Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2009., 10:15   #61
Quote:
(neka)Sanja kaže: Pogledaj post
luda sam uglavnom...kaze da ne zeli zuriti...da mora pridobiti svo moje povjerenje....blabla...
jedna od najglupljih recenica što osobe suprotnog spola izjavljuju

kad ti se netko sviđa, nema tu vremena za čekati povjerenje, tj može se, ali usputno, dok gradiš odnos....i emocionalni (što vama super ide) i fizički.....

šta želi reći, dok se još pola godine ne upoznate, nema poljubaca, seksa...ma daj, glupost!

suoći ti njega malo sa realnošću i na šta bi mu trenutno život ličio bez tebe, nekad trebaju pomalo izgubiti nešto da bi shvatili da to žele, i što uopće imaju
__________________
:)
smile4me is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 21:10   #62
evo malo sam pročitala ovu temu ( ne sve, nemam baš strpljenja) i imam par stvari za nadodati:
1. nemoj ga se odreći. svi mi imamo nekoga koji ima ono nešto i onda ga se odreknemo jer ga ne možemo čekati... pa završimo u nesretnom braku, depresivni i ljuti na čitav svijet, što i nije baš rijedak slučaj, jel da? zato to najčešće i dobiješ kao savjet
2. i nije ti neka ideja da se napijete pa da se pohvatate. to će možda i uspjeti, no to ti ne mora amaa baš ništa govorit. ne na duge staze. muški su takvi da koriste svaku priliku, pa i onaj najsavršeniji i najdobriji, ali ti to baš i nije reakcija koju želiš izazvati, možda se samo slučajno potrefi da, osim što ste se zaigrali u polupijanom stanju, te još i voli. ali.... ne, bolje nemoj to izvesti. bit će ti bolnije poslije takvog provoda saznati da je bilo nešto između vas samo zato jer si ga izazvala, a ti se u međuvremenu ponadala da je to nešto puno više
3. sitnica, postani nedostupna nakratko, nemoj mu se javljati par dana. da vidiš kako ćeš mu falit....!... znam to iz vlastita iskustva....
4. potrudi se da te vidi u društvu drugih dečkiju. ništa zločesto, samo druženje... ako mu je stalo do tebe, to će ga zasmetati, jer si ti mlada, lijepa i totalno slobodna.
a da ga malo potakneš, reci mu da se prijatelj tvoje neke frendice skroz zaljubio u dotičnu al joj ne želi priznati.....i da se tebi to dogodi da bi voljela to znati. također, možeš mu reći kako osjećaš da je i tvoja najveća ljubav tu negdje, kraj tebe.. i da te čeka nešto posebno... jedva čekaš otkriti tko je to. da si otvorena za novu ljubav, tko god on bio. ma malo ga bocni, možda se trgne....i dobije ohrabrenje. ako ne, onda ga jednom podsjeti na to što si mu jednom pričala i reci mu konkretno da si na njega mislila. možda se i tu nešto rodi kad vidi koliko je ta tvoja ljubav prema njemu potrajala.......
proxx_anonimna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 22:38   #63
auu..ja zaboravih nesto vazno...prije punooooo godina zabrijala sam sa njegovim najboljim frendom..tada nisam imala pojma da se znaju,niti da postoji doticni gospodin,sadasnji X.. ja mu to naravno,kada ga je spomenuo nisam rekla,,ali on se ocito isao ispovjedati tom svom najboljem frendu koji mu je (vrlooo cool od njega) rekao da smo bili pijani i da je pobjegla jedna pusa..ali to pricam gooooodinama unazad...
jel moguce daga to koci,hebe,smeta?????
(neka)Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 22:55   #64
pazi opet ja ma to nema veze, bratski je djeliti. hihihihi...
čini mi se da je on samo nesiguran u to, jer puno riskira ( prijateljstvo)

