Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2018., 15:33   #61
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
Ti bi upozorio jadne muzeke kojima je dosadno u braku

A ja bih tvoje postove stavila kao upozorenje svim usamljenim zenama koje su na putu da uplove u kategoriju "LJUBAVNICA": Bjezite od ozenjenih koliko vas noge nose !!!

Volis ti k*ca svoga najvise, uglavnom ni jednu ni drugu... Samo malo pumpas ego dok ti ljuba pumpa pimpeka
Ajme oprosti, mislia san da se razumi al ocito nije. Dakle moj savjet vridi i za muzeke i za zenice..
Epiphone is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 16:26   #62
Ak sam dobro shvatio, raskinuo si kontakte s ljubavnicom?

OK, probo si malo zabranjenog voća, ispostavilo se da ti nije toliko slatko. Nisi ni prvi ni zadnji koji je zaglibio...Bio sam u sličnoj situaciji kao i ti, prije dooosta vremena, ali sam srećom uspio silom prilika stat na vrijeme. Iliti prije konzumacije...tj. realizacije. Svejedno sam se osjećao ko odurno govno..., ali sam iz svega toga i izvuko neke pouke.

Udahni zraka, spremi kitu u gaće, razmisli o svemu i posveti se ženi i obitelji. S vremenom ćeš zaboravit na ljubavnicu...

Ne opravdavam tvoje postupke, ali te niti ne osuđujem.

Naravno, to sve pada u vodu ako se na kraju ispostavi da tvome braku nema spasa jer ste se jednostavno "ugasili"...
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 20:22   #63
Grozne su te situacije jer povlače sa sobom patnju.Uvijek netko pati.
Mučno,jedva probavljivo,grozno.
Nije mi jasno zašto do toga dođe uopće?!
I kako vi muškarci lagano izvučete dupe iz svega?Ali doslovno lagano,hop!
__________________
Imperfection is beauty, madness is genius and it's better to be absolutely ridiculous than absolutely boring.
Jenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 02:03   #64
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
Ti bi upozorio jadne muzeke kojima je dosadno u braku

A ja bih tvoje postove stavila kao upozorenje svim usamljenim zenama koje su na putu da uplove u kategoriju "LJUBAVNICA": Bjezite od ozenjenih koliko vas noge nose !!!

