Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2006., 23:11   #1
Figaro

čudni su putevi gospodnji pa tako ja nakon višegodišnjeg ravnanja sada želim kovrčati kosu. kupila bih figaro, ne znam ništa o njima, danas sam vidjela neki remington s dvostrukom zaštitom, a na forumu sam čula za philips.
ima li tko prijedlog?
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 12:52   #2
ako imas jako gustu, dugu kosu ne preporucujem ti figaro. triba ti 100 godina da napravis kovrce, a vec iduci dan se kosa opusti - ne skroz, ali. . .
zato ja koristim figaro jaaako rijetko
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 14:33   #3
baš imam dugu i gustu. kako onda postat ovca?
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 15:58   #4
Minival!?
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 16:08   #5
samo ne minival.Nikad više lijepe kose .
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 22:12   #6
Quote:
Modesti kaže:
samo ne minival.Nikad više lijepe kose .
nije istina.
imala minival, dva puta, nekakav biljni. kosa nakon minivala bolja nego nakon par dana na bazenu (s klorom).
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 00:01   #7
Figaro

Sve vi koje se kovrčate (a i one koje ne, a znaju), kak to raditi, a da drži čim duže? Tj. kaj da stavim na kosu prije ili poslije, da bi kovrče bile čim dugotrajnije? Ja svaku kovrču špricam sprejem prije nego je uvinem, ali onda to izgleda tvrdo i ne baš prirodno. Ak ne stavim, super je, al se brzo zamrsi i spljošti. Pa, ak netko može pomoći... Hvala!
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 12:14   #8
Hm, ja stavim pjenu u polumokru kosu pa onda sa figarom frčem i na kraju još pošpricam sprejem za kovrče od Loreala (ne znam jel ima kod nas za kupit). Ili na suhu kosu sa tim sprejem špricam pramen po pramen i uvijam.
Uh al za sve to treba puno strpljenja.. i još na kraju drži mi jedva jedan dan s obzirom da ja imam jako ravnu kosu...
Athalie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 12:32   #9
joj ja isto imam muke s tim.
imam dugu ravnu kosu, treba mi pun k.... vremena da ju nakovrčam,
a ono za par sati sve splasne (za popizdit)
prvo stavim pjenu, pa kad nakovrčam pošpricam sprejom, ali mi baš ne drži
ili možda ne koristim dobar sprej ili pjenu
koji su najbolji?
imala jednom davno neki gel za kovrčanje koji staviš na mokru kosu pa je onda gužvaš prstima i ostane ti kovrčava. a bio je ok. ali sam zaboravila koji, kako se zove, zna netko nešto slično?
lara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 14:38   #10
ja koristim tu i tamo figaro, treba mi dosta dok se nakovrčam al mi zato drži dok god ne operem kosu
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 16:19   #11
Vi koje stavljate pjenu, kovrčate na suho ili polumokro?
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2006., 20:45   #12
Quote:
Rock Star kaže:
Vi koje stavljate pjenu, kovrčate na suho ili polumokro?



Stavi si pjenu,izvuci mokru kosu na četku i odjeli kosu tako da dobiješ malo deble pramenove.Svaki pramen dobro pocešlj i plakiraj sa malo boljim lakom koji ne ljepi kosu(probaj NIVEU).tada namotaj na deblji figaro i drzi oko pola min. i odmotavaj ga spiralno prema dolje.Za zavrsetak malo polakiraj ponovo i zagladi vrh sa voskom.Znam da zvuci koplicirano ali je uspjesno.Nadam se da sam pomogla
gogiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2006., 16:48   #13
Quote:
gogiva kaže:
Stavi si pjenu,izvuci mokru kosu na četku i odjeli kosu tako da dobiješ malo deble pramenove.Svaki pramen dobro pocešlj i plakiraj sa malo boljim lakom koji ne ljepi kosu(probaj NIVEU).tada namotaj na deblji figaro i drzi oko pola min. i odmotavaj ga spiralno prema dolje.Za zavrsetak malo polakiraj ponovo i zagladi vrh sa voskom.Znam da zvuci koplicirano ali je uspjesno.Nadam se da sam pomogla


Hvala!
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2006., 20:25   #14
Molim i drugi put,za bilo sta vezano uz frizure.
gogiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 20:43   #15
moja kosa je grozno cvrsta,ravna i....ma grrr.
figaro sam nekada koristila,kovrce bi mi drzale unatoc pjeni oko sat vremena i onda bi se sve raspalo tako da sam odustala.tu i tamo nataknem viklere tek toliko da mi vrhove na kojima imam jos ostatke minivala pa mi drzi kolko tolko par sati,al o kvrcama mogu samo sanjat.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 21:22   #16
uvijek samo na suhu kosu.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 18:15   #17
na suhu naravno. mislim da na mokroj ne bi nista ni ostalo
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2006., 22:26   #18
ali neće li se kosa više oštetiti ako se kovrča na mokru kosu nego suhu?
__________________
Uostalom, mislim da Kartagu treba razoriti!
Hella Good is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 22:45   #19
Ja vam radim u frizerskom,pa koristim sve profesionalno.Kupila sam bas sada jako dobar figaro i kostao me je 170 kn.Probaj ih potraziti u trgovinama sa frizer priborom.Ako kupujes kupi sto deblji jer su kovrce bolje. Ja bi ti pomogla oko marke figara ali ti ja to nikad nisam kupovala u dučnima nego uvijek preko trgovackih putnika.Nisam vam bas puno pomogla ali probajte.
gogiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 19:17   #20
Quote:
gogiva kaže:
Ja vam radim u frizerskom,pa koristim sve profesionalno.Kupila sam bas sada jako dobar figaro i kostao me je 170 kn.Probaj ih potraziti u trgovinama sa frizer priborom.Ako kupujes kupi sto deblji jer su kovrce bolje. Ja bi ti pomogla oko marke figara ali ti ja to nikad nisam kupovala u dučnima nego uvijek preko trgovackih putnika.Nisam vam bas puno pomogla ali probajte.
Gogi,pomozi!!!Napiši nam koja je marka taj tvoj (valjda piše na njemu),već sam kupila u zadnjih godinu dana 2 komada i sranje su!!!Uštedi nam novce
Dadli is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:09.