Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 14.09.2017., 13:09   #11
Mislite da ste kod kupnje loše prošli, čitajte ovo.
Kupila sam u 2. Mjesecu perilicu sa sušilicom jednu od onih cijene 4299kn, što se intezivno reklamira. To nije smart touch, barem ne kod mene, već stjupid touch. Sušilica je od početka neispravna.
Prvi puta dođe 1 serviser, drugi put dva, otvaraju vešmašinu(gornji dio), nešto podešavaju i kažu da isprobam. Sušilica i dalje na radi.
Treći put ju nose u servis, vrate ju i kažu da je sve u redu. Ništa novo, tvrde da sušilica radi, govorim im da ne radi. Dolazi glavni u servisu, prislanja neki aparat na na nju i tvrdi da je sve u redu. Stavim drugi dan prati veš i potom upalim sušilicu, sušilica ne radi. Već mi je tada prekipjelo. Na kraju mi kažu da moraju kontaktirati distibutera za hr. I tak' idu dani, jave mi da program nešto ne štima i da moraju čekati novi iz italije i tako ja čekala cijelo ljeto. Stigao program ja sva sretna. Idem isprobati, ne možeš vjerovati, sušilica radi, ali tri kg veša suši skoro tri sata (kapacitet sušenja je 5kg). Kaže meni serviser da to nije njihov problem, sušilica radi i to je to.
Dobro, mislim si. Nakon par dana stavim prati veš i stavim u sušilicu 24 koada donjeg rublja, 2 kuhinjske krpe i 1 ručnik da vidim koliko dugo suši to malo veša, eto čitavi sat, izvadim mokar veš.
Opet u servis. Kažu mi da bi ju morali odvesti u zagreb na jedno 2-3 tjedna. Pitam da što bi ja trebala moliti susjedu za pranje ili da gaće mijenjam svaka dva dana. Kaže šef da bi mogla dobiti zamjensku vešmašinu. Tu sam dobila popiditis visokog stupnja i rekla da nakon 7 mjeseci natezanja ne želim zamjensku vešmašinu. Kažu da moraju razgovarati s zagrebom (ja sam iz karlovca), pa ćemo vidjeti.
I sad ja jo strpljivo čekam i mislim si, koliko reklamiraju te smart touch perilica/sušilica, koliko će kupaca izvući lošu kartu. Što da radim, te perilice sa sušilicom mi je već dosta, da mogu bacila bi kroz prozor.
Inače, rekao mi je serviser da nisam prva koja se zali na taj smart touch, ali sam prva po pitanju proizvođača candy
Što mogu napraviti dok čekam ili odmah?
Oprostite na smetnji ups dugačkom tekstu.
__________________
"neidem gore po pečat ali to nazivam planinarskim orgazmom, kad ga lupim u hpo il svoj dnevnik" by osbourne
C71 is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:51.