Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2014., 18:46   #81
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
može da, ali, želja je tu

p.s. imam ideju za biznis, dejting sajt za asexualce

može li asexualac stupiti u sexualni odnos, mislim ajd kod cura,ali mislim, muškarci, jel im se diže
Imaš već. AceBook, Asexualitic...naravno, na ljude iz Hrvatske nemoj računati.
MadAce is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 18:52   #82
Quote:
MadAce kaže: Pogledaj post
Imaš već. AceBook, Asexualitic...naravno, na ljude iz Hrvatske nemoj računati.
Jebemu, ali naravno da već ima, pa of kors


Ne postojanje nagona, pa to je kao da si mrtvac
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 19:03   #83
Quote:
Velociraptor kaže: Pogledaj post
ne mora nužno biti jer neki aseksualci u odredjenim fazama života mogu imati partnere i mogu iskusiti romanticnu ljubav i moze se dogoditi da ne shvate svoju seksualnost otpočetka - takve bi ti mogao brandirati "aseksualcima" prvenstveno jer ideš od sebe i prema svojim iskustvima.

Nije mi jasno što ti nije jasno

Romantična ljubav je kao platonska ljubav, i to je za aseksualce normalno. Pa i piše u onom linku koji je EugenC postavio, mogu doživjeti romantičnu ljubav i partnerstvo ali bez seksa.

Čim postoji seksualna potreba, žalim slučaj ali to nije aseksualac.
__________________
Zbogom žohari
netsky prospekt is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 19:08   #84
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Jebemu, ali naravno da već ima, pa of kors


Ne postojanje nagona, pa to je kao da si mrtvac
ja znam jednu takvu, a aktivnija je u životu od velike većine ljudi.
ne bi rekao na njoj. zgodna žena.

ona kaže da je postala takva nakon propale veze u mladosti, a 15 godina je već prošlo od tada, i eto ne zanima je seks
-Cruella- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 19:09   #85
Mislim da je već netko na temi spomenuo, ali nema veze. Point je da postoji hrpa cura koja govori da ih seks ne privlači, da je seks nebitan u vezi, da mogu biti u vezi bez seksa itd., a sve to zato što se u životu nisu pošteno pojebale. To nije aseksualnost nego sjebanost zbog nekakve muške stoke.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 19:16   #86
Quote:
-Cruella- kaže: Pogledaj post
ja znam jednu takvu, a aktivnija je u životu od velike većine ljudi.
ne bi rekao na njoj. zgodna žena.

ona kaže da je postala takva nakon propale veze u mladosti, a 15 godina je već prošlo od tada, i eto ne zanima je seks
naravno, zaključila, ovdje nema smisla, i fokusirala svu energiju ( pa i sexualnu ) na druge stvari
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 20:59   #87
Quote:
Velociraptor kaže: Pogledaj post
Ako se kao i ja ne možete zamisliti u vezi sa nekim, sex vas ne zanima - onda je ovo tema za vas.

E sad, termin aseksualac/aseksualka se može primjeniti na razne slučajeve (da, Anida, Princeskrafnica i Mary )

Moj slučaj je ovakav - oduvijek sam volio samoću, ne samo od suprotnog spola. Sa zenama imam dobar odnos, čak bi rekao i da sam mnogima simpatičan, neke mi se i svidjaju, ali nikad ništa ozbiljnije nisam pokušavao jer jednostsvno nemam interesa. Tu i tamo koja simpatija, ali čim postoji šansa za ista više, ohladim se jer me to ne zanima i trudim se da nikoga ne povrijedim. Seksualni nagon imam, ali ne isuviše jak.

2014ta je godina, ako možemo otvoreno pričati o homoseksualcima, možemo i o aseksualcima.

