Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

Pogledaj rezultate ankete: da li biste bili s likom koji ima mali kurac.
da 500 38.52%
ne 798 61.48%
Glasovatelji: 1298. Ne možete glasovati u ovoj anketi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2013., 22:43   #1381
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ajmo ovako, recimo da s 13 moze al da joj je jos duzi - veci gust. Posto trazi uzitak u sexu, zasto ne potraziti veci?
Pa može ona potražit svašta al danas je jack pot opće naći imalo normalnu,razumnu i kompatibilnu osobu tak da mislim da dužina kurca nebi trebala biti relevantna.
Soulfinder is offline  
Old 06.03.2013., 22:43   #1382
Quote:
Soulfinder kaže: Pogledaj post
Hahaha pa ne leži, ti si bubnula,mene boli kurac kakav je takav je,moj je i drugoga nemam
Ja samo kažem a i to sam prije rekel da je glupo da žena odjebe muškarca koji joj po svemu odgovara zato jer dotični ima mali kurac,to mi je površno i glupo.
Znaci ona bi trebala zanemariti njoj loš sex jer joj po svemu drugom odgovara?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 06.03.2013., 22:48   #1383
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Znaci ona bi trebala zanemariti njoj loš sex jer joj po svemu drugom odgovara?
Ne znači,al ne kužim zakaj cijelo vrijeme gledaš na to tak isključivo da bi nekoj ženski koja je recimo seksala 15,16 i 17 cm-tarni kurac automatski sa 12cm kurcem seks bio loš....
Soulfinder is offline  
Old 06.03.2013., 22:54   #1384
Quote:
Soulfinder kaže: Pogledaj post
Ne znači,al ne kužim zakaj cijelo vrijeme gledaš na to tak isključivo da bi nekoj ženski koja je recimo seksala 15,16 i 17 cm-tarni kurac automatski sa 12cm kurcem seks bio loš....
Hipotetska situacija, probala je 12, nije joj dovoljno, nije joj napaljivo. Veci su joj bolji.

Zasto je ona povrsna?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 06.03.2013., 22:58   #1385
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Hipotetska situacija, probala je 12, nije joj dovoljno, nije joj napaljivo. Veci su joj bolji.

Zasto je ona povrsna?
ocito ti nije dopusteno imati svoje kriterije


dala bi mu ja neku ogromnu picu pa bi vidjela sta bi rekao a i napravio sa svojih 13 cm
coconutmilk is offline  
Old 06.03.2013., 22:59   #1386
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Hipotetska situacija, probala je 12, nije joj dovoljno, nije joj napaljivo. Veci su joj bolji.

Zasto je ona povrsna?
Pa sve to stoji al nije ljubav matematika,ako se cura zaljubi,lijepo joj je sa tim dečkom,on je usrečuje,njoj je to to,nakon nekog vremena ona vidi da ovaj ima mali pimpek i sve ovo drugo odbacuje onda ako nije površna je jebeno glupa ne govorim o pimpekima od 6cm
Soulfinder is offline  
Old 06.03.2013., 23:01   #1387
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
ocito ti nije dopusteno imati svoje kriterije


dala bi mu ja neku ogromnu picu pa bi vidjela sta bi rekao a i napravio sa svojih 13 cm
možda više nego netko sa 18cm
Soulfinder is offline  
Old 06.03.2013., 23:01   #1388
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Hipotetska situacija, probala je 12, nije joj dovoljno, nije joj napaljivo. Veci su joj bolji.

