Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2014., 10:20   #81
Prestanite pljuvat po Armadi.. Realna brojka je 150-300 ljudi.. Ostalo su obicni navijaci koje ne interesiraju ultrasi prema tome.. Armada ce doc zbog Rijeke i sto puta zaredom u Zg ali ostali narod nece.. I to je to..
RIver fan is offline  
Old 13.04.2014., 11:21   #82
pamtim ja puno lošija izdanja, a pamtim i puuuno bolja sa duplo manje ljudi, ugl..mislim da ste vi sinoc uglavnom gledali naša prepucavanja i snimali to mobitelom, a mogli ste tu situaciju iskoristit da pošteno zagrmite sa juga..
__________________
DINAMO PRIPADA ONIMA KOJI GA VOLE BEZ INTERESA !
fsquad is offline  
Old 13.04.2014., 13:09   #83
Quote:
fsquad kaže: Pogledaj post
pamtim ja puno lošija izdanja, a pamtim i puuuno bolja sa duplo manje ljudi, ugl..mislim da ste vi sinoc uglavnom gledali naša prepucavanja i snimali to mobitelom, a mogli ste tu situaciju iskoristit da pošteno zagrmite sa juga..
Jebeš, "derbi" je bio riješen u dvadeset minuta a pratile su ga tri skupine, jedna cije je postojanje uz Mamica besmislica pa nema razlog proslavljati ni golove svoje nekadašnje svetinje, druga koja je sa svojih 30 članova stala na stranu našmrkanog i treća koja u 20. minuti gleda potop svog kluba i tragikomediju Maksimira di Mamic na sjeveru osniva svoju skupinu, zapad zvizdi zbog 2-3 baklje s istoka a istok cijelu utakmicu posvecuje vrijedjanju mamica i verbalnom obracunu s placenicima.
AlenZ4met is offline  
Old 13.04.2014., 14:46   #84
Quote:
AlenZ4met kaže: Pogledaj post
Jebeš, "derbi" je bio riješen u dvadeset minuta a pratile su ga tri skupine, jedna cije je postojanje uz Mamica besmislica pa nema razlog proslavljati ni golove svoje nekadašnje svetinje, druga koja je sa svojih 30 članova stala na stranu našmrkanog i treća koja u 20. minuti gleda potop svog kluba i tragikomediju Maksimira di Mamic na sjeveru osniva svoju skupinu, zapad zvizdi zbog 2-3 baklje s istoka a istok cijelu utakmicu posvecuje vrijedjanju mamica i verbalnom obracunu s placenicima.
kako mozes vas nazvati skupinom.
__________________
d
Polowpww is offline  
Old 13.04.2014., 15:51   #85
Ja ne mogu vjerovati da postoje ogranice umovi koji misle da Rijeka mora pustiti Dinamu da ju onako razavali onda je i Hajduk pustio kad je popio 5 komada
Bull's eye is offline  
Old 13.04.2014., 15:57   #86
možda rijeka nije ni "pustila" kako ti kažeš,ali se baš nije ni pretrgala da ostvari iole povoljniji rezultat,vidim da su svi sretni i zadovoljni,a kolo se sreće se i dalje okreće.....
mislim da je na kraju krajeva svima sve jasno...
__________________
ALDE HEMENDIK !!
telmo is online now  
Old 13.04.2014., 16:06   #87
Quote:
ersteone kaže: Pogledaj post
Oprosti, ali ti si potpuni idiot ili vrhunski trol ako misliš da bi glava bilo kad u bilo kojem šizofrenom svemiru ovom Hajduku bilo što pustio... Garantiram ti da ga pitaš da Hajduk nestane iz HNL-a ili da dinamo osvoji LP da bi on odabrao prvo... Tako se nemoj prosipati s ovim samoopravdavajućim izjavama... Vi ste njegovi vazali, a za ovu upravu Hajduka kaže da bi se ubio da osvoje prvenstvo... i onda da toj upravi nešto pusti Rečani
Lijepa priča kad se tako ispriča. Nema nikih problema.
__________________
"Millions are spent for a pair of feet, football became the wall street, We are ultras, the last spirit of fallen football."
el_tiburon87 is offline  
Old 13.04.2014., 20:11   #88
Quote:
AlenZ4met kaže: Pogledaj post
Istina vremena su takva da je IN biti Armada i da se covjeku prisere kad vidi na šta Zapad zna ličit na derbijima. Europa i opća euforija su dovele do toga da svaki kurac kaci sal oko vrata i trkelja da je Armada.

