Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2016., 22:11   #8041
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post


Gdje nađeš ovakvu nulu i ljudsku ništariju za ljubavnika ?

Definitivno trebaš psihologa i ozbiljnu seansu ako si već sama ne možeš pomoći a očito ne možeš.
To je u svezi ovoga maltretiranja čovjeka i dojam koji ostavljaš a to je dojam pogubljene, nesretne, neispunjene, slomljene, prestrašene i sada psihički nestabilne žene koja samo kaj ne prsne u glavi. Onda te lover ne bu ni pogledao.
Kaj je ovo ?
ja ne mislin da je on ljudska nistarija,vara zenu,tu je kriv,iznevirija je njeno povirenje,al nije nistarija ni nula zbog toga. mislin,bar po meni nije.to su mu mane,mnoge zene ostaju sa takvima i nakon sta se uvjere,prihvate ih kao takve,kako god,ne znan.ne nadjen,nisan trazila,dogodilo se radeci skupa.

ja ne znan zasto on trpi mene ovakvu,mozda se boji da nesto ne kazen,ne znan tocno,on tvrdi da mu je stalo i da me ne zeli gledat ovakvu,i pita non stop sta triba napravit da ja buden opet normalna.
jos prije tjedan dana bi mi nabija griznju savjeesti ako bi mu pisala kad je doma,jer eto on me zamolija da to ne cinin a ja pisen i hvala mi na razumijevanju.

sad pisen ko manita kad me uvati ludilo,i nista mi ne prigovara,jos i odgovori,prosli dan je cak izasa iz kuce kad san ga nazvala,ono,prije to ne bi napravija niposto. mozda se boji da nesto ne napravin,mislin ne ce mi to priznat,nit cu ga pitat.



Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Nisi glupa ali nisi ni emocionalno i psihološki baš stabilna jer inače ne bi radila sada ovo a što nije baš privremeno ponašanje emocionalno slomljene ili prestrašene slabe žene sa problemima. To si već radila bivšem oženjenom kolegi a i sebi. Te iscrpljujuće misaone drame i analize. Ako je trajno naravno da trebaš psihića.
.... emocionalno smirena osoba ovako ne ponaša
pa nisan stabilna,ja san svjesna da nisan,to me djelomicno i frustrira,jer npr radin i postupan onako kako u biti ne zelin,svjesna da se ponizavani radin budalu.a opet to cinin,zasto? jer sna ljuta,jer ocu da mi odgovori,ocu da se siti,ocu da se javi,ocu da misli. vidi,da on leta non stop,mozda bi ga ja sama otkantala jer bi mi bija naporan,ne znan,al vidin da kad je on tu,ja san samo smirena,i osican se ok,kad pozelin nesto,a on to ne moze,ili ja mislin da ne ce jer mu je draze ensto trece,onda se ja pogubin.


Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Tuđeg muža ovako maltretiraš ? Imaš sreću kaj ti nije zvao hitnu psihijatrijsku.
a sta ga sprjecava? zasto me ne iskljuci skroz,totalno?



Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Gubiš konce iz ruku života i ostavljaš dojam poluhisterične žene na rubu živčanog i emocionalnog sloma, žene koja naganja tuđe muževe koji se sprdaju sa njom i iskorištavaju je maksimalno. Nisi ti samosvjesna, ti si sada slomljena.
pa tako se i ponasan,prije misec dana,san dobrih 4,5 dana non stop plakala,vidili su to kolege,cak su neki pitali sefa sta mi je kad su vidili da prican s njin,on ih je po kratkom postupku posla,mene su pitali samo oni s kojima san najbliskija,bilo mi je tesko i jer je njima bilo bas tesko viditi me onakvu,a inace san tako energicna i vesela osoba.jbg,to mi je mana,sta ja ne mogu sakriti,ne mogu se skontrolirati,meni kad se place,suze krenu,di god se ja nalazila u ton trneutku.