Zasto je ona povrsna?
svega ima na dunjaluku
ali ovo me baca na jednu pricu
mog poznanika
koji prica
imao djevojku
po njegovj prici gotovo pa savrsenu
kazem gotovo
imala je ruznu picku
velike usne ili stoli drugo
i ostavio je
ne nije povrsan
on samo trazi savrsenu picku
ili kurac kako god buraz
edi_bosanceros is offline  
Old 06.03.2013., 23:02   #1389
Quote:
Soulfinder kaže: Pogledaj post
Pa sve to stoji al nije ljubav matematika,ako se cura zaljubi,lijepo joj je sa tim dečkom,on je usrečuje,njoj je to to,nakon nekog vremena ona vidi da ovaj ima mali pimpek i sve ovo drugo odbacuje onda ako nije površna je jebeno glupa ne govorim o pimpekima od 6cm
Pricamo o sexu koji ako je dobar je 20% veze ako je los onda je 80% veze. Neki ljudi ne pristaju na 'sve je super al sex ne valja' i tome se ovdje radi. Ukoliko zeni partner ne odgovara zbog kurca, zbog cega je ona povrsna ako ga zeli promijeniti?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 06.03.2013., 23:06   #1390
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Pricamo o sexu koji ako je dobar je 20% veze ako je los onda je 80% veze. Neki ljudi ne pristaju na 'sve je super al sex ne valja' i tome se ovdje radi. Ukoliko zeni partner ne odgovara zbog kurca, zbog cega je ona povrsna ako ga zeli promijeniti?
Pa ako je to stvarno tak da se ženska zaljubi,i to sve kaj sam nekoliko put ponovil i onda vidi da tip ima kurac od 12cm,automatski tipa više ne voli i odma se prešalta onda to više govori o njoj nego o bilo čemu drugom i onda stvarno više neznam kaj da ti velim.znači par mjeseci te volim i super mi je s tobom,al sam danas vidla da imaš pimpeka od 12cm pa te više ne volim i nije mi tak super s tobom,to sam umislila,aj bok...
Soulfinder is offline  
Old 06.03.2013., 23:09   #1391
Quote:
Soulfinder kaže: Pogledaj post
Pa ako je to stvarno tak da se ženska zaljubi,i to sve kaj sam nekoliko put ponovil i onda vidi da tip ima kurac od 12cm,automatski tipa više ne voli i odma se prešalta onda to više govori o njoj nego o bilo čemu drugom i onda stvarno više neznam kaj da ti velim.znači par mjeseci te volim i super mi je s tobom,al sam danas vidla da imaš pimpeka od 12cm pa te više ne volim i nije mi tak super s tobom,to sam umislila,aj bok...
Zelis reci da ako si ti sa nekom i saznas nesto novo, da te bas nista ne moze ohladiti?

Osim toga, malo mi je apsurdno, osim ako ne postoje neki debeli razlozi, da bi se u vezi, gdje je SVE super, cekalo par mjeseci, mozda grijesim.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 06.03.2013., 23:10   #1392
Quote:
Soulfinder kaže: Pogledaj post
Pa ako je to stvarno tak da se ženska zaljubi,i to sve kaj sam nekoliko put ponovil i onda vidi da tip ima kurac od 12cm,automatski tipa više ne voli i odma se prešalta onda to više govori o njoj nego o bilo čemu drugom i onda stvarno više neznam kaj da ti velim.znači par mjeseci te volim i super mi je s tobom,al sam danas vidla da imaš pimpeka od 12cm pa te više ne volim i nije mi tak super s tobom,to sam umislila,aj bok...
Par mjeseci je s njim, već ga i voli, a još mu ni kurac nije vidjela?
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Old 06.03.2013., 23:11   #1393
Hebote i ja se počinjem pitat kako se te dimenzije točno saznaju?
Žene pitaju ili izmjere?
Ja pojma nemam koliko je koji moj imao, znam samo koji je veći/manji od čijeg, al' koliko je to u centimetrima bilo, mogli su mi sami reći što god su htjeli
I mogu reći generalno-odgovara mi veći/manji, deblji/tanji od prijašnjeg, ali kad netko tvrdi odgovara mi toliko i toliko cm, kako zna?


