Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2018., 23:20   #3981
u dilemi sam da li uzet sobni bicikl ili orbitrek. sigurno je to pitanje već x puta bilo postavljeno ovdje. u interšparu je oboje na akciji do 23.1. zanima me zna li tko kakvi su to modeli i jesu ok.



__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 23:29   #3982
I jedno i drugo će ti se jako brzo raspasti, pogotovo orbitrek.

Koliko para, toliko muzike.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 23:35   #3983
a koji preporučaš? i kolika je cijena? recimo jel se može nešto dobro a ne preskupo naći u intersportu? znam da ih ima i od 15000 kn al ne treba mi neki vrhunski model. na kaj uopće obratit pozornost? masu zamašnjaka? koliko stupnjeva otpora ima?
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 23:55   #3984
A sve šta valja, i šta je izdržljivo su oni "pravi" bicikli i orbitreci koje viđaš u teretanama, može ih se naći rabljenih po oglasima, ali takvi su ti preveliki za stan.

Moj savjet ti je da radije upišeš neku teretanu, tako ti bicikl/orbitrek neće smetati u stanu, nećeš ih morati jednog dana prodavati, servisirati itd.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 13:16   #3985
Ja imam Kettler orbitrek vec skoro 4 godine, koristim ga dosta i kao nov je. Placen oko 4000, al vrijedi svake lipe.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"If your dog doesn't like someone, you probably shouldn't either."
pink hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 16:56   #3986
Quote:
fairy feller kaže: Pogledaj post
a koji preporučaš? i kolika je cijena? recimo jel se može nešto dobro a ne preskupo naći u intersportu? znam da ih ima i od 15000 kn al ne treba mi neki vrhunski model. na kaj uopće obratit pozornost? masu zamašnjaka? koliko stupnjeva otpora ima?
Pogledaj na njuskalu ..jer ljudi kupe a ne vjezbaju i onda se zele rijesiti..al to treba bas pratiti kad naide nes jer ims puno škart ponuda

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
F1blabla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 17:01   #3987
Hvala na savjetu. Vec sam gledal po njuskalu.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 02:34   #3988
Negde sam pricital da se orbitrek mora servisirat. Zna li netko vise o tome? O cemu to ovisi, koliko cesto, jel skupo?
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 02:54   #3989
Nema pravila koliko često se dogodi kvar, možda nećeš nikada imati kvar, a može se dogoditi da te svako malo nešto prca, najčešće se sjebe ona traka unutra, i to je lagano zamjeniti i ne košta puno, problem je ako ode neki hardware unutar stroja.

Ako orbitrek radi, ne moraš ga servisirati, nije recimo kao bicikl da ga vodiš serviseru 1-2 puta godišnje.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 05:00   #3990
Super! Vidil sam neki na akciji u intersportu za nekih 1600 kn, dosta je snizen. Zanima me da li su recimo oni puno skuplji stvarno toliko bolji i po cemu tocno? Daju li bolje rezultate za isto vrijeme i intenzitet vjezbanja?
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 12:28   #3991
Kvaliteta izradbe samog orbitreka je bolja na tim skupljim modelima, imaš više programa itd.

To ti je kao spika sa biciklima, bicikl iz Peveca će ti se brzo raspasti, i sam po sebi nije kvalitetan zbog puno stvari, dok onaj skuplji u ovlaštenim dućanima duže traje, i kvalitetniji je.

Rezultati ti neće imati veze od orbitreka do orbitreka, u kvaliteti materijala je razlika.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 00:43   #3992
Hvala na odgovorima.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 13:26   #3993
Ja iman već par godina baš taj šta si pokazala, samo zelenkaste boje. Odličan. Vježban na njemu jer puno radin i uz dite ne stignen u teretanu. Nikad ništa nije tribalo ni popravit ni zaminit niti škripi. A ja bas volin vježbat i stvarno mi nije vješalica za robu ka mnogima. A meni je orbitrek zakon. Dodan uz njega još pilates i vježbe za abs i guzu i bedra i odlično. Vozin natašte orbi, pa onda vježbe, za kraj yogu ka istezanje i ludilo.
suzana76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 20:21   #3994
Koji orbitrek imas?
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 00:30   #3995
kakav je ovaj orbitrek, može neka procjena?
https://www.fitness.com.hr/shop/opre...e-Madesto.aspx

ima masu zamašnjaka 7kg, većina tih ispod cca 4000kn ima 4kg ili 5kg pa mi se ovo čini ok, 7kg (pročitala sam da je orbitrek bolji što ima veću masu zamašnjaka )

ne razumijem se u orbitrekove, bitno mi je da ne struže i ne bruji i da se 'odmah' ne raspadne..da uzmem?
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2018., 18:58   #3996
Smile Orbitrek

Pozdrav!
Kupila sam povoljni orbitrek Kettler Verso 300, ali nemam uputstvo kako se programiraju programi.
Ukoliko netko ima "zlatnu knjižicu" bila bih zahvalna da mi proslijedi. Treba skinuti 25 kg do 8. mjeseca!
Dijanablue 1969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2018., 15:15   #3997
Pitanje za vlasnike orbitreka. Da li je moguće koristiti ako osoba ima samo jednu ruku. Probajte da li je izvodivo i koliko je teško pa javite.
Hvala unaprijed...
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2018., 16:09   #3998
Može se s jednom rukom bez problema.
Motive is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2018., 16:22   #3999
Quote:
Motive kaže: Pogledaj post
Može se s jednom rukom bez problema.
Hvala na odgovoru. Pa onda još početničkih pitanja za bilo koga tko se razumije...

Tu i tamo me supruga gnjavi da kupimo neku spravu na kojoj bi bili aktivni, poboljšali zdravlje i skinuli koju kilu. Napravim istraživanje, ali svaka sprava ispadne mućak - kažu ljudi koji se bave fitnesom - ne. Zadnje sam gledao sobni bicikl i uglavnom je NE, sa dodatkom kupite orbitrek. Orbitrek uglavnom ima pozitivne osvrte i izglada da je to baš ono što nam treba.
Dakle sve ono što svi početnici pitaju: Koji model točno da kupimo?
- ništa skupo za početak
- ništa sa nekim posebno naprednim funkcijama (par jačina otpora i eventualno mjerač otkucaja)
- jednostavno za rukovanje i rad
- ništa preveliko
- po mogućnosti da nije lahko kvarljiva roba
- garancija i servis

U principu sprava za početak - best buy što bi rekli. Ako nam se svidi, idući put (za koju godinu) kupimo nešto bolje...
Ja ću svakako pročitati zadnjih nekoliko strana ove teme, ali vjerujem da ovo isto puno ljudi traži pa nije loše ponoviti. Može i više prijedloga.
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2018., 19:37   #4000
Preliminarna istraživanja :-) kažu Kettler axos cross M. Na sniženju bude za 3000 kn. Nadam se da nije teško za sastaviti i da nije lako zabrljati sastavljanje.
Vrijedi li za početak kupiti nešto jeftinije? Tko zna, moguće da bude onaj čest scenario vješalice za odjeću...
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:49.