al npr i taj kolega i moj sef,zna se da -vole- zene,tako da nije da ja naganjan njih.

izmedju ostalog se osican slomljeno da.


ja se sitin,stavrno jesan,ti prva si mi i onda rekla x puta daj se saberi,saberi saberi,definitivno je glavnina problema u meni. nekad mi on uopce ni ne fali nit ga iman potribu cuti ili viditi,meni je vise potribno da znan da ce on,onda kad ja to pozelin,tu biti.


meni u nekon trenu bude za te njegove zene,ko vcrs,nakon posla smo isli nas 4ero na pice,on je njoj reka da radi,pa me odveza doma,ona zove i on govori kako se taman oblaci,da ga eto za 10 min doma.ono,s takvon lakocon laze,i ne boli ga to sta laze,al nimalo. onda kad posizin dodje mi da joj napisen da se nadjemo na kavi.to je koma,non stop se borin s necin.

vidin da se on savladava zadnjih dana,vise nego ikad,svako malo se opravdava iako to mrzi i krene vikati da se ni zeni ne opravdava,a ja iman sto podpitanja zasto zasto,a opet se opravdava. otud mislin da me mozda zeli drzati smirenon. danas mi je cak reka da ce ici na razgovor za posa sta me sokiralo jer ne bi nikad rekla da ce otici,nikad,em je tu 15 godina,i nema razloga. ona bivsi kolega je isto bija tu toliko dugo,da je otkaz. ne mogu virovat da bi i ovaj otisa. no i kad bi otisa,ne znan kolko bi ga ja pustila na miru.
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 09:33   #8042
Znači frajer se usro da ćeš mu demontirati familiju, pa ti ide niz dlaku i oko tebe hoda po jajima. Na poslu je već pukla bruka, pa spašava što se spasit da i traži novi posao:klap:

Ajme, koja poetska pravda. ovo postaje zanimljivo.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 09:46   #8043
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
ne znan.ja bi tila sve,a ne mrvice. volin kad znan da falin,da misli na mene,da mu znacin,
A da ti radije nabaviš psa? Mislim ozbiljno. Mani se tih nezdravih odnosa s muškarcima.
Salammbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 10:34   #8044
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
...

ne znan.ja bi tila sve,a ne mrvice. volin kad znan da falin,da misli na mene,da mu znacin,nisu me nikad zanimale avanture. volin kad mu ej stalo,....


...zelila bi trizne glave rijesiti problem,....
ali ti nisi trijezne glave i ne vidiš da imaš problem koji ti neće riješiti niti jedan frajer
onog koji je tebe želio, ti si jebala u mozak, a ovi koje ti želiš, tebe jebu u mozak... to su patološke igrice koje veze nemaju s ljubavlju
...i nastavit ćeš tupiti po svome, proganjati budaletine koje se igraju tobom... i to je ono što je bolno jezovito u tvojoj priči
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 10:46   #8045
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Ovaj zadnji post joj je toliko odvratan da sam pomislila da trola.


Procitaj kaj je bilo s prvim likom prije 6 mj. (Stavila sam linak ranije). Apsolutno identicno sve. Zena je kraljica!

Nemres prestat citat, kao train wreck je koji nemres prestat gledat. Ak je trol, dobar je!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Lucid Mynx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 10:48   #8046
Quote:
ja se sitin,stavrno jesan,ti prva si mi i onda rekla x puta daj se saberi,saberi saberi,definitivno je glavnina problema u meni. nekad mi on uopce ni ne fali nit ga iman potribu cuti ili viditi,meni je vise potribno da znan da ce on,onda kad ja to pozelin,tu biti.
Koja manipulacija pi*kom.
Žuži je mala maca za ovu.

