Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2011., 13:44   #41
Quote:
prof. Ivanković kaže: Pogledaj post
Od sutra pokrenut potpisivanje za prekid pregovora s EU.
Sve ovo osim onoga sa UN-om:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=33036297&postcount=1
Inženjer- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 13:45   #42
Quote:
Nimoy kaže: Pogledaj post
Sramota, povraća mi se. Deda mi je skoro drugi infarkt u godinu dana dobio, jebem vam mater svima, i haškom sudu i hrvatskoj politici. Raspustit državu jebem vam mater
Meni je stari na Normabelu, a sestra se plaće. Nisam ni znao da smo toliko domoljubna familija.

Mogu mislit kako je ljudima koji su pravi Hrvati.
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 13:47   #43
Quote:
klif kaže: Pogledaj post
Ma kakav odlazak u Knin ljudi? Jeste normalni? Jos veceras izac na trg...sutra najkasnije. Ako najavimo odlazak u Knin, vec ce krenut price da navijaci idu po osvetu, ili idu vadit srbe iz kuca XD sta vam je.

Ne tvrdim da treba hladit glave, sto i ne treba nakon ovakve presude, nego ici tamo gdje je problem, a problem je u Zagrebu
pa sto onda sto ce oni rec? jel tebe jos briga sto oni imaju rec?
ocemi oni cili zivot odlucivat i krojit sto cu i kako cu u VLASTITOJ GRUDI!?

TOUR DE KRAJINA kao je jos neki zovu
maU maU is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 13:47   #44
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Meni je stari na Normabelu, a sestra se plaće. Nisam ni znao da smo toliko domoljubna familija.

Mogu mislit kako je ljudima koji su pravi Hrvati.

Zamisli ljude kojima su očevi, djedovi, stričevi i ujaci ginuli u ratu, braniteljima koji su ranjavani, kako se oni sad osječaju... Meni koji sam tada dijete bio je ganula suza na oko dok sam gledao Gotovinu kako mu čitaju presudu. Ovo ne može proći bez reakcije! I to žestoke!!!
Irfani is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 13:48   #45
Quote:
klif kaže: Pogledaj post
Ma kakav odlazak u Knin ljudi? Jeste normalni? Jos veceras izac na trg...sutra najkasnije. Ako najavimo odlazak u Knin, vec ce krenut price da navijaci idu po osvetu, ili idu vadit srbe iz kuca XD sta vam je.

Ne tvrdim da treba hladit glave, sto i ne treba nakon ovakve presude, nego ici tamo gdje je problem, a problem je u Zagrebu
Slazem se s tobom, bilo bi dobro veceras izac na ulice par stotina ljudi tako da najavi sutrašnje prosvjede u zg-u i st-u te privuce masu ljudi sutra na ulice...
albus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 13:48   #46
Jeben mater britanskom ministru pravosuđa šta nas je prekjučer posjetia.
Jeben mater svakome ko je sanjim razgovara.
Jeben mater svima šta su obnašali bilo koju funkciju od 2000 godine.
Jeben mater svakome ko glasa za EU.
sidrun is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 13:49   #47
Quote:
prof. Ivanković kaže: Pogledaj post
Od sutra pokrenut potpisivanje za prekid pregovora s EU.
Niti sam ikad potpisao papir za EU, niti namjeravam. A za sve ovo najveću zaslugu ima partizansko kopile STJEPAN MESIĆ, izdajica Hrvatskog naroda i naravno HDZ na čelu sa Vasiljevićkom.

I šta da mi radimo sad, kome da se žalimo? Na kraju ispada da su svi koji su branili svoju domovinu sudjelovali u zločinaćkom pothvatu! Pa jebote ko je branio svoju zemlju od agresora. 30.000 granata dnevno je palo po Vukovaru, a na Knin zajedno nije palo 2.000 granata. Tko je osuđen na protjerivanje hrvata iz tkz.krajine, za uništavanje Dubrovnika, i ostalih gradova i Vukovara koji je sravljen sa zemljom i u kojem je pobijeno 1485 osobe od toga 206 na Ovčar. Šljivančanin je za sve svoje grijehe dobio drakonsku kaznu od 10 godina...a naši generali po 24 i 18.
__________________
DZG
MLB is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 13:51   #48
Quote:
Inženjer kaže: Pogledaj post
Sviđa mi se jer spominje Izraelce.