ča si ti neki tovarski špijun pa znaš na šta zapad liči? okani se neta
__________________
samo jako samo desno uvijek svjesno nikad stresno!
ultra mjau is offline  
Old 13.04.2014., 20:14   #89
@marginalac1950 očito dobro poznaje srpsku scenu
__________________
samo jako samo desno uvijek svjesno nikad stresno!
ultra mjau is offline  
Old 13.04.2014., 20:18   #90
sere mi se više od ovog maksimira(sjeverne koreje) , sad kad bude kup treba kaos napravit da se useru svi(policija,redari)
__________________
samo jako samo desno uvijek svjesno nikad stresno!
ultra mjau is offline  
Old 13.04.2014., 21:05   #91
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...70323683_n.jpg
__________________
"Millions are spent for a pair of feet, football became the wall street, We are ultras, the last spirit of fallen football."
el_tiburon87 is offline  
Old 13.04.2014., 21:13   #92
Gdje je to? Ispred stadiona?
John Humble is offline  
Old 13.04.2014., 21:14   #93
Sad su valjda neke stvari jasnije ovim pametnjakovićima koji spominju brojke


Baš me zanima šta će kad nas dođe 3000 gore na kup
gree is offline  
Old 13.04.2014., 21:22   #94
procitao sam, pederčenje tajnika
matko_187 is offline  
Old 13.04.2014., 21:49   #95
Quote:
John Humble kaže: Pogledaj post
Gdje je to? Ispred stadiona?
Da.
__________________
"Millions are spent for a pair of feet, football became the wall street, We are ultras, the last spirit of fallen football."
el_tiburon87 is offline  
Old 13.04.2014., 22:02   #96
Jeli razlog ovome pritisak s f.hr?
ProPatria is offline  
Old 13.04.2014., 22:30   #97
Quote:
gree kaže: Pogledaj post
Baš me zanima šta će kad nas dođe 3000 gore na kup
Ako Miško ne uspije nešto srediti sa sotonom onda će razlika biti ta da će ulazak na južnu tribinu za 3000 ljudi potrajati duže nego ulazak za 300 ljudi. 90 posto maltretiranja je ionako rezervirano za Istočnu tribinu.

p.s.
Ako bude dovoljno velika brojka uz pokoji trenutak nepažnje interventne policije možda uspijete i na juriš zauzeti sjedalo po vlastitom izboru.

Zadnje uređivanje Wheat : 13.04.2014. at 22:39.
Wheat is offline  
Old 13.04.2014., 22:41   #98
situacija broj 1: Dinamo 1 : 3 Rijeka ... Dinamo pustio utakmicu zbog toga jer Mamic ne zeli da Hajduk bude drugi...

situacija broj 2: Dinamo 2 : 2 Rijeka ... Mamic je dogovorio rezultat cisto da Rijeka malo odmakne Hajduku, a opet da se ne vidi da je namjesteno, ali naravno, nisu Dalmatinci glupi, odmah su procitali sta znaci rezultat...

situacija broj 3: Dinamo 4 : 0 Rijeka ... Rijeka pustila utakmicu zbog toga jer Mamic zeli Dinamu osigurati prvenstvo...

__________________
novi u ciloj prici
whatri is offline  
Old 13.04.2014., 22:42   #99
https://www.youtube.com/watch?v=Wo4y833HWIc#t=3423

Javor u 1992 navijač
inglorion is offline  
Old 13.04.2014., 22:52   #100
Quote:
whatri kaže: Pogledaj post
situacija broj 1: Dinamo 1 : 3 Rijeka ... Dinamo pustio utakmicu zbog toga jer Mamic ne zeli da Hajduk bude drugi...

situacija broj 2: Dinamo 2 : 2 Rijeka ... Mamic je dogovorio rezultat cisto da Rijeka malo odmakne Hajduku, a opet da se ne vidi da je namjesteno, ali naravno, nisu Dalmatinci glupi, odmah su procitali sta znaci rezultat...

situacija broj 3: Dinamo 4 : 0 Rijeka ... Rijeka pustila utakmicu zbog toga jer Mamic zeli Dinamu osigurati prvenstvo...

Sve si dobro reka!!Ka da san ja pisa!!
Valdano is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:30.