Quote:
a sta ga sprjecava? zasto me ne iskljuci skroz,totalno?
Pa ne može ženo, to i pokušava. Kad iskačeš iz paštete, vjerojatno sumnja da ćeš mu servirat kuhanog kućnog ljubimca ili takvo nešto.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 11:04   #8047
Quote:
Lucid Mynx kaže: Pogledaj post
Procitaj kaj je bilo s prvim likom prije 6 mj. (Stavila sam linak ranije). Apsolutno identicno sve. Zena je kraljica!

Nemres prestat citat, kao train wreck je koji nemres prestat gledat. Ak je trol, dobar je!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ko prometna nesreća sa smrtnim posljedicama. Nije u redu, ali ne možeš da ne pogledaš dok prolaziš
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 11:06   #8048
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Znači frajer se usro da ćeš mu demontirati familiju, pa ti ide niz dlaku i oko tebe hoda po jajima. Na poslu je već pukla bruka, pa spašava što se spasit da i traži novi posao:klap:



Ajme, koja poetska pravda. ovo postaje zanimljivo.


Ak i ovaj promijeni posao zbog nje, mislim da joj slijedi otkaz.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Lucid Mynx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 11:25   #8049
ja uopće ne znam zašto svi ovdje dramite

njoj i njemu je tako napeto, i svima u ovoj priči odgovara sve kako se i događa

jer, da nije tako, netko bi nešto promijenio
a kako je mjesecima sve isto, onda na bilo kojoj razini svakom akteru ove priče odgovara upravo ovo
prema svemu onom što sam i prije čitao od alxemone, ona bi u nekom drugom normalnom neljubavnica odnosu vrlo brzo pronašla nekog ljubavnika, po mogućnosti opet s posla, i opet svima zabava

a najviše njoj
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 11:33   #8050
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
ja uopće ne znam zašto svi ovdje dramite

njoj i njemu je tako napeto, i svima u ovoj priči odgovara sve kako se i događa

jer, da nije tako, netko bi nešto promijenio
a kako je mjesecima sve isto, onda na bilo kojoj razini svakom akteru ove priče odgovara upravo ovo
prema svemu onom što sam i prije čitao od alxemone, ona bi u nekom drugom normalnom neljubavnica odnosu vrlo brzo pronašla nekog ljubavnika, po mogućnosti opet s posla, i opet svima zabava

a najviše njoj
NI meni nije jasno kaj ju tak zafrkavaju. Cura ima svoj stil i ukus u muškarcima i to treba respektirat. U svakom slučaju joj nije bar dosadno! Nikome ništ ne dela zlo. Nije ona kriva kaj ju ti oženjeni po firmi tak napadaju. Možda i je ali joj paše.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 16:41   #8051
a ja se samo čudim kako uspijete s pažnjom pročitati storiju?
meni treba prijevod...
brezia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 16:53   #8052
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
ne znan nausi..vidi, evo slicnost npr koja ja vidin,i koja je naravno samo moja i subjektivna.

moj caca je tip osobe koja cili zivot crnci i govori kako je to za obitelj,za nas,dicu,sve radi za nas,kad ide u drva ide da se MI imamo na sta grijati,kad radi u fusu opet radi da bi MI imali vise, to dok smo bili dica jel. ALI,ta ista osoba misli prvenstveno na sebe,ali prvenstveno na sebe,moja mater je isto radila,i svejedno morala prat i kuvat i mislit svaki dan sta ce skuvat. on nikad,ali nikad,u 30+ godina braka,s tin da se ona sa 17 udala. ako mu nesto ne napravis,onda letis iz kuce,smak svita,nezahalnik,vakav ,nakav,on zrtva,sve radi blablabla. prema meni je bija najtolerantniji i najvise me -volija- na svoj nacin,iako bi i mene -klepnija-,al ugl dok san isla u osnovnu,al je ugl mene hvalija,zbog skole,ponasanja,jer san bila uvik odgovorna,i s 18 san bez problema osla na drugi kraj kontinenta i sama se borila za sebe.

