Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2018., 12:03   #1421
Bok svima,

trebam preporuku za ortodonta koji radi preko HZZO-a u Zagrebu (centar bi bio idealan) jer se čini da će sin biti godinama u tretmanu.
Naša stomatologinja nije imala ništa suvislo za preporučiti osim Stomatološkog fakulteta ili Perkovčeve, a ja sam čula još da dr. Štambuk u Zvonimirovoj radi odlično, no ona više nema ugovor s HZZo-om.
Kako dalje? Uopće nemam pojma gdje krenuti, a bojim se i faksa i Perkovčeve jer manje više čujem samo negativna iskustva. Ne radi se samo o estetici, sin ima više anomalija pa bih htjela da kvalitetno od starta krenemo s tretmanom.

Hvala!
__________________
No espere más. Aquí están. En mi corazón.

llegó 40+4
Alhambra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 14:29   #1422
Tražim preporuku za dobrog zubara preko HZZO, Centar ili okolica.
__________________
In the depth of winter, I finally learned that within me there lay an invincible summer....
MsJudyMarks is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 17:56   #1423
Koji privatnik može napraviti "operaciju" umnjaka koji se ne može vaditi klasično radi pucanja? Preporuke?
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 18:52   #1424
Stomatolog

Molim ljude koji su imali ozbiljnije komplikacije, visegodisnje izbjegavanje zubara i sl. za preporuku dobrog stomatologa u zg. Nije bitan kvart, pozeljno je da radi preko hzzo i jos pozeljnije da ima razumijevanja i strucnost. Hvala
Candice is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 16:30   #1425
Molim preporuku endodonta u Zagrebu! Hvala.
Cadillac_Tramp is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 23:52   #1426
Bio sam kod zubara neki dan gdje su stavili punjenje i rekli da bih trebao vaditi živac iz jednoga zuba i opet ništa nisu naplatili. Moguće da vide preko imena i datuma rođenja pošto su me samo za to pitali?
Zeight is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 00:11   #1427
Ima li ovdje netko tko je odlazio u ordinaciju Cekić, tj. naručivao se kod njih nakon preseljenja?
anita is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 00:17   #1428
Pozdrav svima,

lijepo bih molila preporuku za zubara koji radi preko HZZO-a na području Sesveta pa prema centru. Bilo bi super kada bi bio na području Sesvete, Dubrava, Maksimir, ili oko Centra.

Ima ih jako puno, a teško je naći recenzije po netu, a ne bih željela otići kod goreg nego što sam sada.
one_lovegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 01:19   #1429
tražim (Split) stomatologa koji radi preko HZZO-a a da je "blaže ruke" jer imam fobiju od zubara
tnx
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 15:02   #1430
Ima li tko preporuku za zubara u Španskom u Zagrebu, koji ima ugovor s HZZO-om?
prasak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 22:54   #1431
Pozdrav, trebala bih preporuku za stomatologa koji radi preko HZZO-a i da je lokacija Dubrava, Maksimir ili Centar
Hvala
__________________
Sometimes you have to be your own hero
Vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 23:05   #1432
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
tražim (Split) stomatologa koji radi preko HZZO-a a da je "blaže ruke" jer imam fobiju od zubara
tnx
opet...
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 13:09   #1433
Jel bio netko u Poliklinici Štimac u Zagrebu (za obične zubne ispune pitam)? Iskustva, preporuke? Može i na PP hvala!
jagvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 18:08   #1434
Preporuke za ortodonte u Slavoniji.
Radi li još onaj u Đakovu? Znam da je u mirovini, ali čula sam da ima nešto privatno.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 23:07   #1435
Može preporuka za dobrog privatnika stomatologa u Splitu, po mogućnosti u centru ili blizini centra? Hvala!
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 19:56   #1436
preporuka za zubara u splitu koji radi preko hzzo-a
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 14:24   #1437
također preporuka za privatnika u splitu i okolici. hvala.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 13:25   #1438
Quote:
Frida77 kaže: Pogledaj post
Vjerojatno ste već ugradili implantate ali možda će još nekome koristiti. Ja sam ugrađivala više implantata u IMedu (dr. Marko Krmpotić) i jako sam zadovoljna. Poslije zahvata nisam popila nijednu tabletu protiv bolova. Prijateljica mi je radila u Bagatinu (dr. Krešo Doblanović) i isto je prezadovoljna. O poloklinikama štimac i Kustec nemam nikakvih informacija 's terena'.
Quote:
bellle kaže: Pogledaj post
Evo slobodno me mozes pitati sta god te zanima. Ili tu ili u PP.

Evo mene zanima.
Dosta sam toga procitala, na ovoj i temi o implantatima, no nisam nasla nista sto bi mi puno pomoglo.
Naravno, saznala sam puno stvari koje su korisne, ali nisam nista pametnija oko izbora...gdje otici.
Na koncu mi se cini da je to ustvari svejedno, ionako je bitno na kakvu ces osobu naletiti (ne radi uvijek dr. koji je vlasnik), pa da mozda odaberem ono sto mi je blize. Ipak treba ici vise puta, s bolovima mozda...
Bagatin, Esthetic dental centar? Neka manja poliklinika na istocnom dijelu grada? Ili dalje, ako netko predlozi nekoga kime je super zadovoljan.
Zelim kvalitetan i implantat s metal keramičkom krunom, a da nije bas najskuplji u cijelom Zagrebu. (o sedmici se radi, sestice i osmice nema)
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 22:27   #1439
evo kako ja trazim zubara. za sve koji imaju ml dobre volje i preloseg zubara.
u bazi podataka svih stomatologa koji postoje u hrv nadjem one koji imaju ugovor s hzzom. onda ih guglam po najdoktoru i forumima. i onda ih zovemm da vidim ko prima. i onda se kanim upisat kod nekog kod kog se termin ne ceka ko za transplataciju bubrega. eto. nikad necu prezalit niti dovoljno preplakat zubara koji je otiso u penziju i ostavio nas na milost nekakvog neodgovornog ljenjivca.
__________________
... i neka mi to ne uzme nebo za zlo al ti si jedino čemu se molim...
sanchopanza is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 00:15   #1440
Molim preporuku za dobrog i sigurnog zubara u Osijeku i okolici koji odlično očisti zube od kamenca. Zanima me ona najmodernija i navodno najbolja metoda - ultrazvuk i sve što ide skupa s tim. Nisam nikada to radila i u zadnje vrijeme me hvata panika jer znam da ću morati kad-tad, a i nešto se nelagodno osjećam. I inače se bojim zubara lol. Može i privatnik, što god, samo da zna zanat. I ako znate otprilike cijene za to što me zanima, molim vas i to napišite. Hvala!
Guloth is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:40.