Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2006., 21:13   #1
Talasoterapija Opatija

Ima li tko informaciju o koristi rehabilizacije u Talasoterapiji u Opatiji nakon srčanog udara i ugradnje stenta? Zanima me kvaliteta programa, koliko se čeka preko socijalnog, može li se doplatiti hotelski smještaj...

Zanima me također bi li možda bilo bolje odabrati Krapinske Toplice, ili rehabilizaciju obaviti doma u Zagrebu, temeljem programa u Draškovićevoj /i takav smo savjet dobili/...

Sve su informacije dobro došle... hvala unaprijed!
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2006., 19:56   #2
Ja sam bila na rehabilitaciji iza operacije kuka. No, oba puta su brojčano prevladavali tzv. srčani.Za njih su određena dva kata, dok za fizijatrijske pacijente je samo jedan.Smještaj je o.k. Koliko sam ja razgovarala, srčani dolaze odmah, neki i ravno iz bolnice (na pr.s kardiologije na Sušaku).
Privatno smještaj iznosi sada 205 kn u jednokrevetnoj sobi s TV-om i pogledom na more, a sve liječničke usluge mogu se obaviti s uputnicama.
Mi, fizijatrijski pacijenti čekamo preko socijalnog 6 mjeseci, ali u kombinaciji privatni smještaj/HZZO rehabilitacija, može se dobiti odmah.
Imaju hrpu specijalista, laboratorij i sve što treba za kompletnu obradu i pasku pacijenata.

Najbolje nazvati i pitati:206 600(051 izvan naše županije), dosad je bila gospođa Žauhar.
__________________
Bare kaže:A sto je politika? Nacin da najinteligentniji, najobrazovaniji i najsposobniji ljudi drustva stvore blagostanje za siroke mase. Zato po meni trebamo imati povjerenja u sve nase politicare, postivati ih i vjerovati da rade za nase dobro. Bez obzira na stranku. ....
baka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2006., 09:42   #3
Hvala puno... u fazi smo dogovora s doktorima o početku rehabilitacije i ovo su mi važni detalji!
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2006., 15:27   #4
Quote:
BBlue kaže:
Hvala puno... u fazi smo dogovora s doktorima o početku rehabilitacije i ovo su mi važni detalji!
Držim fige, da bude što prije i korisno!
__________________
Bare kaže:A sto je politika? Nacin da najinteligentniji, najobrazovaniji i najsposobniji ljudi drustva stvore blagostanje za siroke mase. Zato po meni trebamo imati povjerenja u sve nase politicare, postivati ih i vjerovati da rade za nase dobro. Bez obzira na stranku. ....
baka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 16:09   #5
Quote:
baka kaže: Pogledaj post
Ja sam bila na rehabilitaciji iza operacije kuka. No, oba puta su brojčano prevladavali tzv. srčani.Za njih su određena dva kata, dok za fizijatrijske pacijente je samo jedan.Smještaj je o.k. Koliko sam ja razgovarala, srčani dolaze odmah, neki i ravno iz bolnice (na pr.s kardiologije na Sušaku).
Privatno smještaj iznosi sada 205 kn u jednokrevetnoj sobi s TV-om i pogledom na more, a sve liječničke usluge mogu se obaviti s uputnicama.
Mi, fizijatrijski pacijenti čekamo preko socijalnog 6 mjeseci, ali u kombinaciji privatni smještaj/HZZO rehabilitacija, može se dobiti odmah.
Imaju hrpu specijalista, laboratorij i sve što treba za kompletnu obradu i pasku pacijenata.

Najbolje nazvati i pitati:206 600(051 izvan naše županije), dosad je bila gospođa Žauhar.
Krivi broj. 206 600 je Fina. Thalassotherapia Opatija - 202 600
gostt is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 20:49   #6
Quote:
BBlue kaže: Pogledaj post
Ima li tko informaciju o koristi rehabilizacije u Talasoterapiji u Opatiji nakon srčanog udara i ugradnje stenta? Zanima me kvaliteta programa, koliko se čeka preko socijalnog, može li se doplatiti hotelski smještaj...

Zanima me također bi li možda bilo bolje odabrati Krapinske Toplice, ili rehabilizaciju obaviti doma u Zagrebu, temeljem programa u Draškovićevoj /i takav smo savjet dobili/...

Sve su informacije dobro došle... hvala unaprijed!
Pozdrav..ja sam bila u Krapinskim Toplicama i svakako ti preporučam toplice umjesto programa u Draškovičevoj jel če ti biti puno puno bolje plus što u Draškovičevoj dobivaš samo vježbe+bicikl a u toplicam dobiš i bazen što ti vjeruj mi jako puno znači...a što se tiče talasoterapije ja sam osobno čula da je Opatija još malo bolj od Krapinskih zbog komfora pogotovo u ovo lijepo vrijeme...čeka se otprilike 3mj.
mirjana7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 19:15   #7
Boravak i rehabilitacija u bolnici Thalassotherapia u Opatiji

Uskoro bi trebao obaviti 21-dnevnu rehabilitaciju nakon zamjene srčanog zaliska pa bi me zanimala iskustva ljudi koji su zbog istog razloga bili na rehabilitaciji ondje u Opatiji.

Konkretno me zanimaju informacije o
-smještaju (broj kreveta u sobi, čuvanje vrijednih stvari npr. novac, mobitel, kartice)
-udaljenost sobe do autobusne stanice (zbog nošenja prtljage)
-mogućnost korištenja bazena
-stvari koje su neophodne za ponijeti (npr. ručnici, kupaće gaće)
-koliko dugo traju i kada su vježbe?

Hvala na informacijama
Jadran19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2022., 10:57   #8
Jadran19, jesi li ikad dobio odgovore?
GoogleGuy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:29.