moj sef je po pitanju obitelji susta suprotnost,jer leti i radi apsolutno sve za njih,al ocekuje naravno da se na svaku njegovu skace,takav je na poslu,doslovno salje zaposlenike,donesi mi ovo,ono,kupi mi,trkni mi,ono pari da su mu dica,i svi uredno poslusaju.ono,ko da je navika da je sebi prvi,i njegove zelje.ja nisan tila iz vise razloga upustati se u nista,prvenstveno jer znan da nema buducnosti,a i ne bi mogla zivit bez potpunog povjerenja s partneron,plus neke druge nejgove karakteristike. muci me osicaj koji s epojavija prema njemu,jer me on vuka,i sukladno osicaju meni je tribala,i triba,njegova paznja,da misli na mene,da cini stvari za mene.


ja se jednostavno obisin na neki nacin,i dok je on tu ok san,al kad nestane ili promini fokus,opet sizin. mislila san da ako naddej te neke ruge za avanture,da ce se u meni prominiti,al evo danas san pukla,ja mu nisan nikad priturala po mobu,danas me zamolija da mu donesen,i vin poruku nekoj,i puknen,zabolilo me.on je spominja neku zensku,al nije nista konkretno.i kaze mi ka,jesi ti rekla da oces da nadjemo neku,evo ova mi se ucinila extra blabla,da ne pisen traktate,meni vise smeta sta joj je pisa meni iza ledja,iako je on covik koji ima svoju slobodnu volju da radi sta oce i meni pogotovo nije duzan nikakvo opravdanje. eto,on je reka da ce je sutra zvati isprid mene.
on kaze sta mi smeta ako nisan ljubomorna. mene vise boli ka vidin da joj pise to sta je i meni,mislin virujen da bi i njegovu zenu prvenstveno povridilo neopisivo da vidi kako meni pise da me voli,onda bi bila bisna i sve ostalo.

ugl,je,raspisala san se,ali ja nisan jaka,naprotiv,tolko san slaba i nestabilna,ja to ne poricen,i njemu govorin da san ja jednostavno pukla i trenutnno mi raspolozenja uzasno osciliraju i to me iscrpljuje,i u jednon trenu bi mu rekla i zeni,jer bi volila da ga neko zaustavi,onda se pokusavan sabrati i govorin si kako nije to moj zivot,al ono lomin se sama u sebi,ja ne zelin da se oni raspadnu,nit virujen da bi se to desilo,al opet,ona bi bila uzasno povridjena,a onda,gledan njegovu samovolju i to konstantno muljanje i to me izbaci iz takta, tila bi ga -naucit pameti- da se tako ne ponasa prema onima koji nas vole.

ugl,meni je ogromni kosmar u glavi,kako god to vama izvana djelovalo. ja nisan glupa i nisan u oblacima. da,bilo bi jednostavnije da se meni taj osicaj pojavi s nekin bar ko je slobodan,mozda bi se taj odnos istrosija. vidila san ovi vikend jednog momka koji mi se svidija,al neko mi je reka da je dosa s nekon curon i ja san pobigla ko oparena,ja san radila u okruzenju di je bilo i zauzetih i slobodnih,nikad me nije neko zainteresira,a druzili smo se i sve. ode mi se tako desilo. u istoj godini.


otisla san u sirinu,ali jbg.
dok san isla u osnovnu,ja sna krivila sebe zbog svega doma,i govorila da niceg ne bi bilo da se ja nisan rodila,jer san ja najstarija,sama san si izbila tu ideju,bez icije pomoci,i svatila da ja nisan odgovorna za to sta su se moji mladi uzeli i sta je moja mater postupila kako je,sta nije mislila prvo na nas dicu,iako nije reagirala iz straha,svejedno,sama san se izdigla iznad tog okrivljavanja sebe.

triba mi i ispusni ventil,zato napisen ode,imate svi pravo misliti sta ocete,to je ok.
Dusice, molim te otidji nekome. Ovo je stvarno puno, puno, puno i jebga, zapetljala si se u nesto sto je bolno i sto ti je too much za hendlat.
Budem ti kasnije jos pisala, ali, vjeruj mi, imas jaaako puno nezatovrenih konflikata, nezaljecenih rana. Mozda ti je sada dosao trenutak u zivotu da se pozabavis sa vlastitim cudovistima? Mozda je sad vrijeme. Pravi trenutak.