Volis ti k*ca svoga najvise, uglavnom ni jednu ni drugu... Samo malo pumpas ego dok ti ljuba pumpa pimpeka
Nikako se ne slazem sa vasom opaskom kolegce, dapace suprotno savjetujen i pozivan kolegce vorumasce da uzivaju u zivotu
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 14:34   #65
Quote:
superkrkan kaže: Pogledaj post
Nikako se ne slazem sa vasom opaskom kolegce, dapace suprotno savjetujen i pozivan kolegce vorumasce da uzivaju u zivotu
Nekima je uzivanje u zivotu skupljanje zena (muskaraca) po ulici kako bi sebi dizali ego, a nekima je, uzivanje graditi dugotrajnu, monogamnu vezu sa odgovarajucim partnerom.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 15:23   #66
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Nekima je uzivanje u zivotu skupljanje zena (muskaraca) po ulici kako bi sebi dizali ego, a nekima je, uzivanje graditi dugotrajnu, monogamnu vezu sa odgovarajucim partnerom.
Jedni su crni, drugi su bijeli, a između je bezbroj nijansi sive
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 12:01   #67
klasika. dosada u braku. pumpanje ega s ljubavnicom. sad ti preostaje podviti rep i vratiti se doma. što prije, to bolje.
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 12:13   #68
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
klasika. dosada u braku. pumpanje ega s ljubavnicom. sad ti preostaje podviti rep i vratiti se doma. što prije, to bolje.
da sam zena, ja bi radje da ode ljubavnici tj. bilo kam sto dalje od mene.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 12:18   #69
Quote:
Epiphone kaže: Pogledaj post
Volim zenu i ljubavnicu.
Hahaha koja baza... da mi je neko reka da cu to mislit danas reka bi mu da je lud. Pa ja san ozenjen vec 12 g. iman dvoje dice, posal... lipo mi je, nista mi ne fali a i nisan ti ja od tog dira da varam zenu. Da je nevolin reka bi joj to u glavu pa di puklo...
Ali...
Jedne kisne veceri nakon, po ko zna koji put, svade s zenom oko toga jel nebo plave ili tirkizno roze boje, mozda ipak oko toga jeli misto carapama na polici ili u ladici ugl. nekih jako bitnih i krucialnih stvari za život...
Dođen na briljantnu ideju da se registiran na badoo i poprican s nekim zenskim bicem o nevaznim stvarima tipa volim zenu kao sestru, prijatelja i kad se pokrijemo dekom i skinemo mudante, obavezno je ugaseno svitlo, nekoliko dubokih uzdaha i bižim zapalit cigaru za stol. E... al prije je ta cigara bila puna zadovoljstva, tapsanja samog sebe po ramenu dobar si bia pravi alfa muzjak ma lav... A sad je cigara kratka, izgori brzo moras zapalit dvi tri za redon i rec pa to je normalno svi tako se osjecaju nakog x god. braka, sranja s lovon, udeblja si se pa te nezeli vise tako, a bice se i smanjia bokun ko zna..
Naletin na jedno smisno malo zensko bice na tom badooo (jebo ga ko ga izmislia), ma sami cukar roba 40ak g. bokun starija od mene al andel pa necu je upoznat niti drzat za ruku samo cu se malo dopisivat..
E nakon puno dopisivanja zabole prsti, debeli su a ekran mali predlozim amo popit sta pa se ispricat.
Cili oznojeni crveni u faci ka rakovi vadimo cigaru zapalimo i pogledamo se a osmjeh od uva do uva ljudi moji cigara opet puna susta i gusta a bome i On se poveca...
Eeee al onda cin ostanes sam sa sobom ajmeeee to rici nemogu opisat gadis se sam sebi tia bi se oprat al nisu jos izumili sapun za to tia bi priznat zeni sve al nemas muda... Pa odlucis da si ipak govno od covika, kukavica i dubre i najvaznije od svega pomiris se s tim!
Nakon nekoliko miseci tezeg hedonizma i puno smija i placa nades se u ovoj situaciji da si u kurcu i trazis savjet u bespucima interneta pod anonimnim imenom...
U biti ne trazim savjet jel znam sta bi triba napravit al neman muda za to, vec upozoravam nekoga ko ce ovi procitat prije nego dobije briljantnu ideju instalirat badoo ili ic na pice ili neznam ni ja sta popricajte sa zenom prije rastavite se ka ljudi pa onda cinite pizdarije jel ovo je uzas...
A voli li ljubavnica tebe?
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 12:24   #70
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
da sam zena, ja bi radje da ode ljubavnici tj. bilo kam sto dalje od mene.
ma to sve kažu. no kada saznaju za prevaru nakon 15,20 god braka, većina to ne smatra razlogom za rasturanjem cijelog života. da barem to nije tako pa bi svi ti preljubnici koji mjesecima ili godinama imaju paralelne odnose i živote ostali sami, kao što su i zaslužili.
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 12:29   #71
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
ma to sve kažu. no kada saznaju za prevaru nakon 15,20 god braka, većina to ne smatra razlogom za rasturanjem cijelog života. da barem to nije tako pa bi svi ti preljubnici koji mjesecima ili godinama imaju paralelne odnose i živote ostali sami, kao što su i zaslužili.
ovo ja kazem i savjetujem isto drugima.
bez obzira na spol.

smatram da su preljubnici partneri drugog reda, oni su izdajice koji ne shvacaju posljedice i koji te mogu iznevjeriti oko bilo cega u svakom trenu.

