Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2018., 00:58   #61
Quote:
comewithme1717 kaže: Pogledaj post
ja se ne sjecam tog generala sto je najbolje.

ai mogu Vam reci zasto sam poprilicno uvjeren da ih je bilo 4 u autu. i to sam jako siguran u to. naime ubojstvo se zbilo 22.11. 1963 u Dallasu u Texasu.

posto sam ja rodjen 22.11 ali ipak puno godina kasnije, sam jos kao klinac istrazivao sve pa i naravno ubojstvo JFK-a 63 jer se eto zbili na moj datum rodjenja.

(i nije da nisam pratio samo to, pratio sam svasta, recimo i ono sranje na TV - u Chicagu se desio 22.11 a i to sam jako puno proucavao pa mi to dokazuje da nisam lud.)

naime otkad znam za sebe, i otkad sam to poceo proucavati sa jedno 10. godina, a od onda je vec fajn proslo, oduvijek ih je u autu bilo 4, ali oduvijek,Metak je putovao kroz Kennedy u vozaca automobila. to je bila najveca misterija i nejasnoca. zato je i bilo toliko fascinantno. jer je metak prosao kroz JFK-a i pogodio u vozaca koji je sjedio ispred njega. oduvijek su i emisije bile o tome, i proucavao se taj Kennedyev metak i znam da sam vidio izjave tog vozaca koji je bio ranjen.

i sjecam se one serije jos Jackie sto je bila na HRT. I tamo u seriji nakon ubojstva su bile prikazane 4 osobe u autu i ne, nije se nigdje vidjelo da je Jackie pucala JFK - u u glavu. Mozda zato sto je serija bila o njoj. i poprilicno sam uvjeren u mnogo tih detalaj jer proucavam to cijeli svoj zivot, na neki nacin je to dio mene. nesto sto oduvijek znam.
https://www.youtube.com/watch?v=7PD9EmX7R3I

dvoje ih se pognulo nakon pogodaka tako da i na snimci tu vidimo 4 ljudi kasnije
__________________
Whatever happens!Happens
https://www.youtube.com/watch?v=b11-37Me_a4&t=3s
Heero is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 01:02   #62
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
meni je posebno fascinantno iz serije "the twilight zone".sad piše da je autor Rod Serling, a dajem ruku da se zvao Rod Sterling.znam jer ju gledam cijeli život.
što se tiče warriorsa ziher je "come out to play" jer sam taj flm gledala preko 100 puta..ovo o Japanu je isto enigma.pa bio je hebote pored kine,pa tko ga pogura gore... wtf?
ima tu još dosta primjera.izgleda se neke dimenzije počele preklapati,pa dolazi do kuršlusa.tko će ga znati.
e sad ne znam jel mendella efekt ima veze s pojavom dejavu-a
Ja ga nisam gledao puno i znam da je come out and play!

Nez ni kako se zove taj film ali sam zapamtio referencu sa yubito-a
__________________
Whatever happens!Happens
https://www.youtube.com/watch?v=b11-37Me_a4&t=3s
Heero is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 19:59   #63
Quote:
kradljivac kaže: Pogledaj post
Ja sam ljubitelj dobrih teorija zavjere, alternative, osobito arheologije i otvoren sam za zbilja svasta - no ovo je bedastoca, kao sto je bedastoca flat earth. I jedno i drugo su bedastoce i to im je zajednicko.
Bedastoce su samo zbog širine tvog opusa znanja..
No hard filings
InterMag is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 20:46   #64
Quote:
Heero kaže: Pogledaj post
https://www.youtube.com/watch?v=7PD9EmX7R3I

dvoje ih se pognulo nakon pogodaka tako da i na snimci tu vidimo 4 ljudi kasnije
Imam isti problem kao i comewithme1717!

Također sam malo dublje prucavao ubojstvo kenedija prije nekih 6/7 god i u autu je bilo 4ero ljudi 100%,gledao sam usporene snimke hica ne znam koliko puta,također nikada nije niti u jednoj varijanti se spominjala teorija da ga je žena riješila,a sad je to glavna fora,s druge strane,nije bilo onog rollbara preko auta,a sada bode u oči..!

Točno se sjećam jedne od "tadasnjih" mogucih teorija,da je vozac pucao u kenedija,a sad ta teorija postaje sf s obzirom na 6ero ljudi u autu,također sam pitao i staru,ona također tvrdi da ih je bilo 4ero, čudila se kad je cula da ih je 6.

Druga stvar koja je kod mene isto bila triger je znak od vw,ta slova su uvijek bila spojena,i tocno se sjecam prije ne znam koliko godina dok nisam imao pojma o mandela ef.da sam slucajno pogledao u znak na autu i sam sa sobom prokomentirao 'o izgleda da sada imaju novi znak,sad su stavili crtu između',od kud ta pomisao samo najedanput ako je cijelo vrijeme bilo odvojeno,to ti je kao da sad vidis da adidas ima 4 crte,i pomislis opa dodali su jos jednu,zasto bi to pomislio kad su oduvijek bile 4!?