Cuj, ne zelim te previse plasiti, ali ipak ti moram reci da se zbog ovakih situacija lako zavrsi na psihijatriji. A, vjeruj mi, to neces. Onda je proces 'krpanja' pno bolniji i puno duze traje. Znas da ti ovo govorim u najboljoj namjeri.

Ajd malo razmisli kako i kome bi mogla otici, vidi kakve resurse imas.
Ako si u Splitu - znam ti ja jednu super zensku
Psihologicu, gestaltisticu, zena je totalno cool i sigurno te nece kritizirati i prosudjivati nego ce ti osigurati prostor i razumjevanje da se izjadas, da olaksas dusu.
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 18:13   #8053
Quote:
Salammbo kaže: Pogledaj post
A da ti radije nabaviš psa? Mislim ozbiljno. Mani se tih nezdravih odnosa s muškarcima.

ne mogu,to mi nije najzgodnije,jednog san morala ostaviti kod svojih i to mi je vec sasvin dovoljno.i ne virujen da bi pas rijesija problem.prije bi i njemu nabila traume.

Quote:
baja kaže: Pogledaj post
ali ti nisi trijezne glave i ne vidiš da imaš problem koji ti neće riješiti niti jedan frajer
onog koji je tebe želio, ti si jebala u mozak, a ovi koje ti želiš, tebe jebu u mozak... to su patološke igrice koje veze nemaju s ljubavlju
...i nastavit ćeš tupiti po svome, proganjati budaletine koje se igraju tobom... i to je ono što je bolno jezovito u tvojoj priči

tako ispada,da. iako ovaj ne vidi sta on lose radi,jer mi nije nista obecava,i kaze trudi se ispuniti sve sta ja -zapovidin-,s njegovog gledista on se ponasa extra prema meni.


Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
ja uopće ne znam zašto svi ovdje dramite

njoj i njemu je tako napeto, i svima u ovoj priči odgovara sve kako se i događa

jer, da nije tako, netko bi nešto promijenio
a kako je mjesecima sve isto, onda na bilo kojoj razini svakom akteru ove priče odgovara upravo ovo
prema svemu onom što sam i prije čitao od alxemone, ona bi u nekom drugom normalnom neljubavnica odnosu vrlo brzo pronašla nekog ljubavnika, po mogućnosti opet s posla, i opet svima zabava

a najviše njoj
ako moze da ne izmisljamo.
nije napeto ni meni,njemu pogotovo nije napeto.
i sta da se promini,neki normalni odnos kakvon san se ja nadala je izgleda nemoguce imati vise.

ako si mene imalo negdi cita onda ti je ocito promakla jedna jako bitna stvar a to je da ja priko privare ne bi nikad prisla jer preziren da se nesto radi iza ledja,i dok san bila u vezi nije mi nikad pa napamet neko drugi ili da san pozelila nekog,u vezi mi je dovoljan moj momak.
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 02:31   #8054
Ala drame oko ničeg. Kad ti dopizdi, naći ćeš nekog sirotana i udat se i ćao bella. Kad bi svakog tko je u životu popizdio slali psihićima... well, ima to svoju lijepu računicu, istina. Vidjela sam ja mnoge nesastavljene koje bih od šuba poslala na terapiju, nisi ti ništa gora od njih pa eno ih, žive, rade, uspijevaju. I sama sam bila na terapiji i zaljubljena u kojekakve, doduše nisam ih proganjala, ajd. To što netko leti za nekim i opsesivan je oko nekog je razlog za terapiju ako se ima viška para i vremena. Po tome znam dosta žena zrelih za terapiju koje se kače na koješta i bog im ne bi utuvio u glavu da su bile jednokratna ili višekratna avanturica. Baš kao i ti. Ako imaš 1200 kn viška mjesečno, razglabaj zašto te otac nije volio, a mama bila pasivna.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 22:51   #8055
svrha pisanja mi je da izbacin iz sebe,i da,preferiran pisanje spram okopavanja vrta.ja neman koncentraciju trenutno,ili ne u toj mjeri da bi se posvetila samo sebi,oden s prijon,mislin o njemu,odemo na kavu,u shopping,di bilo,sta bilo,ja opet mislin o njemu. i to je tako trenutno.

