Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2014., 23:21   #1
Moratorij na referendum-Mišljenje navijača?

Mislim da se u Hrvatskoj konačno pokreče nešto bitno što bi moglo drastično uzdrmati političke elite pa bi bilo interesantno vidjeti mišljenje navijača o tome.

Koliko su vladajuće oligarhije uništile nogomet a samim time i navijački pokret svi dobro znamo tako da nas se sve to itekako tiče...
 
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 23:53   #2
Quote:
FrenteAtletico kaže: Pogledaj post
Mislim da se u Hrvatskoj konačno pokreče nešto bitno što bi moglo drastično uzdrmati političke elite pa bi bilo interesantno vidjeti mišljenje navijača o tome.

Koliko su vladajuće oligarhije uništile nogomet a samim time i navijački pokret svi dobro znamo tako da nas se sve to itekako tiče...
Ovo će donijeti važne promjene, iako od svih točaka najvažnije su izborne jedinice i preferencijalni glas. Važnije pitanje bi bilo na referendumu, jeste li za ukidanje prireza gradova/lokalnih samouprava i npr. poreza na vozila. To su prava pitanja, taj referendum nikad nećemo imati.
NoviZagreb86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 23:57   #3
fejk desnica je pokazala svoje pravo lice i prije dolaska na vlast.
uostalom slika govori sve
http://static.nacional.hr/img/bacc4e...0e_700x550.jpg

al bit će bolje... bla bla
ivann88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 00:04   #4
Meni je najodvratnije kad vidim SDP i HDZ kako jedan drugom drže leđa, a ako prođe referendum a samim tim se uvede preferencijalno glasovanje smanjit će se broj nesposobnih poslušnika na stranačkim listama tj. onemogućit će im se uhljebljavanje u sabor.
 
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 01:17   #5
@Frente... naravno da je većini građana RH ne prihvatljiva ta najava o moratoriju o referendumu... i s guštom bum potpisal taj referendum GI UiO...

A i ovaj prof. dr. sc. Branko Smerdel pokazal je pravo svoje lice, nisam mu vjeroval niti početkom 2009. kad je postrožen "Đurđin zakon" koji se tiče navijačke populacije, njemu je to bil igrokaz izgleda jer je njegov glas kao ustavnopravnog stručnjaka i vanjskog člana saborskog Odbora za Ustav bil manje važan od iz tadašnjeg predlagača iz Ministarstva unutarnjih poslova.

Opet su nam zabili kajlu još jaču nego onu iz rujna 2003.g kad je donesen Zakon o sprečavanju nereda na športskim natjecanjima. I on i drug Vlada Šeks i ostali komunistički mentalni sklopovi to i danas prokazuju svojim djelovanjem...

Ovaj ih je tekst dobro opisal u cijelosti;

http://www.dnevno.hr/vijesti/komenta...mokraciju.html
1ofApril is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 06:28   #6
Slažem se da je to sramotno, bijednici su pokazali pravo lice. Vlast koja se boji naroda koji im služi samo da mu porezom oguli kožu.

ALI!!!

Ključ je borba protiv poreza. Jer taj parazitski sustav egzistira prije svega na silnoj lovi koju oguli s naših leđa.

Markićka je jedino u krivu što podržava socijalizam u ekonomiji. Vigilare s Batarelom je tu puno pametniji. Ovaj narod ubijaju dva marksizma. Ekonomski i kulturalni.
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 12:09   #7
Tomislav Đonlić je čovik koji drži HDZ-ov odbor koji bi triba u novoj vlasti preuzet ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta.

Da nebi bilo posli kasno, valja se povezat s ovin čovikon da se pripremi za skinit diktaturu u hrvatskom nogometu.
Znamo da je karamarko mamićevac, al triba pokušat. Inače RIP za sve nas.
__________________
sta cemo?
tigric is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 15:44   #8
HDZ ce cistit močvaru? Ne mogu virovat da si to napisa.
__________________
Majko Hrvatska
ŽUTI MRAVI is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 15:49   #9
lucky91strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 17:57   #10
dobro, vidin elana i idealista na bacanje pa prepustam rijec
__________________
sta cemo?
tigric is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 18:45   #11
U političkim elitama je prisutan strah od naroda što je porazno.Ja sam za promjenu izbornog zakona ali sam mišljenja da on neće donjeti boljitak jer spuštanjem praga na tri posto dobit ćemo pokoju stranku u saboru a preferencijalno glasanje neće smanjit kurupciju-Ovaj referendum će uzdrmati monopol dvije najjače stranke i zato sam za njega ali nama treba promjena mozga a ne izbornog zakona.
klanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 19:34   #12
Po meni je najbolja stvar prijedlog da se osuđeni kriminalci ne mogu kandidirat, makar bi ja to proširio i na optužene za teška djela korupcije.

Ovo sa preferencijalnim glasovima je marginalna stvar jer i dalje ostaje problem zločinačkih organizacija koje odnose najviše glasova uz pomoć propagande i državnih te sponzorskih para i glupog naroda, a njihov sastav unutar momčadi neće promjeniti štetnu i kokošarsku politiku.

Kad bi se htjelo nešto pametno napraviti, ciljalo bi se na većinski sustav izbora svih 150 zastupnika u 150 izbornih jedinica, i to bez dodatka stranke u zagradi, samo ime i prezime. Uz obavezu da zastupnik mora živjeti unutar svoje izborne jedinice dulje vrijeme.

A kaj se tiče ovih pizdarija oko moratorija i promjena zakona, to je samo pokušaj da politička mafija još više ograniči mogućnost kontrole od strane građana. SDP, HNS, HSLS, HDZ i ostala bagra će se oko toga bez problema složit.
__________________
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe!"
Za europskim stolom
Angel_of_Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 13:45   #13
Jasno da se boje naroda al isto uvik nekako uspiju iskontrolirat situaciju prije eskalacije bilo cega...A sta se tice teskih kaznenih djela,korupcije itd....pa mislin da svak normalan misli da triba zabranit takvin osobama bilo kakvo sudjelovanje u politici...jbt. 4 god. san bija bez posla zbog sitnih pizdarija,a oni opusteno...par miliona pa nazad u sabor...Najvise san za vjesala al eto,bilo pa proslo...
__________________
Dii siii sokole....
Skale L is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:34.