Da neki njihov dužnosnik da strancima ovako osjetljive transkripte, našli bi ga drugo jutro u jarku sa metkom u čelu i metalnom žicom oko vrata ili bi iznenada i nadasve slučajno umro od infarkta miokarda. U najboljem slučaju bi ga osudili na 59 godina robije za izdaju države. Tak se to rješava u ozbiljnim državama.

Top lista krivaca:

1. Stjepan Mesić koji je iz vlastite, osobne mržnje prema Tuđmanu dao brijunske transkripte i time je izravan krivac za ovo.
2. Kleptomansko-banditska stranka HDZ koja je od ponovnog dolaska na vlast radila isključivo na dodvoravanju strancima, ne zato jer su veliki kozmopoliti, nego zato jer su mislili da će im tolerirat lopovluk.
3. Kmetovski mentalitet većine Hrvata koji samo gleda kako će se kome uvuć u guzicu i što manje talasat. Po mogućnosti ušićarit neku paru i privilegiju.
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 13:51   #49
svi ko jedan kao nekad
loši momci 50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 13:52   #50
Quote:
MLB kaže: Pogledaj post
Niti sam ikad potpisao papir za EU, niti namjeravam. A za sve ovo najveću zaslugu ima partizansko kopile STJEPAN MESIĆ, izdajica Hrvatskog naroda i naravno HDZ na čelu sa Vasiljevićkom.

I šta da mi radimo sad, kome da se žalimo? Na kraju ispada da su svi koji su branili svoju domovinu sudjelovali u zločinaćkom pothvatu! Pa jebote ko je branio svoju zemlju od agresora. 30.000 granata dnevno je palo po Vukovaru, a na Knin zajedno nije palo 2.000 granata. Tko je osuđen na protjerivanje hrvata iz tkz.krajine, za uništavanje Dubrovnika, i ostalih gradova i Vukovara koji je sravljen sa zemljom i u kojem je pobijeno 1485 osobe od toga 206 na Ovčar. Šljivančanin je za sve svoje grijehe dobio drakonsku kaznu od 10 godina...a naši generali po 24 i 18.
Treba napomenut da je u tom "zlocinackom pothvatu" poginula samo JEDNA osoba!
__________________
Nemam potpis
Gledatelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 13:54   #51
Ko glasa za EU treba mu sudit za veleizdaju kao i svima koji su zasluzni za ovo danas

sramim se kaj sam Hrvat
__________________
To je više od ljubavi, tu se radi o vjeri!
tastatura zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 13:55   #52
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Sviđa mi se jer spominje Izraelce.

Da neki njihov dužnosnik da strancima ovako osjetljive transkripte, našli bi ga drugo jutro u jarku sa metkom u čelu i metalnom žicom oko vrata ili bi iznenada i nadasve slučajno umro od infarkta miokarda. U najboljem slučaju bi ga osudili na 59 godina robije za izdaju države. Tak se to rješava u ozbiljnim državama.

Top lista krivaca:

1. Stjepan Mesić koji je iz vlastite, osobne mržnje prema Tuđmanu dao brijunske transkripte i time je izravan krivac za ovo.
2. Kleptomansko-banditska stranka HDZ koja je od ponovnog dolaska na vlast radila isključivo na dodvoravanju strancima, ne zato jer su veliki kozmopoliti, nego zato jer su mislili da će im tolerirat lopovluk.
3. Kmetovski mentalitet većine Hrvata koji samo gleda kako će se kome uvuć u guzicu i što manje talasat. Po mogućnosti ušićarit neku paru i privilegiju.
ovo je najveci problem danasnjice,sta je najgore,ovdi (zd) znam jedno 80 % ljudi koji tako funkcionira godinama,to sam bija vec spomenija...

ja idem piti od muke,litru travarice nadam se,mater mi sere da sto cu ja prominit,upravo joj govorim da ne zelim biti rob cili zivot i sluga,radije
niko i nista i ispod zemlje,jer ne,necu takav zivot
maU maU is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 13:56   #53
GLEDAM OCA SUZNIH OCIJU KOJI TIHO PROGOVARA PA ZAR SAM SE JA ZA OVO BORIO I ZA OVO KRVARIO ZAR SU ZA OVO SMOJI PRIJATELJI ŽIVOT DALI,GLEDAT COVJEKA OD 60 I KUSUR GODINA U TOM STANJU ZBILJA JE NEOPISIVO ZALOSNO I TUZNO !!
Đorđ Kostanza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 13:56   #54
Quote:
maU maU kaže: Pogledaj post
pa sto onda sto ce oni rec? jel tebe jos briga sto oni imaju rec?
ocemi oni cili zivot odlucivat i krojit sto cu i kako cu u VLASTITOJ GRUDI!?