nadalje,ne cu nac nikakvog sirotana i udati se,naprotiv,prije cu ostati sama nego se udat za bilokog da eto jadna ne bi ostala sama, bez osicaja mi ne triba niko.

caca me volija,i voli,na svoj nacin,i da mi bilokad u zivotu zatriba on ce uvik biti tu,kakav god da je.

ne vidin sta ima lose u pricanju s nekin,ok,kosta para,tako i tako ih potrosin,otici me nista ne kosta,tako da,ipak san poslusala savjet. ko sta san ga poslusala i onomad kad mi je kolega posla poruku o kraju,a ja nisan znala kako da reagiran i dosla san pitati bas ode sta da radin,i poslusala.

pozornosti i paznje mi ne fali generalno,iman je,al meni je bitna od odredjene osobe a ne bilocija..
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 23:23   #8056
Nikada neću shvatiti slobodne cure/žene koje očajnički traže ljubav od oženjenih muškaraca.
Kakav je to sklop u glavi? Zar ne kuže da ima toliko slobodnih koji bi im pružili puno više, nego kupe mrvice sa stola od ljudi koji su u braku? Nemojte samo reći - to je ljubav, ne mogu protiv srca.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 16:32   #8057
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
ja ne mislin da je on ljudska nistarija,vara zenu,tu je kriv,iznevirija je njeno povirenje,al nije nistarija ni nula zbog toga.
Ništarije je prema njoj ali i prema tebi.

Alex nisam mislila da je to sve samo zato jer je nevjeran ženi.Mnogi su nevjerni pa nisu gadovi. Mislim već općenito zbog sebičnog i jadnog načina na koji se ponaša prema tebi, prema svojoj supruzi i drugim ženama. To nije samo krkan nego je i seljačina žešća i emocionalno glup čovjek.
Boljega i kvalitetnijeg tipa čak i za zabavu našla bi pred lokalnom birtijom.
On u jadnoj pameti nema više od 15 i bojim se da je okružen sličnima.

Zbog ovoga:
Quote:
i onda ,bacili smo neku okladu,da ako bude spava s jednon babon da ce moci mene zvati kad pozeli misec dana. i ja ga pitan vcrs sta je s okladon,i tu mi kaze da ce mi pokazat snimku sutra.
Quote:
i vin poruku nekoj,i puknen,zabolilo me.on je spominja neku zensku,al nije nista konkretno.i kaze mi ka,jesi ti rekla da oces da nadjemo neku,evo ova mi se ucinila extra blabla,
Plus njegovo ponašanje prema tebi koja si sada kakva jesi u tom nekom kako sama kažeš čudnom emocionalnom stanju. Čega je on svjestan ali te svejedno seksualno i emotivno iskorištava. Smatram da muškarac koji je oženjen a vara ženu sa emocionalno pa nestabilnim radnim kolegicama, slomljenim ženama itd. nije dobar čovjek.

