peggy bundy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 21:16   #75
ja se sjećam kad su igrali u madridu; bila sam na putu i u hotelu na večeri... vidim da će počet za minutu, trčim, čekam lift, soba naravno na kraju hodnika, jedva nadjem gdje se pali tv, i vidim da je 6. minuta u tijeku, i mislim si ''pa nisam valjda ništ propustila''

bilo je 2:0.
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 21:31   #76
Ja još imam lagane traume od dinamo-Real na maksimiru, kad je nakon što je Real zabio gol, legicin dečko počeo razbijati boce od ljutnje po birtiji. A ja se jadna hoću veseliti, a očito ne smijem
__________________
People get what they get. It has nothing to do with what they deserve.
peggy bundy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 21:37   #77
Quote:
peggy bundy kaže: Pogledaj post
A ja se jadna hoću veseliti, a očito ne smijem

http://www.youtube.com/watch?v=PO5dau3smnk
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 22:08   #78


( i ja navijam za real tj ne toliko za real, nego protiv barcelone)

molim modove i moduše da ovu temu preimenuju u ''sportski treš'' ili tak nekak, da se nadovežemo na olimpijadu i usput tu možemo pratit luku, dinamo u LP, kanu jednoklek, glinene golubove i ostale sportske ulove
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 22:42   #79
nisam se ja veselila dinamovoj nesreći, nego Realovoj sreći

pa zar ne znaš da će mi se sin zvati Raoult Madrid
__________________
People get what they get. It has nothing to do with what they deserve.
peggy bundy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 22:44   #80
Quote:
peggy bundy kaže: Pogledaj post
pa zar ne znaš da će mi se sin zvati Raoult Madrid
A ne Luka, pih pa kakva si ti Rvatica.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:58.