C.C. Capwell
Registracija: Jun 2004.
Lokacija: Santa Barbara
Postova: 9,643
|
Forum.hr bira najbolju momčad u 2017. godini
NAJUSPJEŠNIJA HRVATSKA MUŠKA SPORTSKA EKIPA
1. Hrvatska nogometna reprezentacija
plasman na Svjetsko prvenstvo u Rusiji
2. Hrvatska vaterpolska reprezentacija
1. mjesto na SP (Budimpešta, MAĐ, 15.-30. srpnja)
(Marko Bijač, Marko Macan, Loren Fatović, Luka Lončar, Maro Joković,Ivan Buljubašić, Ante Vukičević, Andro Bušlje, Sandro Sukno, Ivan Krapić, Anđelo Šetka, Javier Garcia Gadea, Ivan Marcelić)
3. Hrvatska streljačka reprezentacija (trap)
2. mjesto na EP (Baku, AZE, 21. srpnja - 4. kolovoza)
(Josip Glasnović, Giovanni Cernogoraz, Marko Germin)
4. Hrvatska rukometna reprezentacija
4. mjesto na SP (Francuska, 11.-29. siječnja)
(Ivan Stevanović, Lovro Mihić, Domagoj Duvnjak, Luka Stepančić, Jakov Gojun, Jerko Matulić, Ivan Pešić, Zlatko Horvat, Tin Kontrec, Stipe Mandalinić, Manuel Štrlek, Željko Musa, Lovro Jotić, Marko Mamić,Luka Šebetić, Luka Cindrić, Filip Ivić, Josip Božić Pavletić)
5. Martin Sinković i Valent Sinković - veslanje (dvojac bez kormilara)
2. mjesto na SP (Sarasota, SAD, 24. rujna-1.listopada) i 7. mjesto u ukupnog poretku SK
6. Hrvatska karate reprezentacija (neolimpijska disciplina borbe)
3. mjesto na EP /Seniori/Ekipa – borbe (Izmir, TUR, 4.-7. svibnja)
(Enes Garibović, Anđelo Kvesić, Ivan Kvesić, Ivan Martinac, Ante Mrvičić, Alan Šurbek)
7. Hrvatska reprezentacija športskog ribolova na moru (udičarenje iz brodice štapom)
1. mjesto na SP (Sali, Dugi Otok, HRV, 6.-13. svibnja)
(Siniša Budisavljević, David Bajlo, David Pinezić, Marko Sikirić, Ivan Galzina)
8. Hrvatska samostrel reprezentacija
2. mjesto SP (Osijek, HRV, 10.-16. srpnja)
(Domagoj Pereglin, Andrej Krstinić, Marijan Kajfeš)
9. HNK Rijeka
osvajači prvenstva i kupa Hrvatske, plasman u UEFA Europa ligu
10. VK JUG
osvajači prvenstva i kupa Hrvatske, osvajači Jadranske lige, plasman u finale Lige prvaka
11. netko drugi
11. Hrvatska kajakaška reprezentacija (neolimpijska disciplina 3xC2 Sprint)
5. mjesto SP (Murau, AUS) 23.-30. srpnja)
(Ivan Tolić, Leon Išpan, Luka Obadić, Mihovil Zonjić, Luka Zubčić, Dino Išpan)
12. Hrvatska stolnoteniska reprezentacija
6. mjesto na EP (Luxembourg, LUK, 13.-17. rujna)
(Andrej Gaćina, Tomislav Pucar, Frane Tomislav Kojić, Filip Čipin, Tomislav Kolarek)
13 Hrvatska kuglačka reprezentacija
5. mjesto na SP (Dettenheim, NJEM), 19.-27. svibnja)
(Hrvoje Marinović, Branko Manev, Matko Bulka, Nikola Muše, Luka Bolanča, Ivan Totić, Igor Šarkezi, Dario Radoš, Damir Ceković, Matija Mance)
|