Quote:
mislin,bar po meni nije.to su mu mane,mnoge zene ostaju sa takvima i nakon sta se uvjere,prihvate ih kao takve,kako god,ne znan.ne nadjen,nisan trazila,dogodilo se radeci skupa.
Alex to nisu mane. Varanje, promiskuitet i iskorištavanje žena (iskorištava i svoju ženu ) tretiranje žena kao stvari nisu mane. To je loš, sebičan i nezreo karakter. To je neljudski. Mana je podrigivanje u društvu a ne ovo.
Ti si pametna osoba i nije mi jasno zašto zbog takve nule spuštaš svoje kriterije. Mislim jasno mi je ali to sada nisi ti. Zato ti predlažerm da nađeš psihologa koji će ti pomoćiu otkriti uzroke zašto si toliko emocionalno slomljena, zašto plačeš na poslu i zašto njemu i sebi radiš scene.
Možda su u pitanju hormoni, možda stres, možda svašta sa zdravljem pa bi trebalo sve dobro srediti.
Samo nemoj zaboraviti da ćeš sa posla ti letjeti vrlo lako i brzo ako mu ugroziš obitelj, posao i karijeru. Nemoj se samozavaravati.
Ostalko o ćakulama i epitetima raznih žensko/muških dinarida ne bih više. To znaš i sama a to nije dobro za posao i život. Split nema 2 milijuna ljudi.

Želim ti da shvatiš da su ti fufci posljedica a ne uzrok tvojih emocionalnih previranja pa bi bilo dobro da nađeš stručnu osobu da ti pomogne sve odmotati.
Nema smisla da ti život i misli budu kao one Goge, Zdene itd. iz knjiga Adrijane Čuline.
Želim ti sve naj ali izgleda kao da ideš prema vlastitom rubu pameti kako kažu žene... pa zastani malo.


Quote:
ja ne znan zasto on trpi mene ovakvu,mozda se boji da nesto ne kazen,ne znan tocno,on tvrdi da mu je stalo i da me ne zeli gledat ovakvu,i pita non stop sta triba napravit da ja buden opet normalna.
Ovo bi ti trebalo puno reći o tebi. O tebi.
Pobrini se za sebe. Odmotaj klupko nezadovoljstva, panike i ove turbulentnosti u mislima.





Quote:
pa nisan stabilna,ja san svjesna da nisan,to me djelomicno i frustrira,jer npr radin i postupan onako kako u biti ne zelin,svjesna da se ponizavani radin budalu.

Quote:
a opet to cinin,zasto? jer sna ljuta,jer ocu da mi odgovori,ocu da se siti,ocu da se javi,ocu da misli. vidi,da on leta non stop,mozda bi ga ja sama otkantala jer bi mi bija naporan,ne znan,al vidin da kad je on tu,ja san samo smirena,i osican se ok,kad pozelin nesto,a on to ne moze,ili ja mislin da ne ce jer mu je draze ensto trece,onda se ja pogubin.
To od takvih muškaraca nećeš dobiti. Nema tu razinu emocionalne inteligencije, suosjećanja i moralnosti.
Oni čak i u emotivnim odnosima, gledaju neku vaku-naku svoju korist, ne mogu dublje pronicati u partnera i tuđi jad, tuga, očaj ih ne zanima. Samo osmijeh ko na prozacu i klimanje glavom.
Zanima ih samo ono što će ta osoba njima dati a vezu tralj balj mogu ostvariti sa sa sličnom emocionalno dekonektiranoim osobom kao što su oni.
Znaš klimati glavom, šutjeti, biti otuđena i prazna ? Sumnjam.
Takvima je najvažniji osobni hedonizam i površnost. Takvi su im svi odnosi. Uvijek plitkasti i na površini a ako ne nađu sličnu ili neku koja lukavo to kuži pa ne muti vodu jer joj se isplati pretvaranje... furaju do penzije. Istovremeno su iznutra sami nesretni i prazni... tu pomoći nema. Kompleksno je sve to.
Takav tu nikada neće dati što tebi treba. Nikada. Ni sebi a ni tebi.
Bojim se da ti nisi od onih žena kojoj je bitno da frajer ima dobar posao, stan i da je dobra financijsko uselidbena osoba ili netko ko će je oženiti. Možeš biti pokorna pa otrpjetinekoga use-nase-podase koji žvače hamburger pa zarokče nakon ručka ? Šuplje u prazno, prazno u šuplje, kaj bumo jeli, kam bumo išli na kavu tj. odnos dubine lokve u pustinji, u kolovozu ?
Nisi ti za takve. Nisi ni ti takva žena. Nemoš se pretvarati. Sve ovo izgleda kao da radiš i straha i vidiš u prijašnjem i sadašnjem ono što oni nisu.