Ali to je samo u mojem paralelnom svemiru,za vaš ne znam..
InterMag is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 19:43   #65
crtica između w i v dakle paralelni svemir!
__________________
Whatever happens!Happens
https://www.youtube.com/watch?v=b11-37Me_a4&t=3s
Heero is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 01:09   #66
Quote:
Heero kaže: Pogledaj post
crtica između w i v dakle paralelni svemir!
Ne banaliziraj,od cijelog teksta ti se samo crtice uhvatio..
InterMag is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 15:16   #67
Uz kip koji se miče tu je još zanimljivo pravo ime Madonne za koje neki tvrde da nije bilo madonna https://www.youtube.com/watch?v=t5Qp2iU5dMM,
slika doriana graya umjesto portret dorina graya https://www.reddit.com/r/MandelaEffe...f_dorian_gray/ itd.
VelikiDzorz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 15:34   #68
Okej, ljudi loše pamte. Što je tu za Alternativu?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 16:18   #69
Slažem se da je većina glupost, loše pamćenje, misquotovi, loš speling, elementarno nepoznavanje geografije, netočnosti koje su se proširile pop kulturom i slično, ali ovaj slučaj kipa je ipak zanimljiv. Zašto toliko ljudi imitira pozu koja ne postoji, a neki ju čak i opisuju tako u publikacijama?
VelikiDzorz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 16:26   #70
Amerikanci su glupi?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 16:46   #71
Dilemna ?! i iznenađenje time da postoji Mongolija idu u prilog tome.
VelikiDzorz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 16:48   #72
Quote:
VelikiDzorz kaže: Pogledaj post
Dilemna ?! i iznenađenje time da postoji Mongolija idu u prilog tome.
Preventiva. Ne želim još jedan karton za šovinizam.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 17:35   #73
Gibonni se promijenio. Ako pogledate slike vidjet ćete da ima kosooke crte lica.
VelikiDzorz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 00:46   #74
Malo me jebe film They live, čini mi se da je imao uskličnik!
VelikiDzorz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 11:57   #75
Uvijek sam bio skeptik, ali ovo za film They Live me jebe. Radi se o kultnom filmu iz 80ih i čini se da se 99,9% posto ljudi sjeća da je film imao uskličnik u naslovu. Postoji i bend https://web.facebook.com/They-Live-E...9/?_rdc=1&_rdr. Odkud ime tom bendu? Do sad mi se činilo da je taj efekt obična glupost i bilo je prilično zabavno gledati kako Amerikanci ne znaju spelovati vlastite riječi ili nemaju pojma da postoji Mongolija i slično. Međutim, ovo s filmom je prvi put da mislim da tu ima nečega. Naravno, ideja da se preklapaju razni multiversi i da su posljedica toga različito spelovane riječi u pop kulturnim stvarima je prilično nevjerojatna. Jel još netko gledao They live?
VelikiDzorz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 14:22   #76
Quote:
VelikiDzorz kaže: Pogledaj post
Jel još netko gledao They live?
Nekoliko puta. Ali ne sjećam se nikakvog uskličnika.

Ono čega se sjećam, da se u domaćoj štampi koristila sljedeća fraza: "Madonna, pravim imenom Luisa Ciccone". Glas Slavonije i dalje navodi da je Madonna pseudonim:

http://www.glas-slavonije.hr/212295/...na-i-prezimena

Komšije pak kažu sljedeće:

Quote:
Madona Luiza Veronika Čikone je rođena 16. avgusta 1958. godine u Bej Sitiju, kao ćerka Silvija, Amerikanca italijanskog porekla i majke Madone. Odrasla je u gradu Pontijaku, u Mičigenu. Mnogi misle da joj ime Madona nije pravo, već umetničko ime, ali ona ga je dobila po majci. Da bi je razlikovali od majke zvali su je Mala Noni (eng. Little Noni). Sa 8 godina, na krštenju, dodala je ime Veronika:

Kada je imala pet godina, njena majka je umrla od raka. Madona je majčinu smrt veoma teško podnela. To je imalo veliki uticaj na njen razvoj. Ubrzo se otac Silvio oženio kućnom pomoćnicom, Džoun Gustafson, i tražio je od dece da je zovu „mama“.
Kao prvo, kakvo je to "krštenje s 8 godina"? Kao drugo, u nekim se našim krajevima ime Veronika skraćuje kao "Nona". Dakle, ja i dalje ne vjerujem da joj je Madonna pravo ime. Uzela ga je da bude fensi, a uz toliku lovu i utjecaj nije joj bio nikakav problem malo popeglati biografiju da bude još više fensi. Nikakva zavjera, osim ako kapitalizam i glazbenu industriju ne smatramo zavjerom.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 14:47   #77
Madonna me ne buni jer jednostavno nisam nikad upamtio njezino pravo ime, sjećam se tog prezimena Ciccone i neke Luise. Na dosta mjesta se može pročitati sličan navod kao ovaj iz Glasa Slavonije, a talijanski tisak joj je još prikrpao i Maria ili Marie. Ovo bi se moglo nazvati common misconception kao i još dosta tih tzv. efekata.