nezz koliko god ti imaš, koliko je to sa tvoje strane ozbiljno...
moja najdraža kolegica bila totalno zaljubljena u frenda. i pitala me što da radi... bila je jako vrckasta, pokazivala mu na mnoge načine da joj se sviđa, no on - ništa! na moj poticaj, jednom prilikom mu je rekla, onako, nevezano za išta drugo osim za njene životne planove, da joj je dosta povlačit se po vezicama, da to nije više za nju i da samo čeka nešto ozbiljno, vezu "to je to".
nakon tjedan dana, on ju je pitao ima li kakve šanse da to njihovo prijateljstvo preraste u nešto više i tu je sve počelo. sad su skupa već tri godine, i on joj je priznao da je bio duuugo zaljubljen u nju, al nije htio ništa poduzimati jer je znao da je ona prevrtljiva, vidio je kako je bila neozbiljna sa drugim dečkima, totalno zaigrana i nije htio da on bude samo dio igre. htio je da ili to bude nešto više, ili ništa. pa je dočekao svoj trenutak. da napomenem, bit ću im kuma u svatovima.
proxx_anonimna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 10:15   #65
Quote:
proxx_anonimna kaže: Pogledaj post
pazi opet ja ma to nema veze, bratski je djeliti. hihihihi...
čini mi se da je on samo nesiguran u to, jer puno riskira ( prijateljstvo)

nezz koliko god ti imaš, koliko je to sa tvoje strane ozbiljno...
moja najdraža kolegica bila totalno zaljubljena u frenda. i pitala me što da radi... bila je jako vrckasta, pokazivala mu na mnoge načine da joj se sviđa, no on - ništa! na moj poticaj, jednom prilikom mu je rekla, onako, nevezano za išta drugo osim za njene životne planove, da joj je dosta povlačit se po vezicama, da to nije više za nju i da samo čeka nešto ozbiljno, vezu "to je to".
nakon tjedan dana, on ju je pitao ima li kakve šanse da to njihovo prijateljstvo preraste u nešto više i tu je sve počelo. sad su skupa već tri godine, i on joj je priznao da je bio duuugo zaljubljen u nju, al nije htio ništa poduzimati jer je znao da je ona prevrtljiva, vidio je kako je bila neozbiljna sa drugim dečkima, totalno zaigrana i nije htio da on bude samo dio igre. htio je da ili to bude nešto više, ili ništa. pa je dočekao svoj trenutak. da napomenem, bit ću im kuma u svatovima.
auuuuu cestitam !!!!!! i tebi i maldencima...kako sweet..ma ja nisam ni blizu 30te...i istina je ovo sto kazes,ja fulll izlgedam prevrtljiva...to mi je i on rekao...ali eto,ja sam svoje osjecaje skulirala...drag mi je,nece nista,eto frendovi smo...poslije ce mu,ako se ja ohladim,biti kasno za bilo sto,jer ja se na staro ne vracam...pisem ti ostalo radje na pp..
zlatna si
(neka)Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 17:03   #66
hv
Quote:
(neka)Sanja kaže: Pogledaj post
auuuuu cestitam !!!!!! i tebi i maldencima...kako sweet..ma ja nisam ni blizu 30te...i istina je ovo sto kazes,ja fulll izlgedam prevrtljiva...to mi je i on rekao...ali eto,ja sam svoje osjecaje skulirala...drag mi je,nece nista,eto frendovi smo...poslije ce mu,ako se ja ohladim,biti kasno za bilo sto,jer ja se na staro ne vracam...pisem ti ostalo radje na pp..
zlatna si
Samo da vam se javim..bilo bi oke od mene i da vam kazem,,,,zenski osjecaji nikada ne grijese..tu ima necega..znala ja to od pocetka
hvala svima na lijepim rijecima,i onim manje lijepim,na svakojakim savjetima...
imate pusu
i nastavak,ako zelite,naravno
(neka)Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 17:36   #67
samo javi kako se priča razvija, želim ti sve najbolje
ema007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:44.