Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji

Ostali mediji O medijima, bez televizije. I novinarima. Podforumi: Tisak, Radio, Internet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2013., 23:39   #181
I nastavlja plesati po ivici. Opet narudžba s vrha?
__________________
Ja ne moren više tako, ja ne moren Brežnjev.
late bloomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2013., 12:24   #182
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Pa ni ne pogađa toliko, odnosno samo otkriva njegov zabludjeli soft spot.

Zar Ante misli da su Bošnjaci i Srbi krvoloci koji samo čekaju proglašenje entiteta, pa da mrak javno proguta ono malo Hrvata među njihovim redovima?

Konačno, je li bolje da cijeli hrvatski narod u BiH gubi identitet, jezik i glas radi bosanskog bratstva i jedinstva koje je trulo onoliko koliko je iskreno prema Hrvatima?
U biti, Tomić pobija sam sebe tom izjavom.
Ne.

Postojenaje entiteta je jedna stvar (tu možda Tomić i nema pravo), ali ovaj konkretan detalj sukoba, Franjevci i malo Hrvata okruženi nekim drugim narodom, detalj je u kojem je Raspudić optuživao za stockholmske sindrome i izdaje. Bilo bi dobro da na tom detalju odgovori Tomiću, kako da Hrvati izvan entiteta nemaju stockholmski sindrom i pokažu junaštvo... Ne kažem da će Hrvate izvan entiteta "progutati mrak", kažem da sama potreba za entitetom ukazuje na problem izvan njega...
Gugenheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 13:42   #183
nelosa mi je kolumna danas, moram priznat


steta sto ti neki ljudi nisu tijekom svih ovih godina ostali prisebniji pa umjesto da se bave kojekakvim raspudicima i pripadajucim folklorom, konstantno gubeci fokus, nisu znali zadrzati odmjerenost i pravo na opravdanost kritike
sukKi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 14:05   #184
Ante, Antiša, ja ću raditi tvoj posao za upola manje, a dvostruko bolje. Jel more? A tikvana... Samo neurokirurzi zaslužuju pristojan život? A koja je donja granica mizernih plaća - koja je granica preko koje neće ni nezaposleni bijednici? Što kad ljudi prestanu čitati pizdarije? Jebote, tenkre, prihvati da si nitko i ništa i prestani pisati gluposti. Koju lovu dobivaš za ove bljuvotine koje su gore od onih koje izgovaraju vozači busa? Svaka čast majstore, samo, mene bi bilo sram za ovakve papazjanije primati toliku plaću. Kažem, velim, za upola manje i duplo bolje.
__________________
Ja ne moren više tako, ja ne moren Brežnjev.
late bloomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 17:07   #185
Quote:
late bloomer kaže: Pogledaj post
Ante, Antiša, ja ću raditi tvoj posao za upola manje, a dvostruko bolje. Jel more? A tikvana... Samo neurokirurzi zaslužuju pristojan život?
Ne čini mi se da si shvatio što je pisac želio reći.

Ne bi bilo zgorega možda pozornije pročitati tekst.

Obično mrzimo stvari kojih se bojimo, a bojimo se onoga što ne razumijemo.
lijencina1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 17:19   #186
Quote:
lijencina1 kaže: Pogledaj post
Ne čini mi se da si shvatio što je pisac želio reći.

Ne bi bilo zgorega možda pozornije pročitati tekst.

Obično mrzimo stvari kojih se bojimo, a bojimo se onoga što ne razumijemo.
Ma što se ima ne razumjeti tu?
Kenja (bez prave informacije o zdravstvenom sustavu vani) o kapitalizmu dok sprema lovicu u džep i moli i kumi da se ne dira komunizam?
Jadno.
__________________
Nisam ti dospio reći.
Sve može da propadne, da nestane, samo je smrt siguran posao
Pantelija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 19:58   #187
Quote:
late bloomer kaže: Pogledaj post
Ante, Antiša,
Kako loše!

U komunizmu inače ne vrijedi zakon ponude i potražnje, tamo ne vrijedi ni zakon gravitacije ako partija tako odredi.

Komunizam je spas za radnika. http://i.imgur.com/2qiCSkF.png
__________________
An expropriating property protector is a contradiction in terms.

We sit together, the mountain and I until only the mountain remains
Vautrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 21:06   #188
Quote:
lijencina1 kaže: Pogledaj post
Ne čini mi se da si shvatio što je pisac želio reći.

Ne bi bilo zgorega možda pozornije pročitati tekst.

Obično mrzimo stvari kojih se bojimo, a bojimo se onoga što ne razumijemo.
Čitam opet i, prema tvojim riječima, opet ne razumijem. Pravo budi rečeno, i prvi put sam čitao zato što sam zbog uvodnog dijela na linku na Monitoru.hr očekivao nekakvu ironiju.

Ovaj drugi, grunfovski dio tvog upisa također ne razumijem. Bojim ga se. Mrzim ga.
__________________
Ja ne moren više tako, ja ne moren Brežnjev.
late bloomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 19:53   #189
Quote:
opet ne razumijem. Pravo budi rečeno, i prvi put sam čitao zato što sam zbog uvodnog dijela na linku na Monitoru.hr očekivao nekakvu ironiju.
Pa, ironiju se ili razumije ili ne. To je kao ono "o ukusima se ne...", stoga te nitko za to ne može kriviti.

Ali ne razumijeti decidirane izjave tipa "Dapače, ja bih rekao da je takav nerazmjer prihoda upravo odvratan" je nešto potpuno drugačije.
I iz toga izvući zaključak da Tomić propagira da
Quote:
Samo neurokirurzi zaslužuju pristojan život
u najmanju ruku ne govori u prilog pronicavosti onoga koji je iznio takav zaključak.