za vlastito zdravlje je najbolje otici od takvih i zasto netko uopce zelio biti sa nekime tko je partner manje vrijednosti?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 13:55   #72
bilo bi lijepo kad bi zena saznala sa kime zivi pa da ima sansu odluciti sama sto ce sa time.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 15:36   #73
Ma ja sam sada bas znatizeljna i pitam se jel i ona njega zavolila. I zasto su prekinuli ako je ljubav bila obostrana
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 16:21   #74
Ostani s ženom i ništa ne priznavaj, ono što ne zna to je ne boli, a nisi ti za kurvanje jer te jebe grižnja savjest. Sjedi doma, pij bevandu i gledaj TV, bolje i to nego da te puca grižnja savjest.
__________________
LJudsko srce
Ljudskom srcu uvijek nešto treba,Zadovoljno nikad posve nije:
Čim željenog cilja se dovreba,Opet iz njeg sto mu želja klije.
grga1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 00:32   #75
Razumijem pokretača teme, razumijem i to povlačenje i osjećaj gađenja koji ima, jer sam se susrela s time. Želja, uživanje, pa kajanje. Reklo bi se - klasičan obrazac.

Ono što mislim da će se dogoditi je to da će on pronaći novu ženskicu preko oglasnika, jer nastavak veze sa starom bi mogao postati previše problematičan - ako ništa drugo zbog nje, mogla bi ona biti prezahtjevna.

Sad je "omrstio brk" i kad se malo okuraži i shvati da žena ili ništa ne vidi ili se pravi da ne vidi, ponovit će šprancu.

Apsolutno mislim da se zavaravš time da želiš ostaviti ženu, jer si previše konzervativan i previše ustrašen da bi to učinio. I to je tako. Žao mi je samo tih žena koje će biti tvoje žrtve za "bacit pod jaja". Čak mi je i tebe žao, jer mislim da u ovom trenutku istinski patiš. Kao što i ja patim kad znam da imam čokoladu u ladici na poslu, a nalazim se doma i ne mogu do nje. Ali znaš, nije to prava patnja. Kad stvarn patim, obujem se, odjenem i kupim drugu čokoladu, a na tu u ladici na poslu - zaboravim.
TetaSheraton is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 10:59   #76
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
klasika. dosada u braku. pumpanje ega s ljubavnicom. sad ti preostaje podviti rep i vratiti se doma. što prije, to bolje.
A mozda ljubavnica bolje vrti guzicom? bolje izgleda? bolje se jebe, in general?


Zasto bi to bilo pumpanje ega?
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 11:35   #77
Ako te to muci sto si prevario zenu zamisli da neznas da je ona isto to napravila tebi, probaj samo zamisliti , ono tipa jbt pa ona to ne bi nikada napravila, samo probaj zamisliti da možda ipak je, a da ti neznas!!!!!!!!!!1
Ne treba mi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 13:11   #78
Quote:
Roodonja kaže: Pogledaj post
A mozda ljubavnica bolje vrti guzicom? bolje izgleda? bolje se jebe, in general?


Zasto bi to bilo pumpanje ega?
A mozda je ljubavnica bolja i kvalitetnija osoba? Zasto se ljubavnice uvijek stereotipno dozivljava kao praznoglave vrtiguzice?
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 13:51   #79
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
A mozda je ljubavnica bolja i kvalitetnija osoba? Zasto se ljubavnice uvijek stereotipno dozivljava kao praznoglave vrtiguzice?
Pretpostavio sam da su obje jednako inteligentne i slicne osobnosti...

ali ljubavnica mladja, ima vece sise, bolje vrti guzicom, i hoce popusiti...
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 13:56   #80
Quote:
Roodonja kaže: Pogledaj post
Pretpostavio sam da su obje jednako inteligentne i slicne osobnosti...

ali ljubavnica mladja, ima vece sise, bolje vrti guzicom, i hoce popusiti...
Opet stereotipi
Ali hoce to kad ljudi gledaju puno melodrama upitne kvalitete
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:33.