Zamislimo situaciju-cura s frajerom s kitom 9-10, on joj na pitanje koliki je kaže 14 (evo 12-13 da ne pretjerujemo ) i ona shvati da joj je to premalo. Idući joj iskreno kaže 13 i ova tužna ode dalje

Kak vi saznate veličine tih kita, cure pitam
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Old 06.03.2013., 23:12   #1394
Quote:
Soulfinder kaže: Pogledaj post
Pa ako je to stvarno tak da se ženska zaljubi,i to sve kaj sam nekoliko put ponovil i onda vidi da tip ima kurac od 12cm,automatski tipa više ne voli i odma se prešalta onda to više govori o njoj nego o bilo čemu drugom i onda stvarno više neznam kaj da ti velim.znači par mjeseci te volim i super mi je s tobom,al sam danas vidla da imaš pimpeka od 12cm pa te više ne volim i nije mi tak super s tobom,to sam umislila,aj bok...
i onda treba u takvoj vezi mastati o velikom penisu
coconutmilk is offline  
Old 06.03.2013., 23:12   #1395
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zelis reci da ako si ti sa nekom i saznas nesto novo, da te bas nista ne moze ohladiti?

Osim toga, malo mi je apsurdno, osim ako ne postoje neki debeli razlozi, da bi se u vezi, gdje je SVE super, cekalo par mjeseci, mozda grijesim.
Ne znači,naravno da kad bi saznal da je kurva ili da je serijski ubojica da bi me ohladilo,al nebi me sigurno ohladila sisa dvojka jer nije petica....
Soulfinder is offline  
Old 06.03.2013., 23:14   #1396
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
i onda treba u takvoj vezi mastati o velikom penisu
A jbg onda ravnalo u ruke i po redu,ko nema 18cm ne prolazi,sve ostalo nije bitno,glavno da se ima veliki kurac
Soulfinder is offline  
Old 06.03.2013., 23:15   #1397
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post

Zamislimo situaciju-cura s frajerom s kitom 9-10, on joj na pitanje koliki je kaže 14 (evo 12-13 da ne pretjerujemo ) i ona shvati da joj je to premalo. Idući joj iskreno kaže 13 i ova tužna ode dalje
Zbilja hoces reci da odokativno ne znas dimenzije? Normalna cigareta je 7 cm, 100s ti je 10 cm. Prosjecni daljinski je 15.

Tvrditi da netko ne vidi razliku izmedju 10 i 15 cm je smijesno.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 06.03.2013., 23:42   #1398
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zbilja hoces reci da odokativno ne znas dimenzije? Normalna cigareta je 7 cm, 100s ti je 10 cm. Prosjecni daljinski je 15.

Tvrditi da netko ne vidi razliku izmedju 10 i 15 cm je smijesno.

Evo dok mi nisi rekao nisam znala ove dimenzije cigarete, daljinskog, stvarno
Ja vidim razliku u 10 i 15, ali ne znam da je ovo 10 i ne znam da je ovo 15, znam samo da je jedno veće. Mogu odokativno reći, ali fulat ću sigurno par cm.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Old 06.03.2013., 23:43   #1399
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Evo dok mi nisi rekao nisam znala ove dimenzije cigarete, daljinskog, stvarno
Ja vidim razliku u 10 i 15, ali ne znam da je ovo 10 i ne znam da je ovo 15, znam samo da je jedno veće. Mogu odokativno reći, ali fulat ću sigurno par cm.
Upotrijebi predmete iz svakodnevnog zivota kojima znas dimenziju. Ako si ravnalo koristila, znas otprilike koliko je sto.

Usput, razlika izmedju 10 i 15 cm je 5 cm, koliko je to par cm koje ces fulati?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 06.03.2013., 23:48   #1400
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Upotrijebi predmete iz svakodnevnog zivota kojima znas dimenziju. Ako si ravnalo koristila, znas otprilike koliko je sto.

Usput, razlika izmedju 10 i 15 cm je 5 cm, koliko je to par cm koje ces fulati?
Pa nisam nikad mjerila neke predmete da bih znala uspoređivati
Evo sad si mi rekao pa znam
I ne mislim fulati razliku između 10 i 15, nisi shvatio, nego ako vidim nešto veličine 10, mogla bih procijenit da je 8 ili 12, a možda bi i pogodila da je 10, ali sigurna sam da ne mogu garantirat.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:09.