Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2011., 17:06   #1
Rapidshare besplatnjak

Rapidshare nudi, legalno i besplatno, bez čekanja i s full brzinom, skidanje
do mile volje... do 20-og o. m. Sa njihove službene stranice:

Free RapidSave trial period
2011.07.06
From now on until July 20th, all users can try our RapidSave feature for free.

https://rapidshare.com/#!rapidshare-...dshare-ag_news

Isprobao, funkcionira!
Uživajte!
FeetF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 23:26   #2
Budala bi skužio da je ovo običan pish, brišite ovu temu dok netko ne nasjedne
Gogo vertigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 23:33   #3
Quote:
Gogo vertigo kaže: Pogledaj post
Budala bi skužio da je ovo običan pish
Po čemu?
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 06:27   #4
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Po čemu?
Prvo i osnovno pogledaj malo link https://rapidshare.com/#!rapidshare-...dshare-ag_news od kad rs ima ovaj dodatak "/#!rapidshare-ag/rapidshare-ag_news". Druga stvar taj njihov "news" google pronalazi pazi gdje, jedino u ovoj temi i na spomenutoj pish stranici. I kao zadnje zašto bi pobogu rapidshare imao takvu promotivnu akciju kad svi znamo koliko je velik i koliko premium korisnika ima i netrebaju mu ovakve gluposti da bi dovukao klijente.
Gogo vertigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 08:56   #5
2

Quote:
Gogo vertigo kaže: Pogledaj post
Budala bi skužio da je ovo običan pish, brišite ovu temu dok netko ne nasjedne
Detections 4 / 23 (17 %)
Status DANGEROUS

Scanning site with: Malc0de DETECTED
Scanning site with: Malware Domain List DETECTED
Scanning site with: ParetoLogic URL Clearing House DETECTED
Scanning site with: SCUMWARE DETECTED

http://www.urlvoid.com/
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 09:30   #6
molim pojasnjenje

posto ja vec 5 dana skidam free s rapidshare-a
fliper_01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 09:47   #7
A zašto ja ne skidam besplatno? Pa pojasni to
Ne želim nikakve posredničke linkove i ostale piz*** da nešto besplatno skinem, tak da neka caka sigurno JE! Uostalom, isto mi programček javlja da je malware, ono ovo..I da to stvarno je, malo bi se više oglašavalo sveposvuda, svi bi znali..

I zašto bi rapidshare nudio nešto free? Pa nismo na placu ili kod Todorića na akciji gnjilog paradajza


edit: flliper, a možda i skidaš besplatno, ali ti se sigurno neš' gadno nasadilo u komp Treba se pomiriti da danas baš ništa nije free, ako se i čini da je, na neki način će te sigurno zeznut jer inače ne bi imali nikakvu korist
__________________

Zadnje uređivanje ursula1000 : 12.07.2011. at 09:55.
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 09:55   #8
nepotreban sarkazam, nisam dosao ovdje braniti stav da je sve ovo regularno, vec me zanima sto se desava i odakle mi mogucnost da skidam besplatno...
fliper_01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 09:57   #9
Quote:
fliper_01 kaže: Pogledaj post
nepotreban sarkazam, nisam dosao ovdje braniti stav da je sve ovo regularno, vec me zanima sto se desava i odakle mi mogucnost da skidam besplatno...
A nije sarkazam, sori, iako možda je tak zvučalo
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 10:56   #10
Ja vec para dana skidam free bez cekanja kao da imam nalogm tako da vjerujem da je ovo u vezi neke promocije.
Prije toga sam cekao i do 2 sata izmedju downloda.
arner is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 12:14   #11
Quote:
ursula1000 kaže: Pogledaj post
A zašto ja ne skidam besplatno? Pa pojasni to
Ne želim nikakve posredničke linkove i ostale piz*** da nešto besplatno skinem, tak da neka caka sigurno JE! Uostalom, isto mi programček javlja da je malware, ono ovo..I da to stvarno je, malo bi se više oglašavalo sveposvuda, svi bi znali..

I zašto bi rapidshare nudio nešto free? Pa nismo na placu ili kod Todorića na akciji gnjilog paradajza
Inače, file hosting servisi znaju imati akcije (valjda u svrhu promocije) -
ili ukinu čekanje za free usere, ili povećaju brzinu i slično.
Oron je imao npr. 01. 06. obljetnicu, pa ste na taj dan mogli skidati bez čekanja.
Ja ne mogu sad provjeravati svaki rapidshare link - je li ispravan ili nije -
to si možete sami provjeriti. Samo sam prenio što piše na njihovoj službenoj stranici
pod News! I, također, stavio sam nešto skidati i skinulo bez čekanja i full brzinom!

Zašto rapidshare nudi to besplatno, nemam pojma (zar je bitno?),
očito reklama, i neće to trajati vječno, traje do 20. ovog mjeseca, pa tko voli
- i želi iskoristiti priliku...
FeetF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 16:46   #12
Quote:
ursula1000 kaže: Pogledaj post
I zašto bi rapidshare nudio nešto free?
Pa očito im prodaja usluge RapidSave ne ide prema očekivanjima, pa je nude besplatno u promotivnom periodu, u nadi da će neki od korisnika nastaviti koristiti uslugu i dalje, uz plaćanje. Pa promotivni period traje samo 14 dana, neće Rapidshare propasti ako uslugu ponudi besplatno u tom razdoblju.

Ne vidim čemu ovakvo čuđenje. Pa mnogi programi i usluge imaju "free trial" opciju, koja omogućuje da se program besplatno koristi npr. 15 dana, nakon čega moraš platiti za daljnje korištenje. To nije ništa novo ni neobično.

Quote:
Gogo vertigo kaže: Pogledaj post
Prvo i osnovno pogledaj malo link https://rapidshare.com/#!rapidshare-...dshare-ag_news od kad rs ima ovaj dodatak "/#!rapidshare-ag/rapidshare-ag_news". Druga stvar taj njihov "news" google pronalazi pazi gdje, jedino u ovoj temi i na spomenutoj pish stranici. I kao zadnje zašto bi pobogu rapidshare imao takvu promotivnu akciju kad svi znamo koliko je velik i koliko premium korisnika ima i netrebaju mu ovakve gluposti da bi dovukao klijente.
Do tog linka se može doći s njihove glavne stranice (rapidshare.com), klikom na News dolje pri dnu.
BTW, ne znam kako si ti pretraživao, ali meni Google vraća 62.300 rezultata za taj link.

Zadnje uređivanje Mephisto : 12.07.2011. at 16:56.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 18:46   #13
Čudim se jer bome ne pamtim kad je Rapidshare ikad išta davao besplatno. Ja sam uvijek sumnjičava prema svemu jer toliko je muljatorskih linkova i svega, pa se bojim da ne nasjednem

No vjerojatno postoji neki sličan link ili nešto jer sam guglanjem provjerila na poslu i javio je malware l čudno mi je da se ne spominje na netu uopće ništa o ovoj akciji

A niš onda, skidajmo ako ide brže još ovih par dana
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 00:56   #14
Quote:
Gogo vertigo kaže: Pogledaj post
Budala bi skužio da je ovo običan pish, brišite ovu temu dok netko ne nasjedne
Evo jos jedan dobro upuceni kit, koji zna sve i sva.

Inace RS u zadnjih preko misec dana ima ucestalo razne akcije, sto svi free useri koji koriste isti su mogli&jesu vrlo lako ubrali.
Hajvan76 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:39.