Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2013., 22:14   #241
Quote:
domeFCB kaže: Pogledaj post
Zanima me jel postoji negdje neka stranica ili popis svih fakulteta u Zagrebu (i blizoj okolici) koje nude ivanredno studiranje ?

Tražim po netu cijeli dan al nemogu nać pa sam se odlučio da ovdje u nadi za nekim odgovorom postavim pitanje...
Idi tu, odaberi grad koji želiš i pod "dio naziva studijskog programa" upiši "izvanredni".
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 21:59   #242
Pozdrav, zanima me da li mi netko iz vlastitog iskustva može reći kako izgledaju prijemni ispiti na izvanrednom studiju?

Položio sam prošle godine na maturi matematiku, no ove bi godine htio ići izvanredno i onda ne ići na maturu za ta dva predmeta nego pisati prijemni ispit, pa me zanima kako bi to onda izgledalo za hrvatski i engleski.

Hvala!
Sonyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2014., 01:42   #243
Trebali bi potpisat neku peticiju za vračanje izvanrednih studija jer ovo je preeeeee debilno
Onaj koji je ukinuo izvanredni studij je najveći kreten na svijetu


Zašto ja nebi mogla završit još koji faks uz rad? Ko im daje pravo odlučivat hoću li imat vremena i uspjet to sve uskladit ili ne?!? Moj život, moj izbor!!!!!!!!
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2014., 01:43   #244
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Trebali bi potpisat neku peticiju za vračanje izvanrednih studija jer ovo je preeeeee debilno
Onaj koji je ukinuo izvanredni studij je najveći kreten na svijetu


Zašto ja nebi mogla završit još koji faks uz rad? Ko im daje pravo odlučivat hoću li imat vremena i uspjet to sve uskladit ili ne...
O čemu ti?
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2014., 02:17   #245
Quote:
borntobewinner kaže: Pogledaj post
O čemu ti?
O čemu ti? Jako malo fakseva ima izvanredni studij u zadnjih par godina ako nisi primjetila.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2014., 20:07   #246
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Trebali bi potpisat neku peticiju za vračanje izvanrednih studija jer ovo je preeeeee debilno
Onaj koji je ukinuo izvanredni studij je najveći kreten na svijetu


Zašto ja nebi mogla završit još koji faks uz rad? Ko im daje pravo odlučivat hoću li imat vremena i uspjet to sve uskladit ili ne?!? Moj život, moj izbor!!!!!!!!
neki nemaju tu opciju odmah prilikom upisa, ali se može pisat zamolba nakon i bez problema te prebace kao moj faks recimo
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2014., 23:35   #247
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
O čemu ti? Jako malo fakseva ima izvanredni studij u zadnjih par godina ako nisi primjetila.

Gornji post ti je zvučao kao da je netko donio dekret kojim se ukidaju svi izvanredni studiji ikad
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 11:26   #248
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
neki nemaju tu opciju odmah prilikom upisa, ali se može pisat zamolba nakon i bez problema te prebace kao moj faks recimo
Ma da? Al to nije 100%. A ja bi baš upisala još 1-2 fakseva, ali neda mi se redovno...
Quote:
borntobewinner kaže: Pogledaj post
Gornji post ti je zvučao kao da je netko donio dekret kojim se ukidaju svi izvanredni studiji ikad
Sorry, bila sam živčana jer moj željeni faks više nema izvanredno
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2014., 23:59   #249
Kratko pitanjce - da li kao izvanredni student moram skupljat potpise i ovjeravat semestar?
__________________
https://t.me/pump_upp
Sargeras is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 16:48   #250
Naravno da moraš.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 22:09   #251
mislio sam da kao izvanredni ne moram lovit ljude za potpise...
__________________
https://t.me/pump_upp
Sargeras is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 13:45   #252
Question Izvanredni studenti - preživljavanje

Bok ljudi, relativno sam nova ovdje i ne znam jesam li otvorila temu tamo di treba.
Uglavnom završila sam srednju normalno ove godine i upisala studij socijalnog rada na pravu ali izvanredno jer mi je malo falilo za redovno.

E sad.. dolazim iz Rijeke i odlazim studirati u Zagreb. Znači sve mi je novo i nepoznato i još k tome sam izvanredni student .

