Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 27.09.2011., 18:13   #1
Post Vrtoglavica i mučnina pri pušenju

Nekako ova tema ne pripada ovdje jer radi bas suprotno onome sto ovaj odjel foruma promovira ali neznam di drugdje. Imam 17 godina,preko ljeta me par frendova navuklo na pušenje,nije meni ni ono da budem cool ili išta jednostavno mislim da je lakše popušiti par i uklopit se neko bit onaj "čudak" koji od 5-6 ljudi jedini odbije cigaretu. Nekada mi čak i bude zadovoljstvo ali ima problem. Do tada sam popušio max. 20 cigareta u životu i to u razmaku od par godina i nikada nisam bio bas pusac. Sada bih htio tu i tamo popusiti na kavi,odmoru ili ovako za relax,ali pri pusenju osjecam vrtoglavicu i mučninu. Organizam mi nekako ne prihvaća cigarete vjerojatno. Ono sto sam googlanjem uspio izvuci je to da se to dogada rjetkima i onima koji su prestali sa pusenjem nakon dugo vremena. Zanima me kada nestaje ta mucnina i vrtoglavica,o cemu to ovisi i tak...svi moji vrsnjaci pa i vecina mladih pusi i sve im je u redu a meni bude usrano. Znao sam popusiti pola kutije pa nista a kad pusim ovako jednu-dvije na kavi odma mi bude zlo. Pa molim vas za savjete tko je prosao kroz to.
-Napomena: Molim da ne ostavljate offtopic i komentare poput nemoj nikad krenut pusit,bolje tie bez,pusti drustvo i slicno jer sam o tome prije promislio i nije nikakva potreba strasna,cisto zezancija. Hvala.
jurica16 is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:44.