Ima li još ljudi koji se mogu naći u tom opisu, kakva su vaša iskustva?
Ok,aseksualnost je ono normalna pojava..kada već imamo i druge mnogo medijski eksponiranije devijacije..
Ali pazi,moraš ga ubaciti koji put..Naravno sa osobom do koje ti je stalo...Pa valjda bacaš onaniju na dnevni red?
To moraš radi mentalne higijene..
__________________
Uzmeš što ti se da,nešto otmeš i to je to..
Dunst Scapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 23:01   #88
Quote:
-Cruella- kaže: Pogledaj post
koliko god neki htjeli da seks spada u rang disanja i hranjenja, to nije tako. bez seksa se može živjeti.
Nije sex toliko divan i krasan koliko ljudi nemaju kreativnost pronaći i neke druge stvari. Ja smatram da su šanse za pronaći baš adekvatnu osobu za sex 2%, sve ostalo su lažnjaci i pusti pokušaji. Radi tih 2% šanse sex staviti nešto visoko na rang listi stvari u životu mi je suludo. Adekvatna osoba za sex je netko tko bi ti bio i zgodan i pametan i kompatibilan... Ja tu samo vidim 98% šanse da to čovjek neće pronaći, čemu onda veličati taj sex toliko? Šanse za onaj pravi sex s pravom osobom su izuzetno male.
1348 pestilence is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 23:05   #89
Quote:
1348 pestilence kaže: Pogledaj post
Nije sex toliko divan i krasan koliko ljudi nemaju kreativnost pronaći i neke druge stvari. Ja smatram da su šanse za pronaći baš adekvatnu osobu za sex 2%, sve ostalo su lažnjaci i pusti pokušaji. Radi tih 2% šanse sex staviti nešto visoko na rang listi stvari u životu mi je suludo. Adekvatna osoba za sex je netko tko bi ti bio i zgodan i pametan i kompatibilan... Ja tu samo vidim 98% šanse da to čovjek neće pronaći, čemu onda veličati taj sex toliko? Šanse za onaj pravi sex s pravom osobom su izuzetno male.
Bojim se da si u pravu.
MaloJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 23:40   #90
Quote:
1348 pestilence kaže: Pogledaj post
Šanse za onaj pravi sex s pravom osobom su izuzetno male.
Tako je. Samo je 6-7 milijardi ljudi na svijetu. Treba pričekat da bude bar 12 pa će se nešto valjda naći..
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 23:41   #91
Quote:
1348 pestilence kaže: Pogledaj post
Adekvatna osoba za sex je netko tko bi ti bio i zgodan i pametan i kompatibilan...
Zgodan i kompatibilan (u seksualnim preferencama) jos mogu shvatiti. Ali sto ce ti pamet za seks?
Sto je gluplji to bolje, manje ce misliti a vise ce raditi.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 23:43   #92
Šta se sad svi guraju na ovaj topic

Valjda bi radije bili aseksualni nego imali sve te probleme? Ja ipak ne bih, neka dobro mi je ovako
__________________
Zbogom žohari
netsky prospekt is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 23:47   #93
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Zgodan i kompatibilan (u seksualnim preferencama) jos mogu shvatiti. Ali sto ce ti pamet za seks?
Sto je gluplji to bolje, manje ce misliti a vise ce raditi.
Teoretski stoji. Ali ako me "gleda kao tele" (da citiram davnu frendicu) onda je to kao da me polije hladnim tušem..
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 23:54   #94
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Teoretski stoji. Ali ako me "gleda kao tele" (da citiram davnu frendicu) onda je to kao da me polije hladnim tušem..
Ali to ne znaci da je pametan, neg da nije retardiran.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 00:04   #95
Neće i ova tema valjda biti zaspamana upisima onih koji će pokušati odvratiti aseksualce i uvjeriti ih da moraju imati potrebu inače nisu normalni kao i uvijek? Od toliko tema navale baš na jednu jedinu koja se zove "kutak za aseksualce"!
black fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 00:33   #96
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Tako je. Samo je 6-7 milijardi ljudi na svijetu. Treba pričekat da bude bar 12 pa će se nešto valjda naći..
Ma nać će se i među 7 milijardi, samo je pitanje kada. Meni su samo smiješni oni koji od sexa prave istinu života, kao da su prekjučer spavali sa zgodnom, pametnom i kompatibilnom osobom. A znamo koliki broj ljudi takvo nešto uspije pronaći. Mizeran broj.
1348 pestilence is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 00:38   #97
Quote:
black fairy kaže: Pogledaj post
Neće i ova tema valjda biti zaspamana upisima onih koji će pokušati odvratiti aseksualce i uvjeriti ih da moraju imati potrebu inače nisu normalni kao i uvijek? Od toliko tema navale baš na jednu jedinu koja se zove "kutak za aseksualce"!


Zbog velikog interesa svijeta na ovoj temi, vjerojatno ćemo otvarati i Kutak br. 2
MaloJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 01:00   #98
Angry

Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Možeš li možda objasniti, nama običnom forumskom puku malo teže shvatljivo, tvoje odlaženje iz aseksualnosti ravno u perverziju?
I kakva je podvrsta aseksualca ona koja traži sise u inbox?

Također, u svrhu približavanja javnosti tog mitskog bića, kakve veze imaju ovi tvoji svakodnevni postovi sa (gotovo) nepostojećim libidom?
Quote:
Velociraptor kaže: Pogledaj post
Anida, možda nemam puno seksualnog nagona, ali volim se puno zajebavati
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Interesantno. Svakodnevno zahebavanje na temu koja te u biti uopće ne interesira.
Quote:
Velociraptor kaže: Pogledaj post
Pa na tu temu vas je najlakše zapaliti da se svadjate, zajebavate i ogovarate...
Perverzan neki smisao za humor...
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 05:38   #99
nemam ništa protiv njih (kao ni protiv drugih vrsta orijentacije),

samo nek ne budu toliko sebični i licemjerni da ulaze u

veze s ljudima kojima je seks i potreba za njim postojeća


Zadnje uređivanje ray of light : 10.09.2014. at 05:45.
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 06:21   #100
postoji tema

https://www.forum.hr/showthread.php?t=681547
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:43.