Moje pitanje je za izvanredne studente ako su voljni podijeliti samnom koliko otprilike vam je potrebno za život mjesečno bez režija. Pošto nemam prava ni na ixicu, ni na pokaz jedostavno rečeno - na ništa haha

hvala unaprijed ljudi
IvanaBRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 19:34   #253
Quote:
IvanaBRi kaže: Pogledaj post
Bok ljudi, relativno sam nova ovdje i ne znam jesam li otvorila temu tamo di treba.
Uglavnom završila sam srednju normalno ove godine i upisala studij socijalnog rada na pravu ali izvanredno jer mi je malo falilo za redovno.

E sad.. dolazim iz Rijeke i odlazim studirati u Zagreb. Znači sve mi je novo i nepoznato i još k tome sam izvanredni student .



Moje pitanje je za izvanredne studente ako su voljni podijeliti samnom koliko otprilike vam je potrebno za život mjesečno bez režija. Pošto nemam prava ni na ixicu, ni na pokaz jedostavno rečeno - na ništa haha

hvala unaprijed ljudi
Mislim da odgovor na ovakv pitanje mozes dobiti jako puno odgovora... jer tvoj raspon trosenja samo ovisi o tome koliko toga mozes da zrtvujes, koliko jedes, izlazis... ali biti ce najbolje da krenes od onoga sto mozes izdvojiti pa uskladis zivotne potrebe s tim...
ana-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2015., 23:32   #254
Moze li mi netko rec jesu li ukinuli upis na Ekonomiju u Splitu za izvanredni status? Vidim da jedino u St nemaju to u odabiru, samo se moze redovno
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 00:46   #255
Ima li netko informacije o tome može li se kao izvanredni student smanjiti
školarina ako imaš dobar prosjek i gdje mogu naći informacije o tome?

Hvala!
scarlett2154 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 18:03   #256
Quote:
scarlett2154 kaže: Pogledaj post
Ima li netko informacije o tome može li se kao izvanredni student smanjiti
školarina ako imaš dobar prosjek i gdje mogu naći informacije o tome?

Hvala!
Odredeni fakulteti nude oslobadanje od cijele ili polovice skolarine. Uvjet je da das sve ispite i imas dobar prosjek. Gledaju se sve godine studiranja tako da npr ne mozes ko redovna izgubit status zbog pada ispita, upisat se u izvanrednom statusu i onda kao takva trazit oslobadanje. Tako je bar kod nas na EFST.

Detalje potrazi na stranicama svojeg faksa ili na fakultetskom forumu ako ga imate pod vaznije dokumente i odluke.
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2015., 18:49   #257
Zna li ko ima ima li Zagrebu ili okolici izvanredna građevina.Koliko sam vidio TVZ i GF nemaju ili ja ne kužim.
Adaminfo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 22:03   #258
Alo ekipa =)
Evo pitanje..
Npr upišeš prvu godinu redovnog studija odma iza srednje. Prođeš prvu godinu, i onda niti platiš za upis na treći semestar, niti se službeno ispišeš? koji je tvoj status i koje su ti mogućnosti? hvala
WhiteEagle94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 08:28   #259
Quote:
Adaminfo kaže: Pogledaj post
Zna li ko ima ima li Zagrebu ili okolici izvanredna građevina.Koliko sam vidio TVZ i GF nemaju ili ja ne kužim.
Samo na Sveucilistu Sjever u Varazdinu.

Quote:
WhiteEagle94 kaže: Pogledaj post
Alo ekipa =)
Evo pitanje..
Npr upišeš prvu godinu redovnog studija odma iza srednje. Prođeš prvu godinu, i onda niti platiš za upis na treći semestar, niti se službeno ispišeš? koji je tvoj status i koje su ti mogućnosti? hvala
Tvoj status nije nikakav. Vise nisi student tog fakulteta. Ako nisi upisao semestar, gubis status studenta, neovisno sto se nisi ispisao.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 09:25   #260
Da, pretpostavio sam. al pitam jer se planiram ovu godinu upisat na drugi faks, pa me zanima, jesam i dalje redovan ili?
WhiteEagle94 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:19.