TOUR DE KRAJINA kao je jos neki zovu
Ma zaboli me sta ce nam rec. Pa ne idem da ih slusam. Ide se da vide da je ovo kap koja je prelila casu. Na zalost tek sad, a trebala se prelit jos 2005. kad je Ante uhicen.

Uostalom...ako i dodje do valjanog dogovora za odlazak u Knin, ici cu.
klif is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 13:58   #55
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Sviđa mi se jer spominje Izraelce.

Da neki njihov dužnosnik da strancima ovako osjetljive transkripte, našli bi ga drugo jutro u jarku sa metkom u čelu i metalnom žicom oko vrata ili bi iznenada i nadasve slučajno umro od infarkta miokarda. U najboljem slučaju bi ga osudili na 59 godina robije za izdaju države. Tak se to rješava u ozbiljnim državama.

Top lista krivaca:

1. Stjepan Mesić koji je iz vlastite, osobne mržnje prema Tuđmanu dao brijunske transkripte i time je izravan krivac za ovo.
2. Kleptomansko-banditska stranka HDZ koja je od ponovnog dolaska na vlast radila isključivo na dodvoravanju strancima, ne zato jer su veliki kozmopoliti, nego zato jer su mislili da će im tolerirat lopovluk.
3. Kmetovski mentalitet većine Hrvata koji samo gleda kako će se kome uvuć u guzicu i što manje talasat. Po mogućnosti ušićarit neku paru i privilegiju.

POTPIS


ovaj smećar pod brojem jedan je prvo zavadio isti narod u hrvatskoj i bih , zatim pomogao neprijatelju , želio uništiti sve hrvatsko u bih i sada uspio to isto u Hrvatskoj ... on i njegovi sljedbenici iz partija

I sad bi opet 60 posto vas u domovini glasalo za njega

Jedino pozitivno u ovoj tugi što nakon dugo vremena izlazimo iz mišijih rupa i pokazujemo vjeru u Boga i Hrvatsku
__________________
HB
ultra_desno is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 13:59   #56
Sad će srbi reći da nam i optužba protiv njih pada u ovdu, da smo osnovali državu na temelju udruženog zločinačkog poduhvata, tražit će imovinu nazad. A tko će vratitit sve Hrvate iz istjerane Posavine, ko će odgovarati za nestale ljude, za kojima se i dalje traga, za štetu i duševnu bol koju su Srbi nanijeli Hrvatima.
Svaka čast svakom Srbinu koji ovo ljeto dođe na more. Taj ne da ima muda, taj ima bikova jaja!
__________________
DZG
MLB is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 13:59   #57
Quote:
klif kaže: Pogledaj post
Ma zaboli me sta ce nam rec. Pa ne idem da ih slusam. Ide se da vide da je ovo kap koja je prelila casu. Na zalost tek sad, a trebala se prelit jos 2005. kad je Ante uhicen.

Uostalom...ako i dodje do valjanog dogovora za odlazak u Knin, ici cu.
maU maU is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:00   #58
Evo za pocetak izvjesite hrvatske zastave na kuce i prozore a onda svi na ulice!
coopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:02   #59
Sami smo si krivi za ovo.
balkanski pastuh is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:03   #60
Quote:
MLB kaže: Pogledaj post
Sad će srbi reći da nam i optužba protiv njih pada u ovdu, da smo osnovali državu na temelju udruženog zločinačkog poduhvata, tražit će imovinu nazad. A tko će vratitit sve Hrvate iz istjerane Posavine, ko će odgovarati za nestale ljude, za kojima se i dalje traga, za štetu i duševnu bol koju su Srbi nanijeli Hrvatima.
Svaka čast svakom Srbinu koji ovo ljeto dođe na more. Taj ne da ima muda, taj ima bikova jaja!
najgore od svega sto ce oni zajednicki povuc optuznice,pa ce ANTE I MLADEN biti slobodni za 2 - 3 godine,kazem najgore jer ce tad dokazat koliko su odluka donili zajedno preko njihovih ledja
maU maU is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:18.