Ali i dalje me jebe ovaj They Live. Nisam novi na forumu pa me čudi što se i racionalni i pouzdani forumaš Judolino sjeća tog uskličnika. Guglao sam filmove koji imaju uskličnik u nazivu, ali ispada da ne znam niti jedan jer nisam neki filmofil, a i ovaj sam pogledao slučajno jer sam vidio da ga je spominjao Žižek. Evo šta kaže reddit https://www.reddit.com/r/Retconned/c..._vs_they_live/
VelikiDzorz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 14:47   #78
Quote:
InterMag kaže: Pogledaj post
Imam isti problem kao i comewithme1717!

Također sam malo dublje prucavao ubojstvo kenedija prije nekih 6/7 god i u autu je bilo 4ero ljudi 100%,gledao sam usporene snimke hica ne znam koliko puta,također nikada nije niti u jednoj varijanti se spominjala teorija da ga je žena riješila,a sad je to glavna fora,s druge strane,nije bilo onog rollbara preko auta,a sada bode u oči..!

Točno se sjećam jedne od "tadasnjih" mogucih teorija,da je vozac pucao u kenedija,a sad ta teorija postaje sf s obzirom na 6ero ljudi u autu,također sam pitao i staru,ona također tvrdi da ih je bilo 4ero, čudila se kad je cula da ih je 6.

Druga stvar koja je kod mene isto bila triger je znak od vw,ta slova su uvijek bila spojena,i tocno se sjecam prije ne znam koliko godina dok nisam imao pojma o mandela ef.da sam slucajno pogledao u znak na autu i sam sa sobom prokomentirao 'o izgleda da sada imaju novi znak,sad su stavili crtu između',od kud ta pomisao samo najedanput ako je cijelo vrijeme bilo odvojeno,to ti je kao da sad vidis da adidas ima 4 crte,i pomislis opa dodali su jos jednu,zasto bi to pomislio kad su oduvijek bile 4!?

Ali to je samo u mojem paralelnom svemiru,za vaš ne znam..
Neprestano izlazimo iz jednog paralelnog svemira-dimenzije i ulazimo u drugi i to je poslije 2012.god. postalo sve intezivnije i intezivnije, ljudi postaju svijesniji toga.

Postoje mnogi "paralelni ti" koji prikupljaju iskustva u različitim paralelnim svemirima/dimenzijama, dimenzijama koje su samo "malo" drugačije od ove ovdje i sada, pa se sad dešava to da se isprepliću te paralelne dimenzije sve više i više kako se vibracije planete uzdižu.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 14:57   #79
Meni nema smisla da sam bio u paralelnoj dimenziji čemu već gdje je sve isto kao u ovoj dimenziji osim što film They Live ima jebeni uskličnik na kraju. To je apsurdno.
VelikiDzorz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 15:15   #80
Quote:
VelikiDzorz kaže: Pogledaj post
Madonna me ne buni jer jednostavno nisam nikad upamtio njezino pravo ime, sjećam se tog prezimena Ciccone i neke Luise. Na dosta mjesta se može pročitati sličan navod kao ovaj iz Glasa Slavonije, a talijanski tisak joj je još prikrpao i Maria ili Marie. Ovo bi se moglo nazvati common misconception kao i još dosta tih tzv. efekata.
Da, čula sam i to Maria, što je vrlo uobičajeno talijansko krsno ime. Pjevačici to nije bilo dovoljno zvučno, pa ga je odlučila promijeniti, a kasnije i revidirati osobnu povijest. Lako je moguće da joj se majka doista zvala Madona.

https://www.behindthename.com/name/madonna/top

Quote:
VelikiDzorz kaže: Pogledaj post
Ali i dalje me jebe ovaj They Live. Nisam novi na forumu pa me čudi što se i racionalni i pouzdani forumaš Judolino sjeća tog uskličnika. Guglao sam filmove koji imaju uskličnik u nazivu, ali ispada da ne znam niti jedan jer nisam neki filmofil, a i ovaj sam pogledao slučajno jer sam vidio da ga je spominjao Žižek. Evo šta kaže reddit https://www.reddit.com/r/Retconned/c..._vs_they_live/
Ako judolino kaže da se film u kinima distribuirao s uskličnikom, onda i jest. Moguće da je video-verzija objavljena bez njega.

Što Žižek kaže o tom filmu?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:17.