Tebi treba mir, stabilnost i onda dobar i kvalitetan čovjek koji te istinski poznaje i voli. Koji razumije žene, koji je iskren, pošten, emocionalno inteligentan.
Zato i pucaš po šavovima, kako tvrdiš. Zato kaj se trošiš na budale.



Quote:
a sta ga sprjecava? zasto me ne iskljuci skroz,totalno?
Žao mu je tebe, želi imati nekoga za seks, zabavu i za popiti kavu, boji se da ne napraviš kraval itd. ti ludiš jer osjećaš da te ne voli i da mu zapravo niuje stalo.
To nije zato jer si mu spešl, jer te voli, jer mu je stalo. Ne. Pa Alexa on tebe i ne poznaje.Ti su njemu nepoznata na nekoj dubljoj razini a ne samo to. Ti njega ne zanimaš. Vidiš da je pličina žešća.
Pomozi si sada. Zbog sebe.



Quote:
pa tako se i ponasan,prije misec dana,san dobrih 4,5 dana non stop plakala,vidili su to kolege
,

Quote:
izmedju ostalog se osican slomljeno da.
Razumiješ sada ? Čitaj malo sebe kroz svoje postove.
Kako ti poxica kaže... sredi se malo. :grli

Quote:
meni je vise potribno da znan da ce on,onda kad ja to pozelin,tu biti.
Neće.Samo dok si gola, nasmijana i nezahtjevna. Neće on tvoje boli, tvoje želje, snove, samo smijeh.
To nisu kvalitetni muškarci za pravu vezu.
Ostavi galofake galofacima. Tak.

Zadnje uređivanje pozitivax : 17.09.2016. at 17:12.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 19:16   #8058
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
svrha pisanja mi je da izbacin iz sebe,i da,preferiran pisanje spram okopavanja vrta.
Ali očito ni od pisanja nemaš koristi, vidiš da se vrtiš u krug i da radiš jedne te iste pogreške.

Quote:
ja neman koncentraciju trenutno,ili ne u toj mjeri da bi se posvetila samo sebi,oden s prijon,mislin o njemu,odemo na kavu,u shopping,di bilo,sta bilo,ja opet mislin o njemu. i to je tako trenutno.
A imaš koncentraciju piskarat po forumu i pisat jedno te isto?

Quote:
nadalje,ne cu nac nikakvog sirotana i udati se,naprotiv,prije cu ostati sama nego se udat za bilokog da eto jadna ne bi ostala sama, bez osicaja mi ne triba niko.
Ko priča o udaji? Osim toga, ja da sam na tvom mjestu ne bi žurila s udajom s obzirom na karmu i to da bi se napokon mogla naći u željenoj ulozi-prve žene
Nadalje, ti da možeš biti sama, onda bi bila..ne bi trčala okolo za oženjenima i tako se ponižavala..Da ne pričam o druškanju sa njihovim ženama

Quote:
ne vidin sta ima lose u pricanju s nekin,ok,kosta para,tako i tako ih potrosin,otici me nista ne kosta,tako da,ipak san poslusala savjet.
Nema ništa loše, dapače..otiđi popričaj sa stručnom osobom, možda njen savjet poslušaš za razliku od bilo čijeg savjeta na forumu..

Quote:
pozornosti i paznje mi ne fali generalno,iman je,al meni je bitna od odredjene osobe a ne bilocija..
Ma tebi je bitno da je pažnja oženjenog, svi ostali kriteriji su nebitni
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:38.