Drugi grunfovski dio mog posta je zapravo takozvani silogizam, a s obzirom na dosad pokazano umijeće logike poštedit ću te (možda jalovog) truda da dođeš do konkluzije, koja bi išla nekako ovako
A: Mrzimo stvari kojih se bojimo
B: Bojimo se stvari koje ne razumijemo
C: Mrzimo stvari koje ne razumijemo.

Dakle, da nisi u tekstu, krivo razumjevši, vidio Tomićev pokušaj da opravda nejednakost u primanjima, možda bi ti se članak više svidio.
Potpuno je legitimno da ti se autor ili konkretan članak ne sviđaju radi toga što ne zastupaš iznesene stavove ili mišljenja, ali pljuvati ih zbog stavova koji u njima nisu izneseni je, blago rečeno, blesavo.
Sapienti sat.


Quote:
dok sprema lovicu u džep
Kako je činjenica da Tomić radi za plaću relevantna po temu i kvalitetu teksta?
Je li on državni službenik, pa da se financira djelomično i od naših plaćenih poreza?
Radiš li ti možda svoj posao besplatno, bez plaće, samo iz ljubavi prema šefu i dubokog uvjerenja da je rad stvorio čovjeka?
lijencina1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 00:27   #190
lijencino1, što ga više čitam, to mi je nejasniji. Znači, pola teksta je ironija i onda naglo postane mrtav ozbiljan i žao mu je zbog tog nesrazmjera plaća, ali bolje im je da šute jer "su taj kapitalistički sistem sami, u velikom postotku, oduševljeno izabrali i on će prema njima biti još gori."
__________________
Ja ne moren više tako, ja ne moren Brežnjev.
late bloomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 19:29   #191
Taj mi je lik postao izuzetno antipatičan.

Tekstovi su mu plitko odrađeni prema špranci koja bi se navodno trebala sviđati "urbanoj ljevici" ili neki slični bs.

Dečko se još hvali kak on piše ne zato jer mu se piše ili ima što i kako nešto reći, nego naprosto jer se potrudi nešto našvrljati za wannabe ciljanu publiku s obzirom da je iz nekog razloga baš on plaćen za to...


Užasno nebitna figura. Sve dosadnija.
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 02:11   #192
Tomić kanda ne shvaća da je i on sam taj radnik s dna kace koji štanca trećerazredne članke za šaku riže. I njegov bi tekst još imao smisla, kada bi neurokirurzi, programeri i slični doista bili plaćeni onako kako to on misli. Ali nisu.

Čini se da su ga prisikla ona govna
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 18:05   #193
Ja sam uz Tomića.On je svakako svjestan da živi na brdovitom poluotoku,u zemlji seljaka i da je kanta govana u biti materinji jezik dobrog dijela populacije koja se spustila sa brda.
On je na mjestu,redovito čitam njegove kolumne..A ljudi koji ga ne vole,ah,šta reći,vlaška posla..
Blackie Hoare is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 00:45   #194
Quote:
Blackie Hoare kaže: Pogledaj post
Ja sam uz Tomića.On je svakako svjestan da živi na brdovitom poluotoku,u zemlji seljaka i da je kanta govana u biti materinji jezik dobrog dijela populacije koja se spustila sa brda.
On je na mjestu,redovito čitam njegove kolumne..A ljudi koji ga ne vole,ah,šta reći,vlaška posla..
Koji god da je tvoj materinji jezik - nepismen si i primitivan, fetivi.
__________________
Ja ne moren više tako, ja ne moren Brežnjev.
late bloomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 21:41   #195
/ante-tomic-hrvatstvo-austrijske-banke-i-hrvatstvo-tome-medveda-nema-razlike-oboje-samo-zele-novce

Vrlo dobar osvrt..
Mnogima se neće svidjeti, ali ga je bilo tako slatko pročitati..
Monro is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 22:42   #196
NIŠTA MI NEĆE OVI' DAN POKVARIT'

https://www.jutarnji.hr/komentari/pi...-tako/6873519/
Zlatco is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2019., 10:14   #197
Nije li ovo početak polemike...

Tomić o Bišćeviću


Bišćević o Tomiću


a onda šećer na kraju...

dok čekamo Tomićev odgovor...
KingCrimson is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2019., 21:12   #198
Quote:
KingCrimson kaže: Pogledaj post
Nije li ovo početak polemike...

Tomić o Bišćeviću


Bišćević o Tomiću


a onda šećer na kraju...

dok čekamo Tomićev odgovor...
Ajme šta ga Kuljiš ume da kenja - divim mu se do imbecilnosti!

Pazi ovo:
Quote:
Zarana je izgubio i pravo ime jer je Hidajet prikladnije valjda za ložača centralnog grijanja, pretvorio u kraće, gradsko i građansko ”Hido”, a zagubio je, također, i izvornu nacionalnu pripadnost, jer je na Tuđmanovo pitanje – Hido, jeste li vi Hrvat ili Musliman? – odgovorio: Predsjedniče, ja sam musliman s velikim H”. Što uz rizik političke nekorektnosti, priziva opasku kako je ”gori poturica od Turčina”, s tim da je ovdje zapravo riječ o pohrvaćenju, odnosno pretvaranju sarme u prisiljeno zelje.
A mene pita žena da koji mi je kurac, zakaj čitam članak od tog debelog smeća...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2019., 22:45   #199
Kao što sam i pretpostavio...

stiže odgovor (koji je čisti zicer, nakon Kuljiševe političke anamneze)
KingCrimson is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:18.